16 кращих плагінів для друкарства WordPress для вдосконалення вашого дизайну

Шукаєте плагін для типографії WordPress для покращення дизайну? Типографія відіграє важливу роль у веб-дизайні. Це покращує читабельність та час, який користувачі проводять на вашому веб-сайті. У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів для типографії WordPress для покращення дизайну.


Типографія для WordPress

Чому типографія важлива для вашого сайту WordPress?

Типографія відіграє важливу роль у дизайні. Красиві шрифти створюють кращу взаємодію з користувачами, збільшують взаємодію та збільшують час, який користувачі проводять на вашому сайті.

Багато преміальних тем WordPress вже мають доступ до шрифтів Google і дозволяють налаштувати типографіку відповідно до ваших потреб.

Досвідчені користувачі можуть дізнатися, як додавати зовнішні шрифти в WordPress. Вони можуть використовувати шрифти Google у своїх темах WordPress.

Однак більшість користувачів – початківці і не знають, як редагувати файли тем. На щастя, є багато плагінів WordPress, які допомагають покращити типографіку на вашому сайті, не пишучи жодного коду.

Сказавши це, давайте подивимося на кілька найкращих плагінів для типографії WordPress, які можна спробувати на своєму веб-сайті.

1. Легкі шрифти Google

easygooglefonts

Прості шрифти Google дозволяють легко використовувати шрифти Google на вашому сайті WordPress. Це також дозволяє керувати типографією на вашому сайті WordPress, додаючи вкладку «Типографія» у налаштування теми.

На вкладці типографіки ви можете змінювати шрифти під час перегляду в режимі реального попереднього перегляду змін. Ви можете вибрати розміри шрифту, кольори, підкладку, облямівку тощо.

Для розширеної типографії можна використовувати селектори CSS. Просто скористайтеся інструментом «Перевірити», щоб дізнатись класи CSS, на які потрібно націлити.

2. Менеджер шрифтів Google

Менеджер шрифтів Google

Менеджер шрифтів Google – це ще один плагін, який приносить потужність бібліотеки шрифтів Google на ваш сайт WordPress. Вам знадобиться безкоштовний ключ API Google Fonts, і ви знайдете прості інструкції, щоб створити його всередині налаштувань плагіна.

Менеджер шрифтів Google дозволяє вибирати, переглядати та попередньо переглядати шрифти зі шрифтів Google, а потім додавати шрифти, які ви хочете використовувати у свою бібліотеку. Потім ви можете використовувати ці шрифти у своєму редакторі публікацій та тем.

3. Шрифти Typekit для WordPress

TypeKit для WordPress

TypeKit – одне з найбільших сховищ шрифтів в Інтернеті. Це послуга на основі передплати з обмеженим безкоштовним використанням. У них є кілька найкрасивіших шрифтів, які ви можете додати на свій сайт.

Плагін TypeKit для WordPress допомагає підключити свій веб-сайт до TypeKit, додати код для завантаження шрифтів і навіть дозволяє додати користувацький CSS.

Покрокові інструкції див. У нашому посібнику про те, як додати приголомшливу типографіку в WordPress за допомогою TypeKit.

4. Простий кап

Прості шапки

Цей простий плагін перетворює першу букву в дописі в блозі в крапку. Ви можете налаштувати його автоматично для всіх публікацій або використовувати [dropcap] Короткий код [/ dropcap].

Для отримання додаткової інформації дивіться наш посібник про те, як додати обмежувальні елементи до публікацій WordPress.

5. wp-Типографія

wp-Типографія

За замовчуванням WordPress фільтрує текст у ваших публікаціях та на сторінках для забезпечення безпеки та форматування. wp-Typography покращує ці фільтри для кращої типографії.

При необхідності він може автоматично використовувати дефіси. Він також може виконувати розумне поводження з цитатами, затемненнями, тире, товарними знаками та авторськими символами та багато іншого. Усі ці вдосконалення покращують читацький досвід користувачів.

6. Проста котировка

Прості котирування

Ви бачили, як популярні веб-сайти з новинами використовують блок-котирування, щоб виділити захоплюючі рядки із статті? Вони називаються витягнутими котируваннями, і вони дуже ефективні для покращення того, як користувачі читають довші статті на вашому веб-сайті.

