19 najlepších štartovacích motívov WordPress pre vývojárov v roku 2020

Hľadáte najlepšiu štartovaciu tému WordPress na vytvorenie vlastnej témy od nuly?


Štartovacia téma WordPress pomáha vývojárom začať s pevným základom. Môže sa stať základom vášho procesu vývoja témy a poskytne vám dobrý náskok.

V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších štartovacích tém programu WordPress pre vývojárov tém.

Najlepšie štartovacie témy WordPress pre vývojárov

Čo je to téma Starter WordPress

Starterová téma WordPress je prázdna téma s minimálnym dizajnom a základným alebo úplne bez rozloženia. Tieto témy sa zvyčajne dodávajú s najbežnejšie používanými šablónami v téme WordPress.

Majú kód na zobrazovanie príspevkov, archiváciu stránok, jednotlivé príspevky, komentáre, ale s minimálnym alebo žiadnym stylingom. To umožňuje vývojárom tém rýchlo začať pridávať svoje vlastné štýly a vytvárať úplne novú tému.

Štartovacie témy sa líšia od nadradenej témy alebo rámca tém.

Rodičovské témy sú úplne štylizované témy WordPress určené na inštaláciu a použitie na živých webových stránkach. Tematické rámce poskytujú veľa háčikov a filtrov na použitie pri vývoji detských tém.

Štartovacie témy neprichádzajú so štýlom, nemali by ste ich používať tak, ako sú, a nie sú to rámce s vlastnými háčikmi, filtrami a značkami šablón. Môžu sa však použiť na vytvorenie nadradenej témy.

Ako už bolo povedané, pozrime sa na niektoré z najlepších štartovacích tém pre WordPress, ktoré môžete použiť v procese vývoja témy.

1. Astra

Téma Astra

Astra je prémiová téma pre WordPress pre vývojárov. Je dodávaný s viac ako 100 štartovacími motívmi a pripravenými webovými stránkami na rýchle spustenie webovej stránky.

Štartovacie témy spoločnosti Astra sú navrhnuté pre rôzne obchodné miesta a s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete perfektné ukážkové stránky, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám..

Na rozdiel od iných tímov v tomto zozname môžu Astra používať vývojári aj začiatočníci. Ak ste začiatočník, ktorý hľadá niečo funkčné, začnete s Astra.

2. Genesis

Genesis od StudioPress

Genesis je tematický rámec WordPress od spoločnosti StudioPress. Dodáva sa s nastavením témy jedným kliknutím s množstvom užitočných zdrojov, ukážkovým obsahom, doplnkami a vlastnými blokmi Gutenberg..

Vďaka mnohým funkciám tém môžete využiť 6 návrhov rozloženia, odporúčané widgety obsahu, vlastné šablóny stránok a výkonný panel možností tém. Prispôsobenie vášho webu je ľahké pomocou niekoľkých kliknutí.

3. Podčiarknutia

podčiarknutia

Podčiarknutia sú pravdepodobne najobľúbenejšie zo všetkých štartovacích tém WordPress. Spravuje ho spoločnosť Automattic (spoločnosť, ktorá stojí za službou hosťovania blogov WordPress.com)..

Je to minimalistická štartovacia téma napísaná v HTML5 a CSS. Čistý kód má za cieľ dostať sa z cesty a pomôcť vám rýchlo vytvoriť štandardnú tému kompatibilnú s WordPress.

4. Šalvia

šalvia

Sage je moderná štartovacia téma WordPress založená na Gulp, Bootstrap a Bower. Používa Téma Wrapper, ktorá vám pomôže vyhnúť sa opakovaniu rovnakého kódu v každej šablóne.

Je aktívne udržiavaná a má silné pokračovanie medzi vývojármi frontendov WordPress.

5. UnderStrap

UnderStrap

UnderStrap je štartovacia téma WordPress založená na platformách Underscores a Bootstrap 4. Dodáva sa s mobilnou responzívnou platformou deisgn a grid, vďaka čomu je veľmi ľahké prispôsobiť ju.

6. WP Rig

WP Rig

WP Rig je súprava tematických a vývojových balíkov WordPress, ktorá vám pomáha vytvárať témy WordPress, ktoré sú vysoko optimalizované na výkon. Je dodávaný s procesom zostavovania, ktorý usmerňuje, optimalizuje a minimalizuje váš kód pre lepší výkon.

