23 geriausios „WordPress“ gyvenimo aprašymo temos jūsų internetiniame CV (2020 m.)

Ar jūs ieškote „WordPress“ gyvenimo aprašymo ar gyvenimo aprašymo temos? Sukūrę internetinį gyvenimo aprašymą su savo CV, galite padėti reklamuoti savo prekės ženklą, susirasti darbą ir užmegzti naujų kontaktų.


„WordPress“ yra ideali platforma profesionaliam buvimui internete kurti. Šiame straipsnyje mes rankomis išrinkome geriausias „WordPress“ atnaujinimo temas, kurias galite naudoti norėdami padaryti galingą įspūdį.

„WordPress“ gyvenimo aprašymo ir gyvenimo aprašymo temos

Pradžia su savo internetine gyvenimo aprašymo svetaine

Pirmiausia norint sukurti internetinį CV ar Tęsti svetainę naudojant „WordPress“, jums reikės domeno vardo ir prieglobos.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“, nes jie yra oficialus „WordPress“ rekomenduojamas prieglobos paslaugų teikėjas ir siūlo „WPBeginner“ vartotojams išskirtinę 60% nuolaidą + nemokamą domeno vardą..

Norėdami gauti daugiau rekomendacijų, galbūt norėsite perskaityti mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą.

Patarimai, kaip pasirinkti domeno vardą atnaujinti svetaines

Pirmiausia peržiūrėkite mūsų bendruosius patarimus, kaip pasirinkti geriausią domeno vardą svetainei. Pagrindiniai patarimai išliks tokie patys, tačiau apie juos reikia galvoti iš asmeninio prekės ženklo perspektyvos.

Daugelis influencerių ir rinkodaros atstovų labiau mėgsta savo vardus naudoti kaip savo domenų vardus. Pavyzdžiui, „SyedBalkhi.com“.

Toliau turite užregistruoti .com domeno vardą. Juos lengviau įsimenama, o mobiliuosiuose telefonuose yra skirtas .com klavišas, kurį naudojant lengviau rašyti.

Jei turite bendrą vardą, tada .com domenas su jūsų vardu gali būti neprieinamas. Vietoj brūkšnelių, skaičių ar neteisingos jūsų vardo rašybos rekomenduojame naudoti ką nors kitą, o ne savo vardą.

Kai kurie pradedantieji gali ieškoti neįprasto domeno plėtinio, pvz., .Name, .me ar .info. Nerekomenduojame naudoti šių domenų plėtinių ir raginame jus laikytis .com domeno vardo.

Pasirinkę domeno vardą ir nusipirkę prieglobą, turėsite įdiegti „WordPress“. Vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų išsamiame vadove, kaip sukurti „WordPress“ tinklaraštį, ir jūs būsite pasiruošę ir paleisite laiką..

Kai jūsų svetainė bus paruošta, kitas žingsnis yra rasti tinkamą „WordPress“ atnaujinimo temą ir ją įdiegti. Jei jums reikia pagalbos, tada išsamias instrukcijas skaitykite mūsų vadove, kaip įdiegti „WordPress“ temą.

Tai pasakius, čia pateikiamos geriausios „WordPress“ atnaujinimo temos rinkoje (tiek nemokamos, tiek mokamos)..

1. Institucija Pro

Institucija Pro

Norite padaryti stiprų pirmą įspūdį kaip influenceris? „Authority Pro“ yra „WordPress“ tema, sukurta specialiai influenceriams, kad jie galėtų parodyti savo gyvenimo aprašymą, kompetenciją ir sukurti tvirtą asmeninį prekės ženklą.

Ši tema yra sukurta ant „Genesis“ sistemos, kuri garsėja aukštais kodavimo standartais ir našumu. Ant „Genesis“ sistemos taip pat sukūrėme savo „WPBeginner“ svetainės šabloną.

