23 найкращі теми резюме WordPress для вашого інтернет-резюме (2020)

Шукаєте резюме або тему резюме для WordPress? Створення резюме в Інтернеті з резюме може допомогти просувати ваш особистий бренд, знайти роботу та встановити нові контакти.


WordPress – ідеальна платформа для створення професійної присутності в Інтернеті. У цій статті ми підібрали вручну деякі найкращі теми резюме WordPress, які можна використовувати для створення потужного враження.

Теми резюме та резюме для WordPress

Початок роботи з веб-сайтом онлайн-резюме

Для того, щоб створити свій Інтернет-резюме або резюме веб-сайту за допомогою WordPress, спочатку вам знадобиться доменне ім’я та хостинг.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost, оскільки вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress, і вони пропонують користувачам WPBeginner ексклюзивну знижку 60% + безкоштовне доменне ім’я.

Для отримання додаткових рекомендацій ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як вибрати найкращий хостинг для WordPress.

Поради щодо вибору доменного імені для резюме веб-сайтів

Спочатку подивіться наші загальні поради щодо вибору найкращого доменного імені для веб-сайту. Основні поради залишатимуться тими ж, але їх потрібно продумати з точки зору особистого бренду.

Багато впливових та маркетологів вважають за краще використовувати власні повні імена як доменні імена. Наприклад, SyedBalkhi.com.

Далі вам потрібно зареєструвати доменне ім’я .com. Вони легше запам’ятати, а мобільні телефони мають спеціальний ключ .com, який спрощує їх друк.

Якщо у вас є загальна назва, домен .com з вашим іменем може бути недоступним. Замість використання дефісів, цифр або неправильних написань вашого імені ми радимо використовувати щось інше, ніж ваше власне ім’я.

Деякі початківці можуть скористатися рідкісним розширенням домену, таким як .name, .me або .info. Ми не рекомендуємо використовувати ці розширення домену, і ми закликаємо вас дотримуватися доменного імені .com.

Вибравши доменне ім’я та придбавши хостинг, вам потрібно буде встановити WordPress. Дотримуйтесь інструкцій у нашому повному покроковому посібнику про те, як запустити блог WordPress, і ви будете працювати і працювати за короткий час.

Після того, як ваш веб-сайт буде готовий, наступним кроком є ​​пошук відповідної теми резюме для WordPress та встановлення його. Якщо вам потрібна допомога, перегляньте наш посібник щодо встановлення теми WordPress для отримання детальних інструкцій.

Сказавши це, ось наш вибір найкращих тем для резюме WordPress на ринку (як безкоштовних, так і платних).

1. Авторитет Pro

Authority Pro

Хочете зробити сильне перше враження як впливовий? Authority Pro – це тема WordPress, створена спеціально для тих, хто впливає, щоб продемонструвати своє резюме, досвід та встановити сильний особистий бренд.

Ця тема побудована на основі структури Genesis, яка відома високими стандартами кодування та продуктивністю. Ми побудували наш шаблон веб-сайту WPBeginner на вершині структури Genesis.

Домашня сторінка теми “Тема” має сучасний макет із помітним закликом до дії. Він включає два навігаційні меню, соціальне меню, гнучку компоновку заголовка та шаблони сторінок.

Тема дуже проста в налаштуванні, і більшість функцій виходять із коробки без необхідної конфігурації. Для налаштування він постачається з панеллю параметрів теми та повною підтримкою налаштування.

Зараз StudioPress є частиною WP Engine, найпопулярнішої керованої хостингової компанії WordPress. Ви можете отримати цю тему та всі 35+ інших тем для StudioPress, якщо ви зареєструєтесь на хостингу WP Engine для створення свого веб-сайту.

Бонус: Користувачі WPBeginner також отримують додаткові 30% знижки. Почніть з WP Engine.

