12 кращих безкоштовних хостингових сайтів порівняно (2020)

Шукаєте безкоштовного веб-хостингу для запуску свого веб-сайту? Ми регулярно отримуємо електронні листи від читачів із запитом, чи є спосіб отримати безкоштовний хостинг веб-сайтів. І відповідь ТАК. Ми всі любимо безкоштовні речі в житті, але важливо пам’ятати, що не всі вільні речі створюються рівними. У цій статті ми порівняємо найкращі безкоштовні (і майже безкоштовні) веб-сервіси з розміщенням їхніх плюсів і мінусів.


Найкращий порівняний безкоштовний хостинг веб-сайтів

“Правда” про безкоштовний сервіс хостингу веб-сайтів

Створення веб-сайту стало найважливішим способом вивести ваше повідомлення у світі. Однак, коли ви вперше запускаєте, можливо, ви не хочете витрачати гроші на створення веб-сайту.

Більшість людей просто хочуть чогось швидкого, легкого та безкоштовного.

На ринку є багато безкоштовних компаній, що розміщують веб-сайти. Але як розумний споживач, ви повинні знати, що не існує такого поняття, як безкоштовний обід.

Завжди є улов.

Запуск веб-сервісу на хостингу коштує чималих грошей.

Компаніям, які пропонують безкоштовний хостинг веб-сайтів, потрібно якось заробити гроші, інакше вони припиняться.

Вони роблять це, показуючи рекламу на вашому веб-сайті, обмежуючи трафік вашого веб-сайту, замикаючи вас на їх платформі та / або продаючи їхні інші послуги. Деякі з оголошень, що відображаються, можуть не добре відображати ваш бренд, і це навіть може бути рекламою вашого конкурента.

За винятком тестового веб-сайту, майже завжди поганою ідеєю є використання безкоштовного хостингу веб-сайтів. У нас є 36 причин, чому безкоштовні веб-сайти – це погана ідея, спеціально для бізнесу.

Але що робити, якщо ви маєте невеликий бюджет?

Можливо, ви неприбутковий, хто шукає безкоштовний хостинг WordPress або, можливо, ви хочете безкоштовного хостингу веб-сайтів для студентів. Не хвилюйтесь, у цій статті у нас є рішення.

Як найбільший безкоштовний ресурсний ресурс WordPress для початківців, наша робота полягає в висвітленні тонких відбитків, тому ви приймаєте ПРАВИЛЬНЕ рішення.

Кожна безкоштовна компанія, що займає розміщення веб-сайтів у нашому списку, гарантує, що ви можете зберігати свій веб-сайт безкоштовно, скільки завгодно. Однак ми рекомендуємо всім, хто серйозно ставиться до свого веб-сайту, наполегливо розглянути можливість використання недорогих повнофункціональних веб-сайтів хостингу.

Більшість цих спільних хостинг-компаній нададуть вам безкоштовний домен, безкоштовні електронні листи, безкоштовний SSL, функціональність електронної комерції та багато іншого за $ 2,75 – $ 5 на місяць.

Це в основному “майже безкоштовно”, враховуючи, що ви заробите набагато більше грошей на своєму веб-сайті.

Оплата цієї невеликої суми дає вам доступ до експертної підтримки та загального кращого обслуговування. Найголовніше, що це дає вам повний контроль та право власності на ваш веб-сайт.

Зважаючи на це, давайте спочатку розглянемо кілька найкращих майже безкоштовних веб-сайтів, що розміщують компанії. Після цього ми розглянемо найкращі безкоштовні компанії, що розміщують веб-сайти.

Найкраще співвідношення «Майже безкоштовний» хостинг веб-сайтів

Ці постачальники користуються високою репутацією і є прекрасним місцем для малого бізнесу, щоб запустити свій веб-сайт.

Деякі з них навіть офіційно рекомендовані WordPress, WPBeginner та іншими великими організаціями, оскільки вони продемонстрували високий рівень якості та обслуговування.

Якщо ви серйозно ставитесь до свого веб-сайту, то радимо вам розпочати свій веб-сайт з одного з цих 5 постачальників.

1. Блюхост

Bluehost

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress.

Вони погодилися запропонувати користувачам WPBeginner безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 63% знижку на веб-хостинг. В основному, ви можете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць.

Їх плани хостингу включають безкоштовні фірмові адреси електронної пошти, необмежену кількість дискового простору, безкоштовний сертифікат SSL, встановлення WordPress в один клік та багато іншого.

Щоб дізнатися більше про Bluehost, дивіться наш повний огляд Bluehost, де ми оцінювали їх хостинг, функції та послуги.