„Authority Pro“ temos pagrindiniame puslapyje yra modernus išdėstymas su garsiu raginimu veikti. Tai apima du naršymo meniu, socialinį meniu, lankstų antraštės išdėstymą ir puslapio šablonus.

Temą labai lengva nustatyti ir dauguma funkcijų veikia be dėžutės, nereikia jokių konfigūracijų. Tinkinimams pridedamas temos parinkčių skydelis ir visiškas tinkinimo priemonės palaikymas.

„StudioPress“ dabar yra WP Engine, populiariausios valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės, dalis. Galite gauti šią temą ir visas daugiau nei 35 ar daugiau „StudioPress“ temų, jei prisiregistruojate į „WP Engine“ prieglobą norėdami sukurti savo svetainę.

Premija: „WPBeginner“ vartotojai taip pat gauna papildomus 30% nuolaidą. Pradėkite nuo „WP Engine“.

2. Divi

Divi

„Divi“ yra populiari daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Kartu pateikiama dešimtys paruoštų svetainių šablonų, kurie puikiai tinka kurti asmeninę svetainę su jūsų gyvenimo aprašymu ir internetiniu CV.

„Divi“ tema naudojamas galingas „Divi“ puslapio kūrimo priemonės papildinys, kuris leidžia tiesiog vilkti ir mesti elementus, kad sukurtumėte bet kokį norimą pasirinktinį išdėstymą. Taip pat galite eksportuoti maketą iš vienos „Divi“ instaliacijos į kitą.

Komplekte yra daugybė pasirinktinių dizaino elementų, kuriuos galite pridėti prie savo išdėstymo, įskaitant slankiklius, karuseles, raginimo veikti mygtukus, galerijas ir dar daugiau.

3. Astra

Astra tema

„Astra“ yra puiki universalios „WordPress“ tema, kad sukurtų internetinį buvimą. Jis pateikiamas pasirinkus lankstų išdėstymą ir veikia su visais šiuolaikiniais puslapių kūrimo priemonės papildiniais.

Jis gražiai atrodo visuose įrenginiuose, pasižymi mobiliuoju reaguojančiu dizainu ir gražia tipografija. Kartu pateikiami keli puslapių šablonai, socialinės žiniasklaidos integracija, „WooCommerce“ palaikymas ir dar daugiau. Jis pristatomas su parengtais naudoti tinklalapių išdėstymais, kuriuos galite įdiegti vienu paspaudimu.

Šie pradedančiųjų svetainių šablonai leidžia jums sukurti atnaujinimo svetainę, skirtą autoriams, fotografams, dizaineriams, menininkams, finansų patarėjams ir visai kitai pramonei..

Galite naudoti nemokamą versiją arba gauti jų visą gyvenimą apmokamą paketą, kad pasiektumėte visus būsimus šablonus ir atnaujinimus.

4. Autorius Pro

Autorius Pro

„Author Pro“ yra graži „WordPress“ tema, skirta rašytojams, tinklaraštininkams ir autoriams. Dėl savo profesionalaus dizaino ir modernaus erdvaus išdėstymo jis yra puikus pasirinkimas pademonstruoti savo internetinį CV ir atnaujinti.

Sukurtas ant „Genesis“ sistemos, „Autorius Pro“ apima temų parinkčių skydą, kuris padeda greitai nustatyti savo svetainę. Jis yra visiškai pritaikomas naudojant temos pritaikymą ir pridedamas su lanksčiomis antraštėmis, puslapio šablonais, tinkintais valdikliais ir kitomis lengvai naudojamomis funkcijomis..

5. Ypatingai

Nepaprastai

Jei ieškote lanksčios temos savo gyvenimo aprašymui ar portfelio svetainei sukurti, tada pasižiūrėkite į „Ultra“. Ši neįtikėtinai galinga daugiafunkcinė „WordPress“ tema yra įmontuota „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė.

