19 найкращих тем WordPress про нерухомість для ріелторів (2020)

Шукаєте найкращі теми WordPress щодо нерухомості? WordPress – найпопулярніший розробник веб-сайтів серед компаній з нерухомості, ріелторів та компаній з управління нерухомістю, щоб продемонструвати свої списки.


За замовчуванням більшість тем WordPress створені або для блогів, або для ділових веб-сайтів. Це ускладнює пошук підходящої теми нерухомості.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих тем нерухомості WordPress, які допоможуть вам керувати вашими списками та розвивати бізнес.

Кращі теми нерухомості WordPress для ріелторів

Створення веб-сайту нерухомості для ріелторів

Перше, що вам потрібно знати, що всі теми на цьому веб-сайті призначені для власного розміщення сайту WordPress.org, і вони не працюватимуть у більшості планів WordPress.com. Будь ласка, дивіться наше порівняння WordPress.com з WordPress.org для отримання більш детальної інформації.

Для виготовлення веб-сайту про нерухомість за допомогою WordPress вам знадобляться наступні елементи:

 • WordPress хостинг (тут зберігаються файли вашого веб-сайту)
 • Доменне ім’я (наприклад, wpbeginner.com)
 • Плагін WordPress про нерухомість
 • Тема WordPress про нерухомість

По-перше, вам потрібно отримати доменне ім’я та веб-хостинг.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost або SiteGround, оскільки вони офіційно рекомендовані WordPress.

Bluehost навіть надасть вам безкоштовне доменне ім’я + безкоштовний сертифікат SSL, якщо ви зареєструєтесь за посиланням вище.

Після того, як ви зареєструвались на хостингу, ви можете продовжити та встановити WordPress.

Детальніші інструкції див. У покроковому посібнику щодо створення веб-сайту нерухомості IDX за допомогою WordPress.

Зважаючи на це, давайте подивимось на наш експертний вибір найкращих тем WordPress нерухомості для ріелторів.

1. AgentPress Pro

AgentPress Pro

AgentPress Pro – це преміальна тема нерухомості WordPress для ріелторів. Він постачається з плагіном AgrentPress, який дозволяє додавати систему управління списками на ваш сайт WordPress.

AgentPress має 4 кольорові схеми, спеціальні віджети, фони, заголовки та панель параметрів теми. Він розроблений StudioPress і працює над потужною рамкою теми Genesis. Genesis слідує всім найкращим практикам, і саме тому ми створили тему веб-сайту WPBeginner також на цьому.

Зараз StudioPress є частиною WP Engine, найпопулярнішої керованої хостингової компанії WordPress. Ви можете отримати цю тему та всі 35+ інших тем для StudioPress, якщо ви зареєструєтесь на хостингу WP Engine для створення свого веб-сайту.

Бонус: Користувачі WPBeginner також отримують додаткові 20% знижки. Почніть з WP Engine.

2. Астра

Астра

Astra – це прекрасна тема WordPress, яка призначена для використання на будь-яких веб-сайтах, включаючи нерухомість. Ця гнучка тема поставляється з десятками готових веб-сайтів, які можна встановити одним натисканням кнопки.

Він сумісний з усіма необхідними плагінами WordPress і може використовуватися з будь-яким плагіном нерухомості на ваш вибір. Початківцям було б легко налаштувати простіші налаштування теми.

3. OceanWP

OceanWP Яскравий

OceanWP – популярна безкоштовна тема WordPress, що має багато преміум-функцій та неймовірну гнучкість. Ця багатоцільова тема WordPress також постачається з професійною версією, яка надає вам доступ до десятків готових демонстрацій веб-сайтів, які ви можете швидко встановити.

Це дуже настроюється і працює з усіма популярними розробниками сторінок та плагінами нерухомості. Він оснащений вбудованими шаблонами сторінок, спеціальними віджетами, декількома меню навігації, декількома макетами, областями віджетів, налаштованим заголовком та фонами.

4. Діві

Діві Нерухомість

Divi – це кінцева багатоцільова тема WordPress. Він постачається з Divi builder, популярним плагіном для перетягування сторінок та кількома готовими макетами веб-сайтів для різних типів веб-сайтів..

Він також постачається з пакетом макетів нерухомості разом із цільовою сторінкою, шаблоном списків, сторінкою контактів, сторінкою та спеціальними віджетами.

Divi досить простий у використанні та налаштуванні. Ви можете легко змінювати кольори, макет, шрифти та шаблони за допомогою простих інструментів точок та клацань.

5. Висота Про

Висота Про

Altitude Pro – це елегантна бізнес-тема WordPress, створена на основі тематичної структури Genesis. Він підходить для агентів з нерухомості, брокерів, тренінгових та навчальних веб-сайтів. На його домашній сторінці представлений фон із повноекранним екраном із вашим вітальним повідомленням та закликом до дії.

Він постачається з декількома шаблонами сторінок, підтримкою для створення веб-сторінок, спеціальними віджетами та розробленим макетом домашньої сторінки. Він оптимізований для редактора блоків Гутенберга та постачається з повною підтримкою WooCommerce.

6. Присутність

Наявність нерухомості

Наявність – це універсальна тема WordPress, створена спеціально для веб-сайтів малого бізнесу. Він включає 10 готових дизайнів веб-сайтів, включаючи один для веб-сайтів з нерухомості. Усі демонстраційні веб-сайти можна легко встановити одним клацанням миші.

На веб-сайті нерухомості є шаблон списків, сторінка агента, віджет пошуку та підтримка IDX. Він також включає 6 кольорових схем, повзунки, фотогалереї та спеціальні віджети для інтеграції соціальних медіа.

