14 geriausių „WordPress“ saugos skaitytuvų, skirtų aptikti kenkėjiškas programas ir „Hacks“

Neseniai vienas iš mūsų skaitytojų paklausė, ar yra paprastas būdas patikrinti jūsų svetainę, ar joje nėra saugumo, įsilaužimų ir pažeidžiamumų. Jei įtariate, kad į jūsų svetainę gali būti įsilaužta, tada geras atspirties taškas gali būti greitas „WordPress“ saugos nuskaitymas. Šiame straipsnyje mes atrinkome kelis geriausius „WordPress“ saugos skaitytuvus, kurie padės greitai atlikti saugos patikrinimus.


Geriausi „WordPress“ pažeidžiamumo skaitytuvai

Ką gali padaryti „WordPress“ saugumas ir kenkėjiškų programų skaitytuvai?

Internetinis pažeidžiamumas ar kenkėjiškų programų skaitytuvai gali padėti patikrinti, ar jūsų svetainėje nėra labai paplitusių saugumo pavojų. Pavyzdžiui, jie gali ieškoti kenksmingo kodo, įtartinų nuorodų, įtartinų peradresavimų, „WordPress“ versijos ir dar daugiau.

Tačiau jie yra gana riboti, nes negali atlikti bandymų su jūsų „WordPress“ duomenų baze, vartotojų abonementais, „WordPress“ nustatymais, papildiniais ir dar daugiau.

Piratai gali lengvai užmaskuoti kenkėjišką kodą ir nepastebėti atlikdami šiuos pagrindinius saugumo patikrinimus. Štai kodėl mes rekomenduojame naudoti „Sucuri“ žiniatinklio programos ugniasienę. Tai yra visa svetainės saugos tarnyba, kuri aptinka ir neutralizuoja bet kokį kenksmingą kodą dar prieš pasiekiant jūsų svetainę.

Norėdami, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų saugesnė, skaitykite mūsų išsamų „WordPress“ saugos vadovą, kuriame pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip apsaugoti jūsų svetainę.

Tai pasakę, pažvelkime į geriausius „WordPress“ pažeidžiamumo skaitytuvus, kuriuos galite išbandyti.

1. „Sucuri SiteCheck“

„Sucuri SiteCheck“

„SiteCheck“ yra internetinis „Sucuri“ įrankis, geriausias „WordPress“ užkardos ir saugos tarnyba. Tai siūlo nuodugnų jūsų svetainės patikrinimą ieškant kenksmingo kodo, šlamšto injekcijų, svetainės pažeidimų ir pan.

Ji taip pat tikrina jūsų svetainę naudodama kelis domenų vardų juodojo sąrašo įrankius, įskaitant „Google“ saugų naršymą. „Sucuri“ „SiteCheck“ įrankis ne tik nuskaito įvestą URL, bet ir nuskaitys kitus iš jo susietus puslapius, kad būtų galima atlikti išsamų ir greitą nuskaitymą..

2. „IsItWP“ saugos skaitytuvas

„IsItWP“ saugos skaitytuvas

„IsItWP“ saugos skaitytuvas leidžia greitai patikrinti „WordPress“ svetainę, ar nėra kenkėjiškų programų ir kitų saugos spragų. Jį maitina „Sucuri“ ir jis padeda greitai patikrinti savo svetainę, pateikdamas nuoseklias instrukcijas, kad sugriežtintumėte „WordPress“ saugumą.

Ji taip pat tikrina jūsų svetainę „Google“ saugaus naršymo ir kitų kenkėjiškų programų juodųjų sąrašų srityje, kad įsitikintų, ar domenas yra švarus.

3. „Google“ saugus naršymas

„Google“ saugus naršymas

„Google“ saugaus naršymo įrankis leidžia jums pamatyti, ar URL pažymėtas kaip nesaugus, kad jį galėtų aplankyti „Google“. „Google“ stebi milijardus URL ir, jei jie įtaria, kad svetainė platina kenkėjišką programinę įrangą, tada jie nurodo, kad joje lankytis nesaugu.