Tai taip pat apima dešimtis įmontuotų dizainų, maketų ir šablonų, kuriuos galite naudoti kaip atspirties tašką kurdami savo atnaujinimo svetainę. „Ultra“ siūlo tokias funkcijas kaip slinktis paralaksu, animacijos, skaitikliai, „Google“ žemėlapiai, slankiklis ir dar daugiau.

6. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra puiki nemokama daugiafunkcinė „WordPress“ tema, tinkanti visų rūšių tinklalapiams, įskaitant gyvenimo aprašymą ar asmeninį tinklaraštį. Jos lanksčios parinktys leidžia jums sukurti apsvaiginimo svetainę be jokių kodavimo įgūdžių.

Jis veikia su visais populiariais puslapių kūrimo priemonės papildiniais, kurie leidžia per kelias minutes susikurti savo pasirinktinius išdėstymus. „OceanWP“ yra parengta naudoti „WooCommerce“, suderinama daugiakalbėmis kalbomis ir parengta vertimui. Nepaisant daugybės funkcijų, ją labai lengva naudoti ir pritaikyti.

„OceanWP“ pateikiama su vienu paspaudimu demonstruojamų maketų, kuriuos galite importuoti, norėdami sukurti bet kokio tipo svetainę, įskaitant paprastus tinklaraščius, gyvenimo aprašymus, aplanką ir dar daugiau.

7. „OneEngine“

„OneEngine“

„OneEngine“ yra kūrybinga vieno puslapio „WordPress“ tema, skirta profesionalams. Jame yra gražus maketuotojas ir skyriai, skirti pridėti paslaugas ir portfelio elementus.

Pagrindiniame puslapyje yra nuostabūs animaciniai skaitikliai, įgūdžių skyrius, kontaktinė forma ir socialinės žiniasklaidos integracija. Tai gana lengva nustatyti naudojant daugybę tinkinimo parinkčių.

8. „ResumeX“

„ResumeX“

„ResmeX“ yra moderni „WordPress“ tema atnaujinimo svetainei, kad būtų galima parodyti savo portfolio ir įgūdžius. Ši graži „WordPress“ tema yra lengvai nustatomas pagrindinis puslapis, neribotos spalvos, „Google“ šriftai ir dar daugiau.

Jis visiškai reaguoja, parengtas vertimas, taip pat gali būti naudojamas kuriant internetinę parduotuvę. Jis optimizuotas greičiui ir našumui ir palaiko visus svarbiausius „WordPress“ papildinius.

9. Objektyvas

Objektyvas

„Lense“ yra „WordPress“ fotografijos tema, tinkanti kurti internetinį aplanką su jūsų gyvenimo aprašymu ir kontaktine informacija. Jame yra gražus mobiliųjų įrenginių išdėstymas ir keli stiliai, skirti rodyti jūsų aplanką ir galerijas.

Jis tiekiamas su neribotu spalvų pasirinkimu, labai greitu nustatymu ir lengvai naudojamomis pritaikymo parinktimis. Jame yra integruoti socialinės žiniasklaidos integracijos ir turinio aptikimo valdikliai, kurie padeda reklamuoti turinį jūsų svetainėje.

10. Mąstytojas

Mąstytojas

„Mąstytojas“ yra „WordPress“ asmeninės svetainės tema, tinkanti tinklaraščiams, gyvenimo aprašymams ir aplankams kurti. Jis pasižymi moderniu minimalistiniu dizainu, pabrėžiant elegantišką tipografiją ir gražų vaizdą.

Kartu pateikiamas visas „WooCommerce“ palaikymas, SEO optimizuotas kodas, pasirinktiniai valdikliai ir aukščiausios kokybės „Soliloquy“ slankiojantis papildinys. Tai lengva nustatyti naudojant temos pritaikymą.

11. „Boss Pro“

„Boss Pro“

„Boss Pro“ yra daugialypė „WordPress“ tema įmonėms ir specialistams. Jis pasižymi minimalistiniu dizainu, gražia tipografija ir daug laisvos erdvės, todėl jūsų vaizdai pasirodo.

