21 найкращі теми WordPress для некомерційних організацій

Шукаєте найкращі теми WordPress для некомерційних організацій?


Веб-сайти благодійних та некомерційних організацій потребують привабливої ​​презентації з правильними інструментами для досягнення своїх цілей пожертвування. Це можливо за допомогою професійної теми WordPress.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих тем WordPress для некомерційних організацій, які допоможуть отримати максимальні пожертви.

Кращі теми WordPress для некомерційних організацій та благодійних організацій

Створення веб-сайту для некомерційної організації

WordPress – найпопулярніший розробник веб-сайтів серед некомерційних організацій у всьому світі. Це безкоштовний та відкритий код, який надає вам свободу та гнучкість, необхідні для надійної онлайн-присутності.

Щоб було зрозуміло, є дві версії WordPress. WordPress.com – це розміщене рішення, а WordPress.org також відомий як WordPress з власною організацією. Дивіться наше порівняння WordPress.com з WordPress.org для отримання більш детальної інформації.

Ми рекомендуємо використовувати власний WordPress.org. Це дає вам доступ до всіх функцій WordPress прямо з коробки (без будь-яких обмежень).

Для створення власного веб-сайту WordPress вам знадобиться доменне ім’я та хостинг-акаунт WordPress.

Рекомендується використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостинг-компаній у світі та офіційним хостинг-провайдером WordPress.

Вони погодилися запропонувати користувачам WPBeginner знижку на хостинг плюс безкоштовний домен та SSL сертифікат. Вам потрібно SSL, щоб збирати пожертви в WordPress за допомогою сторонніх служб, таких як Stripe.

→ Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

Після придбання хостингу ви можете перейти до встановлення WordPress. Дивіться наш посібник про те, як зробити веб-сайт покрокові інструкції.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі теми WordPress для некомерційних організацій та благодійних організацій, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті.

1. Астра

Тема благодійності Astra

Astra – це легка та надзвичайно гнучка тема WordPress. У комплекті є кілька макетів веб-сайтів, включаючи шаблон для некомерційних та благодійних організацій. Цю тему можна інтегрувати з популярними розробниками сторінок, щоб миттєво створювати сторінки вашого веб-сайту.

Він має налаштування макета, параметри заголовка, необмежену кількість кольорів, красиву чітку типографіку та просте налаштування. Astra може працювати швидше, ніж інші звичайні теми WordPress.

2. OceanWP

Благодійність OceanWP

OceanWP – потужна і безкоштовна тема WordPress з безліччю шаблонів веб-сайтів. Його можна використовувати для створення веб-сайту некомерційних організацій з усіма основними функціями. OceanWP – це повністю чуйна тема та має найшвидший час завантаження сторінки.

Це дозволяє додати кнопку пожертвування зараз у заголовку поряд із навігаційним меню. Ви також можете додати користувацький логотип, соціальні значки, слайдер зображення тощо. Тему легко налаштувати і пропонує корисні розширення, щоб додати більше функцій на ваш веб-сайт.

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro – це прекрасно розроблена тема WordPress для некомерційних організацій, благодійних організацій та релігійних організацій. Він побудований на базі системи Genesis, що забезпечує надійну швидкість та продуктивність WordPress.

Він включає в себе шаблони сторінок для архівів, розділ блогу та шаблон цільової сторінки. До інших функцій можна віднести настроювані заголовки, панель параметрів теми та кілька областей, готових до віджетів, просто перетягувати елементи на ваш веб-сайт.

Зараз StudioPress є частиною WP Engine, найпопулярнішої хостингової компанії WordPress. Ви можете отримати цю тему та всі 35+ інших тем для StudioPress, якщо ви зареєструєтесь на хостингу WP Engine для створення свого веб-сайту.

Бонус: Користувачі WPBeginner також отримують додаткові 20% знижки. Почніть з WP Engine.

4. GiveWP

GiveWP

GiveWP – популярний плагін для пожертвування WordPress для благодійних та некомерційних веб-сайтів. Це чудово працює зі всіма стандартними темами WordPress та полегшує вам збирання пожертв. Він постачається з корисними добавками для повторних пожертв, данини, стягнення плати тощо.

Він інтегрується з популярними платіжними рішеннями, щоб допомогти вам у досягненні цілей пожертвування. GiveWP має гнучкі параметри та вдосконалення, що полегшує налаштування. Ви також можете налаштувати форми пожертвування на різних цільових сторінках вашого веб-сайту.

5. Ультра

Ультра

Ultra – це універсальна мега тема WordPress, яка підходить для всіх сайтів, включаючи некомерційні організації. Він постачається з 9 попередньо виготовлених веб-сайтів, установкою демо-контенту в один клік та візуальним редактором сторінок, який допоможе вам створити цікаві веб-сайти за лічені хвилини.

