24 найкращі теми WordPress для блогів з рецептами

Ви шукаєте найкращі теми WordPress для свого блогу рецептів? Традиційні теми блогу не мають зображень, необхідних для того, щоб ваші рецепти виділялися. У цій статті ми покажемо вам найкращі теми WordPress для блогів з рецептами, які ви можете спробувати відразу.


Найкращі теми WordPress для блогів з рецептами

Складання блогу рецептів за допомогою WordPress

WordPress – це найпростіший у користуванні веб-розробник на ринку. Він ідеально підходить для обміну рецептами та створення цікавих веб-сайтів, пов’язаних з їжею.

Доступні два різні типи WordPress. WordPress.com – це розміщена платформа, побудована на вершині WordPress, а потім є WordPress.org, відомий також як WordPress, що розміщується власноруч. Детальніше дивіться у нашому порівнянні WordPress.com з WordPress.org.

Ми рекомендуємо використовувати WordPress.org з власною інформацією, оскільки він надає вам доступ до всіх потужних функцій WordPress прямо з коробки.

Для створення власного веб-сайту WordPress вам знадобиться обліковий запис WordPress та доменне ім’я.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендованим хостинг-провайдером.

Вони погодилися запропонувати нашим користувачам знижку 60%, безкоштовний домен та безкоштовну SSL. Угода, яку ви не отримаєте в іншому місці.

Після придбання хостингу ви можете піти наперед і встановити WordPress. Дотримуйтесь нашого посібника про те, як запустити блог про їжу, покрокові інструкції.

Після того, як ви все налаштуєте, саме час вибрати тему для вашого веб-сайту. Давайте розглянемо кілька найкращих тем WordPress для блогів з рецептами.

Примітка. У цьому списку є як безкоштовні, так і оплачені теми, і всі вони реагують на мобільні пристрої.

1. Кале

Кале

Якщо ви шукаєте вільну, чисту та просту тему рецептів, тоді погляньте на Кале. Ця мінімалістична тема WordPress має традиційний макет блогу з усіма основними функціями.

Він оснащений спеціальним титульним аркушем, на якому розміщені викладені публікації та великий допис. Він також має можливість показувати банер або повзунок повідомлень у заголовку та включає повну підтримку електронної комерції та RTL.

2. Гурман

Гурман

Гурман – це потужна тема WordPress для продовольчих блогів, рецептів та веб-сайтів ресторанів. Це частина більшого пакету з 23 готових веб-сайтів, які можна встановити одним кліком. Кожен шаблон можна повністю редагувати за допомогою інтегрованого конструктора перетягування сторінок.

Вона включає в себе кілька повзунків WordPress з різними стилями, кілька макетів, необмежений вибір кольорів та інше. Це дуже просто у використанні та включає потужну панель параметрів тем для налаштування вашого веб-сайту.

3. Cookely

Cookely

Cookely – тема рецептів WordPress, створена спеціально для блогів про їжу та кулінарію. Ця прекрасна тема поставляється з рецептурною карткою та вбудованим індексом рецептів, який можна відображати та сортувати за категоріями.

Домашня сторінка розділена на різні розділи, на яких розміщений розділ із вмістом у верхній частині. Він доступний у 4 кольорових схемах, а також ви можете вибрати свої кольори. Розділ блогу може відображатися в будь-якій сітці або стилі списку.

4. Елара Про

Елара

Елара – це елегантно оформлена тема блогу продовольства та рецептів WordPress. Він відрізняється чистим і сучасним дизайном, який робить ваш вміст більш читабельним, а зображення – привабливішими.

Він постачається з конструктором рецептів, шаблоном рецептів, а також з покажчиком рецептів та функціями фільтрації. У ньому є вбудована підтримка для показу оголошень або просування власного контенту. Вона також включає в себе прекрасну титульну сторінку з розділом розміщених публікацій.

5. Флорентійський

Флорентійська

Флорентія – це елегантна та стильна тема WordPress для блогів про їжу та рецепти. Він включає розділ, присвячений рецептам, що дозволяє легко додавати правильно відформатовані рецепти на ваш веб-сайт. Ваші користувачі також зможуть миттєво перейти в режим безкоштовного відволікання.

У ньому є вбудований соціальний обмін, проста налаштування, різні стилі та вибір компонувань. Усі параметри теми чітко організовані під налаштування теми, що дозволяє легко налаштувати та використовувати.

