21 geriausi „WordPress“ temos ne pelno organizacijoms

Ar ieškote geriausių „WordPress“ temų ne pelno siekiančioms organizacijoms?


Labdaros ir ne pelno siekiančioms svetainėms reikalingas patrauklus pristatymas su tinkamomis priemonėmis, norint pasiekti jų dovanojimo tikslus. Tai gali būti įmanoma naudojant profesionalią „WordPress“ temą.

Šiame straipsnyje mes jums parodysime keletą geriausių ne pelno siekiančių organizacijų „WordPress“ temų, kurios padės gauti maksimalią auką.

Geriausios „WordPress“ temos ne pelno organizacijoms ir labdaros organizacijoms

Nepelno organizacijos tinklalapio kūrimas

„WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjas tarp ne pelno siekiančių organizacijų visame pasaulyje. Tai yra nemokamas ir atviras šaltinis, suteikiantis jums laisvės ir lankstumo, reikalingo tvirtam buvimui internete.

Kad būtų aišku, yra dvi „WordPress“ versijos. „WordPress.com“, kuris yra priglobtas sprendimas, ir „WordPress.org“, taip pat žinomas kaip savarankiškas „WordPress“. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“.

Mes rekomenduojame naudoti savarankišką priglobtą „WordPress.org“. Tai suteikia jums prieigą prie visų „WordPress“ funkcijų iš karto (be jokių apribojimų).

Jums reikės domeno vardo ir „WordPress“ prieglobos paskyros, kad galėtumėte atidaryti savo „WordPress“ svetainę.

Rekomenduojama naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficiali „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja.

Jie sutiko pasiūlyti „WPBeginner“ vartotojams nuolaidą prieglobai ir nemokamą domeną bei SSL sertifikatą. Jei norite rinkti aukas „WordPress“ naudodami trečiųjų šalių paslaugas, tokias kaip „Stripe“, jums reikės SSL.

→ Spustelėkite čia, kad gautumėte šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą ←

Įsigiję prieglobą galite pereiti prie „WordPress“ diegimo. Žr. Mūsų vadovą, kaip sukurti svetainę, kur pateikiamos nuoseklios instrukcijos.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias ne pelno organizacijos ir labdaros organizacijos „WordPress“ temas, kurias galite naudoti savo svetainėje.

1. Astra

Astra labdaros tema

„Astra“ yra lengva ir ypač lanksti „WordPress“ tema. Kartu pateikiami keli svetainių išdėstymai, įskaitant ne pelno siekiančių ir labdaros organizacijų šabloną. Ši tema gali būti integruota su populiariais puslapių kūrėjais, kad akimirksniu sukurtų jūsų svetainės puslapius.

Jame yra išdėstymo nustatymai, antraštės parinktys, neribotos spalvos, graži traški tipografija ir lengvas pritaikymas. „Astra“ gali veikti greičiau nei kitos įprastos „WordPress“ temos.

2. „OceanWP“

„OceanWP“ labdara

„OceanWP“ yra galinga ir nemokama „WordPress“ tema su keliais svetainės šablonais. Jis gali būti naudojamas ne pelno siekiančiai svetainei su visomis pagrindinėmis funkcijomis sukurti. „OceanWP“ yra visiškai atsakinga tema ir greičiausias puslapio įkėlimo laikas.

Tai leidžia antraštėje šalia naršymo meniu pridėti mygtuką „aukoti dabar“. Taip pat galite pridėti pasirinktinį logotipą, socialines piktogramas, vaizdo slankiklį ir dar daugiau. Temą lengva nustatyti ir ji siūlo naudingų plėtinių, kad jūsų svetainėje būtų daugiau funkcijų.

3. „Outreach Pro“

„Outreach Pro“

„Outreach Pro“ yra gražiai sukurta „WordPress“ tema ne pelno siekiančioms organizacijoms, labdaros organizacijoms ir religinėms organizacijoms. Jis pastatytas ant „Genesis“ sistemos, kuri užtikrina tvirtą „WordPress“ greitį ir našumą.

Tai apima archyvų puslapių šablonus, tinklaraščio skyrių ir nukreipimo puslapio šabloną. Kitos funkcijos yra tinkinamos antraštės, temos parinkčių skydelis ir kelios valdikliams paruoštos sritys, skirtos tiesiog vilkti ir mesti elementus į savo svetainę.

„StudioPress“ dabar yra „WP Engine“, populiariausios valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės, dalis. Galite gauti šią temą ir visas daugiau nei 35 ar daugiau „StudioPress“ temų, jei prisiregistruojate į „WP Engine“ prieglobą norėdami sukurti savo svetainę.

