24 geriausios „WordPress“ renginių temos (2019 m.)

Ar ieškote geriausios „WordPress“ renginių temos? Ne visose „WordPress“ temose yra funkcijų ir dizaino, padedančių reklamuoti renginį ar konferenciją. Šiame straipsnyje parodysime geriausias renginių ir konferencijų „WordPress“ temas.


Geriausios „WordPress“ temos renginiams

Renginio tinklalapio kūrimas naudojant „WordPress“

„WordPress“ yra puikus įrankis renginių vedėjams ir organizatoriams kurti savo svetaines. Jis integruojamas su trečiųjų šalių platformomis, kad būtų galima parduoti bilietus, pridėti renginių kalendorius, palaikyti tiesioginius pokalbius ir dar daugiau.

Tačiau turite įsitikinti, kad pasirenkate tinkamą savo svetainės platformą. Savarankiškoje „WordPress.org“ svetainėje suteikiama prieiga prie visų galingų „WordPress“ funkcijų (žr. „WordPress.com“ vs „WordPress.org“)..

Norėdami pradėti, jums reikės domeno vardo ir „WordPress“ prieglobos paskyros.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių „WordPress“ prieglobos bendrovių, tiekiančių daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje. Jie taip pat suteikia mūsų vartotojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir 60% nuolaidą.

Įsigiję prieglobą, kitas žingsnis yra įdiegti „WordPress“. Vykdykite mūsų vadovą, kaip sukurti svetainę, kur rasite nuoseklias instrukcijas.

Kitas laikas pasirinkti savo įvykių svetainės temą. Pasirinkite „WordPress“ įvykių temą iš mūsų ekspertų, pateiktų žemiau.

Šiame sąraše yra ir nemokamų, ir mokamų temų, ir visos jos yra mobiliesiems pritaikytos.

1. Konferencija

Konferencija

Konferencija yra moderni ir stilinga „WordPress“ tema, skirta renginiams, konferencijoms, parodoms ir dar daugiau. Kartu su integruota „PayPal“ integracija galima priimti mokėjimus internetu. Jis taip pat gražiai integruojasi su trečiųjų šalių įrankiais, tokiais kaip „Eventbrite“.

Jame yra modernus pagrindinio puslapio išdėstymas su skyriais, kuriuose galima pridėti pranešėjų, rėmėjų, bilietų, tinklaraščių įrašų, atsiliepimų ir dar daugiau. Jame yra neribotos spalvų schemos, socialinis bendrinimas, tinkinti valdikliai ir keli išdėstymai. Taip pat pridedamas pasirinktinių temų parinkčių skydelis, padėsiantis lengvai nustatyti savo svetainę.

2. Susitikimas

Susitikimas

Susitikimas yra ypač atsakinga „WordPress“ tema, skirta renginiams ir konferencijoms. Jame yra sudėtingas modernus pagrindinio puslapio išdėstymas su dideliu viso ekrano slankikliu, įvykių skaičiavimo laikmačiu ir raginimo veikti mygtukais. Tai lengva valdyti skyriuose, kad būtų galima pridėti garsiakalbius, vietą, rėmėjus ir bilietų kainų lentelę.

Jis gali būti naudojamas kaip vieno puslapio šablonas, taip pat kaip kelių puslapių tema. Viduje rasite daugybę galimybių bendrinti socialinę mediją, pasirinktinius valdiklius, spalvas ir dar daugiau. Jis taip pat pristatomas su geriausiu „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonės papildiniu.

3. Vadovas

Vadovas

„Leader“ yra galinga ir labai lanksti universalios „WordPress“ tema, tinkanti renginiams, konferencijoms ir verslo tinklalapiams. Jis pristatomas su 28 ir daugiau pagrindinio puslapio maketais, 13 antraščių stilių, 36 aplanko šablonais, 12 tinklaraščių maketų ir dar daugiau.

Komplekte yra lengvas temos parinkčių skydelis su vieno spustelėjimo demonstracinio importuotojo mygtuku, leidžiantis greitai nustatyti savo svetainę. Jis pristatomas su puslapių kūrimo priemone ir „premium“ slankikliu.

4. „OpenEvent“

„OpenEvent“

„OpenEvent“ yra galinga „WordPress“ tema, sukurta specialiai tokiems renginiams kaip konferencijos, seminarai, susitikimai ir dar daugiau. Jis skirtas parduoti daugiau bilietų, padarydamas jūsų renginio svetainę išskirtinę. Jo modernų pagrindinio puslapio išdėstymą labai lengva nustatyti ir jis netgi pateikiamas naudojant „front-end“ redaktorių, kuris leidžia jums redaguoti savo svetainę tiesiai iš pagrindinio puslapio..