2. Діві

Діві

Divi – популярна багатоцільова тема WordPress. Він постачається з десятками готових шаблонів веб-сайтів, які ідеально підходять для створення особистого веб-сайту з вашим резюме та онлайн-резюме.

Тема Divi використовує потужний плагін для перетягування сторінок Divi, який дозволяє просто перетягувати елементи, щоб створити будь-який власний макет, який ви хочете. Ви також можете експортувати макет з однієї установки Divi в іншу.

У комплекті є безліч елементів дизайну на замовлення, які ви можете додати до своєї верстки, включаючи повзунки, каруселі, кнопки заклику до дії, галереї тощо.

3. Астра

Тема Астра

Astra – це відмінна універсальна тема WordPress для створення онлайн-присутності. Він постачається з гнучким варіантом компонування і працює з усіма сучасними плагінами для створення сторінок.

Це красиво виглядає на всіх пристроях завдяки мобільному чуйному дизайну та гарній типографії. Він постачається з декількома шаблонами сторінок, інтеграцією соціальних медіа, підтримкою WooCommerce та ін. Він постачається з готовими до використання макетами веб-сайтів, які можна встановити одним клацанням миші.

Ці шаблони веб-сайтів для початківців дозволяють налаштувати веб-сайт резюме для авторів, фотографів, дизайнерів, художників, фінансових консультантів та майже будь-якої іншої галузі.

Ви можете скористатися безкоштовною версією або отримати пакет оплати за весь час, щоб отримати доступ до всіх майбутніх шаблонів та оновлень.

4. Автор Pro

Автор Pro

Author Pro – прекрасна тема WordPress, призначена для письменників, блогерів та авторів. Його професійний дизайн та сучасний просторий макет роблять його прекрасним вибором для демонстрації вашого онлайн-резюме та резюме.

Автори Pro Pro, побудовані на основі Genesis, включають панель параметрів тем, яка допомагає швидко налаштувати веб-сайт. Він повністю налаштовується за допомогою налаштування теми та постачається з гнучкими заголовками, шаблонами сторінок, спеціальними віджетами та іншими простими у використанні функціями.

5. Ультра

Ультра

Якщо ви шукаєте гнучку тему для створення свого резюме чи веб-сайту для портфоліо, тоді погляньте на Ultra. Ця неймовірно потужна багатоцільова тема WordPress оснащена вбудованим конструктором перетягування сторінок.

Він також включає десятки вбудованих дизайнів, макетів та шаблонів, які ви можете використовувати як вихідну точку для створення вашого резюме веб-сайту. Ультра має багато таких функцій, як прокрутка паралакса, анімації, лічильники, карти Google, повзунок та багато іншого.

6. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це відмінна безкоштовна багатоцільова тема WordPress, яка підходить для всіх веб-сайтів, включаючи резюме або особистий блог. Його гнучкі варіанти дозволяють зробити приголомшливий веб-сайт без будь-яких навичок кодування.

Він працює з усіма популярними плагінами для створення сторінок, що дозволяє створювати власні власні макети за лічені хвилини. OceanWP готовий до WooCommerce, сумісний з багатомовними і перекладом. Незважаючи на безліч функцій, користуватися і налаштувати це дуже просто.

OceanWP постачається з демонстраційними макетами в один клік, які ви можете імпортувати, щоб створити будь-який тип веб-сайту, включаючи прості блоги, резюме, портфоліо тощо.

7. OneEngine

OneEngine

OneEngine – це креативна тема WordPress на одній сторінці для професіоналів. Він має прекрасний конструктор макетів та розділів для додавання послуг та елементів портфоліо.

На домашній сторінці представлені красиві анімовані лічильники, розділ навичок, форма контактів та інтеграція соціальних медіа. Це досить легко налаштувати з тоннами параметрів налаштування.

8. РезюмеX

ResumeX

ResmeX – це сучасна тема WordPress для веб-сайту резюме, щоб продемонструвати ваше портфоліо та навички. Ця прекрасна тема WordPress оснащена легкою настройкою домашньої сторінки, необмеженими кольорами, шрифтами Google тощо.

