Як створити спеціальні шаблони для однієї пошти в WordPress

Ви хочете створити нестандартний шаблон для однієї пошти в WordPress?


Спеціальні шаблони одного допису дозволяють використовувати різні макети для ваших окремих публікацій блогу. Багато тем WordPress поставляються з декількома шаблонами різних сторінок, і ви також можете створити свій власний, якщо потрібно.

У цій статті ми покажемо вам, як легко створювати власні шаблони для однієї пошти в WordPress. Ми ділимося кількома методами, тож ви можете вибрати той, який найкраще підходить для ваших потреб.

Як створити нестандартний шаблон однієї пошти в WordPress

Примітка: Цей підручник вимагає редагування файлів тем WordPress. Якщо ви цього ще не робили, перегляньте наш підручник щодо того, як скопіювати та вставити код у WordPress.

Коли вам потрібен спеціальний шаблон однієї пошти?

Іноді вам може знадобитися інший зовнішній вигляд для певних публікацій на вашому веб-сайті. Наприклад, ви можете використовувати інший макет для пропонованих статей чи історій у певній категорії.

Тут вам знадобиться спеціальний шаблон однієї публікації в WordPress.

За замовчуванням WordPress використовує єдиний шаблон публікації на основі ієрархії шаблонів WordPress. Усі теми мають шаблон single.php, який використовується за замовчуванням для всіх ваших окремих публікацій.

Деякі теми можуть також включати додаткові шаблони чи вибір макета, які ви можете використовувати.

Це дуже схоже на створення власного шаблону сторінки. Більшість тем WordPress також входять із шаблонами сторінок, які ви можете використовувати під час редагування сторінки в WordPress.

Вибір шаблону сторінки

Сказавши, давайте подивимось, як легко створити спеціальні шаблони для однієї пошти в WordPress. Ми покажемо вам кілька методів, тож ви можете використовувати той, який найкраще підходить для вас.

  Створення шаблону єдиного повідомлення в WordPress за допомогою редактора блоків

  Цей метод насправді не створює шаблон публікації та обмежений у гнучкості. Однак це найпростіший спосіб зберегти власні макети однієї публікації та потім використовувати їх повторно.

  За замовчуванням редактор блоків WordPress поставляється із вбудованою функцією, яка дозволяє зберігати та повторно використовувати блоки. Один такий блок багаторазового використання називається груповим блоком.

  Груповий блок в основному дозволяє розмістити кілька блоків і цілі макети публікацій в одну групу. Потім ви можете зберегти цей груповий блок і повторно використовувати його в інших публікаціях.

  Давайте розглянемо, як використовувати груповий блок для збереження власних шаблонів публікацій.

  По-перше, вам потрібно створити нову публікацію в WordPress. Після цього просто додайте груповий блок до області вмісту.

  Додати груповий блок

  Тепер ви можете почати додавати блоки до групового блоку, щоб створити макет однієї публікації. Ви можете додати будь-які потрібні вам блоки, включаючи стовпці, медіа та текст, зображення обкладинки тощо.

  Додайте блоки до групи

  Після того як ви будете задоволені створеним вами макетом, вам потрібно підняти мишу і вибрати груповий блок. Клацніть піктограму меню з трьома точками та виберіть опцію “Додати до блоків для багаторазового використання”.

  Додати блок багаторазового використання

  Далі потрібно вказати ім’я для багаторазового використання блоку та натиснути кнопку Зберегти. Тепер WordPress збереже ваш багаторазовий блок, включаючи всі блоки всередині групового блоку.

  Потім ви можете відредагувати будь-яку існуючу публікацію на своєму веб-сайті або створити нову. На екрані редагування публікації просто натисніть на кнопку Додати новий блок і знайдіть збережений блок під блоками для багаторазового використання.

  Блок повторного використання

  Додайте блок до своєї публікації, і WordPress завантажить весь ваш груповий блок усіма блоками та налаштуваннями під час їх збереження.

  Цей метод дозволяє зберегти власні макети. Однак це не дозволяє змінити тему обробки вашої теми.

  Якщо ви хочете більшої гнучкості, продовжуйте читати.

