12 geriausių „Mac“ ir „Windows“ kodų redaktorių, skirtų „WordPress“ failų redagavimui

Mes dažnai klausiame, koks yra geriausias kodų rengyklė modifikuojant „WordPress“ failus? Na, galite naudoti bet kokį paprasto teksto rengyklę, pavyzdžiui, „NotePad“, tačiau ten yra geresnių redaktorių, turinčių tokias funkcijas kaip sintaksės paryškinimas, išplėstinis radimas ir pakeitimas, FTP integracija ir kt. Šiame straipsnyje mes jums parodysime keletą geriausių galimų kodų redaktorių. „Mac“ ir „Windows“ vartotojams.


1. Užrašų knygelė++

Užrašų knygelė ++

„Notepad ++“ yra nemokamas ir atviro kodo redaktorius, skirtas „Windows“. Tai lengva naudoti pradedantiesiems ir labai galinga pažengusiems vartotojams. Kartu pateikiamos sintaksės paryškinimas daugeliui kalbų, įskaitant PHP, „JavaScript“, HTML ir CSS. Jis taip pat pateikiamas su įmontuotu FTP įskiepiu, kuris leidžia prisijungti prie serverio ir tiesiogiai redaguoti failus neišeinant iš redaktoriaus.

2. „TextWrangler“

„TextWrangler“

„TextWrangler“ išėjo iš populiariojo teksto rengyklės „BBEdit“. Šis galingas ir turtingas teksto rengyklė yra nemokama programa. Kartu pateikiama labai intuityvi vartotojo sąsaja, leidžianti ypač lengvai naršyti failus ir dirbti su projektais. Jis turi išplėstinius paieškos ir pakeitimo įrankius ir gali tiesiogiai redaguoti bei išsaugoti failus į FTP, SFTP serverius. Jis siūlo daugelio programavimo kalbų sintaksės paryškinimą, visiškai palaiko „utf-8“ ir netgi leidžia konvertuoti teksto dokumentų simbolių kodavimą..

3. Koda

Coda

„Coda“ yra turbūt viena mėgstamiausių „Mac“ tinklalapių kūrimo ir programavimo redaktorių. Jis garsėja savo juokingai gerai atrodančia sąsaja ir intelektualiomis galingomis funkcijomis. Tai leidžia jums redaguoti vietinius ar nuotolinius failus, tvarkyti projektus, dirbti su keliais failais vienu metu lengvai perjungiant skirtukus. Jame yra įmontuotas terminalas, derinimo priemonė, internetinio rinkinio peržiūra ir inspektorius bei daugybė nuostabių funkcijų.

Kodas kainuoja 99 USD už vieną licenciją, tačiau jis yra visiškai vertas kainos.

4. Sublimas tekstas

Sublimas tekstas

„Sublime Text“ yra kelių platformų kodų redaktorius, skirtas „Mac“, „Windows“ ir „Linux“. Jis aprūpintas visomis funkcijomis, kurių galite tikėtis iš galingo kodų redaktoriaus, tada dar keletu. Tai atrodo gražiai, ir jūs galite patikslinti išvaizdą, kad jums būtų patogiau. „Sublime Text“ yra su patobulintomis kodų rengyklės funkcijomis, kurios leidžia automatiškai užpildyti, automatiškai pildyti, naudoti failo nuorodų funkciją, kelis pasirinkimus, padalytą redagavimą ir daug daugiau.

„Sublime Text“ yra prieinamas bandomuoju būdu, o viena licencija jums kainuos 70 USD.

5. „TextMate“

„TextMate“

„TextMate“ žada pritaikyti „Apple“ požiūrį į operacines sistemas į teksto rengyklę. „TextMate“ yra paprastas, tačiau turtingas kodo redaktorius, skirtas „Mac“. Lengvas iškarpų tvarkymas, sudėtingas radimas ir pakeitimas, automatinis užbaigimas, sulankstomi kodų blokai yra keletas galingų „TextMate“ funkcijų.

„TextMate“ galima įsigyti už 60 USD. Jį taip pat galima nemokamai atsisiųsti.

