12 „WordPress“ paieškos papildinių, kad būtų galima patobulinti jūsų svetainės paiešką

Ar norite patobulinti savo „WordPress“ svetainių paiešką? Visi žinome, kad numatytoji „WordPress“ paieškos funkcija yra gana ribojanti. Tačiau yra keletas „WordPress“ paieškos papildinių, kurie gali padėti pagerinti numatytąją paieškos patirtį. Šiame straipsnyje mes išryškinsime geriausius „WordPress“ paieškos papildinius ir mokymo programas, kad galėtumėte tinkinti ir patobulinti jūsų svetainės paiešką.


1. „SearchWP“

„SearchWP“

„SearchWP“ yra galingas „WordPress“ tinkintos paieškos papildinys. Tai labai lengva naudoti, o paieškos rezultatai yra palyginti tikslesni.

Tai leidžia ieškoti raktinio žodžio įrašo / puslapio pavadinime, turinyje, šliuže, kategorijose, žymese, taksonomijoje, ištraukoje ir net komentaruose. Galite valdyti algoritmą, kiekvienam turinio tipui priskirdami svorį nuo 1 iki 10, kur 10 yra didžiausias.

Suaktyvinus, papildinys automatiškai indeksuoja jūsų turinį ir pakeičia numatytąją paieškos funkciją „WordPress“. Išsamesnių instrukcijų ieškokite mūsų straipsnyje, kaip patobulinti „WordPress“ paiešką naudojant „SearchWP“.

2. Taksonomijos filtro pridėjimas prie „WordPress“ paieškos

„Ajax“ pagrįstas „WordPress“ paieškos papildinys

Jei norėdami rūšiuoti turinį naudojate kategorijas, žymas ar bet kurią kitą pasirinktinę taksonomiją, pridėję taksonomijos filtrą paieškai, vartotojai gali labai padėti susiaurinti rezultatus..

„Ajax WP Query Search Filter“ leidžia jums sukurti tinkintas „WordPress“ paieškos formas su taksonomijos, įrašų tipų ir pasirinktinių laukų žymimaisiais laukeliais..

Jis naudoja „Ajax“ rezultatams įkelti, todėl veikia tikrai greitai ir suteikia geresnę patirtį vartotojams. Peržiūrėkite mūsų vadovėlį, kaip pridėti ajax taksonomijos filtrą „WordPress“ paieškoje, kad sužinotumėte daugiau.

3. „Swiftype“ paieška

„Swiftype“ paieškos variklis, skirtas „WordPress“

„Switype“ yra svetainių paieškos paslauga, teikiama kartu su nemokama ir mokama versija. Jų „WordPress“ papildinys pakeičia jūsų numatytąją „WordPress“ paiešką „Swiftype“.

„Swiftype“ indeksuoja jūsų dokumentus, ir jis veikia daug greičiau nei numatytoji „WordPress“ paieška. Rezultatai yra labai aktualūs. „Swiftype“ taip pat saugos vartotojų paieškas ir parodys, ko vartotojai ieškojo, ką spustelėjo, ir kitą įdomią analizę.

Žr. Mūsų vadovą, kaip patobulinti „WordPress“ paiešką naudojant „Swfitype“ paiešką, kur rasite nuoseklias instrukcijas.

4. „Google“ tinkinta „WordPress“ paieška

„Google“ tinkinta „WordPress“ svetainių paieška

Kalbant apie paiešką, „Google“ neabejotinai yra karalius. Gerai tai, kad savo svetainėje galite sukurti tinkintą „Google“ paieškos variklį ir integruoti jį į „WordPress“.

Neigiama yra tai, kad jis susijęs su asmeniniu „Google“ prekės ženklu, kuris gali būti ne toks jau blogas, nes vartotojai jau pasitiki šiuo prekės ženklu.

Mes turime žingsnis po žingsnio vadovėlį, kaip pridėti „Google“ paiešką „WordPress“ svetainėje.

5. Paieška pagal kategorijas

Paieška pagal kategoriją „WordPress“ papildinys

„Category Wise Search“ papildinys leidžia pridėti kategoriją prie „WordPress“ paieškos. Norėdami susiaurinti rezultatus, vartotojai gali apriboti paiešką tam tikra kategorija. Papildinys taip pat leidžia išskirti kategorijas iš paieškos, ir jūs galite lengvai ją pridėti naudodamiesi savo šoninės juostos valdikliu.

Peržiūrėkite mūsų straipsnį, kaip ieškoti „WordPress“ pagal kategorijas.

6. Pabrėžkite paieškos terminus

Paieškos terminų paryškinimas „WordPress“ paieškos rezultatuose

Paieškos terminų paryškinimas rezultatų puslapyje gali padėti pagerinti vartotojo patirtį. Tai taip pat padidina jų galimybes rasti tai, ko ieško.

Jei naudojate numatytąją „WordPress“ paiešką, tada lengvai tai galite įgyvendinti redaguodami paieškos rezultatų šabloną vaiko temoje. Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų straipsnyje, kaip paryškinti paieškos terminus „WordPress“ paieškos rezultatuose.

