14 найкращих WordPress SEO-плагінів та інструментів, які вам слід використовувати

Часто нас запитують про те, які найкращі плагіни та інструменти для WordPress SEO, які ми рекомендуємо.


Це тому, що пошукові системи є основним джерелом трафіку для більшості веб-сайтів в Інтернеті. Оптимізація вашого веб-сайту для пошукових систем може допомогти вам зайняти вищі результати в результатах пошуку та значно розширити бізнес.

У цій статті ми поділимося найкращими плагінами WordPress SEO та інструментами, якими ви повинні користуватися. Деякі з цих інструментів пропонують подібні функціональні можливості, тому ми також виділимо, які з них найкращі для конкретних випадків використання.

Кращі плагіни та інструменти для WordPress SEO

Те, що ви повинні знати про плагіни для WordPress SEO & Інструменти

Читаючи поради щодо SEO або шукаючи “найкращі безкоштовні плагіни WordPress SEO”, ви натрапите на статті, які містять кілька десятків інструментів.

Це може бути досить непосильним для новачків та користувачів, які не мають технологій.

Правда полягає в тому, що для отримання більш високого рейтингу пошуку вам не потрібні десятки найкращих інструментів SEO.

Незважаючи на те, що більшість публікацій блогів (включаючи наші) поділять найпопулярніші плагіни SEO, для вас надзвичайно важливо зрозуміти випадки використання кожного інструменту.

Наприклад, ви ніколи не хочете використовувати більше ніж один плагін WordPress SEO на своєму веб-сайті. Ми згадаємо Yoast, все в одному SEO, Rank Math та SEOPress. Вам потрібно вибрати лише одну, щоб уникнути конфлікту плагінів.

Ми згадаємо про SEMRush, Ahrefs та кілька інших потужних інструментів, але вони вам не знадобляться, коли ви вперше починаєте роботу, оскільки у них є подібний набір функцій. Ми поділимося, які інструменти ми використовуємо у своєму бізнесі та які функції найкращі серед кожного інструменту.

Зважаючи на це, давайте подивимось на наш експерт, який підбирає найкращі плагіни та інструменти для WordPress SEO.

1. Йоаст SEO

Йоаст SEO

Yoast SEO – найкращий плагін для WordPress SEO на ринку. Він пропонує повний інструмент для оптимізації веб-сайту, який допоможе вам покращити свій веб-сайт.

Це дозволяє легко додавати SEO-заголовки та описи до всіх публікацій та сторінок вашого веб-сайту. Ви також можете використовувати їх для додавання метаданих та графічних зображень у соціальних мережах до своїх статей.

Yoast SEO автоматично створює файл XML для всього вмісту вашого веб-сайту, що спрощує пошукові системи сканувати ваш веб-сайт. Це також допомагає вам легко імпортувати свої дані SEO, якщо ви використовували інший плагін SEO.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наше повне керівництво про те, як встановити та налаштувати плагін Yoast SEO в WordPress.

Ми використовуємо плагін Yoast SEO на WPBeginner для оптимізації наших мета-назв та описів на сторінці, керування SEO, керування переадресаціями SEO, налаштування індексу контролю, генерування карти сайту тощо.

Однак ми не використовуємо всі функції Yoast SEO, такі як аналіз контенту, тому що ми вважаємо, що це не вистачає в порівнянні з більш комплексним рішенням асистента з написання тексту, як SEMRush.

Це приводить нас до наступного інструменту SEO в списку.

2. SEMRush

SEMRush

SEMRush – найкращий загальний інструмент SEO на ринку. Використовується професійними експертами з SEO, маркетологами, блогерами та компаніями будь-якого розміру, він пропонує повний набір інструментів для збільшення вашого трафіку.

Ви можете використовувати його для пошуку органічних ключових слів та пошукових термінів, за якими можна легко класифікувати. Це також дозволяє проводити конкурентоспроможні дослідження та бачити, за якими ключовими словами рейтингують ваші конкуренти, і як ви можете їх обіграти.

