Як оновити тему WordPress без втрати налаштування

Одна з найкращих речей щодо WordPress – це прості параметри налаштування, які ви отримуєте за допомогою тем та плагінів WordPress.


Ви також можете перенести ці налаштування на новий рівень, додавши власні фрагменти коду та стилі CSS до теми WordPress..

Проблема виникає, коли оновлення стає доступним для вашої теми. Якщо ви не обережні, то є велика ймовірність, що ви втратите частину змін, які ви внесли в свою тему.

У цій статті ми покажемо вам, як легко оновити тему WordPress, не втрачаючи налаштувань. Ми також розповімо про те, як правильно налаштувати ваші теми, щоб ви не впливали, коли з’явиться нове оновлення теми.

Правильне оновлення теми WordPress, не втрачаючи налаштувань

Як працюють оновлення тем у WordPress?

WordPress оснащений потужною системою для встановлення оновлень не лише для самого WordPress, але й для плагінів та тем.

Ваш веб-сайт WordPress регулярно перевіряє наявність оновлень та відображає їх під Інформаційна панель »Оновлення сторінки.

Оновлення WordPress

Коли оновлення теми стане доступним, на екрані з’явиться повідомлення Зовнішній вигляд »Теми сторінки.

Оновлення теми

Оновлення дійсно важливі для безпеки та працездатності вашого веб-сайту WordPress. Окрім безпеки та виправлень помилок, розробники тем також можуть представити нові функції за допомогою цих оновлень.

Ви можете просто натиснути кнопку оновлення, щоб встановити нову версію.

Потім WordPress завантажить пакет теми, розпакує його та замінить старі файли на новішу версію.

Це замінить усі старі файли тем, встановлені на вашому веб-сайті. Якщо ви вручну додали спеціальний код до файлів тем WordPress, ви втратите ці зміни.

Зазначаючи, давайте подивимося, які зміни теми є безпечними та які налаштування буде стерто.

Який тип тематичних налаштувань ви можете втратити під час оновлення?

Існує кілька способів налаштування теми WordPress. Деякі з цих налаштувань тем є безпечними, оскільки ваші зміни зберігаються в самій базі даних WordPress.

Сюди входять усі зміни, внесені за допомогою вбудованого налаштування теми WordPress, до якого можна отримати доступ, відвідавши Зовнішній вигляд »Налаштувати сторінки.

Інструмент налаштування теми WordPress

Настроювач тем дозволяє змінювати свою тему WordPress і зберігати всі зміни в базі даних WordPress. Ви можете змінити зображення заголовка, кольори, макет, користувацький CSS тощо.

На оновлення теми також не впливають ваші віджети WordPress та меню навігації.

Популярні теми WordPress, такі як Astra та Ocean WP, тепер додаються разом із плагінами. Ці додатки використовуються для додавання додаткових функцій до вашої теми. Будь-які зміни теми, внесені за допомогою цих супровідних плагінів, також не впливають на оновлення теми.

Якщо ви налаштуєте ваш макет WordPress за допомогою конструктора сторінок WordPress на зразок Divi, Beaver Builder, Elementor тощо, ці зміни також не вплинуть..

Будь-які інші функції, які ви додали на свій веб-сайт за допомогою плагіна, також є безпечними. Наприклад, ваші контактні форми WordPress, Google Analytics, спливаючі вікна розсилки електронної пошти тощо.

Налаштування, які ви втратите під час оновлення

Якщо ви додали який-небудь код до файлу function.php теми, він зникне. Будь-які зміни CSS, які ви додали безпосередньо до файлу стилів (style.css) теми, також буде стерто.

Тепер, коли ми знаємо, які зміни буде стерто, поговоримо про те, як зберегти та відновити їх після оновлення теми.

Крок 1. Підготовка до оновлення теми

Перше, що вам потрібно зробити – це підключитися до свого облікового запису хостингу WordPress за допомогою FTP-клієнта.

Після підключення перейдіть до / wp-content / themes / folder і завантажте папку тем на свій комп’ютер.

Завантажте свою тему WordPress

Ця папка стане резервною копією вашої теми, і ми будемо використовувати її згодом для копіювання та вставлення налаштувань після оновлення теми..

Крок 2. Завантажте оновлену тему та перемістіть налаштування

Тепер ми хочемо перенести налаштування, які ми зробили, до старих файлів тем до оновленої версії.

Просто відвідайте веб-сайт своєї теми та завантажте останню версію на свій комп’ютер. Знайдіть поштовий файл теми та витягніть його.

Тепер у вас на комп’ютері повинні бути обидві, нова версія та стара налаштована тема.

Якщо ви пам’ятаєте зміни, внесені до теми, просто скопіюйте та вставте фрагменти коду зі старої теми в нову версію.

З іншого боку, якщо ви не пам’ятаєте внесених вами змін, то вам доведеться їх спочатку знайти. Найпростіше це зробити, порівнявши файли тем.

Вам потрібно буде використовувати програмне забезпечення для порівняння файлів типу WinMerge (калейдоскоп для Mac, Meld для Linux).

Відкрийте обидві папки тем у програмному забезпеченні для порівняння файлів. Він покаже файли поруч, що дозволяє швидко порівнювати файли, щоб знайти налаштування, які ви додали до старої теми.

Порівняйте зміни теми

Потім можна скопіювати та вставити код зі старого файлу теми до того ж файлу у новій темі.

Крок 3. Завантажте нову папку тем

Після копіювання змін до нової теми ви тепер готові завантажити оновлену версію на свій веб-сайт.

Просто підключіться до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та перейдіть до папки / wp-content / themes /. Виберіть нову тему теми та оновіть її на своєму веб-сайті.

Завантажити оновлену тему

Ваш FTP-клієнт попередить вас, що файли з тим самим іменем вже існують. Вам потрібно вибрати щоб переконатися, що ваші старі файли теми замінені новими.

Перепишіть

Це все. Ви успішно оновили свою тему WordPress. Завітайте на свій веб-сайт, щоб переконатися, що все працює, як очікувалося.

Як уникнути втрат змін під час оновлення теми

Якщо ви хочете додати фрагменти коду або користувацькі стилі до вашої теми WordPress, то вам слід дотримуватися деяких найкращих практик, яких слід дотримуватися.

Найкраще рішення – створити дочірню тему та додати свій власний код у файли дочірньої теми.

Однак багато початківців WordPress можуть не відчувати себе комфортно під час створення дитячої теми. На щастя, є більш прості рішення.

Для всіх своїх змін у власному коді ви можете використовувати плагін фрагментів коду.

Це дозволяє безпечно додавати спеціальні фрагменти коду, не порушуючи веб-сайт, і на ваші зміни не впливатимуть оновлення тем. Ви навіть можете змінити свою тему WordPress, не втрачаючи цих змін.

Щодо CSS-коду, ви можете зберегти його на вкладці “Додатковий CSS” у налаштуваннях теми.

Додатковий CSS

Для отримання додаткової інформації дивіться наш посібник про те, як додати спеціальний CSS у WordPress.

Крім того, ви також можете використовувати потужний плагін CSS Hero, щоб легко налаштувати стилі, навіть не записуючи жодного CSS-коду.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам оновити свою тему WordPress, не втрачаючи налаштувань. Якщо у вас виникли проблеми, ознайомтеся з нашим посібником щодо найпоширеніших помилок WordPress та способів їх усунення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map