23 geriausios „Elementor“ temos ir šablonai (2020 m.)

Ar ieškote geriausių „Elementor“ temų ir šablonų?


„Elementor“ yra populiarus „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės papildinys. Tai leidžia lengvai sukurti tinkintus „WordPress“ puslapių išdėstymus tempiant & lašas sąsaja.

Kaip išeities tašką galite naudoti bet kurį iš jų paruoštų šablonų ir redaguoti naudodami paprastą tašką ir spustelėkite vartotojo sąsają.

Dėl „Elementor“ populiarumo yra daugybė „WordPress“ temų, specialiai sukurtų palaikant „Elementor“.

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis geriausiomis „Elementor“ temomis ir šablonais, kuriuos galite naudoti kurdami profesionaliai atrodančias svetaines.

Geriausios „Elementor“ temos ir šablonai

Kas yra „Elementor“ puslapių kūrėjas?

„Elementor“ yra vienas populiariausių ir geriausių „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinių įskiepių. Galite naudoti ją kurdami svetaines ir nukreipimo puslapius akimirksniu, nenaudodami „WordPress“ redaktoriaus.

„Elementor“ puslapių kūrėjas

Tai leidžia tinkinti kiekvieną savo svetainės aspektą. „Elementor“ yra daugiau nei 80 dizaino elementų, skirtų pridėti tekstą, vaizdus, ​​piktogramas, žemėlapius, įrašus, atsiliepimus ir dar daugiau, naudojant tiesioginę peržiūrą. Tai taip pat apima atskirus internetinių parduotuvių modulius, kurie padeda akimirksniu sukurti gražius pardavimo puslapius.

„Elementor“ puslapio kūrėjas integruoja trečiųjų šalių „WordPress“ paslaugas analizei, el. Pašto rinkodarai ir jūsų svetainės veikimo optimizavimui. Tai suderinama su daugeliu „WordPress“ temų ir siūlo lengvesnius šablonus su puslapio kūrėju.

Susijęs: Kaip sukurti pasirinktinius „WordPress“ maketus ir temas naudojant „Elementor Builder“ (nereikia kodo)

Skirtumas tarp „WordPress“ temos ir šablono

„WordPress“ tema pateikiama su visomis pagrindinėmis funkcijomis ir išdėstymo dizainu, norint sukurti svetainę, tinklaraštį ar internetinę parduotuvę.

Kita vertus, šablonas yra konkretaus puslapio ar svetainės dalies išdėstymas. Šabloną galite naudoti lengvai kurdami tinkintus žiniatinklio ir nukreipimo puslapius.

Geriausios „Elementor“ temos ir šablonai

Daugelis „WordPress“ nemokamų ir nemokamų temų yra sukurtos tam, kad gerai veiktų su „Elementor“. Taip pat yra keletas šablonų, kuriuos galite naudoti su esama „WordPress“ tema.

Pažvelkime į geriausias „Elementor“ temas ir šablonus, kuriuos galite naudoti.

1. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra populiari „WordPress“ tema, kuri puikiai veikia su „Elementor“ statybininku. Komplekte yra daug puslapių šablonų ir 1 paspaudimo demonstracinio turinio diegimo programa, kad būtų lengviau nustatyti.

Naudodamiesi papildomais plėtiniais, galite išplėsti savo svetainės funkcijas ir funkcionalumą. Greičiausias puslapio įkėlimo laikas ir palaikoma „WooCommerce“.

2. Astra tema

Astra

„Astra“ tema yra galinga „WordPress“ tema, sukurta bet kokio tipo tinklalapiams kurti. Tai visiškai integruota su „Elementor“ puslapio kūrimo priemone ir leidžia tinkinti kiekvieną jūsų svetainės aspektą.

Joje yra daugybė paruoštų demonstracinių demonstracijų ir pradedančiųjų svetainių. Astra tema yra labai optimizuota našumui ir greičiui.

