12 плагіни пошуку WordPress для вдосконалення пошуку на вашому сайті

Ви хочете покращити пошук на сайті WordPress? Ми всі знаємо, що функція пошуку за замовчуванням WordPress досить обмежує. Однак є кілька пошукових плагінів WordPress, які можуть допомогти вам покращити пошук за замовчуванням. У цій статті ми виділимо найкращі пошукові плагіни та підручники WordPress для налаштування та вдосконалення пошуку на вашому сайті.


1. ПошукWP

ПошукWP

SearchWP – це потужний користувацький плагін для пошуку WordPress. Він дуже простий у використанні, а результати пошуку відносно більш точні.

Він дозволяє здійснювати пошук за вашим ключовим словом у назві публікації / сторінки, вмісті, службі, категоріях, тегах, таксономіях, уривку та навіть коментарях. Ви можете керувати алгоритмом, призначивши вагу кожному типу вмісту від 1 до 10, де 10 є найвищим.

Після активації плагін автоматично індексує ваш вміст і замінює функцію пошуку за замовчуванням у WordPress. Дивіться нашу статтю про те, як покращити пошук WordPress за допомогою SearchWP для отримання більш детальних інструкцій.

2. Додавання фільтра таксономії до пошуку WordPress

Плагін пошуку WordPress на базі Ajax

Якщо ви використовуєте категорії, теги чи будь-яку іншу користувальницьку систематику для сортування вмісту, то додавання фільтра таксономії для пошуку може значно допомогти користувачам звузити результати.

Фільтр пошуку запитів Ajax WP дозволяє створювати власні форми пошуку WordPress з прапорцями для таксономій, типів публікацій та спеціальних полів.

Він використовує Ajax для завантаження результатів, тому працює дуже швидко і забезпечує кращий досвід для користувачів. Подивіться наш підручник про те, як додати фільтр таксономії Ajax у пошуку WordPress, щоб дізнатися більше.

3. Швидкий пошук

Швидка пошукова система WordPress

Switype – це послуга пошуку на сайті, яка постачається з безкоштовною і платною версією. Їх плагін WordPress замінює ваш пошук за WordPress за замовчуванням на Swiftype.

Swiftype індексує ваші документи, і він працює набагато швидше, ніж пошук WordPress за замовчуванням. Результати надзвичайно актуальні. Swiftype також зберігатиме пошукові запити користувачів і показує, що користувачі шукали, на що натискали та іншу цікаву аналітику.

Дивіться наш посібник про те, як покращити пошук у WordPress За допомогою Swfitype пошук покрокових інструкцій.

4. Спеціальний пошук Google для WordPress

Спеціальний пошук Google для веб-сайтів WordPress

Що стосується пошуку, Google, безсумнівно, є королем. Добре, що ви можете створити власну пошукову систему Google для свого сайту та інтегрувати її в WordPress.

Мінусом є те, що він постачається з персональним брендингом Google, що може бути не так вже й погано, оскільки користувачі вже довіряють цій торговій марці.

У нас є покроковий посібник про те, як додати пошук в Google на веб-сайті WordPress.

5. Пошук за категоріями

Шукайте плагін для категорії WordPress за категоріями

Плагін «Мудрий пошук» дозволяє додавати розряд категорії до пошуку в WordPress. Користувачі можуть обмежити свій пошук певною категорією, щоб звузити результати. Плагін також дозволяє виключити категорії з пошуку, і ви можете легко додати його за допомогою віджета для бічної панелі.

Погляньте на нашу статтю про пошук за категоріями в WordPress.

6. Виділіть пошукові терміни

Виділення пошукових термінів в результатах пошуку WordPress

Виділення пошукових термінів на сторінці результатів може сприяти покращенню роботи користувачів. Це також збільшує шанси їх знайти те, що шукають.

Якщо ви використовуєте пошук за WordPress за замовчуванням, ви можете легко реалізувати це, відредагувавши шаблон результатів пошуку в дочірній темі. Детальні вказівки див. У нашій статті про те, як виділити пошукові терміни в результатах пошуку WordPress.

7. Відображення пошукових термінів та результатів пошуку в WordPress

Відображення кількості пошукових термінів та результатів пошуку в WordPress

Можна редагувати шаблон пошуку.php теми вашої теми або дочірньої теми. Одне з цих речей – показати користувачам пошуковий термін та кількість результатів. Просто додайте цей код до шаблону search.php.