Premija: „WPBeginner“ vartotojai taip pat gauna papildomą 20% nuolaidą. Pradėkite nuo „WP Engine“.

4. „GiveWP“

„GiveWP“

„GiveWP“ yra populiarus „WordPress“ aukų papildinys, skirtas labdaros ir ne pelno organizacijoms. Tai puikiai veikia su visomis standartinėmis „WordPress“ temomis ir palengvina aukų rinkimą. Kartu pateikiami naudingi priedai, skirti pakartotinėms aukoms, duoklėms, mokesčių susigrąžinimui ir dar daugiau.

Tai integruota su populiariais mokėjimo sprendimais, padėsiančiais jums pasiekti savo dovanojimo tikslus. „GiveWP“ turi lanksčias parinktis ir patobulinimus, kurie palengvina pritaikymą. Aukos formas taip pat galite nustatyti įvairiuose savo svetainės nukreipimo puslapiuose.

5. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra universali „WordPress“ mega tema, tinkanti visų rūšių svetainėms, įskaitant ne pelno siekiančias organizacijas. Pristatoma su 9 iš anksto sukurtomis svetainėmis, 1 paspaudimo demonstracinio turinio diegimo programa ir vaizdiniu puslapio redaktoriumi, kurie padės per kelias minutes sukurti patrauklias svetaines..

Tai apima animuotus skaitiklius, eigos juostas, kontaktų formą, „Google“ žemėlapius, kainų lenteles ir dar daugiau. Tai e-komercijai pasirengusi ir draugiška pradedantiesiems.

6. Zeko

Zeko

„Zeko“ yra nuostabiai sukurta „WordPress“ tema labdaros ir ne pelno organizacijoms. Jis pasižymi švariu ir profesionaliu dizainu su lanksčiomis galimybėmis. Visos temos parinktys gali būti lengvai nustatomos naudojant temos pritaikymą ir tiesioginę jūsų svetainės apžvalgą.

Svarbios funkcijos apima 5 puslapių šablonus, tinklaraštį su kelių stulpelių tinkleliu ir lanksčiomis šoninėmis juostomis, neribotas spalvas, „WooCommerce“, „BuddyPress“ ir „bbPress“ palaikymą..

7. Žolės

Žolės

Žmonės yra dar viena puiki „WordPress“ tema ne pelno siekiančioms ir lėšų rinkimo svetainėms. Pagrindiniame puslapyje yra viso ekrano vaizdo fonai, leidžiantys sukurti labai patrauklius nukreipimo puslapius.

Lėšų rinkimui ir aukojimui ši tema palaiko „WooCommerce“, kontaktinę formą ir aukų papildinius. Išskyrus tai, kad jame yra turinio, personalo ir rėmėjų skyriai, pasirinktinis logotipo įkėlimas ir kelios spalvos.

8. Divi

Divi

„Divi“ yra galinga „WordPress“ tema, kurią galima lengvai naudoti kuriant bet kokio tipo svetainę. Kartu pateikiami keli iš anksto sukurti tinklalapių išdėstymai ir demonstracinės versijos. Norėdami sukurti savo ne pelno svetainę, tiesiog galite naudoti demonstracinę svetainę ir atlikti pakeitimus su „Divi“ statybininku.

Tai apima šimtus elementų ir modulių, kad jūsų svetainėje būtų nuostabių funkcijų. Naudodamiesi vilkimo funkcija galite naudoti šiuos elementus bet kurioje išdėstymo vietoje yra labai paprasta.

„Divi“ tema siūlomas dizainas realiuoju laiku, reaguojantis redagavimas, paspaudimo ir tipo funkcija ir dar daugiau. Tai leidžia jums viską pritaikyti ir sutvarkyti turinį, kad jis tinkamai tilptų į eilutes ir stulpelius. Tai gana lanksti ir lengvai nustatoma.

9. Maisha

Maisha

„Maisha“ yra švari ir moderni „WordPress“ nepelno tema, skirta nevyriausybinėms organizacijoms, gerovei ir labdaros organizacijoms. Jame yra modernus pagrindinis puslapis su keliais slankiojančių stilių, antraščių ir išdėstymo parametrais. Tai taip pat apima 15 puslapių šablonus, tinklaraščio skyrių ir galingas parinktis su tiesioginio temos pritaikymo priemone.

Tai palaiko „WooCommerce“, WPML ir yra visiškai parengta vertimui. Jis pristatomas su slankiojančiu papildiniu, kad būtų sukurtas reaguojantis „WordPress“ slankiklis.

