12 найкращих плагінів для пожертв та WordPress (2020)

Шукаєте найкращі плагіни для пожертвування WordPress?


Збір онлайн-пожертв – це дуже ефективний спосіб залучення коштів для некомерційних організацій, благодійних організацій, фондів допомоги та спеціальних причин.

У цій статті ми поділимося найкращими плагінами для пожертв та WordPress, які допоможуть вам легко збирати одноразові пожертви, а також повторювані пожертви за допомогою PayPal, Stripe, WooCommerce, інших процесорів кредитних карт та навіть криптовалюти.

Кращі плагіни для пожертвування WordPress

Як вибрати найкращий плагін для пожертвування WordPress

На ринку є десятки плагінів для пожертвування WordPress. Проблема полягає в тому, що не всі вони прості у використанні, і багато з них не мають параметрів налаштування.

Прийняття виплат за пожертви на вашому веб-сайті WordPress – надзвичайно важливе завдання.

Вам потрібен надійний плагін для пожертв, працює як на мобільних, так і на настільних комп’ютерах, підтримує бажаний шлюз платежів, надсилає квитанції донорам, дозволяє донорам робити періодичні пожертви та достатньо настроюється, щоб добре виглядати на вашому веб-сайті.

Крім того, ви хочете плагін для пожертвування WordPress, який стягує найменшу суму комісійних платежів. В ідеалі це повинна бути безкоштовна або фіксована щорічна виплата порівняно з чимось, що стягує відсотковий збір за всі ваші пожертви.

Наведені вище критерії ми використовували для порівняння найкращих плагінів для пожертвування WordPress для некомерційних та благодійних організацій.

Ось наш редакційний вибір для найкращих плагінів для пожертвування WordPress та збору коштів.

1. ДайтеWP

GiveWP

GiveWP – один з найкращих плагінів WordPress для неприбутків, щоб приймати пожертви та збирати кошти на вашу справу.

Що робить GiveWP відмітним і заробляти перше місце в нашому найкращому списку плагінів для пожертв WordPress – це їх повний набір функцій, а також їх неприбуткова модель ціноутворення..

GiveWP дозволяє легко створити власну форму пожертвування всередині WordPress, щоб легко налаштувати одноразові пожертви, а також повторювані варіанти пожертвувань.

Ви можете інтегруватись із широким спектром шлюзів для платежів, щоб приймати платежі за пожертвування кредитних карт, включаючи Stripe, Authorize.net, PayPal, 2Checkout, Braintree, Mollie, Paytm, PayFast, Square, AmeriCloud, Paymill та багато інших.

GiveWP також дозволяє точно налаштувати майже всі аспекти процесу пожертвування за допомогою таких функцій, як настроювані дани за пожертвування на кшталт «на честь», багаторівневі пожертви, цілі / стимули для пожертвувань на рівні кампанії, варіанти перерахування валюти, податкові внески, і більше.

Він оснащений повною областю управління донорами з повноцінною звітністю, тому ви можете легко керувати всіма своїми пожертвами (як в Інтернеті, так і в автономному режимі)..

GiveWP інтегрується з усіма основними маркетинговими послугами електронної пошти, тому ви можете легко спілкуватися зі своїми донорами щодо сезонних подарункових кампаній.

Якщо ви працюєте в інтернет-магазині з WooCommerce, то GiveWP дозволяє додати додатковий продаж пожертв на екрані оформлення замовлення, і вони мають безперебійну інтеграцію Google Analytics із розширеним відстеженням електронної комерції..

GiveWP пропонує безкоштовний плагін на пожертвування WordPress, але вам доведеться оновити їх щорічно сплачені плани, щоб розблокувати всі потужні додатки та функції. Базовий платний план починається від $ 240 на рік, але вам знадобиться план Plus ($ 360 / рік), щоб отримати всі їх додатки.

2. Форми WP

WPForms

WPForms – це дружнє перетягування для початківців & падіння форми конструктор для WordPress. Він пропонує вбудований шаблон форми для створення онлайн-форми пожертвування на вашому веб-сайті.