Простий плагін “Pull Quotes” дозволяє легко додавати красиві котирування до своїх публікацій у WordPress. Ви можете скористатися кнопкою у візуальному редакторі або використовувати штрихкоди, щоб вручну створити витягуючі лапки у своїх статтях.

Ви також можете створити тягнучі котирування, якими легко ділитися. Дивіться наш посібник про те, як додати кліки до твітів у публікаціях WordPress.

7. TinyMCE Advanced

TinyMCE Advanced

Якщо ви використовували візуальний редактор WordPress, то, можливо, ви помітили, що йому не вистачає розширених функцій редагування, таких як зміна розміру шрифту, кольорів фону, таблиць тощо.

Сюди заходить TinyMCE Advanced.

Він розширює за замовчуванням редактор WordPress за допомогою додаткових кнопок форматування. Ви можете вибрати, які кнопки потрібно додати чи видалити з візуального редактора.

8. Зенічний шрифт Resizer

Зенічний шрифт Resizer

Користувачі, які відвідують ваш веб-сайт, можуть змінювати розмір шрифтів за допомогою свого браузера. Однак додавання розміру шрифту на ваш веб-сайт дозволяє користувачам збільшувати або зменшувати розмір шрифту на свій смак.

Zeno Font Resizer дозволяє легко додати віджет розміру шрифту на бічну панель. Цей віджет використовує jQuery, що означає, що користувач може регулювати розмір шрифту, не завантажуючи сторінку.

9. Розділ заголовка сторінки

Маркер розділення заголовка

Розділ заголовків сторінки дозволяє легко розділити довші заголовки публікацій на нові рядки. Це дозволяє використовувати довші заголовки публікацій, переконуючись, що вони все ще читаються.

Дивіться наш покроковий посібник про те, як розділити заголовки публікацій чи сторінок у WordPress.

10. Вторинна назва

Додавання підзаголовка до заголовку публікації

Подібно до пункту розділення заголовка публікацій, вторинний заголовок дозволяє додавати підзаголовки до заголовків, сторінок чи спеціальних заголовків.

11. Віджет доступності

Віджет доступності

Віджет доступності додає віджет для змінення шрифту, який є більш доступним для користувачів із вадами зору.

Віджет дозволяє до чотирьох варіантів зміни розміру. Параметри за замовчуванням – 90%, 100%, 110% та 120%. Ви можете збільшити або зменшити розміри шрифту тут.

12. Кінцеві замітки

Кінцеві замітки

Кінцеві примітки – це простіший спосіб додавання виносок до ваших публікацій WordPress. Ви можете зробити виноски згортаними за замовчуванням і розширити, коли користувач натискає на них.

13. Пронумерована нумерація коментарів Грега

Номери коментарів

Плагін Greg’s Threeded Comment Numbering Number дозволяє додавати номери поруч із вашими коментарями WordPress. Він також може обробляти нитку коментарів.

Плагін поставляється з власною таблицею стилів. Ви також можете додати свої власні стилі, щоб контролювати, як плагін відображає числа.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику про те, як додати номери до макета коментарів до WordPress.

14. Барвистий текстовий віджет

Барвисті текстові віджети

Набридло той самий старий нудний текстовий віджет? Кольоровий текстовий віджет дозволяє додавати кольорові текстові віджети. Це дозволяє зробити спливаючі текстові віджети.

Ви можете вибрати колір тла, текст та заголовок із налаштувань віджета. Детальні вказівки див. У нашому посібнику, як додати кольорові текстові віджети в WordPress.

15. Наведення тексту

Наведення курсору тексту

Плагін Text Hover дозволяє легко додавати підказки до будь-якого тексту. Ви можете створити власний список фраз, абревіатур та заголовків у налаштуваннях плагіна, використовуючи простий формат.

Ви також можете ввімкнути наведення тексту для коментарів і навіть зробити їх чутливими до регістру.

16. Просто писати

WordPress оснащений режимом вільного відводу відволікання, який був введений в WordPress 4.1. Перед цією версією WordPress мав справжній режим вільного відключення уваги на весь екран під назвою “Просто писати”.

Цей плагін просто замінює поточний режим бездротового запису WordPress на повноекранний редактор, який використовувався до WordPress 4.1. Це також дозволяє вибрати, які кнопки та параметри потрібно зберігати в повноекранному режимі запису.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни для типографії WordPress для покращення дизайну. Ви також можете побачити наш список із 8 перевірених методів просування старих публікацій у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me