7. Ультра

Themify Ultra

Ultra – ще одна відмінна багатоцільова тема WordPress, яку можна легко використовувати для створення веб-сайту про нерухомість. Він постачається з плагіном для розробників сторінок Themify, декількома готовими веб-сайтами та понад 60 макетів.

Його прості можливості перетягування роблять його дуже простим у використанні та налаштуваннях під ваші потреби. Він працює з усіма популярними плагінами WordPress щодо нерухомості, що дозволяє легко додавати списки, пошук власності та функції профілю агента.

8. Ріелтор

Ріелтор

Ріелтор – це преміальна тема для ріелторів, агентств та веб-сайтів, що займаються списком нерухомості. Він оснащений повнофункціональною лістинговою областю, яка може відображатися в сітці або списку.

Він також має розширений фільтр властивостей та пошук, карта властивостей (побудована за допомогою API Google Maps), сторінку профілю ріелтора, кілька шаблонів лістингу. У ньому є різні шорт-коди, спеціальні віджети та всі варіанти, які ви хотіли б побачити в преміум темі.

9. Двигун нерухомості

EstateEngine

Estate Engine – це може перетворити будь-який веб-сайт у власний двигун нерухомості. Ви можете монетизувати веб-сайт нерухомості, дозволяючи користувачам додавати свої власні списки за певну плату.

Він має потужний фільтр пошуку списків із підтримкою Карт Google, галереями, повзунками та спеціальними віджетами. Estate Engine також пропонує мобільну тему, яку побачать ваші користувачі мобільних пристроїв, вона виглядає однаково красиво, не порушуючи функціональність.

10. Академія Про

Академія Про

Academy Pro – тема WordPress, призначена для навчальних, онлайн-курсів та навчальних спільнот. Він ідеально підходить для ріелторів, навчання нерухомості, консультацій та подібних підприємств.

Ця потужна тема WordPress розроблена StudioPress. Він працює на тематичній основі Genesis, що забезпечує найкращі показники та більш високі стандарти кодування. Налаштувати його дуже просто та постачається з гнучким заголовком, перетягуванням макетів домашньої сторінки, кількома шаблонами сторінок та повною підтримкою Гутенберга.

11. WPCasa Elviria

Ельвірія

Побудований на WPCasa, структурі, розробленій спеціально для веб-сайтів з нерухомості. Eliviria – це елегантна тема WordPress із потужними функціями нерухомості, запеченими у них.

Він має віджети списків, слайдер списків і карусель списків. Існує кілька макетів домашньої сторінки з необмеженим вибором кольорів.

12. Проживання

Проживання

Резиденція – це стильна тематика нерухомості для мобільних пристроїв. У ньому є переліки на Картах Google та фільтр пошуку IDX-MLS, що полегшує користувачам пошук списків.

Ця гарна тема оснащена спеціальними віджетами, декількома макетами сторінок, каруселем галереї та конвертором валют та одиниць.

13. Нерухомість WP

WP Real Estate

WP Real Estate – це безкоштовна тема WordPress, створена спеціально для агентів з нерухомості, брокерів та агентств. Після активації тема рекомендує плагін нерухомості, який додає функції списку властивостей, включаючи фільтрувальну панель пошуку.

Він включає розділ «Популярні публікації», піктограми соціальних медіа, настроюваний заголовок, спеціальний фон та шрифти Google. Усі параметри теми акуратно організовані під налаштування теми, що полегшує налаштування.

14. WPCasa Bahia

Баїя

Тема Bahia для ріелторів WPCasa має велике фонове зображення на домашній сторінці з дуже помітною функцією пошуку списків. Ця красива тема нерухомості має декілька макетів домашніх сторінок, спеціальні віджети, шаблони та багато іншого.

15. Головна вулиця

Головна вулиця

Main Street – це стильна тема нерухомості WordPress з інтеграцією IDX-MLS та макетом, готовим до мобільних пристроїв. У ньому є вбудована підтримка карт Google, слайд-шоу з властивостями, чудові галереї нерухомості, швидкий пошук з професійним пошуком агентів та ріелторів.

16. Лондон

Лондон

Лондон – ще одна тема WordPress, розроблена на базі WPCasa. Це гладкий і сучасний, у якому розміщені великі фонові зображення та чітко відображений пошук у списках.

Це легко налаштовується за допомогою декількох варіантів кольорів, спеціальних шаблонів, шорт-кодів та підтримки IDX. Він має вивірену сторінку списків, кілька варіантів макета домашньої сторінки та демо-імпортер одним клацанням миші.

17. Real Realter

Real Estater

Real Estater – це безкоштовна тема нерухомості WordPress з професійним дизайном. Він оснащений повністю настроюваним макетом домашньої сторінки з розділами для списків нерухомості, про нас, функцій, послуг, оренди та галереї.

Він підтримує популярні плагіни нерухомості для управління списками нерухомості та додавання функції пошуку списків. Він включає власні заголовки, фони, меню соціальних медіа та вибір макетів для окремих публікацій та сторінок.

18. Осло

Осло

Осло – прекрасна яскрава тема WordPress для ріелторів. У ньому є пошук списків, фільтри, шаблони та повна підтримка IDX.

Крім того, це SEO дружній, готовий до мобільних пристроїв, а також постачається з безліччю функцій, необхідних для створення дивовижного веб-сайту про нерухомість.

19. Ойкія

Ойкія

Тема Oikia WordPress для ріелторів та агентств – потужна тема, насичена функціями. Він має розширений фільтр карти та локації, інтегрований в управління списками У ньому є власні типи публікацій, віджети, шорт-коди та безліч варіантів кольорів.

Це все, що на даний момент.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему нерухомості WordPress для ріелторів. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map