Багатьом меншим благодійним організаціям та некомерційним організаціям не потрібна повнофункціональна платформа для роздачі. Натомість вони просто хочуть просту та зручну для налаштування форму пожертвування, яка може приймати одноразові та періодичні пожертви.

WPForms пропонують вам саме це. Він інтегрується як з PayPal, так і з Stripe, тому ви можете надійно збирати пожертви за допомогою кредитної картки прямо на своєму веб-сайті.

Оскільки WPForms – це більш всебічний розробник форм, він також може слугувати багатьма цілями для благодійного веб-сайту, наприклад, контактна форма, анкети, опитування, форма реєстрації електронних листів, форма реєстрації добровольців тощо..

WPForms легко інтегрується з усіма основними службами маркетингу електронної пошти та платформами CRM, як постійний контакт, SendinBlue, AWeber, MailChimp та сотні інших.

Безкоштовний плагін WPForms використовується на понад 2 мільйонах веб-сайтів, але вам потрібні їх додатки для оплати, щоб приймати пожертви в Інтернеті. Вони пропонують спеціальну ліцензію зі знижкою для неприбутків лише 99 доларів США на рік, що становить 75% від їх звичайної ціни.

Це дає вам усі їх функції Pro, які дозволяють створювати форми для пожертв, а також інші типи форм, про які ми згадували вище. Повний список більш ніж 150 демонстраційних шаблонів форм ви можете переглянути тут.

Примітка: WPForms – дочірня компанія WPBeginner. Плагін був створений співавтором засновника WPBeginner, Syed Balkhi.

3. Легке пожертвування PayPal

Пожертвування PayPal для WordPress

Easy PayPal Donation – це безкоштовний плагін на пожертвування WordPress, який дозволяє вам додавати кнопку пожертвування PayPal на своєму веб-сайті.

Відвідувачі вашого веб-сайту можуть натиснути кнопку та надіслати пожертви за допомогою свого рахунку PayPal або кредитної картки.

Це дуже простий плагін для пожертвування, який постачається із 7 шаблонами кнопок, а також у вас є можливість завантажити власний стиль кнопки відповідно до вашого дизайну..

Мета цього плагіна – спростити підключення свого рахунку PayPal до WordPress та отримання пожертв. Цей плагін також дозволяє відвідувачам обирати періодичні щомісячні варіанти пожертвування.

У нас цей плагін вказаний як №3 не тому, що він найбагатший на функції, а тому, що іноді вам не знадобляться всі функції, які пропонують GiveWP та WPForms.

Якщо ви не хочете налаштувати свою форму пожертвувань та хочете отримати безкоштовне рішення, яке є абсолютно безкоштовним для одноразового прийому пожертв, то цей плагін може зробити цю роботу за вас.

Для налаштування повторних пожертв вам знадобиться їх версія Pro, яка коштує 59,95 дол. США на рік, після чого вам краще працювати з WPForms, оскільки ви отримуєте набагато більше цінності.

4. Краудфандинг ВП

WP Crowdfunding від Themeum

WP Crowdfunding – це потужний плагін для збору коштів WordPress, який допоможе вам створити резервний сайт для збору коштів, наприклад GoFundMe або KickStarter.

Ви можете використовувати стиль кампанії краудфандингу лише для своїх благодійних організацій або навіть запропонувати сукупну платформу для збору коштів для інших благодійних організацій у вашій мережі.

Він інтегрується з Stripe, PayPal, Authorize.net та всіма шлюзами WooCommerce, якщо ви вирішили обробляти свої платежі за допомогою WooCommerce. Система WP Crowdfunding Native wallet дозволяє відстежувати обіцянки для кожної кампанії та відповідно розподіляти кошти для окремих зацікавлених сторін.

Якщо ви хочете створити сукупний веб-сайт для краудфандингу, як-от GoFundMe, ви також маєте можливість стягувати комісійну плату за допомогу іншим благодійним організаціям збирати пожертви.

Базовий плагін безкоштовний, але вам потрібно буде перейти на платний план, щоб розблокувати повноцінні функції, які починаються зі $ 149 / рік.

5. Благодійний

Благодійний

Благодійний – простий плагін для пожертвування WordPress, який дозволяє створювати необмежені кампанії для збору коштів та встановлювати цілі для вашої справи.

