Як додати користувацьку сторінку профілю автора до своєї WordPress

Ви хочете додати користувацьку сторінку профілю автора на свій сайт WordPress? Багато тем WordPress мають обмежену інформацію про авторський профіль на своїй сторінці архіву автора. У цій статті ми покажемо вам, як створити користувальницьку сторінку профілю в WordPress.


Додавання користувацької сторінки авторського профілю в WordPress

Спосіб 1. Додайте користувальницьку сторінку профілю в WordPress за допомогою менеджера користувачів WP

Цей метод рекомендується всім користувачам. Його легко налаштувати і має більше функцій.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін WP User Manager. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відвідати Користувачі »Налаштування WPUM сторінки для налаштування параметрів плагіна.

Сторінка налаштувань менеджера WP користувача

Плагін автоматично створить різні сторінки, які використовуватимуться як користувацькі вхід, власна реєстрація користувача, забутий пароль, акаунт та сторінки профілю.

WP User Manager – це потужний плагін і постачається з великою кількістю опцій. Вам потрібно уважно їх переглянути та вимкнути функції, які ви не хочете використовувати.

Далі вам потрібно натиснути на вкладку “Профілі”, щоб налаштувати параметри профілю користувача.

Налаштування сторінки профілю користувача

Тут ви можете ввімкнути параметр сторінки профілю для гостей, тобто кожен може переглядати профілі користувачів. Ви також можете дозволити членам переглядати профілі один одного. Якщо зняти цю опцію, користувачі зможуть переглядати лише власні сторінки профілю.

Ви також можете дозволити користувачам завантажувати власні фотографії профілю та показувати свої останні статті, а також коментарі на своїй сторінці профілю.

Не забудьте натиснути кнопку збереження змін, щоб зберегти налаштування.

Далі потрібно вибрати SEO-дружні URL-адреси чи посилання на сторінки профілю автора. Це можна зробити, відвідавши Налаштування »Постійні посилання сторінки та прокрутіть униз до розділу “База посилання на посилання користувача”.

Виберіть структуру URL-адрес для сторінок профілю користувача

Плагін пропонує вам використовувати ідентифікатор користувача, ім’я користувача або псевдонім у URL-адресі. І псевдонім, і ім’я користувача – це більш зручні для SEO варіанти, ніж ідентифікатор користувача. Клацніть, щоб вибрати будь-яку з них, а потім натисніть кнопку збереження змін, щоб зберігати свої параметри постійної посилання.

Ваші користувацькі авторські сторінки профілю майже готові. Тепер нам просто потрібно дозволити користувачам легко знаходити свої сторінки профілю на вашому веб-сайті.

Переходьте до Зовнішній вигляд »Віджети сторінки та додайте віджет [WPUM] Форма для входу на бічну панель.

Додайте віджет для входу та профілю користувача на бічну панель

Тепер ви можете відвідати свій веб-сайт, щоб побачити сторінку профілю автора в дії. Коли ви ввійшли в систему, ви побачите інформацію про свій власний обліковий запис у віджеті бічної панелі. Натиснувши на ім’я користувача, ви перейдете на вашу сторінку профілю автора.

Сторінка профілю автора

Віджет бічної панелі покаже форму для входу для користувачів, які вийшли з системи. Якщо ви дозволите користувачам зареєструватися на вашому веб-сайті, форма також міститиме посилання для реєстрації.

Плагін також змінить авторські посилання на вашому веб-сайті та вкаже їх на сторінку профілю автора, а не на сторінки архіву за замовчуванням.

Зміна зовнішності сторінок профілю автора

Якщо ви просто хочете змінити кольори або рамки, це можна зробити, додавши спеціальний CSS.

Однак якщо ви хочете змінити макет і порядок речей, вам потрібно буде відредагувати файли шаблонів плагіна. WP User Manager постачається з підтримкою користувальницьких шаблонів, що означає, що ви можете створювати власні шаблони всередині вашої поточної теми для використання плагіна..

Спочатку потрібно підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та перейти до / wp-content / plugins / wp-user-manager / templates / folder. Завантажте всі файли, які ви бачите там, на свій комп’ютер.

Далі вам потрібно перейти до вашої поточної папки теми та створити нову папку “wpum” всередині неї. Тепер завантажте завантажені раніше файли в папку wpum.

Тепер ви можете редагувати ці файли, щоб за потреби налаштувати зовнішній вигляд сторінок свого профілю.

Спосіб 2. Створіть вручну сторінку власної авторського профілю у вашій темі

Цей метод вимагає відредагувати файли теми WordPress або дочірні теми. Якщо ви цього ще не робили, перегляньте наш посібник, як скопіювати та вставити код у WordPress.

Спочатку вам потрібно буде підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та перейти до / wp-content / themes / your-current-topic / folder.

Всередині вашої поточної папки теми вам потрібно створити файл author.php. Після цього вам потрібно скопіювати вміст файлу archive.php і вставити їх у ваш новий авторський шаблон .php.

Якщо у вашій темі вже є файл author.php, ви також можете її відредагувати.

Ваша мета тут – отримати інформацію про авторський профіль, а потім відобразити її. Вам потрібно буде вирішити, з чого потрібно розпочати редагування. Зазвичай ви можете редагувати що завгодно між get_header (); і рядки get_sidebar ().

<?php
// Встановити змінну поточного автора $ curauth
$ curauth = (isset ($ _ GET [‘ім’я автора’]))? get_user_by (‘slug’, $ author_name): get_userdata (intval ($ автор));
?>

Про: <?php відлуння $ curauth->прізвисько; ?>

<?php echo get_avatar ($ curauth->user_email, ’90 ‘); ?>

Веб-сайт: user_url; ?>"><?php відлуння $ curauth->user_url; ?>
Біо: <?php відлуння $ curauth->user_description; ?>

Повідомлення від <?php відлуння $ curauth->прізвисько; ?>:

<?php if (have_posts ()): while (have_posts ()): the_post (); ?>

" rel ="закладка" назва ="Постійна посилання: <?php the_title (); ?>">
<?php the_title (); ?>

Опубліковано: <?php the_time (‘d M Y’); ?>

<?php the_excerpt (); ?>

<?php закінчення;

// Навігація по попередній / наступній сторінці.
the_posts_pagination ();

ще: ?>

<?php _e (“Немає повідомлень цього автора.”); ?>

<?php endif; ?>

Цей код просто додає карту профілю автора вгорі сторінки, а потім відображає останні публікації автора.

Не соромтеся налаштувати цей код скільки завгодно. Ви можете додати додаткові поля профілю користувачів на свій веб-сайт, додати авторські посилання на профіль Twitter та Facebook, відобразити зображені зображення для публікацій тощо.

Ось декілька прикладів CSS, щоб надати вашій авторській картці профілю гідний вигляд. Ви можете додати його як спеціальний CSS у темі, а потім змінити його відповідно до кольорів вашої теми.

.автор-профіль-картка {
фон: #eee;
облямівка: 1px твердий #ccc;
підкладка: 20px;
маржа-нижня: 20 пікселів;
}
.автор-фото {
поплавок: зліва;
вирівнювання тексту: зліва;
підкладка: 5px;
}

Ось як це виглядало на нашому демо-сайті:

Спеціальна авторська сторінка профілю в WordPress

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як додати користувацьку сторінку профілю до вашого сайту WordPress. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me