19 geriausių nekilnojamojo turto „WordPress“ temų nekilnojamojo turto agentams (2020 m.)

Ar ieškote geriausios „WordPress“ nekilnojamojo turto temos? „WordPress“ yra populiariausias internetinių svetainių kūrėjas tarp nekilnojamojo turto bendrovių, nekilnojamojo turto valdytojų ir nekilnojamojo turto valdymo bendrovių, norėdamas parodyti savo sąrašus.


Pagal numatytuosius nustatymus dauguma „WordPress“ temų yra sukurtos tinklaraščiams ar verslo tinklalapiams. Tai šiek tiek sunkiau rasti tinkamą nekilnojamojo turto temą.

Šiame straipsnyje mes jums parodysime keletą geriausių „WordPress“ nekilnojamojo turto temų, kurios padės jums tvarkyti sąrašus ir plėsti verslą.

Geriausios „WordPress“ nekilnojamojo turto temos makleriams

Nekilnojamojo turto svetainės sukūrimas nekilnojamojo turto agentams

Pirmas dalykas, kurį turite žinoti, kad visos šios svetainės temos yra skirtos savarankiškai priglobtai „WordPress.org“ svetainei, ir jos neveiks daugelyje „WordPress.com“ planų. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“.

Norėdami sukurti nekilnojamojo turto svetainę naudodami „WordPress“, jums reikės šių elementų:

 • „WordPress“ priegloba (čia saugomi jūsų svetainės failai)
 • Domeno vardas (pvz., Wpbeginner.com)
 • Nekilnojamojo turto „WordPress“ papildinys
 • Nekilnojamojo turto „WordPress“ tema

Pirmiausia turite gauti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“ arba „SiteGround“, nes juos abu oficialiai rekomenduoja „WordPress“.

„Bluehost“ netgi suteiks jums nemokamą domeno vardą ir nemokamą SSL sertifikatą, jei prisiregistruosite naudodami aukščiau esančią nuorodą.

Užsiregistravę prieglobai, galite eiti į priekį ir įdiegti „WordPress“.

Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip sukurti „IDX“ nekilnojamojo turto svetainę naudojant „WordPress“.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į ekspertus, kurie siūlo geriausias „WordPress“ nekilnojamojo turto temas nekilnojamojo turto agentams.

1. „AgentPress Pro“

„AgentPress Pro“

„AgentPress Pro“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ nekilnojamojo turto tema nekilnojamojo turto agentams. Jis pateikiamas su „AgrentPress“ aukcionų papildiniu, kuris leidžia jums pridėti aukcionų valdymo sistemą į savo „WordPress“ svetainę.

„AgentPress“ yra 4 spalvų schemos, pasirinktiniai valdikliai, fonai, antraštės ir temos parinkčių skydelis. Jį sukūrė „StudioPress“ ir jis veikia ant galingos „Genesis“ temos sistemos. „Genesis“ vadovaujasi geriausia praktika, todėl mes taip pat sukūrėme „WPBeginner“ svetainės temą.

„StudioPress“ dabar yra WP Engine, populiariausios valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės, dalis. Galite gauti šią temą ir visas daugiau nei 35 ar daugiau „StudioPress“ temų, jei prisiregistruojate į „WP Engine“ prieglobą norėdami sukurti savo svetainę.

Premija: „WPBeginner“ vartotojai taip pat gauna papildomą 20% nuolaidą. Pradėkite nuo „WP Engine“.

2. Astra

Astra

„Astra“ yra graži „WordPress“ tema, skirta naudoti bet kokio tipo svetainėse, įskaitant nekilnojamojo turto įmones. Ši lanksti tema pateikiama su dešimtimis paruoštų svetainių, kurias galima įdiegti vienu paspaudimu.

Tai suderinama su visais pagrindiniais „WordPress“ įskiepiais ir gali būti naudojama su bet kuriuo jūsų pasirinktu nekilnojamojo turto papildiniu. Pradedantiesiems būtų lengva tinkinti naudojant paprastesnius temos parametrus.

3. „OceanWP“

„OceanWP Bright“

„OceanWP“ yra populiari nemokama „WordPress“ tema, turinti daugybę papildomų funkcijų ir neįtikėtiną lankstumą. Ši daugiafunkcinė „WordPress“ tema taip pat pateikiama su „pro“ versija, kuri suteikia prieigą prie daugybės paruoštų svetainių demonstracinių versijų, kuriuos galite greitai įdiegti..

Jis yra lengvai pritaikomas ir veikia su visais populiariais puslapių kūrėjais ir nekilnojamojo turto papildiniais. Kartu pateikiami įmontuoti puslapių šablonai, tinkinti valdikliai, keli naršymo meniu, keli išdėstymai, valdiklių sritys, tinkinama antraštė ir fonai..

