Вибір ідеальної теми WordPress – 9 речей, які слід врахувати

Більшість початківців почуваються переповненими, коли справа доходить до вибору теми для свого сайту WordPress. Є тисячі безкоштовних і платних варіантів. Кожна тема виглядає краще, ніж інша. Як вибрати найкращу тему для WordPress? У цій статті ми поділимося з 9 речами, які ви повинні врахувати, щоб ви могли вибрати найкращу тему WordPress для свого сайту.


Вибір ідеальної теми для вашого сайту WordPress

Чому ви повинні бути обережними при виборі теми WordPress?

WordPress використовується для створення всіляких веб-сайтів. Ось чому кожна тема відповідає іншому ринку.

Ваша тема WordPress повинна доповнювати вміст вашого веб-сайту. Наприклад, якщо ви запускаєте блог на тему політики та соціальних питань, вам потрібна тема, що покращує читабельність.

Читабельність

Багато тем WordPress поставляються з безліччю варіантів налаштування. Якщо вони не закодовані належним чином, ці параметри можуть ускладнити вам зміну тем або використання інших плагінів WordPress. Ви будете заблоковані в цій темі або доведеться заплатити розробнику, щоб допомогти вам перейти.

З іншого боку, деякі теми WordPress, які виглядають дуже чудово, можуть насправді зробити ваш веб-сайт неймовірно повільним. Ніхто не любить повільні веб-сайти, особливо Google, який вважає за краще швидше оцінювати веб-сайти.

Ваша тема є обличчям вашого сайту WordPress і відіграє важливу роль у тому, як сприймають її користувачі, а також пошукові системи.

Ви, напевно, чули вислів: “Все, що блищить, не є золотом”.

Сказавши це, давайте подивимось на кроки, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ви вибрали найкращу тему для свого сайту WordPress.

1. Прагніть до простоти

Простота - найкраще правило в дизайні

Багато тем WordPress поставляються з великою кількістю кольорів, складних макетів, яскравих анімацій тощо. Іноді вам можуть знадобитися ці речі, але в більшості випадків вам не потрібно все це.

Простота – це найвища витонченість.
~ Леонардо да Вінчі

Шукайте тему, яка має макет дизайну, який допоможе вам підтримати свою мету. Це повинно виглядати добре, але без шкоди для зручності використання та простоти.

Переконайтеся, що стиль викладу теми не надто складний. Мета веб-дизайну – допомогти користувачам знайти потрібну їм інформацію та допомогти власникам сайтів одночасно досягати своїх цілей.

Якщо тема виглядає чудово, але не допомагає вам отримати новий бізнес або передплатників, це не є хорошою темою. Це також не гарна тема, коли ваші користувачі не можуть дійсно знайти свій веб-сайт.

Погляньте на ці 37 простих тем WordPress для натхнення.

2. Реагувати більше не є необов’язковим

Виберіть чуйну тему WordPress

Чуйні теми коригують їх макет у різних розмірах екрана та на пристроях.

Значна кількість веб-трафіку генерується з мобільних та інших портативних пристроїв. Залежно від тем вашого веб-сайту, ця кількість може перевищувати 50% вашого трафіку.

Google показує зручні веб-сайти для мобільних пристроїв у своїх результатах пошуку для мобільних пристроїв. Незалежно від тем та демографічної ситуації вашого веб-сайту, усі веб-сайти повинні бути чуйними та готовими до мобільних пристроїв.

Більшість тем WordPress вже відповідає за замовчуванням. Але все ж є продавці, які продають макети фіксованої ширини, які зовсім не зручні для мобільних пристроїв. Переконайтеся, що тема, яку ви обираєте для свого веб-сайту, є зручною для мобільних пристроїв.

Тестування теми для мобільної готовності

Найпростіший спосіб перевірити, реагує на тему чи ні – змінити розмір екрана веб-переглядача. Під час зміни розміру екрана браузера ви помітите, що макет теми підлаштовується під ширину екрана.

Для більш ретельного тестування ви можете скопіювати URL-адресу демонстраційної сторінки теми та вставити її на сторінку Google Mobile Friendly Test.