7. Chyťte štartér

Catch Starter

Catch Starter je temná farebná štartovacia téma pre WordPress pre vývojárov. Dodáva sa s radom funkcií vrátane posúvača obsahu, portfólia, služieb a posudkov.

Táto téma je ideálna na začatie vývoja pomocou programu WordPress. Podporuje aj preklady na vytváranie viacjazyčných webových stránok.

8. Štart

štart

Štart je založený na úvodnej téme podčiarknutia a rámci Bootstrap. Zdedí všetky kódy podčiarknutia a pridá kúzlo Bootstrap pre rýchly vývoj frontendu.

9. Fazuľa

fazuľa

Beans je inovatívna štartovacia téma pre WordPress pre vývojárov. Je vysoko flexibilný s responzívnym obsahom a prispôsobivými obrázkami.

Témou je SEO priateľské a postavené s konečnou frontend knižnicu nastaviť a prispôsobiť svoje webové stránky.

10. JointsWP

JointsWP

JointsWP je skvelá štartovacia téma WordPress. Je založený na rámci nadácie 6 a je dodávaný v prevedení CSS alebo Sass.

11. Quark

Quark

Quark je ľahko prispôsobiteľný štartovací motív WordPress. Je založený na téme podčiarknutia a dvadsiatich dvanástich WordPress.

Používa normalizovať, aby zabezpečil, že prehliadače vykresľujú všetky prvky konzistentnejšie, a Mordernizr na detekciu funkcií prehliadača HTML5 a CSS3..

12. Hmlovina

hmlovina

Hmlovina je pokročilá štartovacia téma WordPress, ktorá je skôr rámcom. Dodáva sa s vlastnou funkciou, ako je napríklad motor odporúčaní pre stránky 404 a stránky bez výsledku vyhľadávania, automatické dopĺňanie vyhľadávania atď.

13. HTML5Blank

HTML5Blank

HTML5Blank je klasická štartovacia téma WordPress. Je založený na čistých šablónach HTML5 a CSS3 s pripravenými značkami kódu a šablón, ktoré môžete použiť pri vývoji témy..

14. Všeobecné

rodový

Generic je minimálna úvodná téma WordPress. Táto téma je ideálna na vytváranie vlastných webových stránok pre vašich zákazníkov alebo ju používa ako základ na vytvorenie novej témy.

15. Základný kameň

základný kameň

Základný kameň je moderná štartovacia téma pre vývojárov WordPress. Je založený na populárnom rámci Foundation Foundation a prichádza s vlastnou hlavičkou, bočným panelom, miniaplikáciami a navigačnými ponukami.

16. BlankSlate

Blankslate

Blankslate je jednoduchá a mimoriadne flexibilná štartovacia téma WordPress. Je navrhnutý s ohľadom na vývojárov.

Je to jednoduché, ale prichádza s výkonným základom pre vaše témy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Téma ponúka vlastné štýly CSS a optimalizáciu SEO.

17. Portál

portálové

Portál je výkonný tematický rámec WordPress pre vývojárov. To vám umožní rýchlo vytvárať témy priateľské k CMS.

Jedná sa o softvér s otvoreným zdrojom, ktorý má čo ponúknuť, vrátane podpory mega menu, správcu rozloženia, dedenia tém, používateľsky prívetivého rozhrania a ďalších.

18. Štartér Bootstrap WP

Štartér zavádzača WP

WP Bootstrap Starter je štartovacia téma WordPress založená na podčiarknutiach a zavádzacích systémoch. Zahŕňa písmo Awesome, šablónu stránky s plnou šírkou, šablóny pravého a ľavého bočného panela, šablónu prázdnej stránky a ďalšie.

19. Vzduchové svetlo

ovzdušia

Air-Light je minimalistická štartovacia téma WordPress založená na podčiarkovníku. Je to funkčná téma WordPress s minimálnymi možnosťami návrhu, ktorá ponecháva vývojárom priestor na pridanie vlastných štýlov a vytvorenie novej témy.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšiu štartovaciu tému programu WordPress pre vývojárov. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu o tom, ako pridať fiktívny obsah pre vývoj témy v programe WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me