Інструмент SEMRush SEO Writing Assistant допомагає покращити вміст вашого веб-сайту, щоб перемогти топ-10 результатів за ключовим словом. Він інтегрується з WordPress, і це допоможе вам написати більше SEO-дружнього контенту.

Щоб дізнатися більше, перегляньте повне керівництво про те, як зробити дослідження ключових слів для вашого веб-сайту.

3. Пошукова консоль Google

Пошукова консоль Google

Пошукова консоль Google – це безкоштовний інструмент, який пропонує Google, щоб допомогти власникам веб-сайтів відстежувати та підтримувати присутність свого сайту в результатах пошуку Google.

Він повідомляє вас, коли Google не в змозі сканувати та індексувати сторінки на вашому веб-сайті. Ви також отримуєте корисні поради щодо виправлення цих помилок сканування.

Найголовніше, що він показує, за якими ключовими словами розміщується ваш веб-сайт, тексти прив’язки, середню позицію, покази тощо. Ви можете використовувати ці дані для пошуку ключових слів, за допомогою яких можна легко зайняти вище, просто оптимізуючи свій вміст. Ви також можете використовувати ці дані ключових слів, щоб створити нові ідеї публікації в блозі.

Докладніші відомості див. У нашому вичерпному посібнику Google Search Console для початківців.

Yoast SEO має просту інтеграцію, яка дозволяє вам налаштувати пошукову консоль без написання коду.

MonsterInsights, ще один інструмент, про який ми згадаємо пізніше, допоможе вам звести звіти Пошукової консолі прямо на панелі керування WordPress для легкого доступу.

4. Арефс

Арефс

Ahrefs – це всебічний інструмент SEO для маркетологів, блогерів та бізнесу. Це популярна альтернатива SEMRush і пропонує безліч подібних інструментів та функцій.

Це дозволяє робити дослідження ключових слів, аналіз конкуренції, дослідження зворотних посилань, слідкувати за рейтингом ключових слів тощо.

Він також пропонує детальний інструмент аналізу контенту, який допоможе вам покращити вміст, орієнтуючись на конкретні ключові слова.

Незважаючи на те, що існує величезне перекриття функцій, те, що Ahrefs справді добре, – це аналіз зворотної лінії. Ми можемо використовувати його, щоб побачити, які сайти посилаються на кількох конкурентів, але не на нас. Це допомагає нам отримувати більше зворотних посилань та будувати більше партнерських відносин.

Вони також допомагають нам визначити, який вміст, з якого кілька наших конкурентів класифікуються, ми не є, тому ми можемо створювати вміст для цих тем, щоб отримати більше експозиції.

І останнє, але не менш важливе, Ahrefs допомагає нам краще визначати дублікат вмісту та канібалізацію ключових слів, що допомагає нам об’єднати та модернізувати правильний вміст для підвищення нашого рейтингу.

З наведених вище причин ми платимо і SEMRush, і Ahrefs, оскільки вони обидва хороші для конкретних випадків використання.

5. Планувальник ключових слів Google

Планувальник ключових слів Google

Ніхто на планеті не має більш глибокого розуміння того, що шукають люди, ніж пошуковий гігант Google.

Чи знаєте ви, що ви можете отримати власні ідеї щодо ключових слів від самої Google, скориставшись інструментом планування ключових слів Google.

Цей безкоштовний інструмент пропонується рекламодавцям Google безкоштовно, і кожен може ним користуватися. Основна його мета – показати рекламодавцям ключові слова, на які вони можуть запропонувати свої рекламні кампанії.

Це також допомагає рекламодавцям вибирати потрібні ключові слова, показуючи їм оцінку обсягу пошуку, кількості результатів та рівня складності.

Як маркетолог контенту чи блогер, ви можете використовувати ці дані для пошуку ключових слів з високим обсягом пошуку, високим інтересом до рекламодавців і, що ще важливіше, ключових слів, де ви можете легко перевершити всі інші сайти.

Бонус: Дивіться ці 103 ідеї для публікації в блозі, які будуть любити ваші читачі (шпаргалка).

