10 найкращих програм iPhone для блогерів

Шукаєте найкращих додатків iPhone для блогерів, які вам слід встановити? Напевно ви вже використовуєте кілька додатків на своєму iPhone, щоб допомогти вести блоги. У цій статті ми ділилися нашими зібраними вручну топ-10, повинні мати додатки iPhone для блогерів, користувачів WordPress та інтернет-маркетологів.


Потрібно мати додатки iPhone для блогерів

1. Програми WordPress.com

Програми WordPress.com

WordPress.com пропонує прекрасно розроблені програми для управління вашим WordPress.com, а також веб-сайти WordPress.org, які розміщені самостійно. Детальну інформацію див. У нашому посібнику щодо різниці між WordPress.com та WordPress.org.

Додаток доступний для iOS, Android, а також настільних комп’ютерів. Це дозволяє писати та редагувати публікації в дорозі, ділитися фотографіями, отримувати push-сповіщення та керувати коментарями.

Одним із недоліків використання програми є те, що для деяких його функцій, як-от статистика, знадобиться створити обліковий запис WordPress.com та встановити JetPack на своєму сайті. Однак ці функції необов’язкові, і ви все одно можете користуватися додатком, не використовуючи ці функції.

2. Уліс

Уліс

Якщо ви шукаєте досвід написання вбивць на своєму iPhone, то замовіть Ulysses. Це платний додаток, який виграв нагороди, і вам сподобається досвід письма, який він пропонує.

Додаток в основному виходить з вашого шляху, коли ви пишете, що дозволяє бути більш продуктивними навіть на меншому екрані. Це програма для написання, яка працює з WordPress та Medium. Ви можете ділитися та відкривати файли за допомогою Notes, Google Drive, DropBox тощо.

Він також має інтуїтивну організацію для всіх ваших письмових проектів, що полегшує організацію роботи в дорозі. Для редагування тексту використовується синтаксис розмітки, що дозволяє вам вільно писати, не постійно натискаючи невеликі кнопки для форматування або додавання посилань.

3. Кормити

Канал

Хочете читати всі улюблені веб-сайти та блоги в дорозі? Тоді оформити Feedly. Це найрозумніший спосіб підписатися на ваші улюблені веб-сайти, читати їх коли завгодно та на будь-якому пристрої, яким ви користуєтесь. Feedly доступний для веб-переглядачів, настільних ПК, iOS, Android тощо.

Це, мабуть, найкращий читач RSS-каналів на ринку. Пропонуючи чистий і чіткий досвід читання, інтелектуальне відстеження прочитаного та простіші інструменти для організації підписки.

4. Сніпс

Сніпс

Ваш iPhone оснащений чудовою камерою, іноді вам може знадобитися редагувати фотографії на ходу за допомогою iPhone. На жаль, у коробці не входить просунутий інструмент редагування зображень, який може робити все, що ви хочете зробити. Сюди заходить Snapseed.

Створений Google, Snapseed – це вдосконалений додаток для редагування фотографій для мобільних пристроїв. Він доступний як для Android, так і для iPhone і має кілька справді дивовижних функцій, такі як щітка зцілення, історія редагування, фільтри, кольоровий і світловий баланс тощо.

Ви здивуєтеся, як легко Snapseed дозволяє використовувати крани та жести для розширених функцій редагування. Це обов’язковий додаток для вашого iPhone, якщо ви регулярно ділитесь фотографіями зі свого телефону.

5. IFTTT

IFTTT

Ви іноді хочете, щоб хтось міг автоматизувати декілька аспектів вашого блогу та соціальних медіа? IFTTT – це віртуальний помічник, якого ви бажали.

Це дозволяє автоматизувати свої соціальні медіа, блоги, використання мобільних пристроїв та Інтернет речей.

В основному ви просто встановлюєте умови для різних програм, і коли ці умови відповідають IFTTT виконує визначені вами дії. Наприклад, він може твітувати ваші нові статті, ділитися ними у Facebook, ретвітувати статті та багато іншого.

Дивіться наш посібник щодо автоматизації WordPress та соціальних медіа за допомогою IFTTT для отримання більш детальної інформації.

6. Google Authenticator

Google Authenticator

Один з найважливіших порад, який ви знайдете в нашому посібнику з безпеки WordPress, – це включити двоетапну перевірку вашого екрана входу в WordPress. Google Authenticator – це програма, яку вам потрібно буде включити.

Він генерує чутливі до часу паролі, які вам потрібно буде ввести разом із паролем WordPress. Оскільки ці паролі створюються на вашому мобільному пристрої і лише на короткий час, хакери не зможуть легко проникнути на ваш веб-сайт.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику про те, як додати двоетапну перевірку Google Authenticator у WordPress.

7. LastPass

LastPass

У темних куточках Інтернету ховаються злодії ідентичності, зловмисне програмне забезпечення та кібератаки. Ваша перша лінія захисту від цих загроз – це ваші паролі. Ви завжди повинні використовувати унікальні надійні паролі для всіх своїх облікових записів в Інтернеті. Тепер питання полягає в тому, як слід відстежувати всі ці надійні паролі?

Вам не потрібно. LastPass – це програма для керування паролями, яка працює у всіх браузерах, операційних системах і навіть на вашому iPhone. Це дозволяє автоматично зберігати і вводити паролі. Ви також можете безпечно ділитися своїми паролями з співробітниками, не маючи змоги їх переглянути.

Більше про цю тему див. У нашому посібнику щодо керування паролями для початківців WordPress.

Чергуйте: Authy, 1Password

8. Пушпул

Пушпул

Pushbullet – це акуратний додаток, який дозволяє обмінюватися файлами між своїми пристроями. Він працює у всіх операційних системах, iPhone, Android, а також у всіх основних браузерах. Це особливо зручно, коли ви хочете відправити файл з одного пристрою на інший без синхронізації всіх своїх файлів.

Він також дозволяє переглядати сповіщення зі свого телефону у вашому браузері або на робочому столі. Ви також можете переглядати та надсилати текстові повідомлення на телефон зі свого робочого столу.

9. Hootsuite

Hootsuite

Хоча програми для соціальних мереж за замовчуванням для більшості користувачів працюють прекрасно, вони пропускають багато функцій, які вам знадобляться як блогер, інтернет-маркетинг чи власник бізнесу.

Деякі з цих функцій включають планування, моніторинг соціальних медіа, аналітику, уніфіковану інформаційну панель, співпрацю тощо. Hootsuite – це, мабуть, найпопулярніший додаток, який пропонує всі ці функції під красивою спрощеною інформаційною панеллю.

10. Evernote

Evernote

Evernote – це вибір номер один серед блогерів як їх улюблене додаток для запису нот. Він потужний та інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє робити нотатки, зберігати посилання, встановлювати нагадування та ділитися ними на всіх своїх пристроях. Ви також можете ділитися нотатками з усіма, хто користується програмою Evernote або будь-яким стороннім додатком на своєму пристрої.

Крім того, Evernote бездоганно працює з такими додатками, як Feedly, IFTTT, Google Drive, Notes та багато іншого. Це пропонує вам більшу гнучкість та безліч способів збереження та обміну своїми нотатками.

Альтернатива: Google Keep

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти якісь нові програми iPhone для блогерів. Ви також можете побачити наш список безкоштовних інструментів Google, якими повинен користуватися кожен блогер WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me