19 найкращих тем WordPress для Podcasters

Ви шукаєте ідеальну тему WordPress для свого веб-сайту подкастів? У нас є стаття про те, як запустити подкаст в WordPress, і кілька наших читачів просять найкращі пропозиції з теми подкастів. У цій статті ми підібрали вручну деякі найкращі теми WordPress для Podcasters.


Теми WordPress для подкастів

Створення веб-сайту Podcast за допомогою WordPress

WordPress – популярний розробник веб-сайтів серед подкастерів у всьому світі. Головним чином, завдяки своїй гнучкості та простоті використання.

Існує два різні типи WordPress, і дуже важливо вибрати правильний. WordPress.com, яка є розміщеною платформою, і WordPress.org, який також відомий як WordPress з власною організацією. Детальніше див. Наше порівняння WordPress.com з WordPress.org.

Ми рекомендуємо використовувати власний WordPress.org для побудови веб-сайту підкастів. Це дає вам доступ до всіх потужних функцій WordPress з коробки.

Щоб запустити свій веб-сайт із влаштованого WordPress, вам знадобиться доменне ім’я (наприклад, wpbeginner.com). Це буде адреса вашого веб-сайту в Інтернеті. Вам також знадобиться обліковий запис хостингу WordPress. Тут зберігаються файли вашого веб-сайту.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress.

Далі вам потрібно буде налаштувати свій подкаст. Детальні вказівки дивіться в нашому покроковому посібнику щодо того, як запустити подкаст.

Зважаючи на це, давайте подивимося на деякі найкращі теми WordPress для подкастів.

1. Тузант

Тузант

Tusant – це відмінна тема подкастингу WordPress, створена спеціально для подкастів, музичних гуртів, vlogs та інших веб-сайтів, багатих на мультимедіа. Він має вражаючий сучасний макет домашньої сторінки, який ставить ваш медіа спереду та в центр.

Ви можете показувати програвач подкастів будь-де на своєму веб-сайті. Він підтримує аудіо / відео списки відтворення, окремі епізоди та багато форматів. Це повністю чуйний мобільний телефон, тому ваші користувачі можуть слухати ваш подкаст на будь-якому пристрої. Більшість налаштувань теми просто працюватимуть із поля, але також є безліч варіантів налаштування для зміни кольорів, упорядкування віджетів тощо.

2. Ультра

Themify Ultra

Ultra – це універсальна тема WordPress, упакована готовими конструкціями та встановленням у один клік. Він також включає потужний конструктор сторінок для редагування будь-якої сторінки або створення власних дизайнів.

Ультра має функції, завдяки яким ваш подкаст буде виділятися. Він включає в себе прекрасний аудіоплеєр, який без зусиль іде разом з вашою темою. Для легшого налаштування, він має демо-імпортер у один клік та сторінку налаштування тем.

3. Гамбо

Гамбо

Gumbo – ще одна відмінна тема WordPress для подкастів. Він створений, щоб залишити довготривале перше враження у вашої аудиторії з приголомшливим та сучасним дизайном.

Він постачається з повною підтримкою хостингу подкастів Blubrry та плагіну подкастингу PowerPress. Він також підтримує власні розміщення, а також зовнішні вбудовування будь-якого хоста, включаючи Soundcloud, YouTube, Vimeo тощо.

4. Перець+

Перець +

Pepper + – це багатоцільова тема WordPress, яка підходить для будь-якого веб-сайту, включаючи подкасти. Він вимагає модульного підходу до дизайну і дозволяє просто перетягувати елементи на сторінку, щоб створити красиві конструкції.

У комплекті є кілька готових дизайнів веб-сайтів з демонстраційним вмістом, які ви можете встановити одним кліком і потім редагувати ці сторінки з власним вмістом. Це дуже просто у використанні та чудово працює з основними плагінами WordPress, включаючи будь-які додатки для подкастингу, які ви можете використовувати.