Jis pateikiamas su vieno spustelėjimo įvykių importuotoju iš „Facebook“ renginio ir „Eventbrite“. Galite parodyti, kas turi „RSVP“, „Facebook“ ir sudominti savo auditoriją „Facebook“. Galite lengvai pridėti pranešėjų, rėmėjų, atsiliepimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų galerijų. Ji taip pat integruota su keliais trečiųjų šalių įrankiais, įskaitant „WooCommerce“, bilietams parduoti.

5. Čakra

Čakra

„Chakra“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema su lanksčiomis parinktimis. Jis tinka visų tipų verslo tinklalapiams, įskaitant renginius ir konferencijas. Jį sudaro 12 namų puslapių stilių, 6 tinklaraščių puslapių stiliai, 17 puslapių pavyzdžių ir 23 daugkartinio naudojimo dizaino elementai.

Jis pristatomas su slankikliu, papildomu puslapių kūrimo įrankiu, visapusišku daugiakalbių svetainių palaikymu. „WooCommerce“ yra pasirengusi, todėl galite parduoti bilietus iš savo svetainės.

6. „Conference Pro“

„Conference Pro“

„Conference Pro“ yra lanksti ir moderni „WordPress“ tema, skirta renginiams ir konferencijoms. Komplekte yra lankstus renginių kompozitoriaus nuvilkimas, leidžiantis jums sukonfigūruoti gražią renginio svetainę ir pasirinktinius nukreipimo puslapius, jei jums to reikia.

Tai apima skyrius, kuriuose galima lengvai pridėti renginio datą, vietą, rėmėjus, pranešėjus, atsiliepimus ir dar daugiau. Jis integruojamas su visais „WordPress“ renginių valdymo papildiniais, trečiųjų šalių bilietų pardavimo svetainėmis ir pateikiamas su integruota socialinės žiniasklaidos integracija, kuri padeda reklamuoti jūsų renginį..

7. Amore

Amore

Ieškai „WordPress“ temos šeimos renginiams, pavyzdžiui, vestuvėms, susibūrimams ir vakarėliams? Pažvelkite į Amorę. Ši gražiai suprojektuota „WordPress“ tema puikiai tinka tokiems renginiams.

Pagrindiniame puslapyje yra gražus viso ekrano slankiklis su animaciniu įvykių skaičiavimu. Galite sukurti ir naudoti bet kurią norimą spalvų schemą. Visas temos parinktis galima nustatyti naudojant temos pritaikymą. Kartu su paprasta puslapių kūrimo priemone galite sukurti savo pasirinktinius išdėstymus.

8. Speakersumo

Speakersumo

„Speakersumo“ sukurtas specialiai viešiesiems pranešėjams. Tai leidžia parodyti įvykius, kuriuose dalyvavote kaip pranešėjas, būsimus renginius ir pridėti būsimų įvykių užsakymo formą.

Kartu pateikiamas tvarkaraščio kalendorius, renginių skyrius su informacijos puslapiu, pristatymai, užsakymo formos raginimo veikti mygtukai. Jį lengva nustatyti ir jame yra 1 paspaudimo demonstracinės versijos diegimo programa su turiniu ir nustatymais.

9. Konferencijos tema

Konferencijos tema

Konferencijos tema yra labai gražiai sukurta „WordPress“ tema renginiams, pavyzdžiui, konferencijoms, parodoms, dirbtuvėms ir dar daugiau. Tai labai modernus vaizdas su nuostabiu slankikliu viršuje, o po jo pateikiama informacija apie renginius, pavyzdžiui, pranešėjai, sesijos, tvarkaraštis, vieta, rėmėjai ir dar daugiau.

Kartu pateikiami puikūs pranešėjų puslapių šablonai, tvarkaraštis, viso pločio puslapių šablonai ir atskiri tinklaraščių puslapiai. Tai veikia su visais trečiųjų šalių bilietų pardavimo sprendimais ir jūs netgi galite naudoti juos su „WordPress“ el. Prekybos papildiniais norėdami parduoti savo bilietus.

10. Renginys

Renginys

Ar jūs ieškote madingesnės „WordPress“ temos pramoginiams renginiams, pavyzdžiui, koncertams, klubams, muzikos festivaliams? Pažvelkite į renginio temą. Ši drąsi ir moderni „WordPress“ tema skirta muzikos renginiams, klubų startams ir kitiems pramogų bei gyvenimo būdo renginiams.

Jį teikia renginių valdymas, garso, vaizdo įrašai, nuotraukų galerijos ir įmontuotas socialinis bendrinimas. Jame yra integruotas „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė, 1 paspaudimo demonstracinės programos diegimo programa ir galingas temos pritaikymo skydas.