3. Atmosfera Pro

„Atmosphere Pro“

„Atmosphere Pro“ yra graži „WordPress“ tema, kurią palaiko „Genesis Framework“. Tai visiškai suderinama su „Elementor“ nuvilkimo įrankiu, kad būtų galima tinkinti jūsų svetainę. Jis turi pagrindinį puslapį, kuriame galite greitai pridėti turinį ir vaizdus.

Kitos pastebimos funkcijos apima tinkinamą antraštę, temos parinkčių skydą ir pasirinktinius puslapių šablonus. Ši tema palaiko „WooCommerce“, kad būtų galima įkurti internetinę parduotuvę.

„StudioPress“ dabar yra WP Engine, populiariausios valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės, dalis. Galite gauti šią temą ir visas daugiau nei 35 ar daugiau „StudioPress“ temų, jei prisiregistruojate į „WP Engine“ prieglobą norėdami sukurti savo svetainę.

Premija: „WPBeginner“ vartotojai taip pat gauna papildomą 20% nuolaidą. Pradėkite nuo „WP Engine“.

4. „Hestia Pro“

„Hestia Pro“

„Hestia Pro“ yra stilingas vieno puslapio „WordPress“ temos kūrimas puslapių kūrėjams, tokiems kaip „Elementor“. Jis tiekiamas su moderniu dizainu, kurio priekinio puslapio šablonas yra padalytas į tinkinamus skyrius.

Tai visiškai palaiko „WooCommerce“ ir taip pat gali būti naudojama kuriant daugiakalbę svetainę.

5. „GeneratePress“

„GeneratePress“

„GeneratePress“ yra puslapių kūrimo priemonės, pritaikytos „WordPress“ tema. Jis pateikiamas su gražiu ir labai lengvai pritaikomu išdėstymu.

Galite sukurti bet kurį savo svetainės puslapį, naudodami „Elementor“, kad sukurtumėte savo pasirinktinius maketus. Galite tinkinti spalvas, tipografiją, foną ir kitas parinktis. Jis optimizuotas SEO, kad padėtų pritraukti daugiau lankytojų iš paieškos sistemų.

6. „Page Builder Framework“

„Page Builder Framework“

Kaip rodo pavadinimas, „Page Builder Framework“ yra moderni „WordPress“ tema, skirta „Elementor“ kūrėjui. Jis turi skaidrų antraštės išdėstymą su lipniu naršymo meniu, vaizdo slankikliu ir fonu.

Tai labai lanksti, naudojant daugybę tinkinimo parinkčių „WordPress“ tiesioginiame tinkinimo priemonėje. Ši tema taip pat palaiko „WooCommerce“ ir WPML papildinius.

7. Essence Pro

Essence Pro

„Essence Pro“ yra graži „WordPress“ tema sveikatingumo ir gyvenimo būdo svetainėms. Jis pastatytas ant „Genesis“ temos rėmo, kuris suteikia jam solidų pasirodymą.

Jis turi pasirinktinius valdiklius, puslapio šablonus, pasirinktinę antraštę ir kelias šonines juostas. Galite visiškai pritaikyti „Essence Pro“ naudodami „Elementor“ puslapio kūrimo priemonę ir „WordPress“ tiesioginį tinkinimo įrankį.

8. Sūdykite

Sizzify

Jei ieškote pasirinktinių temos „Elementor“ šablonų, tada tiesiog įdiekite „Sizzify“ „WordPress“ svetainėje. Tai puikiai veikia su visomis nemokamomis ir „WordPress“ temomis.

Patikrinkite pristatymus naudodami pasirinktinius „WooCommerce“ valdiklius, tinklalapių šablonus ir galingus priedus. Tai patogi pradedantiesiems ir visiškai integruos „Elementor“ statytoją.

9. Potenza

Potenza

„Potenza“ yra vieno puslapio „WordPress“ tema, skirta „drag and drop“ puslapių kūrėjams, tokiems kaip „Elementor“. Kartu su keliais stulpelių išdėstymais ir pagrindiniu puslapiu valdikliais galite lengvai sukurti bet kokio tipo svetainę.