Тестування чуйної теми на Google Friendly Test

Зауважте, що цей тест покаже попередження, незалежно від того, наскільки хороша тема. Подивіться на будь-які червоні прапори, такі як текст занадто малий, вміст ширший за екран тощо.

3. Сумісність браузера

Тестування сумісності браузера

Ваші користувачі будуть використовувати різні браузери. Ваша тема може виглядати ідеально у веб-переглядачі, який ви використовуєте, але може бути щось порушено в інших браузерах.

Ось тут і приходить сумісність браузера. Більшість розробників тем WordPress ретельно перевіряють свої теми, використовуючи складні засоби тестування сумісності браузера..

Вони можуть чітко згадати про це на своєму веб-сайті. Але якщо їх немає, то ви завжди можете виконати основні тести, щоб перевірити тему в різних браузерах, таких як Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari тощо.

Не забудьте також протестувати в різних браузерах на мобільних пристроях.

4. Підтримувані плагіни

Підтримувані плагіни

Справжня сила WordPress поставляється з плагінами WordPress. Ці плагіни дозволяють вам робити що-небудь із вашим веб-сайтом WordPress.

Незважаючи на те, що плагінів WordPress є достатньо, деякі з них повинні мати WordPress плагіни для всіх веб-сайтів. Як гравітаційні форми, Yoast SEO, загальний кеш W3 тощо.

Переконайтеся, що ваша тема WordPress підтримує всі популярні плагіни. Якщо ви не впевнені, запитайте про це розробника теми.

5. Переклад + Багатомовний готовий

Багатомовний та готовий до перекладу WordPress теми

Велика кількість сайтів WordPress не англійською мовою. Ви можете створювати веб-сайт іншою мовою, ніж англійська. Можливо, у вас є плани створити багатомовний сайт WordPress у майбутньому.

Переконайтеся, що ваша тема WordPress готова до перекладу та підтримує багатомовні плагіни WordPress.

6. Сторінки

Перетягніть конструктори сторінок для тем WordPress

Створення сторінок – це плагіни WordPress, які дозволяють створювати макети сторінок за допомогою інтерфейсу перетягування користувачів.

Багато преміальних тем WordPress поставляються із попередньо встановленими розробниками сторінок. Деякі з цих розробників сторінок використовуються лише цим розробником тем.

Використання такого конструктора сторінок для створення цільових сторінок може створити багато небажаного коду. Якщо ви коли-небудь переключите тему, тоді ці сторінки потребують значного очищення.

Ви повинні вибрати теми, які постачаються з одним із найбільш використовуваних плагінів для створення сторінок. Ви також можете придбати цих розробників сторінок окремо, щоб також використовувати інші теми.

7. Параметри підтримки, коли вам потрібна допомога

Підтримка вашої теми WordPress

Недоліком використання безкоштовної теми WordPress є те, що немає гарантованої підтримки. Хоча деякі розробники надають чудову підтримку своїх безкоштовних тем, багато безкоштовних тем не мають можливості підтримки.

Якщо ви зіпсуєте свою тему WordPress, то вам доведеться розібратися в цьому самостійно. Ви також можете заплатити сторонньому розробнику за вирішення найменших проблем.

Переконайтеся, що ви вибрали тему WordPress, яка має хорошу документацію та підтримку. Більшість преміальних тем WordPress пропонують детальну документацію з підтримкою електронної пошти на 1 рік.

8. SEO-дружелюбність

Перевірте свою тему на предмет SEO-зручності

Ваша тема WordPress відіграє вирішальну роль у безпеці SEO для вашого сайту. Тема, яка добре виглядає, все ще може генерувати погано кодований HTML, це може вплинути на ефективність вашого веб-сайту у пошукових системах.

Початківцям може бути важко самостійно проаналізувати вихідний код теми. Ось чому багато преміальних розробників тем WordPress повідомляють вам, що їх сторінки оптимізовані для SEO.

Ви також можете подивитися, чи генерує сторінку належний HTML5, перевіривши його за допомогою сервісу перевірки розмітки W3C. Однак зауважте, що інструмент W3C генерує багато попереджень, про що не варто турбуватися.

9. Рейтинг та огляди

Перевірте рейтинги та огляди теми WordPress

Ще одним надійним показником якості теми WordPress є рейтинги та огляди, надані їх користувачами. Якщо тема продається на сторонній ринку, то ви побачите відгуки клієнтів.