7. „WordPress“ rodykite paieškos terminą ir rezultatų skaičių

Paieškos termino ir rezultatų skaičiaus rodymas „WordPress“ paieškoje

Redaguodami temą arba vaikų temos „search.php“ šabloną galite padaryti keletą dalykų. Vienas iš šių dalykų yra parodyti vartotojams paieškos terminą ir rezultatų skaičių. Tiesiog pridėkite šį kodą į savo „search.php“ šabloną.

Paieškos rezultatas <?php / * Paieškos skaičius * / $ allsearch = &nauja WP_Query ("s = $ s&vitrinos = -1"); $ raktas = wp_specialchars ($ s, 1); $ count = $ allsearch->post_count; _e (”); _e (”); echo $ raktas; _e (”); _e (‘-‘); echo $ count. ”; _e (‘dirbiniai’); wp_reset_query (); ?>

Šis kodas tiesiog parodys paieškos terminą ir rastų rezultatų skaičių. Galite naudoti .search-CSS klasę norėdami paryškinti paieškos terminus naudodami CSS.

8. Sukurkite išplėstinę pasirinktinių skelbimų tipų paieškos formą

Išplėstinė pasirinktinė „WordPress“ paieškos forma įrašų tipams

„Custom Post Types“ leidžia pridėti skirtingus turinio tipus savo „WordPress“ svetainėje. Pvz., „WPBeginner“ žodynėlių ir pasiūlymų skyriuose naudojame pasirinktinius įrašų tipus.

Daugelyje „WordPress“ svetainių yra tinkinti produktų, apžvalgų, receptų ir kt. Pašto tipai. Tačiau numatytoji „WordPress“ paieška nelabai tvarko pašto tipus. Nebūtų puiku, jei turėtumėte paieškos formą, kurioje vartotojai galėtų tiesiog patikrinti, kokio tipo įrašo nori ieškoti, ir susiaurinti rezultatus?

Mes turime išsamią mokymo programą, kaip sukurti išplėstinę paieškos formą naudojant „WordPress“, skirtą pasirinktiniams įrašų tipams.

9. Tiesiog pašalink

Išskirkite konkretų turinį iš tinkintos „WordPress“ paieškos

Kartais galbūt norėsite iš paieškos rezultatų pašalinti konkretų turinį. Tiesiog išskirkite „WordPress“ papildinį, leidžiantį išskirti turinį pagal pasirinktus kriterijus.

Pvz., Galite išskirti visus įrašus, pažymėtus svarbiais, arba visus pranešimus kategorijų vitrinose ir pan., Peržiūrėkite mūsų mokymo programą, kaip išskirti konkrečius puslapius, autorius ir dar daugiau iš „WordPress“ paieškos.

10. Kelių paieškos formų naudojimas „WordPress“

Numatytoji „WordPress“ paieška gali būti nenaudinga, tačiau mažai tobulinant ją galima patobulinti gana daug.

Anksčiau minėjome, kad bus sukurta pasirinktinių įrašų tipų paieškos forma. O kas, jei norėtumėte skirtinguose puslapiuose parodyti skirtingas paieškos formas? O kaip parodyti daugiau nei vieną paieškos formą „WordPress“?

Tai galima lengvai pasiekti sukuriant skirtingas paieškos formas ir paieškos rezultatų šablonus su skirtingomis užklausomis. Peržiūrėkite mūsų vadovėlį, kaip naudoti kelias paieškos formas „WordPress“, kad gautumėte išsamias instrukcijas.

11. Paieškos formos įtraukimas į „WordPress“ įrašą

Kartais galbūt norėsite įrašyti paieškos formą įraše ar puslapyje, norėdami paskatinti vartotojus ieškoti turinio jūsų svetainėje. Numatytoji „WordPress“ paieškos forma yra paprasta HTML forma. Tačiau, jei norėjote pridėti paieškos formą savo žinutėse ar puslapiuose, HTML pašalins „WordPress“.

Tai galima išspręsti sukuriant paprastą trumpąjį kodą, kuriame rodoma paieškos forma, ir tada naudodamas trumpąjį kodą savo įraše ar puslapyje. Paprasčiausiai pridėkite šį kodą prie temos function.php failo arba konkrečios svetainės papildinio.

add_shortcode (‘wpbsearch’, ‘get_search_form’);

Norėdami parodyti paieškos formą savo įraše / puslapiuose, naudokite trumpąjį kodą [wpbsearch]. Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, pažiūrėkite į mūsų vadovėlį, kaip pridėti paieškos formą prie savo pranešimo naudojant „WordPress“ paieškos trumpąjį kodą. Taip pat naudodami šį metodą galite pridėti pasirinktinę „WordPress“ paieškos formą.

12. Pridėti „WordPress“ paiešką balsu

Balso paieškos peržiūra „WordPress“

Jei turite išmanųjį telefoną, tikriausiai esate susipažinęs su balso paieška naudojant „Siri“, „Google“ dabar ar „Cortana“. Ar ne puiku, jei į savo „WordPress“ svetainę galite įnešti paieškos balsu funkciją? Na dabar jūs galite.

„WordPress“ paieškos balsu papildinys leidžia pridėti paieškos balsu galimybes prie „WordPress“ paieškos formos.

Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, kaip pridėti balso paiešką „WordPress“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums patobulinti „WordPress“ paiešką. Taip pat galbūt norėsite sužinoti geriausius „WordPress“ įrankius ir papildinius, skirtus filialų rinkodarai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map