22 geriausios medicinos ir sveikatos „WordPress“ temos

Ar jūs ieškote medicinos ir sveikatos „WordPress“ temų savo svetainei? Medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugų svetainės skiriasi nuo kitų verslo svetainių, todėl norėtumėte, kad jūsų dizainas išsiskirtų. Šiame straipsnyje mes ranka išsirinkome geriausias medicinos ir sveikatos „WordPress“ temas, kurias galite išbandyti.


Geriausios medicinos „WordPress“ temos

Medicinos ir sveikatos tinklalapio kūrimas naudojant „WordPress“

„WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjas pasaulyje, ją naudoja tūkstančiai medicinos specialistų, gydytojų, konsultantų ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų visame pasaulyje..

Yra dviejų rūšių „WordPress“, kurios gali suklaidinti pradedančiuosius. Pirmiausia turite WordPress.com, kuris yra pagrindinis tinklaraštininkų sprendimas, tada turite WordPress.org, dar žinomą kaip savarankiškas priegloba „WordPress“. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“.

Mes rekomenduojame naudoti „WordPress.org“, nes tai suteikia prieigą prie visų „WordPress“ funkcijų, esančių laukelyje.

Jums reikės domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos paskyros, kad galėtumėte atidaryti savarankišką „WordPress.org“ svetainę.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja ir viena didžiausių prieglobos kompanijų pasaulyje.

Įsigiję prieglobą, vadovaukitės mūsų vadovu, kaip sukurti svetainę, kad gautumėte nuoseklias instrukcijas.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias medicinos ir sveikatos „WordPress“ temas, kurias galite naudoti savo naujoje svetainėje.

1. Medi

Medi

„Medi“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ tema, skirta medicinos, sveikatos priežiūros, klinikoms ir gydytojams. Komplekte yra trys turinio tipai, skirti lengvai pridėti personalą, paslaugas ir slankiklius. Tai taip pat apima pasirinktinius valdiklius, skirtus papildyti turinio atradimus ir socialinės žiniasklaidos funkcijas.

Kad būtų lengviau tinkinti, galite naudoti „drag and drop“ pagrindinio puslapio kūrimo priemonę su keliais išdėstymais, iš kurių galite rinktis. Jis yra draugiškas pradedantiesiems ir palaiko visus populiarius „WordPress“ puslapių kūrėjų papildinius.

2. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra „WordPress“ mega tema, sukurta bet kokio tipo tinklalapiams kurti. Komplektuojama su įmontuotu nuvilkimo elementu, leidžiančiu susikurti savo puslapio išdėstymą.

Jame yra 10 paruoštų svetainių, kurias galite įdiegti vienu spustelėjimu ir tada pridėti savo turinį. Yra neribotas skirtingų maketų ir stilių derinys su keliais pasirinktiniais valdikliais. Jis taip pat gali būti naudojamas kuriant internetinę parduotuvę naudojant „WooCommerce“.

3. Sukurkite

Sukurti

Kurti yra stilinga ir profesionali „WordPress“ tema, tinkanti visų rūšių medicinos ir sveikatos priežiūros tinklalapiams. Jos pagrindiniame puslapyje yra patrauklus išdėstymas su nuostabiu slankikliu viršuje, po kurio yra kitas turinys.

Jis turi keletą gražių antraščių stilių, įmontuotą mega meniu naršymą, kontaktų formas, piktogramų šriftus ir dar daugiau. Taip pat gausite nemokamą slankiojančiojo papildinio funkciją, vaizdo įrašų fonus ir greitą 1 paspaudimo demonstracinės programos įdiegiklį, kad būtų lengviau nustatyti.

4. Plūdės

Plūdė

Jei ieškote modernaus ir įvairiapusio dizaino, tada patikrinkite „Float“. Tai yra daugialypė „WordPress“ tema, kurią galima lengvai panaudoti kuriant medicinos ar sveikatos priežiūros svetainę.

