14 найкращих генераторів доменних імен, які допоможуть вам вибрати домен (Швидке)

Ви хочете створити веб-сайт, але не знаєте, яке доменне ім’я використовувати? Вибрати правильне доменне ім’я непросто. Особливо, коли ви придумали щось унікальне, запам’ятоване та значуще лише для того, щоб дізнатися, що це вже зроблено. У цій статті ми поділимося найкращими безкоштовними генераторами доменних імен, щоб допомогти вам знайти ідеальне доменне ім’я для вашого бізнесу.


Безкоштовні інструменти генератора доменних імен

Перед початком роботи

Перш ніж ми почнемо розглядати генератори доменних імен, ми хочемо поділитися кількома найкращими методами доменних імен, а також показати, як можна безкоштовно отримати своє перше доменне ім’я.!

Давайте вийдемо з основ.

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті. Це те, що люди набирають, щоб перейти на ваш веб-сайт (наприклад, google.com чи wpbeginner.com). Щоб дізнатися більше, перегляньте посібник для початківців щодо доменних імен та їх роботи.

Вибираючи доменне ім’я, слід пам’ятати про такі критерії:

  • Спробуйте зареєструвати .com (він найвідоміший)
  • Переконайтеся, що це легко вимовити
  • Зробіть це якомога коротше, ніж можливо
  • Використовуйте ключове слово, якщо можете
  • Уникайте дефісів
  • Не посягайте на інші торговельні марки

Тепер, коли ви знаєте, яким має бути гарне доменне ім’я, вам може бути цікаво, скільки коштує доменне ім’я?

Імена домену зазвичай коштують близько 14 доларів на рік (це для .com).

Якщо ви отримаєте інші незрозумілі розширення, вони коштують вам ще дорожче.

Як отримати безкоштовне доменне ім’я

Швидше за все, якщо ви шукаєте доменне ім’я, ви намагаєтеся створити блог або веб-сайт, а це означає, що вам також потрібен веб-хостинг. Дивіться наш посібник про різницю між доменними іменами та веб-хостингом.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі, і вони пропонують користувачам WPBeginner безкоштовне доменне ім’я + 60% знижка на хостинг. По суті, ви зможете розпочати роботу за $ 2,75 на місяць.

→ Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендована хостинг-провайдер WordPress.

Примітка: Ця ексклюзивна пропозиція зі знижкою працює лише при натисканні на посилання з нашого сайту, тому використовуйте генератори доменних імен нижче, щоб знайти вподобане ім’я домену, а потім поверніться на наш веб-сайт, щоб заявити про пропозицію.

Детальніше та покрокові інструкції див. У нашій статті про те, як зареєструвати доменне ім’я.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі безкоштовні генератори доменних імен в Інтернеті.

Кращі генератори доменних імен

Слово поради:

Ці генератори доменних імен є штучним інтелектом, тому вони не є ідеальними.

Однак вони досить хороші, щоб творчі соки витікали в вашу голову, тому ви можете вибрати найкраще доменне ім’я для свого веб-сайту.

1. Іменник

Іменник

Nameboy – один з найкращих генераторів доменних імен навколо. Просто введіть своє ключове слово, і воно створить для вас масу розумних ідей доменного імені. Клацніть будь-яке доменне ім’я, щоб переглянути деталі або завершити реєстрацію, дотримуючись інструкцій. Це надзвичайно швидко, що допомагає вам шукати більше ідей доменних імен за менший час.

2. IsItWP

IsItWP

IsItWP пропонує швидкий та миттєвий інструмент дослідження домену. Почніть з введення декількох ключових слів або назви вашого бренду, і він відобразить тону ідей домену, використовуючи різні комбінації. Ви можете вдосконалити пошук, почати новий пошук або натиснути на показ більше результатів, щоб переглянути ще більше ідей.

3. Опікуйте генератор імен бізнесу

Shopify Генератор імен компанії

Shopify відомий тим, що пропонує безкоштовні інструменти своїм відвідувачам, а інструмент генератора імен бізнесу – хороший. Немає тонни, яка відрізняє цей інструмент від функціональних за інших, але це один із найшвидших та найпростіших у використанні.

Якщо ви хочете запустити інтернет-магазин, то, можливо, ви захочете перевірити порівняння Shopify vs WooCommerce, а також переглянути наш список найкращих плагінів електронної комерції для WordPress.

4. Доменне колесо

Доменне колесо

Доменне колесо – ще один дивовижний генератор доменних імен, який дозволяє вам знайти хороші ідеї доменних імен. Вони також поєднують свій пошук із випадковими ідеями, іменами, схожими на ваш пошук, римуються з вашим пошуком та деякими іншими випадковими ідеями.

