21 найкращі церковні теми WordPress для вашої церкви (2020)

Ви шукаєте найкращі теми WordPress для своєї церкви?


Найбільш популярні теми WordPress розроблені для бізнесу або персональних веб-сайтів, що ускладнює пошук ідеальної теми для церков та релігійних організацій.

У цій статті ми поділимося вибраним списком найкращих церковних тем для WordPress.

Кращі церковні теми WordPress

Створення веб-сайту церкви з WordPress

Існує два типи веб-сайтів WordPress. WordPress.com, яке є блоговим рішенням, і WordPress.org, який є платформою для побудови веб-сайтів, що розміщується самостійно. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим посібником про різницю між WordPress.com та WordPress.org.

Вам буде потрібно власне розміщене WordPress.org, щоб скористатися всіма можливостями та гнучкістю сайту WordPress.

Щоб запустити свій веб-сайт, вам знадобиться хостинг-акаунт WordPress (тут він живе в Інтернеті) та доменне ім’я (це буде адреса вашого веб-сайту в Інтернеті), наприклад wpbeginner.com.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі, а також є одним із офіційних хостингових партнерів WordPress.

Вони пропонують користувачам WPBeginner щедру знижку на хостинг + безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL.

→ Клацніть тут, щоб отримати цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

Далі вам потрібно буде встановити WordPress. Якщо ви хочете покрокові інструкції, ви можете слідувати нашій статті про те, як зробити веб-сайт.

Після встановлення вам потрібно буде вибрати ідеальну тему WordPress для вашого веб-сайту. Ви можете вибрати тему з нашого експертного підбору нижче, а потім дотримуватися вказівок, як встановити тему статті WordPress.

Давайте розглянемо деякі найкращі теми WordPress для церков – як безкоштовні, так і платні.

1. Астра

Церква Астра

Astra – популярна багатоцільова тема WordPress. У комплекті є 100 готових сайтів, включаючи повністю функціональний шаблон для вашої церкви або неприбуткового сайту.

Тема має вбудовану підтримку SEO, що означає, що ваш веб-сайт буде займати місце в пошукових системах, і ви отримаєте більше відвідувачів. Це легко налаштувати за допомогою будівельників перетягування та перетягування сторінок та живого WordPress.

2. Діві

Церква Діві

Divi є потужною темою WordPress та розробником сторінок. Він постачається з 100+ пакетами макетів і 800+ попередньо виготовленими шаблонами, що полегшує вам вибір макета для веб-сайту церкви.

У комплекті із 40+ елементами та модулями, які потрібно додати функції та параметри на ваш сайт. Divi також дозволяє створювати власні глобальні елементи, щоб застосовувати однакові налаштування на всіх своїх сторінках і публікаціях.

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro побудований на основі рамки теми Genesis Theme, що робить його надійним. Він пропонує багато макетів, шаблони сторінок, велике зображення заголовка та мобільний чуйний дизайн.

Тема Outreach Pro підтримує всі популярні плагіни управління подіями, подкастинг, відео та аудіо. Отже, ви можете без проблем завантажувати візуальний контент на свій церковний веб-сайт.

Зараз StudioPress є частиною WP Engine, найпопулярнішої керованої хостингової компанії WordPress. Ви можете отримати цю тему та всі 35+ інших тем для StudioPress під час реєстрації на хостингу WP Engine для створення свого веб-сайту.

Бонус: Користувачі WPBeginner також отримують 20% додаткової знижки. Почніть з WP Engine вже сьогодні!

4. Ультра

Ультра Церква

Ultra – це сучасна універсальна тема WordPress. У ньому представлені десятки заздалегідь розроблених макетів, шаблонів веб-сайтів, преміум-доповнення та спеціальні дизайни сторінок, щоб легко створити веб-сайт церкви.

Він надзвичайно гнучкий і дає вам повний контроль за зміною кольорів, шрифту та фону вашого веб-сайту. Ultra постачається із конструктором сторінок Themify для швидкого налаштування.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress, створена для створення веб-сайту для вашої церкви, некомерційного веб-сайту чи будь-якого веб-сайту. Він постачається з імпортером демо-контенту в 1 клік та 100-ти безкоштовними та преміум-сайтами для початківців.

Тема пропонує швидкий час завантаження сторінки, чуйний макет, SEO оптимізацію та підтримку магазинів електронної комерції. Він готовий до перекладу, а це означає, що ви можете швидко створити багатомовний веб-сайт.

6. Неве

Невська церква

Neve – відмінна тема WordPress для будь-якого веб-сайту. Він має швидкий, легкий, чуйний і гладкий дизайн шаблону, який можна використовувати для налаштування веб-сайту церкви.

Інші помітні функції включають власні розкладки колонтитулів та колонтитулів, декілька макетів сторінок та інтеграцію з популярними розробниками сторінок.

7. Мараната

Мараната

Мараната – це професійна церковна тема WordPress. Він оснащений вбудованою областю управління проповідями, куди можна завантажувати проповіді в аудіо, відео, текстовому та PDF-форматі, а також проповіді можна організовувати серійно, за темами та книгами.

Він використовує ефект паралакса, коли користувачі прокручують домашню сторінку вниз. Він також містить розділи для служб, календаря подій, місць та церковного блогу.

8. Порятунок

Порятунок

Порятунок – це прекрасно розроблена тема WordPress для церков, релігійних груп та благодійних організацій. Він постачається із системою управління подіями, формою пожертвування та спеціальними віджетами.

