16 Джерела для безкоштовного публічного домену та ліцензійних зображень CC0

Ви шукаєте безкоштовне публічне надбання та зображення, ліцензовані CC0 для свого блогу? Зображення високої якості можуть підвищити рівень залучення вашого веб-сайту. У цій статті ми покажемо вам 16 чудових веб-сайтів, на яких ви можете знайти безкоштовні публічні надбання та зображення, ліцензовані CC0, якими ви можете користуватися будь-де.


Найкращі джерела пошуку публічних домен та ліцензійних зображень cc0

Навіщо використовувати безкоштовні публічні домені чи зображення, ліцензовані CC0?

Усі зображення в Інтернеті захищені авторським правом. Навіть якщо авторські права не згадуються, слід припустити, що вони є. Використання їх без дозволу є незаконним.

У той час як ви можете придбати високоякісні фотографії з роялті з веб-сайтів із фотографіями, як ShutterStock, але не кожен має бюджет на придбання ліцензованих фотографій та зображень.

Тоді корисні зображення із загальнодоступним доступом та ліцензією CC0.

Загальнодоступний домен – це термін, що використовується для опису творів, термін дії ліцензій яких закінчився, або робіт, явно випущених без обмежень щодо їх використання..

CC0 – це ліцензія, яка дозволяє власникам авторських прав випускати свої твори взагалі без обмежень.

Зображення під загальнодоступним або CC0-ліцензією може використовувати будь-хто для будь-яких цілей. Як власник веб-сайту ви можете використовувати ці зображення в публікаціях свого блогу, пропонованих зображень, слайдера, галереї зображень, фонів та в будь-якому іншому місці.

Сказавши це, давайте подивимося на деякі найкращі джерела курації для безкоштовного публічного домену чи зображень, ліцензованих CC0.

1. Архів публічних доменів

Архів публічних доменів

Дуже добре організована та велика колекція фотографій у публічному доступі. Ви можете легко переглядати зображення, подані за категоріями, або використовувати функцію пошуку.

2. Розплескування

Зняти плескіт

Дуже популярне місце для отримання високоякісних фотографій з ліцензією CC0. Сайт випускає 10 фотографій кожні 10 днів. У ній є приємна функція пошуку, за допомогою якої можна знайти зображення, що відповідають певним темам, таким як природа, офіс, робота тощо.

3. Негативний простір

Негативний простір

Негативний простір – це прекрасно підготовлена ​​колекція ліцензійних зображень CC-0 для блогерів, художників та малого бізнесу. Він має просту функцію пошуку, а також ви можете переглядати зображення за тегами та кольорами.

4. Картинки публічного домену

Картинки публічного домену

Public Domain Pictures пропонує безкоштовні зображення високої якості, графіку та вектори для завантаження. Зображення сортуються за категоріями для зручного перегляду.

5. Новий старий запас

Новий старий запас

Як випливає з назви, на цьому веб-сайті представлена ​​прекрасна колекція старовинних фотографій, які зараз є загальнодоступними.

6. Піксабай

Піксабай

Pixabay пропонує велику колекцію безкоштовних зображень. Сайт регулярно оновлюється, тому ви знайдете там нові та менш використовувані зображення.

7. Зображення пікапа

Зображення пікапа

Pickup Image пропонує величезну колекцію образів у публічному доступі. Сайт можна легко переглядати за допомогою тегів або ви можете спробувати пошук. Він також пропонує безкоштовний кліпарт та графіку.

8. СплітШір

SplitShire

SplitShire – це прекрасна колекція фотографій Даніеля Нанеску, випущена за ліцензією CC0. Ви можете переглядати сайт за допомогою фільтра тегів або перегляду зображень у мозаїчному поданні.

9. Британська бібліотека

Відображення британської бібліотеки демонструє понад мільйон ілюстрацій, малюнків та творів із книг 17-го, 18-го та 19-го століття. Усі ці роботи випущені за ліцензією CC0 і можуть бути використані в будь-якому місці без обмежень.

10. Магделейн

Магделейн

Magdeleine – це дуже простий ресурс для перегляду безкоштовних фотографій. Він пропонує як публічне надбання, так і зображення, які потребують атрибуції, тому переконайтеся, що завантажуване зображення позначено під загальнодоступним доступом.

11. LibreShot

LibreShot

У LibreShot представлені роботи фотографа Мартіна Вореля, опубліковані у відкритому доступі.

12. PDPics

PDPics

Колекція безкоштовних фотографій, доступних для публічного домену, у простому перегляді. PDPics має велику колекцію тисяч образів публічного домену, які ви можете завантажити та використовувати у своїх публікаціях блогу.

13. Багаторазове ст

Ст

Мистецтво для багаторазового використання – це колекція понад 3000 старовинних малюнків, ілюстрацій та художніх робіт. Усі роботи, розміщені на веб-сайті, знаходяться під загальним доступом.

14. Скітерфото

Скітерфото

Чудово підготовлена ​​колекція зображень з ліцензією CC0. На сайті представлені роботи власних фотографів, тому ви знайдете менш використані та унікальні фотографії.

15. StockSnap.io

StockSnap.io

StockSnap – це курація прекрасних безкоштовних фотографій, де щотижня додаються сотні зображень.

16. Зображення сараю

Зображення сараю

Barn Images – це прекрасна кулінарна колекція зображень, ліцензованих CC0. Ви можете переглядати зображення в категоріях або тегах, або шукати ключові слова. Усі зображення доступні у високій роздільній здатності для безкоштовного завантаження.

Це все, ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі джерела для безкоштовного публічного надбання та зображення, ліцензовані CC0 для вашого веб-сайту. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як пришвидшити WordPress, зберігаючи зображення, оптимізовані для Інтернету.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map