Ви можете вибрати фіксовану суму пожертви, додати власну суму або те і інше. Ви можете вставити форму пожертвування на свої сторінки, публікації, бічні панелі та модальні спливаючі вікна.

Хоча базовий плагін безкоштовний, вам доведеться оновити план “Плюс” ($ 99 / рік), щоб розблокувати їхні шлюзи платежів, такі як Stripe, Authorize.net тощо, а також форми для реєстрації на розсилку.

Якщо ви хочете постійно повторювати пожертви, краудфандинг, заохочувати збір коштів, полегшення донорської плати та інші потужні функції, вам знадобиться їхній план Pro, який коштує $ 249 / рік.

6. Безшовні пожертви

Безкоштовні пожертви

Безшовні пожертви – це безкоштовний плагін на пожертвування для WordPress. Це дає вам повний контроль над збиранням та управлінням пожертвами на інформаційній панелі WordPress.

Безкоштовне пожертвування працює з PayPal, тому користувачі можуть робити пожертви, використовуючи свій рахунок PayPal або кредитні картки.

Ви можете приймати одноразові пожертви або періодичні внески. Ви також можете дозволити користувачам обирати, на яку кампанію вони хочуть виділити свої кошти.

На відміну від інших плагінів, безшовна пожертва продає кілька адонів на основі а-ля карт, таких як Thank You Enhanced, який дозволяє налаштувати власні сторінки подяки та Giving Level Manager, що дозволяє вам призначати власні рівні пожертвування.

7. Донорбокс

Донорбокс

Donorbox – це потужний плагін форми пожертвування, який працює як на WordPress, так і на автономних веб-сайтах.

Це дозволяє встановлювати одноразові пожертви, а також щомісячні, щорічні та щотижневі повторювані пожертви. У вас є можливість здійснити відповідність подарунків компанії та приймати пожертви компанії.

Donorbox дозволяє приймати платежі з кредитних карток, а також з популярних платіжних платформ, таких як Apple Pay, Google Pay, PayPal Express з одним дотиком та банківські платежі ACH для донорів із США та Європи..

Він також постачається з багатьма іншими потужними функціями, такими як метр цілі, форми вспливаючих пожертв, підтримка в багатьох валютах, донорська стіна, профіль донорів, повне управління донорами, податкові надходження на кінець року та багато іншого.

Причиною, по якій у нас в списку є донорбокс, є те, що їх ціноутворення не є прихильним до некомерційних.

Хоча вони дозволяють вам збирати безкоштовні пожертви до 1000 доларів на місяць, вам доведеться платити 1,5% плати за платформу за всі інші суми. Плата за обробку платформи є додатково до плати за обробку платежів, яку додають Stripe, PayPal та інші банки.

У них є можливість, щоб ваші донори покривали плату, але ми вважаємо, що краще використовувати платформу на зразок GiveWP, де більша частина грошей на пожертви йде на фактичну справу.

Donorbox також стягує окремі щомісячні плати за різні маркетингові повідомлення та інтеграцію CRM.

Справедливо кажучи, що з інших платформ для дарування SaaS, таких як Crowdrise, Donately тощо, Donorbox – це найдоступніший.

Причина, чому ви можете скористатися платформою Donorbox, полягає в тому, що вони відволікають головний біль у технічному управлінні від вас.

Вам не потрібно турбуватися про безпеку вашої платіжної інфраструктури, оскільки всім цим займається їх команда.

8. Грізні форми

Грізні форми

Formidable Forms – це найсучасніший плагін форм WordPress. Це дозволяє легко створювати складні форми за допомогою конструктора перетягування.

У ньому є багато шаблонів форм, включаючи заздалегідь створений шаблон для збору онлайн-пожертв. Ви можете переглянути статистику пожертв у графічних діаграмах на інформаційній панелі WordPress.

Плагін дозволяє експортувати дані форми за межами WordPress. Він також надає можливість імпортувати ваші записи про пожертви від сторонніх служб. Формабельні форми повністю сумісні з плагіном перекладу WPML для перекладу форми на будь-яку мову.