Komplektuojama su keliais dizaino pasirinkimais, be to, ji turi galingą puslapių kūrimo priemonę, kad prireikus galėtų sukurti savo maketus. Jame yra įmontuotas socialinės medijos bendrinimas, el. Prekybos palaikymas, pasirinktinių temų parinkčių skydelis ir 1 spustelėjimo diegimo programa.

5. Indigo

Indigo

„Indigo“ yra gražiai suprojektuota daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Jis naudoja nuvilkimo modulius, kurie leidžia jums sukurti skirtingus išdėstymo derinius, neišardydami savo svetainės ar nerašydami kodo.

Jį galima lengvai pritaikyti bet kuriai verslo svetainei, įskaitant medikus, gydytojus, odontologus ir kt. Jį teikia kontaktinė forma, „WooCommerce“ palaikymas, „Google“ žemėlapiai, piktogramų šriftai ir dalijimasis socialine žiniasklaida.

6. Medicininis

Medicinos

Medicina yra „WordPress“ tema, sukurta specialiai medicinos, gydytojų kabinetams, stomatologams, terapeutams ir kitiems sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams. Jis pasižymi moderniu ir profesionaliu dizainu, kartu su daugybe pasirinkimo variantų, kad būtų galima lengviau pritaikyti.

Jis pristatomas su puslapių kūrimo priemone ir slankiuoju įskiepiu, kuris prireikus padeda susikurti savo nukreipimo puslapius. Tai apima pasirinktinius valdiklius, „Google“ šriftus, „WooCommerce“ palaikymą ir gali būti naudojama kuriant daugiakalbes svetaines naudojant WPML.

7. Medicus

Medicus

„Medicus“ yra dar viena puiki „WordPress“ tema, sukurta specialiai medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugoms. Kartu pateikiamas valdikliais išdėstytas pagrindinio puslapio išdėstymas, kuriame galite vilkti ir mesti valdiklius, kad sukurtumėte pagrindinį puslapį.

Jame yra paprastesnis temos parinkčių skydelis ir palaikymas „Visual Customizer“, kur galite pakeisti temos spalvas ir kitus parametrus. Jį taip pat sudaro 1 paspaudimo demonstracinis montuotojas, visiškas „WooCommerce“ palaikymas, vertimas ir daugiakalbis palaikymas.

8. „Meridiano“ fitnesas

„Meridiano“ fitnesas

„Meridiano fitnesas“ yra stilinga „WordPress“ tema, tinkanti sveikatos ir kūno rengybos tinklalapiams. Kartu su turinio tipais galite lengvai pridėti asmeninius trenerius ir klases su gražiai parengtais klasių tvarkaraščiais.

Norėdami greičiau nustatyti, jame yra 1 paspaudimo demonstracinis diegimo programa ir visas temos parinktis galima lengvai pritaikyti naudojant tiesioginį tinkinimo įrankį.

9. Odontologijos klinika

Odontologijos klinika

Kaip rodo pavadinimas, odontologijos klinika yra „WordPress“ tema odontologams, klinikoms ir kitiems medicinos paslaugų teikėjams. Kartu pateikiamos galingos pritaikymo parinktys, nemokamas slankusis papildinys, paralakso fono efektai, vaizdo foninis palaikymas ir dar daugiau.

Jame yra neribotas spalvų pasirinkimas, pasirinktiniai valdikliai, kelios šoninės juostos ir kontaktinės formos palaikymas. Ji yra draugiška pradedantiesiems ir joje yra lengvai naudojami temos nustatymai.

10. Modena

Modena

„Modena“ yra gražiai suprojektuota „WordPress“ tema, skirta sveikatingumo, sveikatos ir kūno rengybos bei medicinos paslaugų teikėjams. Jame yra valdikliui pritaikytas pagrindinio puslapio išdėstymas su viso pločio skaidrių demonstracija viršuje.