Він має клейкий заголовок, великий слайдер, конструктор домашньої сторінки перетягування та перетягування, багатомовна підтримка, галереї, паралакс та підтримка каруселі..

9. Молитва

Молитва

Молитва – прекрасна церковна тема для WordPress. Це дозволяє легко розміщувати проповіді, події, галереї, повзунки та інформацію про персонал на вашому сайті.

Він постачається з декількома кольоровими схемами, і ви також можете вибрати різні кольорові схеми для кожної сторінки. Інші функції включають гнучку версію домашньої сторінки, спеціальні віджети для соціальних профілів, таких як Twitter та Instagram, та легку панель параметрів тем.

10. Вихід

Вихід

Вихід – прекрасна тема WordPress для церков. Він оснащений потужним розділом управління проповідями. Ви можете завантажувати проповіді у різних форматах, таких як відео, аудіо, текст тощо.

Він також має розділи для додавання міністерств, профілів персоналу, подій, місцеположень тощо. Він повністю реагує і містить велику заголовок зображення чи відео на головній сторінці.

11. Витривалість

Витривалість

Витривалість – це безкоштовна тема WordPress для церков, некомерційних організацій, громадських організацій та сайтів для збору коштів. Він оснащений вбудованою системою навігації панірувальних сухарів для внутрішніх сторінок.

На домашній сторінці є 3 пропоновані розділи для відображення важливого вмісту. У ньому є спеціальні кольори, фон, шрифт тощо.

12. Керигма

Керигма

Керігма – приваблива церковна тема для WordPress. У ньому представлені красиві повзунки, великі фонові зображення, ефект паралакса та гнучка побудова домашньої сторінки.

Він відображає ваші відео з подкастом нестандартно. Тема також пропонує простий в управлінні розділ для профілів персоналу.

13. Чарити

Чарити

Charitize – безкоштовна тема WordPress для церков та неприбуткових організацій. Він пропонує підтримку подій, каталогу персоналу та локації.

Він має чистий мінімалістичний дизайн з великим повзунком на домашній сторінці. Тема пропонує вбудовані макети для різних типів публікацій, сторінок та блогу.

14. Воскрешати

Воскрешати

Воскресіння – це церковна тема WordPress для міста. У ньому є власний розділ проповідей, який дозволяє завантажувати проповіді у різних форматах.

Він також постачається з повною мультимедійною підтримкою, включаючи відео з подкастом. Тема має темну та світлу кольорову гаму із підтримкою великих заголовків зображень та відео.

15. Оновлення церкви

Оновлення церкви

Церква оновлення – це тема WordPress для новостворених церков та релігійних груп. Він також має потужні функції, які корисні для встановлених церков, і дозволяють вам розвивати веб-сайт у міру зростання громади.

Він підтримує проповіді, профілі персоналу, управління подіями та контактні форми. Крім того, він має великі зображення заголовків, ефект паралакса, кілька макетів сторінок тощо.

16. Епопея

Епічна церква

Епіка – це елегантна церковна тема для веб-сайтів WordPress. У ньому є спеціальні віджети домашньої сторінки для відображення карт локації, останнього повідомлення та майбутніх подій.

Він підтримує подкасти та аудіо проповіді. Також в комплекті є мультимедійні функції, які дозволяють додавати великі відео у повзунок домашньої сторінки.

17. Одна Церква

Одна Церква

Одна Церква – це симпатична церковна тема WordPress. Він оснащений 12 кольоровими схемами, спеціальною підтримкою кольорів та підтримкою шрифтів TypeKit.

Він має вбудовану підтримку вмісту веб-сайту церкви, як-то проповіді, події, місця розташування тощо. Він підтримує мультимедійний вміст і прекрасно відображає ваш аудіо- та відео-вміст.

18. Кредо

Кредо

Кредо – це інтуїтивно розроблена церковна тема для WordPress. Він пропонує всі можливості, які потребує веб-сайт церкви, як архіви проповідей, підтримка аудіо-відео, управління подіями, інтеграція соціальних медіа тощо.

Він також може бути використаний на багатомовних веб-сайтах за допомогою WPML. Він поставляється в необмежених кольорах і підтримці фонового паралакса.

19. Відновити

Відновлювати

Відновлення – потужна церковна тема WordPress. У комплекті є готові до використання додатки, створені розробниками, щоб спеціально працювати з власними темами.

Тема “Відновлення” містить менеджер проповідей, менеджер подій, спеціальні кольори, Карти Google, реєстрація електронної пошти та підтримка контактної форми.

20. Церковниця

Церковниця

Church Builder – це витончена тема WordPress для церков та некомерційних організацій. Він має мінімальний макет, widgetized домашню сторінку та конструктор перетягування та перетягування сторінок SiteOrigin для налаштування.

Інші помітні функції включають 600+ шрифтів Google, стилі лайтбоксу зображень, відділ персоналу, підтримка візуального контенту тощо.

21. Вирощування

Зростає

Вирощування – це дуже зручна та функціональна верстка для веб-сайтів церкви WordPress. У ньому є вбудований менеджер проповідей, який дозволяє вашим користувачам переглядати проповіді за темами.

Сюди також входять періодичні події, канали Instagram, Карти Google та необмежена налаштування сторінки за допомогою плагіна «Створення сторінки», що постачається з темою..

Це все.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі церковні теми WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим покроковим посібником про те, як запустити свій подкаст, щоб записати відео для вашої церкви.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map