21 відмінні приклади веб-сайту WordPress, які слід перевірити у 2020 році

Шукаєте кілька чудових прикладів веб-сайту WordPress, щоб отримати натхнення? WordPress використовується багатьма провідними дизайнерами та розробниками у світі, які використовують його для створення дуже привабливих веб-сайтів. У цій статті ми поділимося кількома чудовими прикладами веб-сайту WordPress, які ви повинні перевірити натхнення.


Відмінні приклади веб-сайту WordPress, які слід перевірити у 2018 році

1. Фонд Обами

Фонд Обами

Веб-сайт неприбуткової організації президента Обами оснащений сучасним унікальним дизайном, який доповнює бачення та місію фонду. Він використовує великі шрифти, Maintree для абзаців та Gotham SSM для заголовків.

Ліворуч розташоване меню навігації, яке влітає, коли користувач переходить на нього мишкою. Окрім типографії та чистого простого дизайну, веб-сайт використовує мультимедіа, соціальний обмін та шаблони сторінок для полірованого користувальницького досвіду..

2. Сердиті птахи

Злі птахи

Офіційний веб-сайт популярної гри. Він має простий дизайн, який використовує веселу візуальну графіку гри як основний фон кожної сторінки. Це дуже добре допомагає підтримувати той самий дух і послідовність, як і сама гра.

3. 99U

99у

99U – це популярний блог з питань культури та дизайну для творців. На його домашній сторінці представлений шаблон стилю журналу, в якому вгорі липке меню навігації, а також зображені зображення в красивій схемі кладки сітки.

4. Премії за рекламні оголошення

Нагороди за рекламні оголошення

Creative Ad Awards – це місце для святкування найкращих оголошень з усього світу. На домашній сторінці розміщено велике фонове зображення на повноекранному екрані вгорі, за яким слідують фільтрувані категорії, поле пошуку та сітка останніх публікацій.

5. Наступна павутина

Наступна павутина

The Next Web – це провідний інтернет-журнал, що висвітлює такі теми, як технологія, наука, Інтернет тощо. На його домашній сторінці розміщено макет журналу, в якому розміщені сюжети, а потім останні статті, останні публікації за категоріями та спеціальні розділи, як угоди.

Для покращення швидкості та продуктивності веб-сайту використовуються такі технології, як ледача завантаження, CDN та агресивне кешування.

6. Студія OUAM

Студія OUAM

Studio OUAM – французьке креативне агентство, що спеціалізується на візуальній ідентичності та створенні бренду. На його домашній сторінці представлена ​​прекрасна типографія, анімація, орієнтована на курсор, прекрасні паралаксальні ефекти та анімація під час прокрутки.

7. Проекти Analytica

Проекти Analytica

Проекти Analytica є одним з лідерів у контролі якості харчових продуктів. На їхньому веб-сайті є інтерактивна анімація, яка показує кілька частин процесу забезпечення якості, коли користувач прокручує вниз.

8. Логіка тварин

Логіка тварин

Animal Logic – одна з провідних світових творчих цифрових студій. На їх домашній сторінці розміщений прекрасний відео-слайдер, який демонструє їхню роботу у найкращих фільмах про Голівуд. За повзунком слідують різні розділи, кожен із яких відображається з красивою анімацією CSS.

9. Гретт

Grette

Grette – юридична фірма, заснована в Норвегії. Їх веб-сайт має мінімалістичний дизайн, згорнуте меню навігації, профілі персоналу та сторінки експертизи.

10. 10 × 17

10х17

10 × 17 – проект 26 художників, які візуально інтерпретують та відлічують улюблені альбоми 2017 року. На веб-сайті представлені художні твори виконавців та аудіодоріжки з вибраних ними альбомів. Загальний дизайн надзвичайно барвистий, захоплюючий та інтерактивний.

11. Американські клаптики

Американські клаптики

American Scraps перетворює зібрані артефакти з американської історії в комікси. Він має по-справжньому унікальний дизайн із найновішим брухтом зверху, за яким слідують інші останні записки та історична хронологія.

12. 99% Невидимий

99% невидимий

99% Invisible – це один з найпопулярніших подкастів про дизайн. На їхньому веб-сайті представлений прекрасний дизайн, створений для підкастингу з легкою навігацією та швидким доступом до останніх серій. Він має прекрасний програвач підкастів, інтегрований у дизайн сайту.