11. Renginys

Renginys

Jei ieškote nemokamos „WordPress“ renginių temos, tada „Event“ yra ta tema jums. Jame yra stilingas pagrindinio puslapio išdėstymas, kurį lengva nustatyti naudojant tiesioginį temos pritaikymą. Tai apima pasirinktinius valdiklius, kelias šonines juostas, antraštės valdiklio sritį, artėjančius įvykius ir dar daugiau.

Tai apima gražius tinklaraščių įrašų šablonus, viso pločio puslapį, didelius antraščių vaizdus ir daugiakalbių svetainių, naudojančių „Polylang“ papildinį, palaikymą. Tai veikia su trečiųjų šalių renginių bilietų pardavimo paslaugomis, taip pat su „WooCommerce“.

12. Flexi

Flexi

„Flexi“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, tinkanti visų rūšių verslo tinklalapiams, įskaitant renginius. Jis turi elegantišką tinklalapio dizainą su nuostabiais paralakso efektais ir dideliu viso pločio slankikliu. Kartu pateikiami keli pagrindinio puslapio stiliai, išdėstymo pasirinkimai ir spalvų schemos.

Viduje taip pat rasite skyrių, kuriuose galite pridėti komandos narių, portfelio elementų, nuotraukų galerijų, partnerių ir dar daugiau. Pristatoma kartu su puslapių kūrimo priemone, 1 spustelėjimo demonstracinės programos diegimo programa ir lengvesnėmis sąrankos instrukcijomis.

13. „Keynote“

„Keynote“

„Keynote“ yra „WordPress“ renginio tema, pristatoma kartu su „The Core“, kuri yra kelių temų paketas, supakuotas vienos mega temos viduje. Jį sudaro dešimtys stilių, neribotos spalvos, galingas socialinis bendrinimas, neribotas puslapių išdėstymas ir daugybė kitų variantų.

Kartu su integruotu įvykių valdymo skyriumi galite lengvai pridėti įvykius ir rodyti įvykių tvarkaraščio kalendorių. Jį nesunku nustatyti, jį galima įdiegti vienu spustelėjimu ir integruotu puslapių kūrimo įrankiu.

14. Ką tik vedęs

Ką tik susituokę

Ieškai vestuvių renginio elegantiško dizaino? Pažvelkite į „WordPress“ tiesiog vedusių vestuvių temą. Jis pateikiamas su unikaliu dizainu, gražiais viso ekrano fono paveikslėliais, vieno stulpelio pagrindiniu puslapiu ir puikiomis vaizdų galerijomis.

Tai yra 4 spalvų schemos, taip pat galite pasirinkti savo spalvas. Čia taip pat rasite skyrių, kuriuose galite pridėti jaunikių, pamergių, apgyvendinimo, rezervavimo, kontaktinių formų ir dar daugiau.

15. Minimalus Pro

Minimalus Pro

Minimalizmas dažnai suteikia paprastumo ir leidžia kurti tikrai puikius dizainus. „Mimimum Pro“ yra minimalistinė „WordPress“ tema, turinti erdvius išdėstymus ir grakštų dizainą. Jis sukurtas remiantis „Genesis“ teminiais pagrindais ir yra labai optimizuotas greičiui ir našumui. Čia yra supaprastintas temos parinkčių skydelis, kad būtų galima greičiau nustatyti.

Jos pagrindinį puslapį sudaro skirtingos valdikliams paruoštos sritys, leidžiančios vilkti ir mesti turinio valdiklius, kad sukurtumėte pagrindinį puslapį. Tai taip pat apima tinkintus puslapių šablonus, tinkinamą antraštę ir foną.

16. Atomas

Atominis

„Atomic“ yra nuostabi universalioji „WordPress“ verslo tema. Ryškiausios jo savybės yra traški tipografija ir gražus vaizdų demonstravimas.

Jis tiekiamas su gražiais projekto elementų šablonais, nuotraukų galerijomis, iššokančiaisiais langais vaizdo įrašams ir lengvu pritaikymu. Visos temos parinktys yra tinkinimo priemonėje, taip pat pridedamas pradžios vadovas.

17. Įžvalga

Įžvalga

„Insight“ yra daugialypė „WordPress“ tema, tinkanti turtingo turinio renginių svetainėms su žurnalo stiliaus išdėstymu. Jis pateikiamas su keliais pasirinktiniais valdikliais ir visiškai valdikliais pritaikytu pagrindinio puslapio išdėstymu.

Tai yra 3 spalvų schemos. Visos temos parinktys yra lengvai prieinamos per pritaikymą ir temos parinkčių skydelį. Tai veikia su visais trečiųjų šalių renginių bilietų papildiniais.

18. Osciliatorius

Osciliatorius

„Oscillator“ yra lanksti „WordPress“ tema, skirta muzikos renginiams, grupėms ir muzikantams. Komplekte yra įmontuotas slankiklis, menininkai, diskografija, renginių valdymas, galerijos ir vaizdo įrašai.