10. Fondas

Fondas

Fondas yra dar viena puiki „WordPress“ nepelno tema. Skirta rinkti lėšas ir sudominti auditorijas, joje yra gerai matomas pasveikinimo pranešimas, po kurio du raginimai veikti, abu yra virš pagrindinio puslapio sulankstyto puslapio..

Tai apima socialinės žiniasklaidos integraciją, pasirinktinio logotipo įkėlimą, rėmėjų skyrių ir paprastus šablonus, kuriuos galite integruoti su jūsų aukų forma. Jis siūlo paprastą ir greitą sąranką su lengvo pritaikymo galimybėmis.

11. Maranatas

Maranatha

„Maranatha“ yra nuostabi „WordPress“ tema, skirta religinėms, dvasinėms ir ne pelno organizacijoms. Jis pateiktas su integruota pamokslų valdymo sritimi, kurioje galite įkelti garso, vaizdo, PDF ir teksto failus. Taip pat galite organizuoti savo biblioteką pagal temas ir knygas.

Jo šiuolaikiniame pagrindiniame puslapyje rodomas viso ekrano vaizdas arba vaizdo įrašo antraštė, po kurios eina paralakso efektas, kai vartotojai slinkdami pagrindinį puslapį žemyn. Kartu pateikiamos skyriai skirtingoms vietoms, renginių kalendorius ir naujienos ar tinklaraščio puslapis.

12. Geranoriškas

Geranoriškas

Jei ieškote nemokamos „WordPress“ temos ne pelno siekiančioms organizacijoms, pažvelkite į „Benevolent“. Šioje universalioje temoje yra modernus pagrindinis puslapis su nuostabiu slankikliu, pasirinktiniu meniu ir raginimo veikti mygtuku.

Jame yra keturios poraštės, dešinė šoninė juosta, taip pat yra keturi pritaikyti valdikliai naujausiems pranešimams, populiariems pranešimams, socialinei žiniasklaidai ir rodomam įrašui. Jis paruoštas vertimui ir optimizuotas greitesniam puslapio įkėlimui.

13. Naima

Naima

„Nayma“ yra apgalvotai sukurta daugiafunkcinė „WordPress“ tema, į vieną paketą įtraukta keletas paruoštų svetainių. Jame yra 1 paspaudimo demonstracinis montuotojas, kad būtų galima sukurti visą svetainę su demonstraciniu turiniu.

Jis naudoja modulinį požiūrį į dizainą ir kartu su keliais moduliais, kuriuos galite tiesiog vilkti ir numesti, kad sukurtumėte savo puslapio išdėstymą. Tai yra parengta „WooCommerce“ ir ji taip pat gali būti naudojama kuriant daugiakalbes svetaines.

14. Išėjimas

Išėjimas

Išėjimas yra graži „WordPress“ tema religinėms ir dvasinėms organizacijoms. Jame yra profesionalus pagrindinis puslapis su patraukliu slankikliu ir raginimu veikti. Jame taip pat yra pamokslų valdymo skyrius su visa daugialypės terpės palaikymu.

Jame taip pat yra skyrių, kuriuose galima pridėti ministerijų, darbuotojų ir savanorių profilius, renginius, vietas ir pan..

15. Tikėjimas

Tikėjimas

Tikėjimas yra puiki nemokama „WordPress“ nepelno tema NVO, bažnyčių tinklalapiams ir labdaros organizacijoms. Naudodamas profesionalų švarų dizainą ir lanksčias galimybes, siūlo patrauklų vartotojo įspūdį.

Svarbios funkcijos apima pasirinktinį meniu, socialinės žiniasklaidos integraciją, rodomų pranešimų bloką, turinio slankiklį, atsiliepimų skyrius, pasveikinimo pranešimą ir dar daugiau. Jame yra keli puslapių išdėstymai skirtingoms skiltims. Visos temos parinktys yra tvarkingai suorganizuotos pagal tiesioginį temos pritaikymą, todėl ja naudotis yra gana paprasta.

16. Išsaugota

Išsaugota

„Saved“ siūlo labai šiuolaikišką „WordPress“ temą religinėms ir ne pelno organizacijoms. Tai apima „drag and drop“ pagrindinio puslapio išdėstymą, vaizdo įrašo foną, slankiklį ir kontaktinės informacijos valdiklį su „Google maps“.