Jis ateina su madingais ypatumais, tokiais kaip tinkintas fonas, animacijos, slinkties paralaksas ir vaizdo slankiklis. Jis yra draugiškas pradedantiesiems ir reikalauja labai mažai laiko, kad galėtų įsikurti.

10. Tinkinkite

Tinkinkite

„Customize“ yra nemokama „WordPress“ daugiafunkcinė tema, kuri puikiai tinka populiariems „drag and drop“ puslapių kūrėjams, įskaitant „Elementor“. Jis gali būti naudojamas kuriant bet kurios verslo nišos svetainę.

Naudodamiesi tinkinimo priemone, galite tinkinti temos spalvas, šriftus, foną ir naršymo meniu. Jis išbandytas su visais pagrindiniais „WordPress“ papildiniais, kurie gali būti naudojami kuriant el. Prekybos svetaines.

11. Želė

Zelė

„Zelle“ yra stilinga ir moderni „WordPress“ tema su vieno puslapio išdėstymu. Tai gerai veikia su „Elementor“, kuri leidžia lengvai pritaikyti kiekvieną dizaino elementą.

Joje yra visi įprasti nustatymai, kurių galite tikėtis iš lanksčios „WordPress“ temos, įskaitant el. Prekybos palaikymą. Jį galima lengvai išversti ir taip pat galima naudoti kuriant daugiakalbes svetaines.

12. Mygtukas Interaktyvus

Mygtukas Interaktyvus

„Button Interactive“ yra paprastas „WordPress Elementor“ šablonas. Jis pasižymi drąsiomis ir ryškiomis spalvomis su traškia tipografija. Šį šabloną galite naudoti nukreipimo puslapių ir pasirinktinių maketų kūrimui.

Jis siūlo skyrius po antraštės sritimi, kad būtų galima pridėti vaizdų galerijas, atsiliepimus, komandos narius ir poraštę. Šabloną lengva pritaikyti ir jį galima išplėsti naudojant „Elementor“ modulius.

13. Neve

Neve

„Neve“ yra lanksti ir pradedantiesiems draugiška „WordPress“ tema. Tai gražiai veikia su „Elementor“ ir leidžia lengviau sukurti pasirinktinius svetainės išdėstymus.

Kartu pateikiami keli įmontuoti maketai ir šablonai, kuriuos galite redaguoti naudodami „Elementor“. Jis paruoštas vertimui palaikant RTL kalbas ir daugiakalbius „WordPress“ papildinius.

14. Phlox

Phlox

„Phlox“ yra nemokama ir daugialypė „WordPress“ tema, palaikoma „Elementor“. Pateikiama dešimtys maketų ir šablonų, kad sukurtų svetainę bet kuriai verslo nišai. Jame taip pat yra 1 paspaudimo demonstracinio turinio diegimo programa, kuri padės greitai pradėti.

Kitos pastebimos funkcijos apima lietimui patogų slankiklį, lipnią antraštę, mega meniu, vaizdo įrašo foną, išplėstinius portfelio šablonus ir gražiai animuotus skyrius..

15. Alec

Alec

„Alec“ yra paprastas „WordPress Elementor“ šablonas, sukurtas gražiai, norint sukurti pasirinktinius nukreipimo puslapius jūsų muzikos ir grupės tinklalapiui. Kartu pateikiamas viso ekrano fono vaizdas, kurį galite tinkinti naudodami „Elementor“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemonę.

Žemiau esančiuose skyriuose galite pridėti savo turinį, vaizdų galeriją ir būsimus įvykius. Taip pat galite įterpti vaizdo įrašą naudodami pasirinktinį foną.

16. Sveiki

Sveikas, Elementor

Sveiki, tai minimalistinė „WordPress“ tema, sukurta specialiai „Elementor“ puslapio kūrėjui. Jame yra matomas vaizdas su dideliu pasirinktiniu logotipu ir turiniu antraštės skyriuje. Toliau galite pridėti raginimo veikti mygtuką ir pasirinktines piktogramas.