2. SiteGround

SiteGround

Siteground – ще одна чудова альтернатива безкоштовного хостингу веб-сайтів. Вони відомі своєю приголомшливою підтримкою та надзвичайно швидкою роботою. SiteGround також є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress.

Вони пропонують користувачам WPBeginner 60% знижку на хостинг. По суті, ви зможете розпочати роботу за $ 3,95 на місяць.

Плани хостингу SiteGround поставляються зі створенням веб-сайтів, установкою в один клік для WordPress та Joomla, необмеженими електронними адресами та ін..

SiteGround мають спеціальну пропозицію для викладачів та студентів. Ви можете отримати студентський веб-хостинг всього за $ 1,99 на місяць.

Вчителі можуть використовувати SiteGround, щоб записатись на безкоштовний план хостингу для викладачів.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наш ретельний огляд SiteGround, де ми проводили фактичні тести, щоб виміряти їхню ефективність та час роботи.

3. ХостГатор

ХостГатор

HostGator – один з провідних постачальників послуг хостингу на ринку. Вони існують з 2002 року і поступово зростають, щоб стати однією з найбільших хостингових компаній у світі.

Їх неймовірний ріст можна пояснити низькою ціною, надійним веб-хостингом та якісним обслуговуванням клієнтів.

Їх план вилучення починається від $ 2,64 / місяць. Кожен план включає необмежену кількість адрес електронної пошти, безкоштовний HTTPS / SSL, немерегований пропускну здатність і диск.

Наш засновник та генеральний директор, Syed Balkhi, є замовником HostGator з 2007 року. Сам WPBeginner розміщується на спеціальному сервері HostGator, і ми дуже раді їх роботі.

Детальніше дивіться наш огляд HostGator із плюсами та мінусами та детальні тести на ефективність.

4. DreamHost

DreamHost

DreamHost – одна з найстаріших веб-хостингових компаній, започаткована в 1997 році. Зараз вони розміщують понад 1,5 мільйона веб-сайтів.

Їх стартовий план коштує 2,59 долара на місяць. Вона включає в себе безкоштовне доменне ім’я, конфіденційність безкоштовного домену, безкоштовний SSL, необмежену кількість електронних листів, інсталятори в один клік для популярних будівельників веб-сайтів та багато іншого.

Щоб дізнатися більше, дивіться наш повний огляд DreamHost, де ми оцінювали їхні послуги, підтримку та ефективність.

5. Просто господар

Просто господар

Just Host – ще одна недорога альтернатива безкоштовних компаній, що розміщують веб-сайти. Вони пропонують спільні плани хостингу, ідеальні для створення початкового веб-сайту.

Ви можете почати роботу за 3,95 долара на місяць. Кожен план має безкоштовне доменне ім’я, необмежену кількість адрес електронної пошти, кілька веб-сайтів та встановлення в один клік для програмного забезпечення CMS, наприклад WordPress.

Щоб дізнатися більше, подивіться наш повний огляд Just Host із плюсами та мінусами.

Кращі безкоштовні хостингові сайти

Хоча безкоштовна є спокусливою, вона завжди обмежена, коли справа стосується хостингу веб-сайтів. Зважаючи на це, ми підібрали найкращі безкоштовні сайти для розміщення безкоштовних веб-сайтів, які ви можете використовувати для початку роботи.

Ці хостингові сайти на 100% безкоштовно для вас.

Якщо ви серйозно ставитесь до свого веб-сайту, настійно рекомендуємо прочитати наш повний посібник про те, як вибрати найкращий хостинг WordPress, перш ніж приймати остаточне рішення.

З урахуванням сказаного, ось найкращі безкоштовні хостингові компанії у світі.

6. WordPress.com

WordPress.com

WordPress.com – популярна безкоштовна хостингова платформа, яка пропонує унікальний аромат WordPress. Не слід плутати з WordPress.org, в якому знаходиться відомий розробник веб-сайтів, розміщений на веб-сайті, WordPress.

WordPress.com пропонує безкоштовний план хостингу веб-сайтів, який надає вам піддомен WordPress.com (тобто ваш веб-сайт.wordpress.com), 3 Гб пам’яті та доступ до безкоштовних шаблонів для вашого веб-сайту.

Цей безкоштовний план відображає рекламу на вашому веб-сайті. Ви можете оновити свої платні плани, щоб позбутися реклами, скористатися користувацьким доменним іменем та отримати доступ до додаткових функцій. На даний момент будь-яка з послуг, які ми майже згадували вище, про «майже безкоштовний хостинг», є кращим варіантом.