Вона включає анімовані лічильники, панелі прогресу, контактну форму, Карти Google, таблиці цін тощо. Це електронна комерція готова і для початківців.

6. Зеко

Зеко

Zeko – це чудово розроблена тема WordPress для благодійних організацій та некомерційних організацій. Він відрізняється чистим і професійним дизайном з гнучкими опціями. Усі параметри теми можна легко налаштувати за допомогою програми налаштування тем із попереднім попереднім переглядом вашого веб-сайту.

Помітні функції включають в себе 5 шаблонів сторінок, блог із багатоколонковою сіткою та гнучкими бічними панелями, необмежену кількість кольорів, підтримка WooCommerce, BuddyPress та bbPress.

7. Трави

Трави

Grassroots – ще одна відмінна тема WordPress для некомерційних веб-сайтів та зборів збору коштів. На домашній сторінці він пропонує повноекранні відео фони, що дозволяють створювати цільові цільові сторінки.

Для збору коштів та пожертв тема підтримує WooCommerce, контактну форму та плагіни для пожертв. Окрім цього, він включає в себе представлений вміст, секції персоналу та спонсорів, користувацьке завантаження логотипу та кілька кольорів.

8. Діві

Діві

Divi – це потужна тема WordPress, яку можна легко створити на будь-якому веб-сайті. Він постачається з декількома заздалегідь створеними макетами веб-сайтів та демонстраційними версіями. Ви можете просто скористатися демонстраційним веб-сайтом та внести зміни разом із конструктором Divi, щоб створити ваш некомерційний веб-сайт.

Він включає сотні елементів та модулів для додавання дивовижних функцій на ваш сайт. Конструктор перетягування робить вас дуже простим для використання цих елементів у будь-якому місці макета.

Тема Divi пропонує дизайн у режимі реального часу, чуйне редагування, функцію клацання та введення та інше. Це дозволяє налаштувати все і впорядкувати вміст, щоб він правильно розмістився в рядках і стовпцях. Це досить гнучка і проста налаштування.

9. Майша

Майша

Майша – це чиста і сучасна некомерційна тема WordPress для громадських організацій, добробуту та благодійних організацій. На ньому представлена ​​сучасна домашня сторінка з декількома стилями слайдера, заголовками та налаштуваннями макета. Вона також включає в себе 15 шаблонів сторінок, розділ блогу та потужні параметри з налаштованим темою живої теми.

Він підтримує WooCommerce, WPML і повністю готовий до перекладу. Він постачається із плагіном для слайдера для створення чуйного слайдера WordPress.

10. Фундація

Фундація

Фонд – ще одна відмінна неприбуткова тема WordPress. Створений для залучення коштів та залучення аудиторії, він містить помітне вітальне повідомлення, яке супроводжується двома закликами до дій, обидва розташовані над віконцем на домашній сторінці.

Він включає інтеграцію соціальних медіа, завантаження користувальницького логотипу, розділ із спонсорами та прості шаблони для інтеграції з вашою формою пожертв. Він пропонує просте і швидке налаштування з простими параметрами налаштування.

11. Мараната

Мараната

Мараната – це чудова тема WordPress для релігійних, духовних та некомерційних організацій. Він оснащений вбудованою областю управління проповідями, куди можна завантажувати аудіо, відео, PDF та текстові файли. Ви також можете організувати свою бібліотеку в серії за темами та книгами.

Сучасна домашня сторінка відображає повне екранне зображення або заголовок відео з подальшим ефектом паралакса, коли користувачі прокручують сторінку вниз. Він також постачається з розділами для різних місць, календаря подій, новин або сторінки блогу.

12. Доброзичливий

Доброзичливий

Якщо ви шукаєте безкоштовну тему WordPress для некомерційних організацій, то погляньте на Доброзичливу. Ця універсальна тема містить сучасну домашню сторінку з гарним повзунком, спеціальним меню та кнопкою заклику до дії.

Він має чотири області нижнього колонтитулу, праву бічну панель і включає чотири користувацькі віджети для останніх публікацій, популярних публікацій, соціальних мереж та популярного допису. Він готовий до перекладу та оптимізований для швидшого завантаження сторінки.

13. Найма

Найма

Nayma – продумана розроблена багатоцільова тема WordPress з кількома готовими веб-сайтами, що входять в один пакет. Він включає демонстраційний інсталятор в 1 клік, щоб створити повний веб-сайт із демонстраційним вмістом.

Він використовує модульний підхід до проектування і постачається з декількома модулями, які ви можете просто перетягнути і створити для створення власних макетів сторінок. Він готовий до WooCommerce, а також може бути використаний для створення багатомовних веб-сайтів.

14. Вихід

Вихід

Вихід – прекрасна тема WordPress для релігійних та духовних організацій. На ньому представлена ​​професійна домашня сторінка із залученням слайдера та закликом до дії. Він також включає розділ управління проповідями з повною підтримкою мультимедіа.