Kartu pateikiamos pasirinktinės spalvos, lanksčios antraštės parinktys, naršymo meniu ir dar daugiau. Ši tema visiškai palaiko RTL kalbas.

17. Aletėja

Aletėja

„Alethea“ yra stilingas „WordPress Elementor“ šablonas floristams, gėlių parduotuvėms ir darželiams. Jis pasižymi gražiu išdėstymu ir lanksčiu dizainu su visomis įprastomis funkcijomis, kurių tikitės iš aukščiausios klasės temos.

Galite tinkinti numatytuosius temos parametrus naudodami tiesioginį tinkinimo elementą arba naudodami elementą „Elementor“, norėdami sukurti pasirinktinius maketus.

18. Orfeo

„Orfeo“

„Orfeo“ yra vieno puslapio „WordPress“ daugiafunkcinė tema, skirta sukurti bet kokio tipo svetainėms. Tai labai lengvai pritaikoma ir gerai veikia su „Elementor“, jei norite redaguoti ar kurti pasirinktinius išdėstymus.

Jį lengva nustatyti ir norint pradėti, reikia minimalių pastangų. Kitos svarbios funkcijos yra tinkinta antraštė, fonas, kelios šoninės juostos ir naršymo meniu.

19. „Sydney Pro“

„Sydney Pro“

„Sydney Pro“ yra moderni „WordPress“ tema, skirta kurti smulkaus verslo svetaines laisvai samdomiems darbuotojams ir agentūroms. Tai galima tinkinti naudojant „Elementor“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę ir „WordPress“ tinkinimo įrankį su tiesiogine peržiūra.

Tema siūlo pasirinktines antraštes, puslapių šablonus, kontaktų formą ir socialinės medijos piktogramas. Tai visiškai palaiko „WooCommerce“ ir gali būti naudojama kuriant internetinę parduotuvę.

20. Listee

Listee

„Listee“ yra galinga „WordPress“ verslo katalogo tema ir pateikiama su išplėstine paieškos funkcija, kad būtų galima filtruoti sąrašus jūsų svetainėje.

Ši tema pateikiama su pateikimo forma, skirta vartotojams pateikti savo verslą. Tai suderinama su populiariais „WordPress“ papildiniais.

21. „ColorWay“

„ColorWay“

„ColorWay“ yra nemokama ir lengva „WordPress“ tema, sukurta specialiai elektroninės prekybos parduotuvėms, restoranams, mažoms internetinėms įmonėms ir laisvai samdomiems darbuotojams. Jis pasižymi spalvingu dizainu, kuris lankytojams suteikia patrauklių ir linksmų įspūdžių.

Temos išdėstymas yra pagrįstas elementais ir jūs galite lengvai jį pritaikyti naudodami „Elementor“ puslapio kūrimo priemonę.

22. Visuomenės nuomonė

Vieša nuomonė

Visuomenės nuomonė yra graži „WordPress“ žurnalo tema, skirta laikraščių ir leidybos įmonėms. Joje yra keli spalvų variantai kiekvienai maketo daliai. Taip pat galite dėti skelbimus naudodami pasirinktinį valdiklį.

Kartu su sudėtingais kategorijų išdėstymais galite tvarkyti savo straipsnius ir turinį. Naudodami „Elementor“ modulius, galite lengvai tinkinti kiekvieną savo svetainės skyrių.

23. Giliai

Giliai

„Deep“ yra puiki „WordPress Elementor“ tema, sukurta naudojant „Elementor“ puslapio kūrimo priemonę. Jame yra vizualios poraštės kūrėjas, išplėstinis mega meniu ir galingos temos parinktys. Komplekte yra 1 paspaudimo demonstracinio turinio diegimo programa, kuri padės nedelsiant pradėti.

Jame yra keletas pasirinktinių valdiklių, įskaitant socialinius kanalus, skelbimo slankiklį, atsiliepimus, naujausias apžvalgas ir informacinio biuletenio prenumeratą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „Elementor“ temas ir šablonus. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „Beaver Builder“ temų ir šablonų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me