21 geriausia jūsų bažnyčios „WordPress“ tema (2020 m.)

Ar jūs ieškote geriausios „WordPress“ temos savo bažnyčiai?


Populiariausios „WordPress“ temos yra skirtos įmonėms ar asmeninėms svetainėms, todėl sunku rasti geriausią bažnyčių ir religinių organizacijų temą..

Šiame straipsnyje mes pasidalysime mūsų pasirinktu geriausių „WordPress“ bažnyčios temų sąrašu.

Geriausios bažnyčios „WordPress“ temos

Bažnyčios svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

Yra du „WordPress“ svetainių tipai. „WordPress.com“, kuris yra priglobtų tinklaraščių sprendimas, ir „WordPress.org“, kuris yra savarankiška svetainių kūrimo platforma. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą apie skirtumą tarp WordPress.com ir WordPress.org.

Jei norite pasinaudoti visomis „WordPress“ svetainės galimybėmis ir lankstumu, jums reikės savarankiško „WordPress.org“.

Norėdami paleisti savo svetainę, jums reikės „WordPress“ prieglobos paskyros (čia jūsų svetainė gyvena internete) ir domeno vardo (tai bus jūsų svetainės adresas internete), pvz., Wpbeginner.com.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių prieglobos kompanijų pasaulyje ir viena iš oficialių „WordPress“ prieglobos partnerių.

Jie siūlo „WPBeginner“ vartotojams didelę nuolaidą prieglobai + nemokamą domeno vardą ir SSL sertifikatą.

→ Spustelėkite čia, kad gautumėte šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą ←

Kitas turėsite įdiegti „WordPress“. Jei norite nuoseklių instrukcijų, galite perskaityti mūsų straipsnį, kaip sukurti svetainę.

Įdiegę turėsite pasirinkti geriausią „WordPress“ temą savo svetainei. Galite pasirinkti temą iš mūsų ekspertų pasirinkimo žemiau ir tada vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų kaip įdiegti „WordPress“ temos straipsnį.

Pažvelkime į geriausias bažnyčių „WordPress“ temas – nemokamas ir mokamas.

1. Astra

Astra bažnyčia

„Astra“ yra populiari „WordPress“ daugiafunkcinė tema. Komplekte yra 100 paruoštų svetainių, įskaitant pilnai veikiantį jūsų bažnyčios ar ne pelno svetainės šabloną.

Temoje yra įmontuotas SEO palaikymas, o tai reiškia, kad jūsų svetainė pateks į paieškos variklius ir sulauksite daugiau lankytojų. Tai lengva pritaikyti naudojant „drag and drop“ puslapių kūrimo priemones ir „WordPress“ tiesioginį tinkinimo įrankį.

2. Divi

Divi bažnyčia

„Divi“ yra galinga „WordPress“ tema ir didžiausia puslapių kūrimo priemonė. Jis pristatomas su daugiau nei 100 išdėstymo paketų ir 800 ir daugiau paruoštų šablonų, leidžiančių lengviau pasirinkti bažnyčios svetainės išdėstymą..

Komplekte yra daugiau nei 40 elementų ir modulių, kuriuos turite įtraukti į savo svetainę savybėmis ir parinktimis. „Divi“ taip pat leidžia kurti pasirinktinius globalius elementus, kad visiems tinklalapiams ir įrašams būtų taikomi tie patys nustatymai.

3. „Outreach Pro“

„Outreach Pro“

„Outreach Pro“ yra sukurtas ant „Genesis“ temos pagrindų, todėl ji yra tvirta. Čia siūlomi keli išdėstymai, puslapių šablonai, didelis antraštės vaizdas ir mobiliesiems pritaikytas dizainas.

„Outreach Pro“ tema palaiko visus populiariausius įvykių tvarkymo papildinius, internetinių transliacijų, vaizdo ir garso įrašus. Taigi, sklandžiai galite įkelti vaizdinį turinį savo bažnyčios svetainėje.

„StudioPress“ dabar yra WP Engine, populiariausios valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės, dalis. Šią temą ir visas daugiau nei 35 „StudioPress“ temas galite gauti prisijungę prie „WP Engine“ prieglobos kurdami savo svetainę.

Premija: „WPBeginner“ vartotojai taip pat gauna papildomą 20% nuolaidą. Pradėkite nuo „WP Engine“ šiandien!

4. Ypatingai

Itin bažnyčia

„Ultra“ yra moderni „WordPress“ universalioji tema. Jame yra dešimtys iš anksto sukurtų maketų, svetainių šablonų, papildomų priedų ir tinkintų puslapių dizainų, kad būtų lengva nustatyti bažnyčios svetainę..