6. Все в одному SEO-пакеті

Все в одному SEO-пакеті

Все в одному SEO-пакет – популярний плагін WordPress SEO, який пропонує вичерпний набір інструментів для покращення вашого веб-сайту. Це дозволяє легко додавати заголовок та метатеги SEO, відкривати метатеги графіків, карти XML, мапи зображень тощо.

Це працює нестандартно з WooCommerce, щоб оптимізувати ваш інтернет-магазин для SEO. Він забезпечує просте налаштування і дозволяє контролювати доступ до різних налаштувань за допомогою диспетчера функцій.

Ви також можете ознайомитись з нашим повним посібником для початківців “Все в одному SEO-пакеті” та нашим порівнянням “Йоаст SEO” та “Все в одному”..

Плагін “Все в одному” SEO Pack Pro надає вам доступ до більшої кількості аддонів, і це більш доступне рішення, ніж Yoast SEO, тому це другий найпопулярніший плагін WordPress SEO на ринку.

Примітка: Все в одному SEO-пакет – це альтернатива Yoast SEO. Пам’ятайте, що вам потрібен лише один плагін WordPress SEO на вашому сайті.

7. СЕОПресс

SEOPress

SEOPress – ще один простий, але потужний плагін WordPress SEO. Він включає в себе всі функції, які ви очікували б від SEO-плагіна, як-от мета-заголовок, опис, підтримка відкритого графіка, карти зображень та вмісту XML, переспрямовування тощо.

Поставляється з більш легким налаштуванням для початківців та вдосконаленим управлінням для більш досвідчених користувачів. Це порівняно з усіма найпопулярнішими плагінами WordPress SEO на ринку за характеристиками та простотою використання.

Основна причина, чому деякі користувачі вибирають SEOPress за Yoast SEO, це тому, що преміальна версія значно дешевша і має багато подібних функцій.

Примітка: SEOPress – альтернатива Yoast SEO. Пам’ятайте, що вам потрібен лише один плагін WordPress SEO на вашому сайті.

8. Ранг математика

Ранг математика

Rank Math – це швидко зростаючий у користуванні WordPress SEO плагін, який дозволяє оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем та соціальних медіа. Він поставляється з майстром налаштування та дозволяє імпортувати дані з інших плагінів SEO під час налаштування.

Це дозволяє легко додавати метадані, опис та метадані Open Graph до своїх публікацій блогу. Плагін також дозволяє генерувати файл XML-карти, підключати пошукову консоль Google та контролювати доступ до функцій плагінів на основі ролей користувача.

Примітка: Ранг Math є альтернативою Yoast SEO. Пам’ятайте, що вам потрібен лише один плагін WordPress SEO на вашому сайті.

9. Різні фрагменти схеми “все в одній схемі”

Усі в одній схемі Багаті фрагменти

Різноманітні знімки дозволяють зробити ваш веб-сайт виділенням в результатах пошуку, показуючи рейтинги зірок під оглядом, ціни нижче товару, зображення чи відео поруч із описом тощо.

Для отримання цієї інформації пошукові системи використовують дані, доступні у форматі схеми. Все в одній схемі “Різні фрагменти схеми” допомагає вам оптимізувати ваш веб-сайт, додавши метадані схеми на ваш веб-сайт.

Він підтримує огляди, події, людей, продукти, рецепти, програмні програми, відео та статті як типи вмісту схеми. Він чудово працює разом із наявним плагіном WordPress SEO.

10. KeywordTool.io

Інструмент добору ключових слів

Інструмент добору ключових слів – один з найкращих безкоштовних інструментів дослідження ключових слів, доступних зараз. Це дозволяє просто генерувати ідеї для ключових слів, ввівши ключове слово. Ці пропозиції щодо ключових слів зібрані з функції автозапропонування Google. Тут також відображаються пропозиції щодо ключових слів від Bing, YouTube, Amazon тощо.

Ці пропозиції щодо ключових слів є скарбницею інформації. Ви також можете отримати обсяг пошуку, ціну за клік та інші дані для кожного ключового слова, оновивши їх платний план.

