11 найкращих рішень Analytics для користувачів WordPress

Ви шукаєте найкращі аналітичні рішення для вашого сайту WordPress? Інструмент аналітики дозволяє дізнатися, скільки відвідувачів відвідує ваш веб-сайт, звідки вони приїжджають і що вони роблять на вашому сайті.


Багато початківців покладаються на свої найкращі здогадки при створенні нового веб-сайту чи блогу. Вам не потрібно цього робити, коли ви можете збирати дані та приймати обгрунтовані рішення для розвитку свого бізнесу завдяки цим аналітичним рішенням.

У цій статті ми підібрали найкращі аналітичні рішення для користувачів WordPress. Ми розглянемо кожен з них та їх плюси та мінуси.

Найкращі аналітичні рішення для користувачів WordPress

Для чого потрібна аналітика для вашого сайту WordPress?

Аналітика веб-сайтів допомагає отримати детальну інформацію про відвідувачів вашого веб-сайту. Ось лише кілька речей, які ви можете дізнатися з аналітики свого веб-сайту:

 • Кількість відвідувачів, які відвідують ваш веб-сайт.
 • Які джерела надсилають вам трафік. Наприклад, пошукові системи, соціальні мережі, реклама або посилання на реферали.
 • Які ваші найпопулярніші сторінки.
 • Що користувачі роблять, коли перебувають на вашому веб-сайті.

Хороше аналітичне рішення WordPress представляє всі ці дані у простому для розуміння звіті. Це дає змогу приймати обгрунтовані рішення щодо свого веб-сайту, що в кінцевому підсумку допоможе вам отримати більше трафіку, клієнтів та продажів.

Зважаючи на це, давайте розглянемо найкращі аналітичні рішення для WordPress.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights – найкраще аналітичне рішення для вашого сайту WordPress. Це дозволяє легко встановлювати аналітику Google у WordPress та показує корисні звіти на інформаційній панелі WordPress.

Він додає інформаційну панель статистики веб-сайту в області адміністратора WordPress, де відображаються ваші основні джерела трафіку. MonsterInsights також відображає найвищі рейтинги статей, сторінок тощо тощо, щоб ви могли краще зрозуміти поведінку користувачів та впевнено розвивати свій бізнес..

Він також постачається з відстеженням електронної комерції, що дозволяє легко відстежувати користувачів WooCommerce в Google Analytics. Ви також можете використовувати ці дані, щоб зменшити залишення кошика на своєму веб-сайті.

2. ExactMetrics

ExactMetrics

ExactMetrics (раніше Інформаційна панель Google Analytics для WP) – один із найкращих плагінів Google Analytics для WordPress. Багато початківців вважають звіти Google Analytics трохи важкими для розуміння. ExactMetrics дозволяє легко зрозуміти та показує прекрасні звіти прямо у вашій адміністраторній області WordPress.

Він включає звіти про демографічні показники, розширене відстеження посилань, відстеження партнерських зв’язків, звіти в реальному часі тощо.

3. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics – найпопулярніше доступне аналітичне рішення. Він безкоштовний і його можна легко встановити в WordPress за допомогою плагінів, згаданих вище. Однак ви також можете встановити його безпосередньо, додавши код на свій сайт.

Ви можете використовувати один обліковий запис, щоб встановити його на кількох веб-сайтах і переглянути всі ваші звіти під однією інформаційною панеллю.

Він не тільки показує кількість відвідувачів, але за допомогою розширених звітів ви можете відстежувати посилання, проводити тестування A / B, відстежувати взаємодію користувачів, отримувати інформацію про трафік у режимі реального часу та багато іншого.

4. Купи

Купи

Heap – це потужний інструмент аналітики веб-сайтів, що дозволяє безконтактно збирати дані за кожен клік, натискання, зміну, проведіть пальцем та перегляд сторінки.

Він постачається з розширеними поведінковими даними, що дозволяє глибоко проаналізувати трафік вашого веб-сайту. Створений для людей, які люблять дані, аналітику та статистику, Heap дає можливість створювати власні звіти, перегляди та відстеження.

Для веб-сайтів електронної комерції Heap пропонує розширене віднесення, оптимізацію курсу конверсії, більш швидкі звіти та відстеження користувачів для не просто придбання, а довгострокової вартості..