Jis gali būti naudojamas kuriant profesionalų gyvenimo aprašymo svetainę arba norint parodyti savo internetinį CV. Ši „WooCommerce“ parengta „WordPress“ tema yra sukurta ant „Genesis“ temos pagrindų. Tai labai lengva naudoti ir pritaikyti naudojant temos pritaikymą ir temos nustatymų skydą.

12. Buvimas

Buvimas

Buvimas yra daugialypė „WordPress“ tema, tinkanti bet kokio tipo verslui ar asmeninei svetainei. Komplekte yra 10 paruoštų tinklalapių demonstracinių variantų, įskaitant aplanką ir tinklaraščių svetainę, kurie tinka pateikti jūsų gyvenimo aprašymui ir CV.

Komplekte yra 1 spustelėjimo demonstracinis diegimo programa, paprastas temos nustatymų puslapis ir daugybė tinkinimo parinkčių. Jis turi įmontuotą slankiklį, nuvilkite valdiklius ir pilną „WooCommerce“ palaikymą.

13. Tęsti

Tęsti

Jei ieškote minimalios temos, kad būtų tiesiog rodomas atnaujinimo puslapis, tada patikrinkite Tęsti. Šią nemokamą „WordPress“ temą lengva naudoti ir joje yra minimalistinis atnaujinimo puslapio dizainas.

Ši „vCard“ atnaujinimo tema teikiama su temos tinkinimo priemonės palaikymu, leidžiančiu tinkinti atnaujinimą be redagavimo kodo. Jis yra paruoštas „Gutenberg“ ir taip pat gali būti naudojamas kaip įprasta minimalistinių tinklaraščių tema.

14. Didi

Ar aš

„Didi“ yra „WordPress“ tema, sukurta specialiai mados ir gyvenimo būdo tinklaraščiams. Jame yra elegantiška tipografija su stilingu išdėstymu, kuris padėtų jūsų vaizdus priekyje ir centre.

Tai puikiai tinka atnaujinti temą, skirtą mados fotografams, modeliams, dizaineriams ir menininkams. Tai lengva naudoti, net ir pradedantiesiems. Daugelis temos nustatymų tiesiog veiktų, galite naudoti tinkinimo parametrus, jei norite pasirinkti papildomas parinktis.

15. Tęsti

Tęsti

Tęsti yra paryškinta „WordPress“ tema, skirta internetiniam gyvenimo aprašymui, CV ar asmeninei svetainei. Šis gražus internetinio gyvenimo aprašymo šablonas yra su įmontuotu aplanko tipu ir gali būti naudojamas kaip vieno puslapio tema.

Pagrindinis puslapis yra sudarytas iš skirtingų skyrių, tokių kaip apie įgūdžius, projektus, aplanką, tinklaraštį ir kontaktinę formą. Jis taip pat gali būti naudojamas keliuose puslapiuose.

16. Nico

Nico

„Nico“ yra gražiai suprojektuota „WordPress“ tema, skirta atnaujinti, fotografuoti ir aplankyti svetaines. Jis turi gražų filtruojamą aplanką su tinklelio išdėstymu, kuris padeda parodyti geriausius jūsų darbus.

„Nico“ yra labai lankstus, turėdamas pasirinktinių spalvų, fono, antraštės ir socialinės medijos parinktis. Kartu su pasirinktiniu temų skydeliu galite greitai nustatyti savo svetainę.

17. Parallax

Paralaksas

„Parallax“ yra stulbinančiai puošni „WordPress“ tema su viso ekrano paralakso fonu ir unikaliu išdėstymu. Jis pateiktas 40 skirtingų maketų ir yra lengvai naudojamas vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemonė.

Tai taip pat apima pasirinktinius valdiklius socialinei medijai, aplanko skyrių ir vaizdų filtrus. Jis gali būti naudojamas kaip vieno puslapio tema, vienas puslapis su begaliniu slinkties elementu arba kaip įprasta kelių puslapių tema.