Bažnyčios svetainėse gali būti naudojamas papildomas temos papildinys „Bažnyčios turinys“, kuris prideda pamokslus ir daugialypės terpės bibliotekos palaikymą jūsų svetainėje. Tai taip pat apima lipnų naršymo meniu, pasirinktines spalvas, pasirinktinius valdiklius, tipografiją ir pasirinktinio logotipo palaikymą.

17. Kritikuoti

Charitizuok

„Charitize“ yra paprasta ir nemokama „WordPress“ tema ne pelno siekiančioms organizacijoms, labdaros fondams, bažnyčioms ir ne pelno siekiančioms asociacijoms. Jame yra tinkintų skaidrių demonstravimo pagrindinio puslapio skyriai, rodomi įrašai su miniatiūromis, mygtukas aukoti dabar, naršymo meniu, lipnūs įrašai ir kontaktinės formos..

Čia pridedama daugybė tinkinimo parinkčių, įskaitant spalvas, foną, skelbimo formatus, dešinę šoninę juostą ir dar daugiau. Norėdami naudoti pakeitimus tiesioginėje peržiūroje, galite naudoti temos tinkinimo priemonę.

18. Prisikėlęs

Prisikėlęs

Prisikėlimas yra moderni „WordPress“ tema, skirta bažnyčių tinklalapiams, ne pelno organizacijoms ir kitoms labdaros svetainėms. Tai miesto įkvėpta tema su patraukliu dizainu, kad pritrauktų donorus. Tai leidžia jums pridėti vaizdo įrašų, kurti įvykius, įkelti nuotraukas ir rodyti įkvepiančias citatas.

Išskyrus tai, jame yra skyrius, kuriame galite pridėti savo vietos žemėlapį ir adresą. Jei turite kelis biurus, šioje temoje yra stulpelių blokas, kad būtų lengvai rodomi visi jūsų adresai. Tai lengva naudoti ir jame yra pritaikytas fonas, šriftai, spalvos ir kt.

19. Nusileidimas

Iškrovimas

Nukreipimas yra populiari daugiafunkcinė „WordPress“ tema, skirta bet kokio tipo svetainei kurti. Jis gali būti naudojamas kuriant gražius nukreipimo puslapius ir gaunant daugiau aukų. Galite naudoti galingą „Themify“ nuvilkimo įrankį, kad akimirksniu sukurtumėte savo svetainės puslapius. Jame yra įmontuoti įrankiai ir elementai, kurie sumažina pastangas rankiniu būdu redaguoti puslapius.

Jame yra daugiau nei 25 iš anksto sukurtų maketų, antraščių dizaino parinkčių, pasirinktinių įrašų tipų ir dar daugiau. Norėdami susisiekti su savo lankytojais, taip pat galite integruoti el. Pašto rinkodaros paslaugas, tokias kaip „MailChimp“. Nukreipimo tema palaiko „WooCommerce“ ir vertimą, leidžiančią jums sukurti svetainę savo kalba.

20. Pirmyn

Persiųsti

Pirmyn yra paprasta ir elegantiška „WordPress“ tema, sukurta specialiai ne pelno siekiančioms organizacijoms. Tai leidžia lengvai pridėti savo logotipą, spalvas, šriftus ir dar daugiau. Tai apima visas parinktis, kurių jums reikės norint sukurti patrauklią svetainę.

Kitos funkcijos yra „WooCommerce“ palaikymas, registracijos el. Paštu forma, personalo profiliai, rėmėjai ir tiesioginės temos pritaikymas. Tai lengva ir greita nustatyti net ir absoliučiai pradedantiesiems.

21. Narcos

Narcos

„Narcos“ yra moderni „WordPress“ daugiafunkcinė tema, sukurta daugybe funkcijų, kad sukurtų bet kokio pobūdžio svetainę ar tinklaraštį. Jis gali būti naudojamas kuriant ne pelno siekiančios organizacijos ar labdaros fondo svetainę. Jis turi gražų ir švarų išdėstymą su pasirinktinėmis galimybėmis. Komplekte yra „Visual Composer“, skirtas kurti puslapius, naudojant vilkimo funkciją.

Be to, šioje temoje yra pagrindinio puslapio skyriai, kuriuose bus rodomos jūsų įvykių nuotraukos, rodomi įrašai, rėmėjų logotipai ir informacija apie jūsų organizaciją. Paralakso slinkties funkcija leidžia lankytojams lengviau patikrinti visas skiltis. Jis visiškai reaguoja ir veikia greičiau nei daugelis kitų įprastų „WordPress“ temų.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią „WordPress“ temą ne pelno siekiančioms organizacijoms. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų žingsnis po žingsnio „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems ir būtinų „WordPress“ papildinių sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me