Čia yra lengvesnės temos parinktys, kaip pasirinkti spalvas, šonines juostas, bendrinimą visuomenėje ir dar daugiau. Galite lengvai pridėti paslaugų, atsiliepimų ir naudoti valdiklius, kad juos pateiktumėte bet kurioje savo svetainės vietoje. Jis turi visišką „WooCommerce“ palaikymą ir gali būti naudojamas kuriant daugiakalbes svetaines.

11. Beaute

Beaute

„Beaute“ yra „WordPress“ tema, skirta kurortams, sveikatingumui ir sveikatingumo tinklalapiams. Jame yra stilingas pagrindinio puslapio išdėstymas, kurio viršuje yra pritaikomas viso pločio slankiklis.

Čia pateikiami lengvai naudojami turinio tipai, kad būtų galima pridėti paslaugų, darbuotojų profilių ir nuotraukų galerijų. Jis galimas skirtingomis spalvų schemomis ir leidžia pasirinkti spalvas atskiriems puslapiams. Visas temos parinktis galima lengvai nustatyti naudojant tiesioginį tinkinimo įrankį.

12. „iMedical“

„iMedical“

„iMedical“ yra dar viena specialiai sukurta „WordPress“ tema, skirta medicinos ir sveikatos svetainėms. Tai apima turinio tipus, kad būtų galima lengvai pridėti gydytojus, skyrius, tarnybas ir dar daugiau.

Jame yra modernus pagrindinio puslapio dizainas, kurio viršuje yra turinio slankiklis ir naršymo meniu. Tai palaiko schema.org turtingus fragmentus ir pasirinktinius valdiklius, kad būtų galima pridėti turinio atradimą ir dalijimąsi socialine žiniasklaida.

13. Buvimas

Buvimas

Buvimas yra daugialypė „WordPress“ tema, skirta bet kokio verslo svetainei, įskaitant medicinos ir sveikatos paslaugas. Jame yra 10 iš anksto sukurtų svetainės šablonų, kuriuos galima įdiegti naudojant 1 paspaudimo demonstracinę versiją.

Tai yra 6 spalvų schemos, keli skaidrių stiliai, puslapių šablonai ir pasirinktiniai valdikliai. Tai palaiko visus svarbiausius „WordPress“ papildinius ir visapusiškai palaiko „WooCommerce“.

14. Vaistinis gydymas

Vaistinis

„Medicaring“ yra „WordPress“ tema, sukurta specialiai medicinos specialistams ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams. Tai apima iš anksto sukurtus įvairių medicinos profesijų, įskaitant chirurgus, jogą, stomatologą ir kt., Dizainus.

Kartu pateikiami keli išdėstymo pasirinkimai, kuriuos galite maišyti ir suderinti. Jame taip pat yra puslapių kūrimo priemonė ir slankiojantis papildinys, kurį galite naudoti kurdami pasirinktinius puslapių išdėstymus.

15. Atominiai blokai

Atominiai blokai

„Atominiai blokai“ yra galinga „WordPress“ tema su paprastesnėmis ir modernesnėmis išdėstymo galimybėmis. Jį sudaro blokai, kuriuos galite nuvilkti rašydami įrašus ir puslapius.

Jis pasižymi minimalistiniu dizainu ir lengvai pritaikomas medicinos ar sveikatos priežiūros tinklalapiui. Tai apima tik tas parinktis, kurias iš tikrųjų naudosite, todėl naudojimąsi ja lengva padaryti.

16. Medicinos ratas

Medicinos ratas

„Medical Circle“ yra nemokama „WordPress“ tema, skirta medikams, gydytojams, odontologams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams. Komplektuojama su 1 paspaudimo demonstracinės programos diegimo programa, leidžiančia importuoti demonstracinį turinį. Tada galite tiesiog eiti į priekį ir pakeisti jį savo turiniu.

Kartu pateikiami lengvesni temos nustatymai ir visoms pasirinktims naudojamas tiesioginės temos pritaikymas. Tai apima kelis puslapių šablonus, įskaitant atskirą tinklaraščio puslapio šabloną.