6. Atomas

Atomas

„Atom“ yra kelių platformų kodų redaktorius, kurį kūrėjai kuria kūrėjams. Tai yra atvirojo kodo programa, panašiai kaip „WordPress“, „Atom“ vartotojai gali pateikti programinės įrangos paketus ir temas. Tai atrodo gražiai, o išvaizdą galite pakeisti įdiegdami temas. Komplekte yra integruotas paketo tvarkyklė, norint ją išplėsti, išmanusis automatinis užbaigimas, failų sistemos naršyklė, kelios sritys, radimas ir pakeitimas.

7. BBEdit

BBEdit

„BBEdit“ yra puikus „Mac“ kodo ir HTML redaktorius. Kartu pateikiamos visos pažangios galingo kodų redaktoriaus funkcijos. Sintaksės paryškinimas, išplėstinis radimas ir pakeitimas, automatinis užbaigimas, greita peržiūra, keli skirtukai, skaidomi redagavimo langai ir dar daugiau.

„BBEdit“ kainuoja 49,99 USD, taip pat galite atsisiųsti nemokamą bandomąją versiją.

8. „UltraEdit“

„UltraEdit“

„UltraEdit“ yra galingas HTML ir kodo redaktorius, prieinamas „Mac“, „Windows“ ir „Linux“. Kartu pateikiamas integruotas failų palyginimo įrankis, automatinis užbaigimas, išplėstinis išdėstymas, kelių skirtukų, kelių sričių redaktoriai ir populiariausių programavimo kalbų sintaksės paryškinimas..

„UltraEdit“ kainuoja 79,5 USD, su nemokama bandomąja versija, kurią galima atsisiųsti.

9. Vim

Vim

„Vim“ yra patobulintas teksto redaktorius, kuris suteikia „Vi“ galią vienodai galingam funkcijų rinkiniui. „Vim“ yra atvirojo kodo ir prieinamas „Mac“, „Windows“ ir „Linux“. „Vim“ yra toks galingas ir pažengęs, kad savaip laikomas IDE.

10. Laikikliai

Laikikliai

„Brackets“ įkūrė „Adobe“, kad žiniatinklio redaktoriai įgautų naują amžių. Jis pretenduoja į pažangų kodų redaktorių, suprantantį žiniatinklio dizainą. Skliausteliuose gali būti užuominų iš PSD failo ir galima greičiau bei geriau rašyti kodą. Kronšteinai yra atvirojo kodo ir prieinami „Mac“, „Windows“ ir „Linux“.

11. „CoffeeCup“ HTML redaktorius

„CoffeeCup“ HTML redaktorius

„CoffeeCup“ HTML redaktorius yra lengvai naudojamas HTML redaktorius, skirtas „Windows“. Jis palaiko PHP, HTML, „Markdown“, CSS ir leidžia naudoti automatinį užbaigimą, sintaksės patvirtinimą, semantinį kodą, be daugelio kitų funkcijų. „CoffeeCup“ HTML redaktorius nėra idealus daugelio kitų kalbų kodų redaktorius, tačiau jei norite išmokti rašyti PHP, HTML ir CSS, tada „Coffee Cup“ HTML redaktorius yra gera vieta pradėti..

„CoffeeCup“ HTML rengyklė kainuoja 69 USD, ją galima atsisiųsti tik nemokamai.

12. Espresas

Espresso

„Espresso“ yra „Mac“ skirtas interneto svetainių kūrimo įrankis. Kartu pateikiamas galingas kodų redaktorius ir įmontuotas CSSEdit. Jis pateikiamas su gražia sąsaja ir patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip nuvilkimo kodo fragmentai, kodo sulankstymas, navigatorius, tiesioginis stilius ir rentgeno vaizdas.

Espreso galima įsigyti už 75 USD.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią jūsų reikmėms skirtą kodų redaktorių. Taip pat galbūt norėsite peržvelgti mūsų „WordPress“ temos apgaulės lapą pradedantiesiems

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map