5. Саттмо

Сачмо

Satchmo – тема подкастингу WordPress, розроблена спеціально для подкастів. Він відрізняється чудовим дизайном із великим фоновим зображенням, кнопкою заклику до дії та останнім віджетом епізоду.

У ньому багато функцій, пов’язаних з підкастом, і прекрасний програвач епізодів, який відмінно виглядає на всіх пристроях. Він також оснащений повною підтримкою плагінів для створення та перетягування сторінок і працює з усіма найпопулярнішими плагінами WordPress для подкастерів..

6. Музика

Музика

Як випливає з назви, музика – це тема WordPress, призначена для музикантів, артистів, радіошоу та подкастів. Він оснащений чудовим повноекранним фоновим зображенням та повною шириною аудіоплеєра внизу.

Він надзвичайно простий у використанні та включає в себе все, що потрібно для вашого веб-сайту підкастингу. Він має надзвичайно гнучкий конструктор перетягування, який дозволяє легко створювати необмежену конструкцію самостійно. Тема налаштована досить прямо, ви також можете імпортувати демонстраційний контент, щоб зробити налаштування ще простішим.

7. Осцилятор

Осцилятор

Осцилятор – це потужна, але проста у використанні тема WordPress для музикантів та подкастів. Він постачається з прекрасним потоковим аудіоплеєром, який чудово виглядає і на мобільних пристроях.

Він включає вбудовані розділи для додавання слайдерів, художників, дискографії, подій, фотогалереї та відео. На ньому є домашня сторінка перетягування зі спеціальними віджетами для виявлення вмісту та інтеграції соціальних медіа.

8. Кришталик

Кришталик

Lenscap – це прекрасно оформлена тема WordPress для журналів та всіх веб-сайтів, багатих на засоби масової інформації, включаючи подкасти. На його домашній сторінці представлена ​​карусель вмісту, що легко налаштовується, що дозволяє продемонструвати найкраще у вашому подкасті вгорі.

Це дуже просто у використанні, а всі варіанти тем чітко організовані. Він працює з коробки та постачається із зручним посібником, яке допоможе вам налаштувати веб-сайт. Це електронна комерція готова і її також можна використовувати для додавання інтернет-магазину.

9. Монохромний

Монохромний

Якщо ви шукаєте мінімалістичну тему WordPress, то варто поглянути на Monochrome. У ньому багато білого простору з вишуканою типографією, завдяки якій ваш вміст виділяється.

Він побудований на основі тематичної рамки Genesis, що чудово підходить для продуктивності та швидкості. Він має настроюваний заголовок, легко налаштувати домашню сторінку з декількома областями, готовими до віджетів, де можна розмістити віджет аудіоплеєра.

10. Оксид

Оксид

Oxium – тема WordPress для музики, виконавців, гуртів та подкастів. Він відрізняється унікальним дизайном із вузькою бічною панеллю та навігаційними меню зліва та найважливішим вмістом праворуч.

Він включає програвач аудіо потокової передачі та спеціальні розділи для додавання виконавців, відеогалереї, фотографій тощо. З його widgetized домашньою сторінкою, потужними параметрами та спеціальними віджетами досить просто налаштувати та використовувати.

11. Медіа

Медіа

Medias – це потужна тема WordPress для блогів, подкастів та персональних веб-сайтів. У комплекті є кілька макетів та стилів для відображення ваших публікацій та іншого вмісту.

Інші помітні функції включають мега-меню, плагін-слайдер, спеціальний заголовок та шрифти Google. Він також може бути використаний для створення багатомовних сайтів WordPress з WPML.

12. Підсилити

Підсилити

Amplify – тема WordPress для музикантів, артистів, подкастів та інших веб-сайтів, які використовують аудіоконтент. Він оснащений плагін-компаньйоном для легкого додавання аудіоплеєра, дискографії, виконавців тощо.