Tai gali sugadinti jūsų svetainės reputaciją, nes lankytojams iš „Google“ paieškos arba „Google Chrome“ bus parodytas įspėjamasis puslapis, kai jie apsilankys jūsų svetainėje. Jei naudojate „Google Search Console“, būsite įspėti, kai jūsų svetainė bus pažymėta kaip nesaugi, su instrukcijomis, kaip pašalinti įspėjimą..

4. WPSkanai

WPSkanos

„WPScans“ tikrina jūsų svetainę, ar joje nėra žinomų pažeidžiamumų ir įtartino kodo. Jie prižiūri jų sistemos aptiktų pažeidžiamumų rodyklę ir tikrina, ar jūsų svetainėje nėra saugos nutekėjimų.

Taip pat bandoma aptikti jūsų „WordPress“ versiją, įdiegtus papildinius ir robots.txt failus. Po nuskaitymo rezultatai pateikiami lengvai suprantamu formatu su kiekvieno elemento paaiškinimu.

5. „ScanWP“

„ScanWP“

„ScanWP“ yra labai paprastas „WordPress“ pažeidžiamumo skaitytuvas. Jis bando aptikti jūsų „WordPress“ versiją norėdamas sužinoti, ar naudojate naujausią versiją. Ji taip pat nustato „WordPress“ generatoriaus žymą ir tai, ar jūsų svetainė ją rodo.

Generatoriaus žyma parodo, kurią „WordPress“ versiją naudojate. Kai kurie saugumo ekspertai mano, kad tai gali padėti įsilaužėliams veiksmingai nukreipti į svetainę, ir jie rekomenduoja pašalinti „WordPress“ generatoriaus žymą.

6. „WordPress“ saugos nuskaitymas

„WordPress“ saugos nuskaitymas

„WordPress Security Scan“ vykdo išsamų testą, bandydamas aptikti jūsų „WordPress“ papildinius, vartotojo vardus, „WordPress“ versiją, aktyvią temą ir dar daugiau. Ji taip pat tikrina jūsų svetainę „Google“ saugaus naršymo rodyklėje, kad įsitikintų, jog ji nėra įtraukta į juodąjį sąrašą.

Čia pateikiama išsami jūsų svetainės būklės ataskaita ir trumpas kiekvieno elemento paaiškinimas. Dažniausiai tai yra elementai, įprasti geriausios „WordPress“ saugumo praktikos pavyzdžiai, pvz., Naudojant naujausią „WordPress“ versiją ir nuolat atnaujinant savo papildinius..

7. Wprecon

Wprecon

„wprecon“ yra dar vienas pagrindinis „WordPress“ pažeidžiamumo skaitytuvo įrankis. Jis nustato „WordPress“ versiją norėdamas sužinoti, ar jums reikia atnaujinimų, patikrina „Google“ saugaus naršymo rodyklę ir bando aptikti įdiegtus „WordPress“ papildinius..

Jis taip pat ieško katalogų indeksavimo, temos kelio aptikimo, išorinių nuorodų, „iframe“ ir „JavaScripts“. Rezultatai pateikiami gražiu formatu, gerai paaiškinant kiekvieną nuskaitytą elementą.

8. Quttera

Quttera

„Quttera“ siūlo naudingą internetinį pažeidžiamumų skaitytuvo įrankį. Jis vykdo gilų testą, nuskaitydamas jūsų svetainę, kad būtų ieškoma įtartinų failų, kenksmingo kodo, „iframe“ įdėjimų, peradresavimų ir išorinių nuorodų..

Jis taip pat tikrina jūsų domeną iš juodųjų sąrašų domenų duomenų bazių, įskaitant „Google“ saugų naršymą, kenkėjiškų programų domenų sąrašą, „PhishTank“ ir kt. Išsami ataskaita yra suskirstyta į skirtingus skyrius ir galite spustelėti kiekvieną elementą, kad pamatytumėte nuskaitymo būseną.