5. Статистика ВП

Плагін WP Statistics

WP Statistics – це плагін аналітики WordPress для вашого сайту. Він відображає статистику відстеження за допомогою простих графіків у вашій адміністраторній області WordPress.

Плагін допомагає відстежувати переадресації з пошукових систем, таких як Google, Bing, Yahoo, Yandex тощо. Ви можете керувати ролями користувачів для відображення цих статистичних даних на інформаційній панелі WordPress.

Статистика WP дозволяє фільтрувати дані відповідно до версій браузера, країни відвідувачів, ключових слів пошуку, IP-адрес, сторінок тощо. Він також може автоматично надсилати електронні звіти для всієї статистики.

Мінусом є те, що він зберігає всі дані на вашому сайті WordPress. Через деякий час це може збільшити розмір резервної копії WordPress.

6. Божевільне яйце

Божевільне яйце

Божевільне яйце показує, де ваші відвідувачі натискають на ваш сайт. Ця технологія називається тепловим картою, і вона дозволяє візуалізувати взаємодію ваших користувачів з вашим веб-сайтом.

Окрім теплового відображення, воно показує, як далеко прокручуються користувачі на ваших сторінках, щоб ви могли проаналізувати вміст вашого веб-сайту. Їх інструмент Confetti дозволяє сегментувати кліки на реферали, джерела, пошукові терміни тощо.

Він пропонує інструмент для тестування A / B для вибору потрібного кольору, шрифту та зображення на основі статистики користувача. Це допоможе вам зробити керовані даними дії для дизайну та цільових сторінок вашого веб-сайту.

7. Mixpanel

Mixpanel

Mixpanel допомагає додавати відстеження подій у реальному часі для ваших кампаній. Він доступний для веб-сайтів, а також мобільних додатків. Він оснащений потужним націлюванням на рівень користувачів та допомагає вам створити утримання користувачів, надсилаючи натискання сповіщень та електронних листів своїм користувачам.

Це також дозволяє створити послідовності для відстеження клієнтів та збільшення кількості конверсій. Ціна базується на діях, які люди вживають на вашому веб-сайті / програмі, тому це може вийти вище, ніж ваші очікування.

8. Матомо

Матомо

Matomo (раніше Piwik) – це безкоштовне рішення з аналітикою з відкритим кодом для власних веб-сайтів. Він також має преміальну хмарну версію. Matomo пропонує орієнтовану на користувачів інформацію, захист даних, спеціальні та широкі аналітичні звіти та інше.

Ви можете використовувати його на рівні підприємства. Команда підтримки Matomo активно допомагає вам налаштувати аналітичну платформу на своєму сайті. У ньому є мобільний додаток, який може відображати статистику на вашому телефоні.

9. Woopra

Рішення веб-аналітики Woopra для WordPress

Woopra – ще одне рішення для веб-аналітики, яке пропонує статистику в режимі реального часу та відстежує користувачів на індивідуальному рівні. Основна увага приділяється тенденціям, утриманню, сегментації клієнтів тощо.

Ви можете створювати послідовності та стежити за тим, що перешкоджає користувачам робити дії на вашому сайті. Woopra має плагін WordPress, який робить інтеграцію легкою.

10. StatCounter

StatCounter

Плагін StatCounter дозволяє вам підключити ваш сайт WordPress до служби StatCounter. Це хмарний сервіс статистики веб-сайтів, який пропонує базову послугу статистики веб-сайтів.

Ви можете бачити, як легко слідкувати за звітами щодо джерел трафіку, місцезнаходження відвідувачів, веб-переглядачів тощо. Він простий у використанні, але не має вдосконалених функцій, які ви отримуєте від інших аналітичних рішень. Наприклад, відстеження електронної комерції, відстеження партнерських посилань, відстеження цілей та подій тощо.

11. Jetpack

Jetpack від WordPress.com

Jetpack від WordPress.com відображає основні статистичні дані на інформаційній панелі WordPress. Ви можете використовувати цей плагін на будь-якому веб-сайті WordPress для відстеження відвідувачів.

Це безкоштовний у використанні і хороший варіант для невеликих блогів, пропонуючи прості та легкі для розуміння звіти про трафік. Вам потрібен безкоштовний обліковий запис WordPress.com для підключення вашого веб-сайту до серверів WordPress.com та запуску Jetpack на вашому сайті.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі аналітичні рішення для WordPress. Ви також можете побачити наш експертний вибір найкращих інструментів та плагінів контент-маркетингу для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map