9. Донорський термометр

Термометр пожертвування

Термометр пожертвування – це класичний плагін для пожертвування WordPress. Він використовує параметр стилю термометра для відображення зібраних коштів та цільової суми.

Він ідеально підходить для обміну вашою кампанією зі збору коштів з відвідувачами вашого веб-сайту та мотивує їх допомогти. Організаторам також ідеально можна побачити, наскільки вони знаходяться поблизу від своєї мети збору коштів

Термометр повністю налаштовується під кольори, текст, валюту, розмір лічильника тощо. Ви можете використовувати короткий код для відображення термометра для пожертв у своїх публікаціях та на сторінках. Усі налаштування прості та керовані в WordPress.

Важливо зазначити, що цей плагін НЕ допомагає приймати будь-які пожертви. Ви можете використовувати його поряд із будь-якими іншими плагінами для пожертвування WordPress у цій статті.

10. пожертви PayPal

Пожертви PayPal

PayPal Donations – це ще один безкоштовний плагін на пожертвування WordPress PayPal для збору коштів на благодійні та некомерційні кошти. Ви можете використовувати їх віджет бічної панелі або короткий код, щоб додати кнопку пожертвування PayPal на своєму веб-сайті.

Як і інші плагіни PayPal, він дозволяє вам підключати WordPress до свого рахунку PayPal і приймати пожертви від відвідувачів. Інші налаштування включають декілька валют, локалізацію, кілька розмірів кнопок тощо.

11. пожертви YITH для WooCommerce

Пожертви YITH для WooCommerce

Пожертви YITH для WooCommerce дозволяють додати можливість збирати пожертви у своїх інтернет-магазинах.

Ви можете проводити сезонні кампанії, щоб підтримати свої причини. Щоразу, коли користувач додає товар у кошик, їм буде запропоновано зробити невелику пожертву.

Ця концепція використовується багатьма в світі роздрібної торгівлі, і пожертви YITH для WooCommerce дозволяють додавати це на веб-сайт електронної комерції.

У YITH є безкоштовна версія плагіна, яка досить обмежена. Щоб отримати всі функції, такі як форма пожертвування на сторінці кошика, налаштувати суми, квитанції про пожертви тощо, вам знадобиться преміальна версія плагіна, яка коштує $ 59,99 для одного сайту.

Примітка: GiveWP також пропонує цю функцію, а також набагато більше, що ми вважаємо кращим.

12. Коробка пожертвування криптовалюти

Коробка пожертвування криптовалюти - біткойн та криптовалюта

Якщо ви хочете прийняти пожертви в криптовалюті, тоді не шукайте більше. Цей безкоштовний плагін для WordPress для прийому дозволяє приймати пожертви в топ-20 основних криптовалют.

Ви можете приймати платежі в Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Cardano та багато іншого.

Який найкращий плагін для пожертвування WordPress?

Плагіни, про які ми згадували в цій статті, можуть допомогти вам зібрати пожертви на WordPress. Однак вирішення найкращого плагіну для пожертв WordPress для вашого збору коштів в Інтернеті буде залежати від ваших потреб.

Якщо ви хочете створити просту форму пожертвування з одноразовим і періодичним варіантом пожертвування, а також можливістю користувачів здійснювати платежі через PayPal або кредитну карту, то неприбутковий план WPForms – це найкраща ціна, оскільки вони пропонують 75 % знижки.

Якщо ви хочете плагін для пожертвування WordPress, який постачається з розширеними функціями, такими як повне управління донорами, податкові надходження від сплати податків, цілі / стимули на рівні кампанії, багаторівневі пожертви, налаштовані дари пожертвування на кшталт “на честь чи”, повнофункціональний звіт, широкий -різноманітність інтеграції платіжних платформ, тоді на ринку нічого не перемагає GiveWP, і саме тому GiveWP – наш вибір для найкращого плагіну пожертвування WordPress №1..

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни для пожертвування та збору коштів для WordPress для благодійних та некомерційних організацій. Ви також можете перевірити наш експертний вибір найкращих розробників сторінок WordPress і повинні мати плагіни WordPress для всіх сайтів..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me