9. Žiniatinklio inspektorius

Žiniatinklio inspektorius

„Web Inspector“ internetinių svetainių saugos skaitytuvas yra dar vienas naudingas įrankis, kurį galima naudoti norint patikrinti jūsų „WordPress“ svetainę. Pirmiausia ji patikrina jūsų svetainę „Google“ saugaus naršymo ir „Comodo“ analitikų rodyklėse. Po to jis nuskaito kenkėjiškų programų atsisiuntimus, kenkėjiškas programas, įtartinus kodus, primenančius „WordPress“ užpakalį, kirminą, trojaną, „iframe“, įtartinus scenarijus ir failus.

10. „WordPress“ pažeidžiamumo skaitytuvas

„WordPress“ pažeidžiamumo skaitytuvas

„WordPress“ pažeidžiamumo skaitytuvas patikrins „WordPress“ svetainę, ar nėra bendrų svetainės pažeidžiamumo rodiklių. Jis ieško jūsų „WordPress“ versijos, įdiegto papildinio ir temų, patikrina, ar nėra įskiepių, turinčių žinomų pažeidžiamumų.

Svetainėje taip pat yra keletas kitų nuskaitymo įrankių, skirtų pažengusiems vartotojams, kurie gali būti naudingi nustatant svetainę, kurios saugumas yra pažeistas.

11. „UpGuard“ debesų skaitytuvas

„UpGuard“ debesų skaitytuvas

„UpGuard Cloud Scanner“ yra dar viena internetinė priemonė, skirta jūsų „WordPress“ svetainei tikrinti, ar nėra saugumo rizikos. Pirmiausia patikrinama domeno įrašų, DNS, atidarytų prievadų ir pašto nustatymai. Įsilaužimai į domenus ir serverius gali užgrobti jūsų domeno vardą arba netinkamai jį naudoti šlamšto ar kenkėjiškos programinės įrangos siuntimui.

Po to ieškoma žinomų kenkėjiškų kodų, kenkėjiškų programų modelių, įtartinų nuorodų ir sukčiavimo bandymų. Nuskaitymo rezultatas rodomas maloniu, lengvai suprantamu formatu.

12. urlquery URL skaitytuvas

urlquery URL skaitytuvas

Įprasta įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų technika yra nukreipti savo svetainės lankytojus į šlamšto svetainę. Šie nulaužimai nukreipia tik neprisijungusius vartotojus, o tai leidžia jiems ilgą laiką likti nepastebėtiems.

urlquery URL skaitytuvas tiesiog patikrina nurodytą URL, norėdamas nustatyti, ar jis nukreipia vartotojus, inicijuoja kenkėjiškų programų atsisiuntimą, nustato slapukus ir dar daugiau. Ši informacija gali būti naudojama toliau analizuoti jūsų svetainės saugos būklę.

13. VirusTotal

VirusTotal

„VirusTotal“ yra dar vienas būdas greitai nuskaityti URL, siekiant nustatyti saugos spragas ir kenkėjiškas programas. Jis patikrina jūsų svetainių URL dešimtyse kenkėjiškų programų duomenų bazių ir pateikia išsamią ataskaitą. Jis taip pat ieško nukreipimų ir įtartino kodo svetainės antraštėje.

14. „Norton“ saugus internetas

„Norton“ saugus internetas

„Norton Safe Web“ yra dar vienas naudingas įrankis, skirtas jūsų „WordPress“ svetainei tikrinti, ar nėra saugumo grėsmių. Jis naudoja pažangias „Symantec“ aptikimo technologijas, kad ieškotų įprastų kenkėjiškų programų, sukčiavimo apsimetant ir šlamšto pavyzdžių.

Rezultatai parodys kompiuterio grėsmes, nustato grėsmes ir susierzinimo veiksnius. Švari svetainė gaus puikų 0 visų trijų nuskaitymų metu. Jei jūsų svetainė nėra saugi, joje bus pateiktos aptiktos grėsmės, kurios gali padėti išsamiau ištirti ir išspręsti problemą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo internete rasti keletą geriausių „WordPress“ pažeidžiamumo skaitytuvų. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pradedančiųjų vadovą apie nulaužtos „WordPress“ svetainės taisymą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map