4. Divi

Nekilnojamasis turtas „Divi“

„Divi“ yra svarbiausia daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Komplektuojama su „Divi“ kūrėju, populiariu „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės įskiepiu ir keliais paruoštais svetainių išdėstymais, skirtais skirtingoms interneto svetainėms..

Kartu pateikiamas nekilnojamojo turto išdėstymo paketas, kuriame yra nukreipimo puslapis, sąrašų šablonas, kontaktinis puslapis, apie puslapį ir tinkinti valdikliai..

„Divi“ gana lengva naudoti ir nustatyti. Naudodami paprastus taškų ir paspaudimų įrankius, galite lengvai pakeisti spalvas, išdėstymą, šriftus ir šablonus.

5. Aukščio Pro

Aukščio Pro

„Altitude Pro“ yra elegantiška „WordPress“ verslo tema, sukurta „Genesis“ temos rėmuose. Tai tinka nekilnojamojo turto agentams, brokeriams, instruktavimo ir mokymo tinklalapiams. Jo pagrindiniame puslapyje yra viso ekrano fonas su jūsų pasveikinimo pranešimu ir raginimu veikti.

Kartu pateikiami keli puslapių šablonai, puslapių kūrimo priemonės palaikymas, tinkinti valdikliai ir pagrindinio puslapio išdėstymas valdikliais. Jis yra optimizuotas „Gutenberg“ bloko redaktoriui ir aprūpintas visapusišku „WooCommerce“ palaikymu.

6. Buvimas

Nekilnojamasis turtas

Buvimas yra universali „WordPress“ tema, sukurta specialiai mažų įmonių svetainėms. Tai apima 10 paruoštų svetainių dizainų, įskaitant vieną nekilnojamojo turto tinklalapiui. Visas svetainės demonstracines versijas galima lengvai įdiegti vienu paspaudimu.

Nekilnojamojo turto svetainėje pateikiami sąrašų šablonai, agento puslapis, paieškos valdiklis ir IDX palaikymas. Tai taip pat apima 6 spalvų schemas, skaidrių rinkinius, nuotraukų galerijas ir pasirinktinius valdiklius, skirtus integruoti socialinę mediją.

7. Ypatingai

„Themify Ultra“

„Ultra“ yra dar viena puiki daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kurią galima lengvai panaudoti kuriant nekilnojamojo turto svetainę. Kartu pateikiamas „Themify“ puslapio kūrimo priemonės papildinys, kelios paruoštos svetainės ir daugiau nei 60 maketų.

Paprastos vilkimo ir nuleidimo galimybės leidžia jį labai lengvai naudoti ir pritaikyti pagal jūsų poreikius. Tai veikia su visais populiariais „WordPress“ nekilnojamojo turto papildiniais, leidžiančiais lengvai pridėti sąrašus, nuosavybės paiešką ir agento profilio funkcijas.

8. Nekilnojamojo turto agentas

Makleris

Nekilnojamasis turtas yra aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto agentų, agentūrų ir nekilnojamojo turto sąrašų svetainių tema. Kartu pateikiamos visos sąrašų sritys, kurios gali būti rodomos tinklelio arba sąrašo rodiniuose.

Jame taip pat yra išplėstinis nuosavybės filtras ir paieška, nuosavybės žemėlapis (sukurtas naudojant „Google maps API“), nekilnojamojo turto agento profilio puslapis, keli sąrašo šablonai. Jis turi įvairių trumpųjų kodų, pasirinktinių valdiklių ir visas parinktis, kurias norėtumėte pamatyti premium tema.

9. Turto variklis

„EstateEngine“

„Estate Engine“ gali bet kurią svetainę paversti savo nekilnojamojo turto varikliu. Galite užsidirbti pinigų iš savo nekilnojamojo turto svetainės leisdami vartotojams už tam tikrą mokestį pridėti savo įrašus.

Jame yra galingas įrašų paieškos filtras su „Google Maps“ palaikymu, galerijomis, skaidrėmis ir pasirinktiniais valdikliais. „Estate Engine“ taip pat yra mobiliųjų telefonų tema, kurią matys jūsų mobiliųjų įrenginių vartotojai. Ji atrodo vienodai gražiai nepakenkiant jo funkcionalumui.

10. „Academy Pro“

„Pro Akademija“

„Academy Pro“ yra „WordPress“ tema, skirta mokymams, internetiniams kursams ir mokymosi bendruomenėms. Tai idealiai tinka makleriams, nekilnojamojo turto mokymui, konsultavimo ir panašiems verslams.

Šią galingą „WordPress“ temą sukūrė „StudioPress“. Jis veikia pagal „Genesis“ teminę programą, kuri užtikrina geriausią našumą ir aukštesnius kodavimo standartus. Tai labai lengva tinkinti ir pridedama su lanksčia antraštės, vilkimo ir nuleidimo pagrindinio puslapio išdėstymu, kelių puslapių šablonais ir pilnu „Gutenberg“ palaikymu..