5. Назвіть сітку

Ім'я Mesh

Існує маса складних генераторів доменних імен, які вимагають налаштувати різні налаштування, щоб отримати результати, які шукаєте. Ім’я Mesh – це не одна з них. Цей інструмент неймовірно простий у використанні. Просто введіть два або три ключові слова в рядок пошуку, і генератор створює різноманітні доступні доменні імена, що класифікуються під заголовками на зразок “загальні”, “нові”, “короткі”, “подібні”, “і веселі”.

6. Бюст імені

Бюст імені

Незважаючи на те, що компонування та дизайн інструменту може бути не настільки привабливим, як деякі сучасніші інструменти, не плутайте його приємний вигляд із відсутністю результатів. Ім’я Bust Name має багато функцій, яких у інших інструментів просто немає. Сюди можна віднести можливість встановлення префіксів, суфіксів, дефісів, множини і навіть можливість скидання останньої голосної слова.

7. DomainsBot

DomainsBot

Однією з акуратних речей про DomainsBot є те, що він насправді повідомить вас про те, коли закінчиться термін дії доменного імені. Це дає вам можливість призначити певні імена та, можливо, заявити на них, якщо вони закінчуються.

8. Назва станції

Станція імені

NameStation – це більше, ніж генератор доменних імен, це спільнота. Окрім пошуку доменних імен, ви також можете влаштувати конкурс та пропозиції щодо імен для масових джерел. Отже, ви не тільки отримуєте автоматизовані результати, але і отримуєте творчий внесок від інших людей.

9. Панабея

Panabee

Естетично Panabee – це естетично, що має значення для деяких людей. Він також містить список пов’язаних термінів, які можуть допомогти вам направити в іншому напрямку. Додатковим бонусом є функція, яка перевіряє імена користувачів соціальних мереж у Facebook, Twitter, Instagram та Tumblr.

10. Дот-о-Матор

Dot-O-Mator

Враховуючи простий зовнішній вигляд цього генератора, Dot-o-Mator є досить функціональним. Почніть з розробки списку початкових слів, а потім створіть список закінчень. Натисніть кнопку комбінування, і ви отримаєте купу результатів. Є навіть мобільний додаток, щоб ви могли генерувати імена в дорозі.

11. Домен

Доменр

Domainr не возиться із зайвими елементами чи функціями. Він створений як інструмент, до якого ви можете отримати доступ та використовувати лише за кілька секунд. Він створює декілька доступних доменів верхнього рівня, а потім займає рейтинг найкращих варіантів придбання на основі імені, особливостей та ціни.

12. NameSmith

NameSmith

Серед інтернет-підприємців є певні домисли, що генератори імен записують ваші пошукові запити, а потім використовують ці дані для придбання певних доменних імен, які, на їх думку, можуть перепродавати за вищою ціною. Чи правда це чи ні, ніхто не знає. Однак Namesmith не змушує вас думати. Вони обіцяють не ділитися вашими даними або продавати їх іншим. Усі ключові слова обіцяють бути безпечними.

13. Домен Puzzler

Домен Puzzler

Деякі люди просто хочуть простий інтерфейс, який робить все для них. Якщо ви потрапляєте в цю категорію, домен Puzzler – хороший варіант. Введіть купу слів, встановіть розширення, і ви готові прокрутити. Якщо ви хочете отримати кілька вдосконалених варіантів сортування, ви завжди можете вибрати вкладку «розширені».

14. Миттєвий пошук домену

Миттєвий пошук домену

Як випливає з назви, миттєвий пошук домену – це дуже швидкий майже миттєвий інструмент пошуку. Він починає показувати результати, як тільки ви починаєте вводити текст. Він також намагається показувати різні варіанти та комбінації під час введення.

Що далі

Вибравши своє доменне ім’я, наступне, що вам потрібно вибрати, – це найкращий хостинг WordPress, щоб ви могли налаштувати свій веб-сайт.

У нас є покрокове керівництво про те, як встановити WordPress, щоб допомогти розпочати роботу.

Ви також можете розглянути можливість створення електронної адреси для свого веб-сайту (наприклад, [email protected]).

Після того, як ваш веб-сайт буде готовий, ви можете скористатися цими 19 діючими порадами для залучення більше трафіку на ваш новий сайт.

Це все. Ми сподіваємось, що ці генератори доменів допомогли вам вибрати найкращий домен. Якщо ви хочете продовжувати вивчати WordPress, ознайомтеся з нашим посібником про те, як безкоштовно вивчити WordPress менш ніж за тиждень.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me