У ньому є шаблони для сторінок подій, відеогалереї, фотогалерея та альбоми та доріжки. Він сумісний з Beaver Builder, що дозволяє вам створити власні власні макети сторінок, якщо вам це потрібно.

13. Обсидіан

Обсидіан

Шукаєте більш сучасну та стильну тему WordPress, тоді вам сподобається Obsidian. Ця стильна тема WordPress має темну кольорову гаму з повноекранним фоном та аудіоплеєром.

Він включає повну підтримку для відображення аудіозаписів, а також відеовмісту на вашому веб-сайті. Налаштуванням теми керується за допомогою налаштованого інструменту, який дозволяє переглядати зміни під час редагування веб-сайту.

14. Дизайнер

Дизайнер

Дизайнер – це в основному тема портфоліо WordPress для будь-якого виду художників та дизайнерів. Що робить його придатним для подкастингу, це те, що він оснащений красивими шаблонами для відображення аудіоконтенту, що чудово підходить для веб-сайтів подкастингу..

Це дуже зручно для користувачів і постачається лише з опціями, які вам знадобляться. Він сумісний з усіма плагінами подкастингу та постачається з шаблонами для форми контактів, відео портфоліо, сторінки блогу тощо.

15. Променад

Променад

Променад поєднує мінімалізм зі стилем у чудово оформленій темі WordPress. Розроблена для аудіо-вмісту, музикантів та груп, ця тема ідеально підходить для серйозних подкастів, оскільки дозволяє користувачам більше зосереджуватися на вмісті, ніж на інших елементах.

Інші помітні функції включають повну підтримку аудіо-відео-вмісту, пов’язані публікації, підтримка шрифтів Google і TypeKit, концерти та шаблон сторінки на повну ширину для використання з будь-яким плагіном для створення сторінок..

16. Найма

Найма

Найма – це багатоцільова тема WordPress, яка може обробляти будь-який вміст і робити його красивим. Він підходить для подкастів і постачається з аудіо-форматом публікації, який чудово підходить для епізодів подкастів.

Він готовий до електронної комерції, а також підтримує багатомовні веб-сайти. У ньому є вбудовані шаблони для портфоліо, галереї, додавання контактної форми тощо. Для легшого налаштування він постачається з декількома готовими конструкціями із вмістом, який ви можете просто замінити власним.

17. Доріжки

Доріжки

Якщо ви шукаєте безкоштовну тему, то погляньте на Доріжки. Він має темний, простий і мінімалістичний дизайн, що робить його чудовим для публікації як текстового, так і аудіоконтенту.

Помітні функції включають піктограми соціальних медіа, панель пошуку, елементи відображення коментарів, макети преміум-класу тощо. Він простий у використанні, і всі параметри теми можна отримати в режимі реального часу.

18. Елегантний

Themify Elegant

Елегантний – це прекрасно створена тема WordPress, яка дозволяє прекрасно відображати всілякий вміст із макетом, що не відволікає увагу. Він підходить для особистих блогів, подкастів та сайтів журналів, які потребують простого дизайну.

Вона включає в себе прекрасну типографіку, необмежену макетів, розділ портфоліо, користувацькі заголовки, шаблони сторінок і кілька кольорових схем. У нього є потужний конструктор сторінок, який підніме ваш веб-сайт на новий рівень.

19. Діксі

Діксі

Діксі спеціально зробила тему WordPress для подкастів. Він відрізняється приголомшливим дизайном домашньої сторінки з повноекранним фоном та програвачем епізодів. У комплекті є функції, пов’язані з підкастом, які полегшать вам швидке налаштування веб-сайту.

Він також підтримує всі популярні модулі подкастингу, а також найкращі плагіни для створення веб-сторінок WordPress. Вона включає в себе кілька варіантів компонування, сторінку хостів підкастів та форму підписки на розсилку. У ньому багато варіантів тем, і вся тема готова до перекладу.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему WordPress для подкастингу. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map