  Створення спеціального шаблону для однієї пошти в WordPress за допомогою програми Beaver Builder

  Найпростіший спосіб створити нестандартний шаблон однієї пошти – це використовувати Beaver Builder. Це найкращий плагін для створення веб-сторінок WordPress на ринку і дозволяє створювати шаблон публікації без написання коду чи зміни вашої теми WordPress..

  Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Beaver Builder. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

  Після активації потрібно відвідати Налаштування »Beaver Builder сторінки та перейдіть на вкладку ліцензії, щоб ввести свій ліцензійний ключ.

  Ліцензійний ключ Beaver Builder

  Ви можете знайти цю інформацію у своєму обліковому записі на веб-сайті Beaver Builder.

  За замовчуванням Beaver Builder увімкнено для сторінок у WordPress. Вам потрібно зробити це доступним і для публікацій.

  Для цього перейдіть на вкладку Типи публікації під Налаштування »Beaver Builder сторінки. Звідси потрібно встановити прапорець біля параметра “Повідомлення”.

  Увімкніть програму Beaver Builder для публікацій

  Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти типи публікацій”, щоб зберігати зміни.

  Тепер, коли все налаштовано, створимо власний шаблон публікації.

  Просто створіть нову публікацію в WordPress та на екрані редагування публікацій натисніть кнопку «Запустити Beaver Builder».

  Запустіть

  Це відкриє інтерфейс Beaver Builder з попереднім переглядом вашого веб-сайту. Ви можете почати додавати модулі та рядки до наявного макета, натиснувши кнопку Додати у верхньому правому куті екрана.

  Ви також можете вибрати шаблон у якості початкової точки. Існує навіть порожній шаблон, щоб дати вам чистий шифер для початку.

  Виберіть шаблон Beaver Builder

  Вибравши шаблон, ви можете відредагувати його простою точкою та клацанням. Ви також можете додавати рядки та стовпці та заповнювати їх модулями та елементами для створення шаблону власного макета.

  Додавання модулів Beaver Builder

  Не соромтеся експериментувати з різними модулями та пограти з їх налаштуваннями.

  Після того, як ви створили щось, що хотіли б використовувати як шаблон вашої публікації. Настав час її врятувати.

  Beaver Builder дозволяє зберегти макети як шаблон, а потім повторно використовувати їх з іншими публікаціями. Просто натисніть на меню у верхньому правому куті екрана та виберіть Зберегти шаблон.

  Збережіть власний шаблон публікації Beaver Builder

  Вам буде запропоновано вказати назву шаблону. Після цього натисніть кнопку Зберегти, щоб зберегти її.

  Назвіть назву та збережіть шаблон

  Тепер давайте подивимося, як використовувати цей спеціальний шаблон публікації під час створення публікацій.

  Просто відредагуйте публікацію або створіть нову, а потім запустіть програму Beaver Builder, щоб відредагувати публікацію.

  Далі потрібно натиснути кнопку «Додати» у верхньому правому куті екрана та перейти на вкладку «Шаблони». Звідси потрібно вибрати “Збережені шаблони” зі спадного меню Групи.

  Завантажте власний шаблон

  Beaver Builder тепер завантажить збережений нестандартний макет, а потім ви можете почати додавати вміст до нової статті.

  Використання параметрів теми для індивідуальних макетів однієї публікації

  Багато популярних тем WordPress оснащені вбудованими налаштуваннями для налаштування зовнішнього вигляду шаблону однієї публікації.

  Якщо ваша тема підтримує ці налаштування, ви їх зможете знайти на екрані редагування публікацій. Доступні параметри можуть змінюватися залежно від теми, яку ви використовуєте.

  Наприклад, саме так тема Astra пропонує варіанти налаштування під час редагування однієї публікації.

  Налаштування шаблону теми однієї теми Astra

  Використовуючи ці параметри, ви можете змінювати бічні панелі, приховувати заголовки, заголовок, меню тощо.

  З іншого боку, багато найпопулярніших тем WordPress оснащені готовими до використання шаблонами, які ви можете використовувати.