Tai labai lanksti ir suteikia galimybę visiškai valdyti savo svetainės spalvas, šriftą ir foną. „Ultra“ yra „Themify“ puslapio kūrimo priemonė, leidžianti greitai pritaikyti.

5. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra nemokama „WordPress“ daugiafunkcinė tema, skirta sukurti jūsų bažnyčios, ne pelno arba bet kurios nišos svetainę. Jis pateikiamas su vieno paspaudimo demonstracinio turinio importuotoju ir 100 nemokamų bei aukščiausios kokybės pradedančiųjų svetainių.

Tema siūlo greitą puslapio įkėlimo laiką, reaguojantį išdėstymą, SEO optimizavimą ir palaikymą el. Prekybos parduotuvėse. Tai parengta vertimui, o tai reiškia, kad galite greitai sukurti daugiakalbę svetainę.

6. Neve

Neve bažnyčia

„Neve“ yra puiki „WordPress“ tema bet kokio tipo tinklalapiams. Jis yra greitas, lengvas, reaguojantis ir lengvai suplanuotas šablono dizainas, kurį galite naudoti kurdami savo bažnyčios svetainę.

Kitos svarbios funkcijos yra tinkintos antraštės ir poraštės, kelių puslapių išdėstymai ir integracija su populiariais puslapių kūrėjais.

7. Maranatas

Maranatha

„Maranatha“ yra profesionali „WordPress“ bažnyčios tema. Jis ateina su įmontuota pamokslų valdymo sritimi, kurioje galite įkelti pamokslus garso, vaizdo, teksto ir PDF formatais, o pamokslai taip pat gali būti organizuojami serijomis, pagal temas ir knygas..

Jis naudoja paralakso efektą, kai vartotojai slinkdami pagrindinį puslapį žemyn. Kartu pateikiami skyriai ministerijoms, renginių kalendorius, vietos ir bažnyčios dienoraštis.

8. Išganymas

išganymas

Išsigelbėjimas yra gražiai suprojektuota „WordPress“ tema bažnyčioms, religinėms grupėms ir labdaros organizacijoms. Jis pateikiamas su renginių valdymo sistema, dovanojimo forma ir pritaikytais valdikliais.

Jame yra lipni antraštė, didelis slankiojamasis, „drag and drop“ tinklalapio kūrėjas, daugiakalbis palaikymas, galerijos, paralaksas ir karuselės palaikymas..

9. Malda

Malda

Malda yra graži bažnyčios tema, skirta „WordPress“. Tai leidžia jums lengvai skelbti pamokslus, įvykius, galerijas, skaidrę ir informaciją apie personalą savo svetainėje.

Jis pateikiamas su keliomis spalvų schemomis, taip pat galite pasirinkti skirtingas spalvų schemas kiekvienam puslapiui. Kitos funkcijos apima lankstų pagrindinio puslapio išdėstymą, pasirinktinius socialinių profilių, tokių kaip „Twitter“ ir „Instagram“, valdiklius ir paprastą temos parinkčių skydą.

10. Išėjimas

Išėjimas

„Exodus“ yra graži bažnyčių „WordPress“ tema. Jis ateina su galingu pamokslų valdymo skyriumi. Galite įkelti pamokslus keliais formatais, tokiais kaip vaizdo, garso, teksto ir kt.

Jame taip pat yra skyrių, į kuriuos reikia įtraukti ministerijas, darbuotojų profilius, įvykius, vietas ir tt. Tai visiškai reaguoja ir pagrindiniame puslapyje yra didelė vaizdo ar vaizdo antraštė..

11. Ištvermė

Ištvermė

Ištvermė yra nemokama „WordPress“ tema, skirta bažnyčioms, ne pelno organizacijoms, NVO ir lėšų rinkimo vietoms. Komplekte yra įmontuota vidinių puslapių naršymo juosta.

Pagrindiniame puslapyje yra 3 svarbios skiltys, kuriose galima pateikti svarbų turinį. Jis turi pasirinktines spalvas, foną, šriftą ir dar daugiau.

12. Kerygma

Kerygma

Kerygma yra patraukli bažnyčios tema „WordPress“. Jame yra gražūs slankikliai, dideli fono vaizdai, paralakso efektas ir lankstus pagrindinio puslapio kūrėjas.

Tai rodo jūsų podcast’o vaizdo įrašus iš dėžutės. Temoje taip pat yra lengvai valdomas skyrius, skirtas personalo profiliams.

13. Kritikuokite

Charitizuok

Charitize yra nemokama „WordPress“ tema, skirta bažnyčioms ir ne pelno organizacijoms. Kartu teikiama pagalba renginiams, personalo direktorijai ir vietoms.