13. РУЯ

РУЯ

Ruya – агентство з дизайну та брендингу фірм, що базується в ОАЕ. На їхньому веб-сайті представлені красиві ілюстрації, плавна навігація та унікальний макет.

14. метод

метод

метод є виробником екологічно чистих засобів для чищення. На їхньому веб-сайті розміщено мега меню зверху, барвисті фонові зображення та красиві анімації.

15. Непереможений

Непереможений

Unconquered – це креативне агентство в Нью-Йорку, яке спеціалізується на розробці бренду. На їх домашній сторінці представлений унікальний повзунок для відео та плаваючий логотип, який переміщується по екрану на миші.

16. Зоопарк Х’юстона

Х'юстонський зоопарк

Веб-сайт Х’юстонського зоопарку простий та інформативний. Він має спеціальний логотип, робочий час та навігаційне меню вгорі. В області вмісту домашньої сторінки представлені плитки в кладочній сітці, натиснувши для завантаження більшої кнопки внизу.

17. Протест

Протест

Protest – виробник спортивного одягу з Нідерландів. На їх домашній сторінці представлено зображення продукту як заголовка з представленими категоріями продуктів. Він використовує WooCommerce для інтернет-магазину та надзвичайно привабливий красивий дизайн для окремих сторінок товарів.

18. Класний клуб

Класний клуб

Прохолодний клуб продає прекрасно розроблені настінні мистецтва та карткові ігри. На їхньому веб-сайті представлено їх настінне мистецтво та ігри з картами, що піднімає весь дизайн. Їх інтернет-магазин цікаво переглядати, і він працює від WooCommerce.

19. Нове

Нове

Nove – дорадча агенція, яка допомагає бізнесу взаємодіяти з європейськими установами. На їхньому веб-сайті представлений унікальний дизайн із повноекранним відео-фоном, прозорими меню та шаблонами сторінок для різних розділів.

20. Джоні Гедж

Джоні Гедж

Джоні Гедже – веб-сайт режисера-фрілансера. Він має кольорові смуги SMPTE для горизонтальної навігації, показуючи, що художники працюють під час переміщення миші по смузі. Це незвично та мінімалістично, що робить дизайн більш цікавим та привабливим.

21. Дивовижний мотив

Дивовижний мотив

Awesome Motive – головна компанія WPBeginner. Нещодавно розроблений веб-сайт нашої компанії – це простий та елегантний, який містить тонку анімацію в заголовку з місією компанії як вітальним повідомленням. Нижче показано найважливіші статистичні дані, наші продукти, можливості роботи тощо.

Створення власного дивовижного веб-сайту за допомогою WordPress

На всіх веб-сайтах, представлених у списку, використовуються унікальні спеціальні дизайни з використанням різних технологій. Однак одне спільне серед них – WordPress.

Існує два типи веб-сайтів WordPress. WordPress.com – це рішення, яке розміщується, і WordPress.org (також відомий як WordPress з власною організацією). Дивіться наш посібник про різницю між WordPress.com та WordPress.org.

Ми рекомендуємо використовувати WordPress.org, оскільки він надає вам доступ до всіх функцій WordPress поза коробкою.

Вам потрібно буде доменне ім’я та хостинг-акаунт WordPress, щоб створити власний веб-сайт з WordPress.org.

Ми рекомендуємо Bluehost. Вони є однією з найбільших хостинг-компаній у світі та офіційно рекомендують хостинг-провайдера WordPress.

Після реєстрації на хостинг слідкуйте за нашим посібником, як зробити веб-сайт покрокові інструкції.

Дизайн частини вашого веб-сайту контролюється вашою темою WordPress. На всіх веб-сайтах, зазначених вище, використовується спеціальна тема WordPress. Власний веб-сайт WordPress обійдеться вам у великі гроші.

Якщо ви тільки починаєте, тоді ви можете почати з існуючої теми WordPress. Є тисячі прекрасних тем WordPress, які ви можете встановити.

Перегляньте деякі наші підібрані вручну списки найкращих тем WordPress, які ви можете спробувати:

  • Кращі безкоштовні теми WordPress
  • Кращі бізнес-теми для WordPress
  • Кращі теми WordPress у стилі журналу
  • Кращі теми WordPress WooCommerce

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти кілька чудових прикладів веб-сайту WordPress, щоб надихнутися та мотивуватися. Ви також можете побачити наш список найпомітніших брендів з великими іменами, які використовують WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me