11. Перервана перевірка посилань

Перервана перевірка посилань

Неправильні посилання можуть вплинути на SEO вашого веб-сайту та створити поганий досвід для ваших користувачів. Якщо ви ведете блог деякий час, то вам слід час від часу перевіряти свій сайт на наявність пошкоджених посилань та виправляти їх.

Broken Link Checker – це безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє знаходити непрацюючі посилання на вашому сайті WordPress. Потім ви можете виправити ці посилання, навіть не редагуючи свої публікації. Дивіться наш підручник про те, як виправити непрацездатні посилання в WordPress за допомогою перерваної посилання.

Це дуже корисний плагін, і він абсолютно безкоштовний. Єдиним недоліком є ​​те, що він може стати ресурсомістким і може сповільнити ваш хостинг-сервер WordPress. Деякі хостинг-провайдери, такі як WP Engine, вже блокують цей плагін.

Оскільки цей плагін може уповільнити ваш сайт, якщо у вас багато вмісту, ми використовуємо інструмент Ahrefs для виявлення непрацездатних посилань, оскільки він допомагає нам переконатися, що наш веб-сайт завжди швидкий.

Бонус: Перенаправлення – це безкоштовний плагін, який допомагає перенаправляти зламані посилання на відповідну сторінку вашого веб-сайту.

12. SEOquake

SEOquake

SEOquake – корисний інструмент SEO для власників веб-сайтів. Він доступний як доповнення до веб-переглядачів Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera та Safari.

Він надає інформацію щодо SEO для будь-якого веб-сайту. Ці дані включають стан здоров’я, вік, останнє оновлення, рейтинг Alexa та багато інших параметрів. Це один з найбільш завантажених адонів до браузера, який займаються SEO-професіонали.

Крім того, панель інструментів SEOquake може показувати вам однакові результати пошуку даних під час введення ключового слова. Ця інформація може бути дуже корисною, якщо ви підвищуєте конкуренцію за різні ключові слова. Ви навіть можете завантажити результати пошуку у форматі CSV та підготувати власні аркуші пошуку Excel.

Бонусні плагіни для власників веб-сайтів WordPress

Ці інструменти дають вам додаткову перевагу при оптимізації веб-сайту для SEO. Вони не рекламують себе як інструменти SEO, але вони важливі для кожного веб-сайту та відіграють важливу роль у результатах пошуку вашого веб-сайту..

13. Ракета WP

WP-ракета

Швидкість сайту – головний фактор у рейтингу пошуку. Ось чому вам потрібно стежити за швидкістю веб-сайту & ефективність, щоб переконатися, що це не впливає на ваш SEO.

Найпростіший спосіб збільшити швидкість веб-сайту – це ввімкнути кешування. WP Rocket – найкращий плагін для кешування WordPress на ринку, який дозволяє налаштувати кешування, не занурюючись у будь-які технічні речі.

Альтернатива: Супер кеш WP

14. MonsterInsights

MonsterInsights

Багато початківців покладаються на свої найкращі здогадки, щоб прийняти свої маркетингові рішення. Вам не потрібно цього робити, коли ви зможете легко зрозуміти, як вам вдосконалити SEO-стратегію вашого веб-сайту.

MonsterInsights – це плагін Google Analytics для плагіну WordPress. Це дозволяє легко встановлювати Google Analytics у WordPress та показує зчитані людиною звіти всередині вашої інформаційної панелі WordPress.

Він повідомляє, звідки беруться ваші користувачі, ваш основний вміст, що користувачі роблять на вашому веб-сайті тощо. Він також дозволяє відстежувати SEO на WooCommerce, бачачи, які продукти популярні та де ви втрачаєте клієнтів.

Порада про бонус: Подивіться, які інші маркетингові дані ви повинні відстежувати на своєму веб-сайті, щоб розвивати свій бізнес.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни та інструменти WordPress SEO для вашого веб-сайту. Ви також можете ознайомитися з нашими перевіреними порадами щодо легкого збільшення трафіку вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map