Він повністю чуйний, готовий до перекладу, а також може бути використаний для запуску інтернет-магазину. Він оптимізований для швидкості та продуктивності та підтримує всі найкращі плагіни WordPress.

9. Лінза

Об'єктив

Lense – тема фотографії WordPress, яка підходить для створення онлайн-портфоліо з вашим резюме та контактною інформацією. Він має прекрасний мобільний макет та кілька стилів для відображення свого портфоліо та галерей.

Він поставляється з необмеженим вибором кольорів, супершвидким налаштуванням та простими у використанні параметрами налаштування. Він має вбудовані віджети інтеграції соціальних медіа та вмісту, які допомагають просувати вміст на вашому веб-сайті.

10. Мислитель

Мислитель

Мислитель – це тема особистого веб-сайту WordPress, яка підходить для блогів, резюме та портфоліо. Він має сучасний мінімалістичний дизайн з акцентом на вишукану типографіку та прекрасне зображення зображення.

Він постачається з повною підтримкою WooCommerce, оптимізованим кодом для SEO, користувацькими віджетами та преміум-плагіном для повзунка Soliloquy. Його легко налаштувати за допомогою налаштування теми.

11. Boss Pro

Boss Pro

Boss Pro – багатоцільова тема WordPress для бізнесу та професіоналів. Він має мінімалістичний дизайн з прекрасною типографією та великою кількістю білого простору, завдяки чому ваші зображення вискакують.

Він може бути використаний для створення веб-сайту професійного резюме або для демонстрації вашого інтернет-резюме. Ця тема WordPress, готова до WooCommerce, побудована на основі тематичної структури Genesis. Це дуже просто у використанні та налаштуваннях за допомогою налаштування теми та панелі налаштувань теми.

12. Присутність

Присутність

Наявність – це багатоцільова тема WordPress, яка підходить для будь-якого бізнесу чи особистого веб-сайту. У комплекті є 10 готових демонстрацій веб-сайтів, включаючи портфоліо та веб-сайт блогу, які підходять для відображення вашого резюме та резюме.

Він постачається з демо-програмою для встановлення в 1 клік, сторінкою легких налаштувань тем і тоннами параметрів налаштування. У ньому є вбудований слайдер, віджети для перетягування та повна підтримка WooCommerce.

13. Резюме

Резюме

Якщо ви шукаєте мінімальну тему, щоб просто відобразити сторінку резюме, тоді перегляньте резюме. Ця безкоштовна WordPress тема проста у використанні та має мінімалістичний дизайн для вашої сторінки резюме.

Ця тема резюме vCard оснащена підтримкою налаштування теми, що дозволяє налаштувати резюме без редагування коду. Це Гутенберг готовий і може також використовуватися як звичайна мінімалістична тема блогів.

14. Діді

Діді

Діді – тема WordPress, створена спеціально для блогів про моду та стиль життя. У ньому витончена типографія зі стильним розташуванням, що ставить ваші зображення спереду та в центр.

Він ідеально підходить для теми резюме, спеціально для фотографів моди, моделей, дизайнерів та художників. Він простий у використанні навіть для абсолютних новачків. Більшість налаштувань тем просто працюватимуть із поля, а для додаткових параметрів можна скористатися інструментом налаштування.

15. Резюме

Резюме

Резюме – це смілива тема WordPress для онлайн-резюме, резюме чи особистого веб-сайту. Цей красивий шаблон резюме в Інтернеті постачається із вбудованим типом портфоліо і може використовуватися як тема однієї сторінки.

Домашня сторінка складається з різних розділів, зокрема про, навички, проекти, портфоліо, блог та контактну форму. Він також може бути використаний для багатосторінкового веб-сайту.