11. „WPCasa Elviria“

Elvirija

Sukurtas ant „WPCasa“, struktūros, specialiai sukurtos nekilnojamojo turto svetainėms. „Eliviria“ yra elegantiška „WordPress“ tema, turinti galingas nekilnojamojo turto savybes.

Jame yra sąrašų valdikliai, sąrašų slankiklis ir sąrašų karuselė. Yra keli pagrindinio puslapio išdėstymai su neribotu spalvų pasirinkimu.

12. Rezidencija

Rezidencija

Rezidencija yra madinga mobiliesiems draugiško nekilnojamojo turto tema. Jis turi „Google Maps“ pateiktus sąrašus ir „IDX-MLS“ paieškos filtrą, kuris vartotojams palengvina įrašų paiešką.

Ši graži tema pateikiama su pasirinktiniais valdikliais, kelių puslapių išdėstymais, galerijos karuselė ir valiutos bei vienetų keitikliu.

13. „WP Real Estate“

„WP Real Estate“

„WP Real Estate“ yra nemokama „WordPress“ tema, sukurta specialiai nekilnojamojo turto agentams, brokeriams ir agentūroms. Suaktyvinus šią temą, rekomenduojama naudoti nekilnojamojo turto papildinį, pridedantį nekilnojamojo turto sąrašų funkcijas, įskaitant filtruojamą paieškos juostą.

Tai apima žinomų įrašų skiltį, socialinės medijos piktogramas, tinkinamą antraštę, pasirinktinį foną ir „Google“ šriftus. Visos temos parinktys yra tvarkingai išdėstytos temų tinkinimo priemonėje, todėl jas lengva nustatyti.

14. „WPCasa Bahia“

Bahia

„WPCasa“ „Bahia“ tema, skirta nekilnojamojo turto savininkams, pagrindiniame puslapyje yra didelis fono vaizdas su labai matoma įrašų paieškos funkcija. Ši nuostabi nekilnojamojo turto tema pateikiama su keliais pagrindiniais puslapiais, pritaikytais valdikliais, šablonais ir dar daugiau.

15. Pagrindinė gatvė

Pagrindinė gatvė

Pagrindinė gatvė yra madinga „WordPress“ nekilnojamojo turto tema su „IDX-MLS“ integracija ir mobiliesiems parengtu maketu. Jame yra įmontuotas „Google“ žemėlapių palaikymas, objektų skaidrių demonstracija, spalvingos nekilnojamojo turto galerijos, žaibiška paieška su profesionaliu atstovų ir maklerių paieška.

16. Londonas

Londonas

Londonas yra dar viena „WordPress“ tema, sukurta WPCasa sistemoje. Tai aptakus ir modernus, pateikiant didelius fono paveikslėlius ir gerai matomą įrašų paiešką.

Tai lengvai pritaikoma naudojant daugybę spalvų pasirinkimų, pasirinktinių šablonų, trumpųjų kodų ir IDX palaikymą. Jame yra raštvedybinis aukcionų puslapis, kelios pagrindinio puslapio išdėstymo parinktys ir demonstracinis importuotojas vienu spustelėjimu.

17. Realus estrados kūrėjas

Tikras estras

„Real Estater“ yra nemokama „WordPress“ nekilnojamojo turto tema su profesionaliu dizainu. Kartu pateikiamas visiškai tinkinamas pagrindinio puslapio išdėstymas su skyriais, kuriuose pateikiami turto sąrašai, apie mus, funkcijos, paslaugos, nuoma ir galerija..

Tai palaiko populiarius nekilnojamojo turto papildinius, skirtus valdyti turto sąrašus ir pridėti sąrašų paieškos funkciją. Tai apima pasirinktines antraštes, fonus, socialinės medijos meniu ir atskirų įrašų bei puslapių išdėstymo pasirinkimus.

18. Oslas

Oslas

Oslas yra graži, ryški „WordPress“ tema makleriams. Jame yra sąrašų paieška, filtrai, šablonai ir visas IDX palaikymas.

Be to, jis yra patogus SEO, yra paruoštas mobiliesiems ir turi daugybę funkcijų, reikalingų norint sukurti puikią nekilnojamojo turto svetainę.

19. Oikija

Oikija

„Oikia WordPress“ tema nekilnojamojo turto agentūroms ir agentūroms yra galinga funkcija, kurioje gausu funkcijų. Jame yra patobulintas žemėlapio ir vietos filtras, integruotas į aukcionų valdymą. Jame yra pasirinktiniai įrašų tipai, valdikliai, trumpieji kodai ir keli spalvų pasirinkimai.

Tai viskas dabar.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią „WordPress“ nekilnojamojo turto temą nekilnojamojo turto agentams. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map