Для безкоштовних тем WordPress ви знайдете розділ оцінок трохи нижче кнопки завантаження. Він покаже кількість відгуків та зірок, наданих користувачами. Якщо ви натиснете на 5 зірок, то він покаже всі відгуки, які дали тему 5 зірок.

Прочитайте огляди теми та оцінки інших користувачів

Практично всі теми WordPress можуть отримати кілька поганих відгуків. але якщо кількість поганих відгуків незвично велика, то слід уважно їх прочитати.

Наші рекомендації

Існує безліч безкоштовних тем WordPress, нові, що випускаються щодня. Ось чому ми регулярно публікуємо список наших улюблених безкоштовних тем у нашому вітринному розділі.

Деякі з популярних предметів нашої тематичної вітрини:

  • 41 найкращі безкоштовні теми для фотографії WordPress (експертний вибір)
  • 21 кращих безкоштовних WordPress бізнес тем
  • 37 Прості теми WordPress, які ви повинні спробувати
  • 43 красиві безкоштовні теми для WordPress Blog

Однак, як ми вже згадували вище, підтримка є одним з найважливіших факторів, які слід враховувати при виборі теми. Безкоштовні теми WordPress не забезпечуються гарантованою підтримкою та оновленнями.

Більшість преміальних тем WordPress пропонують 1 рік підтримки та оновлення. Ось кілька тематичних магазинів, які ми настійно рекомендуємо.

  • Тема Астра
  • Тема Divi від елегантних тем
  • Теміфікувати
  • StudioPress
  • Теми ремісників

Як встановити тему в WordPress

Установка теми WordPress насправді проста. Спочатку потрібно завантажити на комп’ютер поштовий файл теми.

Після цього увійдіть у свою адміністраторську область WordPress та перейдіть до Зовнішній вигляд »Теми сторінки.

Сторінка тем в області адміністратора WordPress

Зверху на сторінку тем потрібно натиснути посилання Додати нове.

Це перенесе вас на сторінку додавання нової теми. На цій сторінці ви можете шукати безкоштовні теми для встановлення. Але оскільки ми вже завантажили тему, вам потрібно просто натиснути посилання Завантажити тему вгорі.

Завантажте тему

Тепер ви побачите поле завантаження теми. Натисніть кнопку “Вибрати файл”, щоб вибрати поштовий файл теми, який ви завантажили на комп’ютер раніше, а потім натисніть кнопку “Встановити зараз”.

Завантажте та встановіть zip-файл теми

Тепер WordPress завантажить тему з комп’ютера на ваш веб-сайт та встановить її для вас. Після цього ви побачите повідомлення про успіх із посиланнями для попереднього перегляду або активації теми.

Установка теми вдала

Якщо ви не хочете використовувати тему одразу, ви можете натиснути кнопку попереднього перегляду, щоб перевірити тему, не активуючи її..

Зверніть увагу, що вам доведеться активувати тему, щоб використовувати її на своєму веб-сайті.

Більш докладні вказівки див. У посібнику для початківців щодо встановлення теми WordPress.

Як безпечно змінити теми WordPress

Для нових сайтів WordPress ви можете просто вибрати ідеальну тему та встановити її на своєму сайті. Однак якщо у вас створений веб-сайт WordPress, вам потрібно правильно переключити свою тему, щоб уникнути будь-якого впливу на продуктивність та оптимізацію вашого веб-сайту..

Спочатку вам потрібно зрозуміти, що відбувається з веб-сайтом WordPress, коли ви переключаєте теми. Ось наш посібник про те, що відбувається при переключенні теми WordPress.

Деякі налаштування на вашому веб-сайті WordPress зникнуть і не застосовуватимуться автоматично до вашої нової теми. Вам потрібно зрозуміти ці речі та те, як ви зможете їх повернути на нову тему.

Ми склали зручний контрольний список того, що потрібно зробити перед зміною тем WordPress.

Після цього вам потрібно дотримуватися вказівок у нашому підручнику про те, як правильно перемикати теми WordPress на своєму сайті.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати ідеальну тему для вашого сайту WordPress. Ви також можете побачити наш список обов’язкових плагінів WordPress для бізнес-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me