18. Spenceris

Spenceris

„Spencer“ yra „WordPress“ tema, skirta įmonėms ir specialistams. Jame yra modernus verslo tinklalapio išdėstymas su matomu raginimu veikti, dideli antraštės vaizdai ir elegantiškos spalvų schemos.

Tai taip pat apima kelių puslapių šablonus, viso pločio puslapio šabloną, pasirinktinius socialinės medijos valdiklius ir turinio aptikimo funkcijas. Jį galima lengvai nustatyti naudojant tiesioginį pritaikymą ir palaiko visus populiarius puslapių kūrimo priemonės papildinius.

19. Užtemimas

Užtemimas

Jei ieškote paprastesnės ir sudėtingesnės savo gyvenimo aprašymo svetainės temos, tada patikrinkite „Eclipse“. Ši graži tema skirta parodyti savo kūrybą naudojant elegantišką tipografiją, erdvų išdėstymą ir žemės tonų spalvų schemas.

Tai apima aplanko skyrių, pasirinktinius valdiklius socialinės medijos profiliams ir „Instagram“ nuotraukoms bei visišką „WooCommerce“ palaikymą.

20. Pasamdyta

Pasamdytas

Pasamdyta yra nemokama „WordPress“ tema, specialiai sukurta kurti internetinę atnaujinimo svetainę. Jame yra dviejų stulpelių išdėstymas su socialinės medijos meniu kairėje ir viso ekrano antraštės vaizdas dešinėje. Pagrindiniame puslapyje rodomas pasveikinimo pranešimas, adresas, el. Pašto adresas ir telefono numeris.

Pasamdytasis turi skirtingus svarbių puslapių šablonus ir atskirą tinklaraščio skyrių. Tai labai greita sąranka ir lengva pritaikyti. Aukščiausios klasės temos versijoje taip pat yra papildomų puslapių šablonų ir daugiau pritaikymo parinkčių.

21. Xtron

Xtron

„Xtron“ yra nemokama „WordPress“ tema, sukurta specialiai asmeniniams tinklaraščiams, gyvenimo aprašymams ir aplankams. Jame yra švarus profesionalus dizainas, kurio viršuje yra skaidrių skaidrių meniu.

Ji sukurta taip, kad ją naudojant būtų kuo mažiau sąrankos, ir ją galima išplėsti naudojant „WordPress“ papildinius. Taip pat galite naudoti jį su puslapių kūrimo priemonės papildiniu, kad prireikus sukurtumėte pasirinktinius maketus.

22. Bensonas

Bensonas

„Benson“ yra „WordPress“ aplanko tema, skirta dizaineriams, fotografams ir kitiems kvalifikuotiems specialistams. Kartu pateikiama vaizdo įrašų ir vaizdų skaidrių demonstracija, skirta portfelio dalis, keli vaizdų galerijos išdėstymai ir dar daugiau.

Tai apima pasirinktinius valdiklius, skirtus integruoti socialinę mediją, turinio valdiklius ir dar daugiau. Visos temos parinktys yra tvarkingai išdėstytos temų tinkinimo priemonėje, todėl jas gana lengva naudoti ir tinkinti.

Premijos papildinys

23. Atnaujinkite statybininką

Atnaujinti statybininką

Jei jau turite „WordPress“ svetainę ar jums patinkančią temą ir norite pridėti profesionalų gyvenimo aprašymą, tada „Resume Builder“ yra jums papildinys. Jį sukuria lengvai naudojama sąsaja, leidžianti sukurti savo gyvenimo aprašymą. Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti profesionalų internetinį gyvenimo aprašymą „WordPress“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo „WordPress“ svetainės gyvenimo aprašymą ir atnaujinti temą. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą iš 24, kuriuos turi turėti „WordPress“ papildiniai verslo svetainėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map