Tai yra švarus, minimalistinis dizainas ir didelis slankiklis pagrindiniame puslapyje. Tema siūlo įmontuotus įvairių tipų pranešimų, puslapių ir tinklaraščių išdėstymus.

14. Prisikėlęs

Prisikėlęs

Prisikėlimas yra miesto įkvėpta „WordPress“ bažnyčios tema. Jis turi savo pamokslų skyrių, kuriame galima įkelti pamokslus keliais formatais.

Kartu teikiama visa daugialypės terpės palaikymas, įskaitant vaizdo įrašų transliacijas. Temoje yra tamsi ir šviesi spalvų schema, palaikanti dideles vaizdo ir vaizdo antraštes.

15. Atnaujink bažnyčią

Atnaujink bažnyčią

Atnaujinti bažnyčią yra „WordPress“ tema naujai įkurtoms bažnyčioms ir religinėms grupėms. Jis taip pat aprūpintas galingomis funkcijomis, kurios naudingos jau įsteigtoms bažnyčioms, ir leidžia plėsti savo svetainę augant jūsų bendruomenei.

Tai ateina su pamokslų, personalo profilių, įvykių valdymo ir kontaktinių formų palaikymu. Be to, jame yra dideli antraštės vaizdai, paralakso efektas, keli puslapių išdėstymai ir dar daugiau.

16. Epas

Epinė bažnyčia

Epas yra elegantiška bažnyčios tema, skirta „WordPress“ tinklalapiams. Jame yra tinkinti pagrindinio puslapio valdikliai, skirti rodyti vietos žemėlapius, naujausius pranešimus ir būsimus įvykius.

Tai palaiko transliacijas ir garso pamokslus. Kartu pateikiamos daugialypės terpės funkcijos, leidžiančios pridėti didelių vaizdo įrašų pagrindinio puslapio slankiklyje.

17. Viena bažnyčia

Viena bažnyčia

Viena bažnyčia yra gražiai atrodanti „WordPress“ bažnyčios tema. Jis tiekiamas su 12 spalvų schemų, pritaikytų spalvų palaikymu ir „TypeKit“ šriftų palaikymu.

Jame yra įmontuotas jūsų bažnyčios svetainės turinio, pavyzdžiui, pamokslų, įvykių, vietų ir kt., Palaikymas. Jis palaiko daugialypės terpės turinį ir gražiai rodo jūsų garso ir vaizdo turinį..

18. Credo

Credo

„Credo“ yra intuityviai suprojektuota bažnyčios tema „WordPress“. Čia pateikiamos visos funkcijos, kurių prireiktų bažnyčios svetainei, pavyzdžiui, pamokslų archyvai, garso ir vaizdo palaikymas, renginių valdymas, socialinės žiniasklaidos integracija ir kt..

Jis taip pat gali būti naudojamas daugiakalbėse svetainėse, naudojant WPML. Jis tiekiamas neribotomis spalvomis ir paralakso fono palaikymu.

19. Atkurti

Atkurti

Atkūrimas yra galinga „WordPress“ bažnyčios tema. Jis ateina su paruoštais naudoti priedų įskiepiais, kuriuos sukūrė kūrėjai, kad galėtų dirbti su savo temomis.

Temoje „Atkurti“ yra pamokslų tvarkyklė, renginių tvarkyklė, pasirinktinės spalvos, „Google“ žemėlapiai, registracija el. Paštu ir kontaktinės formos palaikymas.

20. Bažnyčios statytojas

Bažnyčios statytojas

„Church Builder“ yra grakšti „WordPress“ tema bažnyčioms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Jame yra minimalus išdėstymas, įtaisytas pagrindinis puslapis ir „SiteOrigin“ tempimo ir nuleidimo puslapio kūrimo priemonė pritaikymui.

Kitos svarbios funkcijos apima daugiau nei 600 „Google“ šriftų, vaizdų „šviesdėžės“ stilių, darbuotojų skyrių, vaizdinio turinio palaikymą ir dar daugiau.

21. Augantis

Auga

Augimas yra labai tinkamas ir funkcionalus „WordPress“ bažnyčių svetainių išdėstymas. Jis turi įmontuotą pamokslų tvarkyklę, leidžiančią jūsų vartotojams naršyti pamokslus pagal temas.

Tai taip pat apima pasikartojančius įvykius, „Instagram“ sklaidos kanalus, „Google“ žemėlapius ir neribotą puslapio tinkinimą naudojant „Page Building“ papildinį, gautą kartu su tema.

Tai viskas.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias bažnyčios „WordPress“ temas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų nuoseklų vadovą, kaip pradėti savo podcast’ą, kad galėtumėte įrašyti savo bažnyčios vaizdo įrašus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map