17. Maxi sveikata

Maxi sveikata

„Maxi Health“ yra dar viena medicinos ir sveikatos srities „WordPress“ tema, turinti modernų ir profesionalų dizainą. Tai apima demonstracinio turinio importuotoją, kuris padeda jums nustatyti savo svetainę kaip demonstracinę versiją.

Visos temos parinktys galimos naudojant tiesioginį tinkinimo elementą, kuris leidžia jums pamatyti savo svetainės apžvalgą ją redaguojant. Tai siūlo daugybę tinkinimo pasirinkimų su neribotomis spalvomis, šoninėmis juostomis, puslapio stiliais ir vaizdiniu puslapio kūrimo įrankiu.

18. Medicininių papildų parduotuvė

Medicininių papildų parduotuvė

Kaip rodo pavadinimas, ši tema yra nemokama e-komercijos parinktis medicinos parduotuvėms, vaistinėms ir panašioms įmonėms. Jis veikia su visais populiariausiais „WooCommerce“ papildiniais ir taip pat gali būti naudojamas daugiakalbėse el. Prekybos parduotuvėse.

Pagrindiniame temos puslapyje yra didelis slankiklis viršuje, po kurio pateikiamos turinio sritys, tokios kaip naujausi įrašai, produktai ir dar daugiau. Jame yra du naršymo meniu viršuje, vienas iš jų – socialinės medijos piktogramoms rodyti.

19. Naujausi

Naujausi

Jei ieškote „WordPress“ temos, susijusios su medicina ir sveikata susijusioje parduotuvėje, peržiūrėkite „Naujausią“. Tai gražiai suprojektuota „WordPress“ tema, turinti visišką „WooCommerce“ palaikymą.

Tai minimalistinė „WordPress“ tema, leidžianti ją lengvai naudoti bet kokio tipo verslui. Tai apima tik tas parinktis, kurias naudosite, ir pridedamas darbo su prietaisų skydeliu vadovas, padėsiantis nustatyti temą.

20. Profidentas

Profidentas

„Profident“ yra gražiai sukurta „WordPress“ tema odontologams, klinikoms ir medicinos tarnyboms. Jis pateikiamas 15 kalbų ir pridedamas su pasirinktiniu administratoriaus skydeliu, kuris padeda jums pridėti darbo valandas, įkelti pasirinktinį logotipą, pridėti telefono numerį, susitikimo užsakymo formą ir dar daugiau.

Tai leidžia jums sukurti svetainę nesiimant problemų dėl temos ir nepakenkiant funkcijoms bei lankstumui.

21. Palėpė

Palėpė

„Loftas“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema su gražia tipografija ir elegantišku dizainu, kurie padės jūsų medicinos ir sveikatos priežiūros tinklalapiui išsiskirti. Tai apima kelis pasirinktinius valdiklius skelbimams, socialiniams profiliams, atsiliepimams ir dar daugiau rodyti.

Norėdami pridėti paslaugas, aplankus ir personalo profilius, galite naudoti įmontuotus turinio tipus. Tai draugiška pradedantiesiems ir leidžia lengvai nustatyti savo svetainę greitai įdiegiant ir demonstruojant turinį.

22. „MedZone“

„MedZone“

„MedZone“ yra elegantiškai sukurta „WordPress“ tema, skirta medicinos ir sveikatos priežiūros įstaigoms. Jis pateikiamas su gražiu pagrindinio puslapio išdėstymu, kurį lengva nustatyti ir greitai pradėti.

Tai apima pasirinktinį slankiklį, kuriame rodomos priemonės ir funkcijos, atsiliepimų skyrių ir komandos narių ar darbuotojų profilius. Tai suderinama su visais populiariausiais „WordPress“ papildiniais ir labai optimizuota.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias medicinos ir sveikatos priežiūros „WordPress“ temas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me