  Якщо ваша тема включає шаблони одинарних публікацій, ви знайдете їх на вкладці «Атрибути публікації» під час редагування публікації.

  Вибір шаблону під час написання однієї публікації

  Ці шаблони – це повні макети, якими ви можете скористатися.

  Створення власних шаблонів для однієї пошти вручну в WordPress

  Цей метод трохи вдосконалений, оскільки вимагає редагувати файли тем, копіювати та вставляти код, а також додатково додавати спеціальний CSS.

  Спочатку потрібно відкрити звичайний текстовий редактор на своєму комп’ютері, як «Блокнот» і вставити наступний код всередину нього:

  <?php
  / *
  * Назва шаблону: Пропонована стаття
  * Тип публікації шаблону: повідомлення, сторінка, продукт
  * /

  get_header (); ?>

  Цей код визначає новий шаблон під назвою «Вибрана стаття» та робить його доступним для публікацій, сторінок та типів товару.

  Ви можете зберегти цей файл як wpb-single-post.php на робочому столі.

  Далі вам потрібно завантажити його у вашу поточну тему WordPress за допомогою FTP-клієнта.

  Після цього ви можете увійти у свою адміністраторську область WordPress та створити чи відредагувати публікацію. Прокрутіть трохи вниз на екрані редагування публікацій, і ви помітите нове мета-поле “Атрибути публікації” з можливістю вибору шаблону.

  Виберіть власний шаблон публікації

  Ви побачите вказаний там шаблон “Вибрана стаття”.

  Зараз ваш шаблон по суті порожній, тому вибравши його, просто відобразиться білий екран.

  Давайте вирішимо це.

  Найпростіший спосіб зробити це – скопіювати код із файлу single.php теми та використати його як вихідну точку.

  Відкрийте файл single.php і скопіюйте все після рядка get_header ().

  Вставте цей код у свій файл wpb-single-post.php наприкінці. Тепер ви можете зберегти цей файл і завантажити його назад на свій сервер.

  Однак це буде виглядати точно так само, як ваш поточний шаблон однієї публікації. Тепер ви можете почати вносити зміни до вашого спеціального шаблону однієї пошти.

  Ви можете додати свої власні класи CSS, видалити бічні панелі, створити шаблон на повну ширину або все, що завгодно.

  Створіть власні шаблони для однієї пошти на основі категорії

  Хочете використовувати спеціальний шаблон однієї публікації на основі категорій? Наприклад, публікації в категорії подорожей можуть мати інший макет, ніж пости на фотографії.

  Ось як це можна зробити.

  Спочатку вам потрібно додати цей код до файлу function.php теми або до плагіна для сайту.

  / *
  * Визначте постійний шлях до нашої єдиної папки шаблонів
  * /
  визначити (SINGLE_PATH, TEMPLATEPATH. ‘/ сингл’);

  / **
  * Фільтр single_template за допомогою нашої спеціальної функції
  * /
  add_filter (‘single_template’, ‘my_single_template’);

  / **
  * Функція єдиного шаблону, яка вибере наш шаблон
  * /
  функція my_single_template ($ одиночний) {
  глобальний $ wp_query, $ post;

  / **
  * Перевірка одного шаблону за категоріями
  * Перевірте за категорією слима та ідентифікатором
  * /
  foreach ((масив) get_the_category () як $ cat):

  if (file_exists (SINGLE_PATH. ‘/ single-cat-‘. $ cat->слимак. ‘.php’))
  повернути SINGLE_PATH. ‘/ одно-котячий’. $ кіт->слимак. ‘.php’;

  elseif (file_exists (SINGLE_PATH. ‘/ single-cat-‘. $ cat->term_id. ‘.php’))
  повернути SINGLE_PATH. ‘/ одно-котячий’. $ кіт->term_id. ‘.php’;

  кінцевий проповідь;
  }

  Цей код спочатку перевіряє, чи WordPress вимагає отримання однієї публікації. Якщо це так, то він повідомляє WordPress шукати шаблон у / single / папці вашої теми WordPress.

  Тепер вам потрібно додати файли шаблонів, визначені цим кодом.