Jame yra gražus muzikos grotuvas, kurį galite rodyti visoje svetainėje. Jis taip pat turi pagrindinį puslapį, kurį galite nuvilkti su tinkintais valdikliais turinio paieškai, socialiniams tinklams, „Twitter“, „Flickr“ ir dar daugiau.

19. Mondree

Mondree

„Mondree“ yra galinga „WordPress“ tema, sukurta specialiai renginių ir renginių vedėjams. Kartu pateikiamas intuityvus nutempimo įvykių kūrimo priemonė, kuri veikia kaip puslapių kūrimo priemonė, kuria jūsų įvykių nukreipimo puslapius.

Tai apima įrašų tipus, kad būtų galima lengvai pridėti garsiakalbius, sesijas, tvarkaraščius, rėmėjus, atsiliepimus ir dar daugiau. Galite parduoti savo bilietus naudodami bet kurią trečiosios šalies platformą arba tiesiogiai naudodamiesi „WooCommerce“. Tai lengviau nustatyti naudojant temos pritaikymą, pasirinktinius valdiklius ir temos nustatymų puslapį.

20. Highendis

highend

„Highend“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, sukurta siekiant lankstumo ir lengvo naudojimo. Jis pristatomas su daugiau nei 16 demonstracinių modelių šablonų su vilkimo ir nuleidimo galimybėmis, kad būtų galima greitai sukurti bet kurią norimą svetainę. Jame yra 1 paspaudimo demonstracinis diegimo programa ir galingas temos parinkčių skydelis, skirtas greičiau įdiegti.

Jis paruoštas vertimui ir yra aprūpintas visuotine „WooCommerce“ pagalba, leidžiančia jums parduoti bilietus internetu. Tai taip pat apima „premium“ slankiklį, puslapio kūrimo priemonę ir tinklelio išdėstymo papildinius, kad sukurtumėte savo pasirinktinius puslapių išdėstymus.

21. Vertohas

Vertohas

Sukurtas renginių profesionalams, „Vertoh“ yra graži „WordPress“ tema bet kokio pobūdžio renginių tinklalapiams. Jis skirtas padėti parduoti daugiau bilietų ir sugeneruoti jūsų renginio vedėjus.

Tai 16 spalvų schemų ir 4 antraščių stiliai, kad jūsų svetainė būtų išskirtinė. Tai apima pasirinktinius įrašų tipus, kad būtų galima pridėti pranešėjų, rėmėjų, atsiliepimų, lankytinų vietų ir dar daugiau. Jis gerai integruojamas su trečiųjų šalių renginių bilietų pardavimo svetainėmis. Be to, norėdami parduoti bilietus, galite naudoti „PayPal“ ir „WooCommerce“.

22. Hestia

Hestia

Jei ieškote nemokamos ir lanksčios galimybės sukurti renginio svetainę, tada patikrinkite Hestia. Ši nemokama tema yra supakuota su aukščiausios klasės funkcijomis, gražiais šablonais ir veikia su puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Beaver Builder“.

Kartu pateikiami išplėstiniai gražių antraščių stilių nustatymai, keli pasirinkimo išdėstymai, šoninės juostos ir gražus pagrindinio puslapio išdėstymas. Tai yra parengta „WooCommerce“ ir suderinama su „bbPress“ ir visais svarbiausiais „WordPress“ papildiniais.

23. Taileris

Taileris

Taileris yra „WordPress“ renginio tema, skirta renginių profesionalams ir organizatoriams. Jos pagrindiniame puslapyje yra didelis vaizdas su aiškiu raginimo veikti mygtuku su įvykio data ir vieta. Jis pateikiamas 15 spalvų derinių, garsiakalbių profiliai leidžia atskirti atlikėjus.

Tai taip pat apima įmontuotus skyrius, kuriuose galima pridėti rėmėjų, atsiliepimų, sesijų ir dar daugiau. Komplektuojama su 1 paspaudimo demonstracinės programos įdiegimo programa ir paprastesniu temos nustatymo procesu. Jis veikia su trečiųjų šalių renginių bilietų platformomis, taip pat galite parduoti bilietus naudodamiesi „WooCommerce“ ir „PayPal“.

24. Kūryba

Kreatyvas

„Creativo“ yra „WordPress“ tema, skirta bet kokio tipo tinklalapiams sukurti, naudojant paprastus nuvilkimo įrankius. Komplekte yra 11 paruoštų dizainų, kuriuos galima įdiegti vienu paspaudimu.

Jis veikia su visais populiariais įvykių kalendoriaus papildiniais, „WooCommerce“ ir trečiųjų šalių platformomis, tokiomis kaip bilietų pardavimo paslaugos ir el. Pašto rinkodaros platformos. Tai lengva nustatyti ir labai optimizuota.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias „WordPress“ temas renginiams. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me