Щоб дізнатися більше, дивіться наше порівняння WordPress.com з WordPress.org з плюсами і мінусами обох платформ.

7. Вікс

Вікс

Wix – ще один повністю розміщений веб-сайт, який пропонує безкоштовний хостинг веб-сайтів.

Як і більшість безкоштовних хостингових послуг, він підтримується за допомогою показу реклами та брендингу Wix.com на вашому безкоштовному веб-сайті. Ви можете позбутися цього, перейшовши на свої платні плани.

Безкоштовний план надасть вам піддомен Wix.com, доступ до шаблонів веб-сайтів, 500 Мб пам’яті та 500 МБ пропускної здатності..

Детальніше дивіться у нашому порівнянні Wix та WordPress, де ми розбиваємо плюси та мінуси обох платформ.

8. Weebly

Weebly

Weebly – ще один популярний безкоштовний розробник веб-сайтів, який ви можете використовувати. Поставляється з інтуїтивно зрозумілим конструктором перетягування та готовими шаблонами для створення веб-сайту.

Їх безкоштовний план включає піддомен Weebly, 500 Мб пам’яті та відображає рекламу Weebly. Ви можете оновити свої платні плани, щоб позбутися від реклами, отримати більше пам’яті та розблокувати функції.

Ви можете побачити наше детальне порівняння Weebly та WordPress, яке показує переваги та недоліки обох платформ веб-сайту.

9. Конструктор веб-сайтів GoDaddy

GoDaddy Builder веб-сайтів

GoDaddy – найбільший у світі реєстратор доменних імен та популярна хостинг-компанія.

Вони пропонують розробник веб-сайтів GoDaddy – це конструктор веб-перетягувань із готовими шаблонами. Він доступний у вигляді 30-денної безкоштовної пробної версії, після якої ви можете перейти до одного з їх платних планів, починаючи з $ 5,99 на місяць.

Це дешево і дуже просто у використанні. Однак, як тільки ваш веб-сайт зростає, ви можете виявити, що GoDaddy Website Builder досить обмежений у можливостях. Також важко перенести GoDaddy Builder веб-сайтів на WordPress або будь-яку іншу платформу веб-сайту.

Також дивіться наш список найкращої альтернативи для розробників веб-сайтів GoDaddy.

10. Квадратний простір

Квадратний простір

Squarespace – популярна платформа для створення веб-сайтів, яка не вимагає технічних навичок. Він пропонує красиві професійні шаблони та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс перетягування.

Вони пропонують обмежену 14-денну безкоштовну пробну версію веб-сайту. Це надає вам доступ до їх веб-сайтів, щоб ви могли спробувати його функції. Ваш веб-сайт не буде загальнодоступним, якщо ви не підписалися на платний план.

Платні плани починаються від 12 доларів на місяць. Кожен план має безкоштовний користувацький домен, необмежену пропускну здатність, сховище та готові шаблони веб-сайтів.

Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу статтю про Squarespace vs WordPress із плюсами та мінусами та порівняннями функцій.

11. Хмарний хостинг Google

Логотип Google Cloud

Google пропонує широкий спектр безкоштовних рішень для розміщення веб-сайтів для малого бізнесу та студентів. Він оснащений усіма потужними функціями, яких можна очікувати від компанії вищого класу, як Google.

Оскільки їхні плани базуються на оплаті за використання, для студентів це легке місце. Google пропонує новим клієнтам безкоштовний кредит у розмірі 300 доларів, що достатньо, щоб прослужити вам цілий рік, якщо ви просто шукаєте безкоштовний веб-сайт для розміщення тестових сайтів.

Ви можете використовувати Google Cloud для розміщення будь-якого веб-сайту, і вони навіть пропонують WordPress в Google Compute Engine.

12. Веб-сервіси Amazon (AWS)

Логотип AWS

Веб-сервіси Amazon також відомі як AWS використовує деякі найпопулярніші веб-сайти у світі. Хоча це не просто для використання для малого бізнесу, це чудова платформа для студентів та розробників, які тільки починають роботу.

Amazon пропонує 12-місячний безкоштовний та завжди безкоштовний продукт на своєму AWS Free Tier, який на сьогодні є одним з найкращих безкоштовних веб-сайтів для тестування сайтів.

Студенти можуть використовувати потужну платформу Amazon, щоб навчитися та опанувати свої навички розвитку.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий безкоштовний сервіс розміщення веб-сайтів для наступного проекту. Ви також можете перевірити наш посібник про те, як створити безкоштовну ділову електронну адресу за 5 хвилин.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map