  Підключіться до хостингу WordPress за допомогою FTP-клієнта або файлового менеджера в cPanel та перейдіть до / wp-content / themes / your-topic-folder /.

  Всередині вашої поточної папки теми потрібно створити нову папку під назвою “одиночна”.

  Тепер вам потрібно відкрити цю папку і створити новий файл всередині неї. Вперед і назвіть цей файл single-cat- {category-slug}. Замініть {category-slug} вашим фактичним слизом категорії.

  Наприклад, якщо у вас є категорія під назвою “Новини”, ви створите файл “single-cat-news.php”. Якщо у вас є категорія під назвою “Поради щодо подорожей”, тоді створіть шаблон single-cat-travel-tips.php тощо..

  Створення шаблону однієї пошти для категорій

  Тепер ці файли шаблонів будуть абсолютно порожніми. Початково ви можете скопіювати вміст файлу single.php із папки тем і вставити їх у кожен із цих шаблонів..

  Після цього ви можете редагувати ці шаблони, щоб внести потрібні зміни.

  Після завершення роботи можна перейти на веб-сайт і переглянути публікацію. Він буде використовувати шаблон, який ви створили для категорії, в якій подано цю посаду.

  Тепер припустімо, що у вас є повідомлення, розміщене у двох категоріях. WordPress автоматично покаже шаблон для “Новин”, оскільки він з’являється спочатку в алфавітному порядку.

  З іншого боку, якщо ви подали публікацію в категорії і не створили шаблон для цієї категорії, WordPress повернеться до типового шаблону single.php для вашої теми..

  Створіть спеціальний шаблон єдиного допису для конкретних авторів

  Припустимо, ви хочете, щоб публікації, написані певним автором, виглядали по-різному на вашому веб-сайті. Ви можете зробити це, використовуючи ту саму методику, яку ми показали для категорій.

  Спочатку вам потрібно буде додати цей код до файлу function.php теми або до плагіна для сайту.

  / **
  * Визначте постійний шлях до нашої єдиної папки шаблонів
  * /
  визначити (SINGLE_PATH, TEMPLATEPATH. ‘/ сингл’);

  / **
  * Фільтр single_template за допомогою нашої спеціальної функції
  * /
  add_filter (‘single_template’, ‘my_single_author_template’);

  / **
  * Функція єдиного шаблону, яка вибере наш шаблон
  * /
  функція my_single_author_template ($ single) {
  глобальний $ wp_query, $ post;

  / **
  * Перевірка на один шаблон автором
  * Перевірте ім’я користувача і ім’я користувача
  * /
  $ curauth = get_userdata ($ wp_query->пост->post_author);

  if (file_exists (SINGLE_PATH. ‘/ single-author-‘. $ curauth->user_nicename. ‘.php’))
  повернути SINGLE_PATH. ‘/ одноавторний’. $ curauth->user_nicename. ‘.php’;

  elseif (file_exists (SINGLE_PATH. ‘/ single-author-‘. $ curauth->Посвідчення особи. ‘.php’))
  повернути SINGLE_PATH. ‘/ одноавторний’. $ curauth->Посвідчення особи. ‘.php’;

  }

  Далі вам потрібно підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP або File Manager у cPanel, а потім перейти до / wp-content / themes / your-topic-folder /.

  Якщо ви ще не створили папку під назвою / одиночну / всередині неї, то давайте продовжимо її та створимо зараз.

  Всередині цієї папки потрібно створити шаблон, використовуючи ім’я автора автора у назві шаблону. Наприклад, одноавтор-johnsmith.php.

  Цей шаблон буде порожнім, тому ви зможете скопіювати та вставити вміст шаблону single.php вашої теми та використовувати його як вихідну точку.

  Тепер ви можете відвідати свій веб-сайт, щоб переглянути публікацію, створену конкретним автором. Тепер він використовуватиме створений вами шаблон.

  Це все, що на даний момент.

  Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створювати власні шаблони для одиночної публікації в WordPress. Ви також можете переглянути нашу статтю про те, як створити власну тему WordPress з нуля, не записуючи жодного коду.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me