Результат пошуку для <?php / * Кількість пошуку * / $ allsearch = &новий WP_Query ("s = $ s&шоупости = -1"); $ key = wp_specialchars ($ s, 1); $ count = $ allsearch->post_count; _e (”); _e (”); ехо $ ключ; _e (”); _e (‘-‘); echo $ count. ”; _e (‘статті’); wp_reset_query (); ?>

Цей код просто відображатиме пошуковий термін та кількість знайдених результатів. Ви можете використовувати .search-terms CSS клас, щоб виділити пошукові терміни за допомогою CSS.

8. Створіть форму розширеного пошуку для спеціальних типів публікацій

Розширена спеціальна форма пошуку WordPress для типів публікацій

Спеціальні типи публікацій дозволяють додавати різні типи вмісту на ваш сайт WordPress. Наприклад, у WPBeginner ми використовуємо спеціальні типи публікацій для розділів Глосарій та Угоди.

На багатьох сайтах WordPress є спеціальні типи публікацій для продуктів, оглядів, рецептів тощо. Однак пошук за WordPress за замовчуванням не дуже вдалий для обробки типів публікацій. Не було б непогано, якби у вас була форма пошуку, де користувачі можуть просто перевірити, який тип публікації вони хочуть шукати, і звузити результати?

У нас є докладний підручник про те, як створити розширену форму пошуку в WordPress для користувацьких типів пошти.

9. Просто виключіть

Виключіть певний вміст із користувацького пошуку в WordPress

Іноді ви можете виключити певний вміст із результатів пошуку. Просто виключити – плагін WordPress, який дозволяє виключати вміст на основі обраних критеріїв.

Наприклад, ви можете виключити всі повідомлення, позначені тегами, або всі публікації у вітрині категорій тощо. Перегляньте наш підручник про те, як виключити конкретні сторінки, авторів тощо від пошуку в WordPress..

10. Використання декількох форм пошуку в WordPress

Пошук у WordPress за замовчуванням може бути марним, але з невеликими налаштуваннями його можна вдосконалити досить багато.

Раніше ми згадували про створення форми пошуку для користувацьких типів публікацій. Але що робити, якщо ви хотіли показувати різні форми пошуку на різних сторінках? Як щодо показу декількох форм пошуку в WordPress?

Це легко досягти, створивши різні форми пошуку та шаблони результатів пошуку з різними запитами. Ознайомтеся з нашим підручником щодо використання декількох форм пошуку в WordPress для отримання детальних інструкцій.

11. Додавання форми пошуку в допис WordPress

Іноді ви можете додати форму пошуку всередині публікації або сторінки, щоб заохотити користувачів шукати вміст на вашому сайті. За замовчуванням форма пошуку WordPress – це звичайна форма HTML. Однак якщо ви хочете додати форму пошуку до своїх публікацій або сторінок, WordPress видалить HTML-код.

Це можна вирішити, створивши простий короткий код, який відображає форму пошуку, а потім використовуючи короткий код всередині вашої публікації чи сторінки. Просто додайте цей код у файл function.php теми вашої теми або плагін, орієнтований на сайт.

add_shortcode (‘wpbsearch’, ‘get_search_form’);

Використовуйте короткий код [wpbsearch] для відображення форми пошуку у вашій публікації / сторінках. Щоб отримати детальніші інструкції, подивіться наш підручник про те, як додати форму пошуку у свій пост за допомогою короткого коду пошуку WordPress. Ви також можете додати спеціальну форму пошуку WordPress за допомогою цього методу.

12. Додайте голосовий пошук у WordPress

Попередній перегляд голосового пошуку в WordPress

Якщо у вас смартфон, ви, мабуть, знайомі з голосовим пошуком за допомогою Siri, Google Now або Cortana. Не було б непогано, якщо ви можете принести функцію голосового пошуку на свій сайт WordPress? Ну тепер ви можете.

Плагін WordPress Voice Search дозволяє додати можливості голосового пошуку до вашої форми пошуку WordPress.

Дивіться нашу статтю про те, як додати голосовий пошук у WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам покращити пошук у WordPress. Ви також можете перевірити найкращі інструменти та плагіни WordPress для афілійованих маркетологів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me