16. Ніко

Ніко

Ніко – це прекрасно оформлена тема WordPress для резюме, фотографії та веб-сайтів для портфоліо. Він має прекрасний фільтрувальний портфоліо з макетом сітки, який допоможе вам показати найкраще у своїй роботі.

Ніко відрізняється великою гнучкістю зі спеціальними кольорами, фоном, заголовком та параметрами соціальних медіа. Він оснащений спеціальною панеллю темів, яка допоможе вам швидко налаштувати веб-сайт.

17. Паралакс

Паралакс

Parallax – це надзвичайно чудова тема WordPress з фоном паралекса на повноекранному екрані та унікальним макетом. Він поставляється в 40 різних макетах і простий у використанні конструктор перетягування сторінок.

Він також включає власні віджети для соціальних медіа, розділ портфоліо та фільтри зображень. Він може використовуватися як тема однієї сторінки, одна сторінка з нескінченним прокруткою або як звичайна тема на декількох сторінках.

18. Спенсер

Спенсер

Spencer – тема WordPress, призначена для бізнесу та професіоналів. У ньому представлений сучасний макет веб-сайту бізнесу з помітним закликом до дій, великими зображеннями заголовків та елегантними кольоровими схемами.

Він також включає в себе кілька шаблонів сторінок, шаблон сторінки на повну ширину, спеціальні віджети для соціальних медіа та функції виявлення вмісту. Його можна легко налаштувати за допомогою живого налаштування та підтримує всі популярні плагіни для побудови сторінок.

19. Затемнення

Затемнення

Якщо ви шукаєте простішу і складнішу тему для веб-сайту резюме, тоді перегляньте Eclipse. Ця красива тема створена для того, щоб продемонструвати вашу творчу роботу з вишуканою типографікою, просторим макетом та кольором кольорів.

Він включає розділ портфоліо, спеціальні віджети для профілів соціальних медіа та фотографій в Instagram, а також повну підтримку WooCommerce.

20. Найняли

Найняли

Найманий – безкоштовна тема WordPress, спеціально розроблена для створення веб-сайту резюме. У ньому розміщено розкладку з двома стовпцями з меню соцмереж зліва та зображенням заголовка на повноекранному екрані праворуч. На домашній сторінці відображається вітальне повідомлення, адреса, електронна пошта та номер телефону.

Найманий має різні шаблони для важливих сторінок та окремий розділ блогу. Це дуже швидке налаштування і легко налаштувати. Преміальна версія теми також постачається з додатковими шаблонами сторінок та більшою кількістю параметрів налаштування.

21. Xtron

Xtron

Xtron – безкоштовна тема WordPress, розроблена спеціально для особистих блогів, резюме та портфоліо. Він відрізняється чистим професійним дизайном із навігаційним меню внизу вгорі.

Він призначений для роботи з коробки з мінімальними налаштуваннями і може бути розширений за допомогою плагінів WordPress. Ви також можете використовувати його з плагіном для створення сторінок для створення користувальницьких макетів, якщо це необхідно.

22. Бенсон

Бенсон

Benson – тема портфоліо WordPress для дизайнерів, фотографів та інших кваліфікованих фахівців. Поставляється із слайд-шоу для відео та зображень, виділеним розділом портфоліо, декількома макетами галереї зображень та ін.

Він включає в себе спеціальні віджети для інтеграції соціальних медіа, віджети для вмісту тощо. Усі параметри теми акуратно організовані під налаштування теми, що робить його досить простим у використанні та налаштуваннях.

Бонусний плагін

23. Резюме будівельника

Резюме будівельника

Якщо у вас вже є сайт WordPress або тема, яка вам подобається, і ви хочете додати професійне резюме, то Resume Builder – це плагін для вас. Він пропонує простий у користуванні інтерфейс для створення вашого резюме. Детальні вказівки див. У нашому посібнику про те, як створити професійне онлайн-резюме в WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему резюме та резюме для вашого сайту WordPress. Ви також можете побачити наш список із 24 плагінів WordPress для ділових веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me