Він також має розділи для додавання міністерств, персоналу та волонтерських профілів, подій, локацій тощо. Він призначений для легкого використання навіть нетехнічних користувачів з простими та гнучкими налаштуваннями налаштування..

15. Віра

Віра

Віра – це відмінна безкоштовна тема для некомерційних організацій WordPress для неурядових організацій, церковних веб-сайтів та благодійних організацій. Завдяки професійному чистому дизайну та гнучким параметрам, він пропонує захоплюючий досвід користувача поза коробкою.

Помітні функції включають в себе користувацьке меню, інтеграцію соціальних медіа, блок популярних публікацій, популярний слайдер вмісту, відгукові розділи, вітальне повідомлення тощо. Він має кілька макетів сторінок для різних розділів. Усі параметри тем акуратно організовані в режимі живого налаштування теми, що робить його досить простим у використанні.

16. Збережено

Збережено

Saved пропонує дуже сучасну тему WordPress для релігійних та некомерційних організацій. Він включає макет домашньої сторінки перетягування, відео-фон, повзунок та віджет контактних даних із картами Google.

Церковні веб-сайти можуть використовувати додаток церковного вмісту для Теми, який додає підтримку проповідей та мультимедійної бібліотеки на ваш веб-сайт. Він також включає в себе липке навігаційне меню, користувацькі кольори, спеціальні віджети, типографіку та підтримку користувальницького логотипу.

17. Чарити

Чарити

Charitize – це проста і безкоштовна тема WordPress для некомерційних організацій, благодійних фондів, церков та некомерційних асоціацій. У ньому є розділи домашньої сторінки для користувацького слайд-шоу, пропоновані публікації із ескізами, кнопка дарування зараз, меню навігації, липкі повідомлення та контактні форми.

Він постачається з безліччю варіантів налаштування, включаючи кольори, фон, формати публікацій, праву бічну панель тощо. Ви можете використовувати налаштування теми, щоб вносити зміни за допомогою попереднього попереднього перегляду.

18. Воскрешати

Воскрешати

Resurrect – це сучасна тема WordPress для церковних веб-сайтів, некомерційних організацій та інших сайтів, заснованих на благодійності. Це місто, натхнене містом, привабливим дизайном для залучення донорів. Це дозволяє додавати відео, створювати події, завантажувати фотографії та показувати надихаючі цитати.

Крім цього, він пропонує розділ, щоб додати карту вашого місцезнаходження та адресу. Якщо у вас кілька офісів, ця тема містить блок стовпців, щоб легко відображати всі ваші адреси. Це простий у використанні і пропонує спеціальні фон, шрифти, кольори тощо.

19. Посадка

Посадка

Посадка – популярна багатоцільова тема WordPress для створення будь-якого типу веб-сайту. З його допомогою можна створити красиві цільові сторінки та отримати більше пожертв. Ви можете використовувати потужний конструктор перетягування Themify, щоб створити сторінки свого веб-сайту негайно. У ньому є вбудовані інструменти та елементи, що зменшують зусилля щодо ручного редагування сторінок.

Він містить 25+ попередньо вбудованих макетів, параметри дизайну заголовків, власні типи публікацій тощо. Ви також можете інтегрувати такі маркетингові послуги електронної пошти, як MailChimp, щоб зв’язатися з відвідувачами. Тема посадки підтримує WooCommerce та переклад, готовий дозволити вам створити веб-сайт своєю мовою.

20. Вперед

Вперед

Форвард – це проста і елегантна тема WordPress, розроблена спеціально для некомерційних організацій. Це дозволяє легко додавати власний логотип, кольори, шрифти тощо. Він включає всі варіанти, які вам знадобляться для створення цікавого веб-сайту.

Інші функції включають підтримку WooCommerce, форму реєстрації електронної пошти, профілі співробітників, спонсори та налаштування теми живої теми. Це легко і швидко налаштувати навіть для абсолютних початківців.

21. Наркос

Наркос

Narcos – це сучасна багатоцільова тема WordPress, розроблена з безліччю функцій для створення будь-якого веб-сайту чи блогу. Він може бути використаний для створення веб-сайту для вашої некомерційної організації або благодійного фонду. Він має красивий і чистий макет із спеціальними параметрами. У комплекті з Visual Composer для створення сторінок із функцією перетягування.

Крім того, ця тема містить розділи домашньої сторінки, на яких відображаються фотографії вашої події, популярні публікації, логотипи спонсорів та інформація про вашу організацію. Функція прокрутки паралакса полегшує відвідувачам перевірку всіх розділів. Він повністю реагує і працює швидше, ніж багато інших звичайних тем WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему WordPress для некомерційних організацій. Ви також можете побачити наш покроковий посібник з WordPress SEO для початківців та список обов’язкових плагінів WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me