6. Foodie Pro

Foodie Pro

Побудований на тематичній основі Genesis, Foodie Pro – це добре створена тема WordPress для блогів з рецептами, веб-сайтів про страви, ніші, пов’язані зі здоров’ям та харчуванням. Він оснащений повністю вибудженим сучасним макетом, що дозволяє перетягувати елементи для налаштування вашого веб-сайту.

Вона включає в себе панель параметрів тематичних налаштувань, підтримку живого настроювача, користувацькі заголовки, декілька макетів сторінок тощо. Він високо оптимізований для швидкості та продуктивності.

7. Cupcake

Кекс

CupCake – це стильний і милий WordPress рецепт та тема блогу продовольства. Він оснащений унікальним дизайном, який використовує забавні кольорові гами та сучасний макет для презентації.

Він включає елементи перетягування та налаштування домашньої сторінки. Всередині ви знайдете розділи, щоб додати елементи портфоліо, популярні товари, повзунки та закликати до дій. Його також можна використовувати для додавання інтернет-магазину на ваш веб-сайт.

8. Щоденне блюдо

Щоденне блюдо

Daily Dish – це сучасна тема WordPress для веб-сайтів про їжу та рецепти. Він побудований на ґенезі та має розкладку з двома колонками з акцентом на красиву типографіку та елегантне відображення зображень.

Він оснащений простою у користуванні панеллю параметрів теми, налаштованим заголовком, декількома шаблонами сторінок та готовими областями для віджетів. Це електронна комерція готова і її можна легко використовувати, щоб додати розділ магазину до вашого веб-сайту.

9. Фуджіка

Foodica

Foodica – це красива тема журналу WordPress для журналів про їжу. Він оснащений сучасним дизайном та пропонує 6 варіантів кольорів на вибір.

Це включає прості у використанні шорт-коди, щоб додати рецепти інгредієнтів у ваші статті. Він включає спеціальні розділи для відображення рекламних зон та банери для заробітку в Інтернеті. Вона включає в себе просту панель параметрів теми та повну підтримку налаштування в реальному часі.

10. Їжа4Soul

Їжа4Soul

Food4Soul – це ще один відмінний варіант для теми WordPress з їжею або рецептами. Він оснащений сучасним дизайном із великим зображенням заголовка вгорі, а за вашими соціальними профілями та навігаційними меню.

Він включає елементи перетягування та налаштування для настройки макета домашньої сторінки. Всередині ви знайдете легкі розділи для управління портфоліо, додайте останні публікації, контактну форму, Карти Google тощо. Налаштувати його легко та включає в себе панель параметрів тематики.

11. Наря

Наря

Narya – це тема WordPress журналу для веб-сайтів про їжу та рецепти. Він постачається з виділеним форматом рецептів і спеціальним плагіном рецепта. Він також поставляється з преміум-слайдером та плагіном для побудови макета.

Інші помітні функції включають 6 макетів домашніх сторінок, 6 макетів галереї, кілька стилів заголовків, користувацькі кольори та багато іншого. Простіше налаштувати, і всі варіанти тем чітко організовані.

12. Фуджі

Фуджі

Foodie – тема WordPress, створена для кухарів, продовольчих блогерів та рецептів. Він включає в себе розділ рецептів після легко додавання інгредієнтів, інструкцій і навіть відео. Користувачі також можуть оцінювати рецепти, і ви можете сортувати ваші найвищі рейтинги.

Він використовує традиційний макет блогу з двома стовпцями з підтримкою користувальницького фону та спеціального завантаження логотипу. Це працює з вікна, і всі параметри теми можна легко налаштувати за допомогою живого налаштування.

13. Кухня

Кухня

Кухня – це стильна тема WordPress, створена спеціально для веб-сайтів про їжу та рецепти. Він постачається зі спеціальним плагіном рецептів, що дозволяє легко додавати та керувати своїми рецептами. Кожен рецепт має власну спеціалізовану рецептурну картку, яку можна розмістити на декількох сторінках чи дописах.

Вона включає дві різні макети, кілька шаблонів сторінок та стилі заголовків. Вона включає в себе спеціальні віджети, необмежену колірну гамму, прекрасне зображення та інше.

14. Рецепти їжі

Рецепти їжі

Якщо ви шукаєте безкоштовну тему WordPress для рецептів, то ознайомтеся з рецептами їжі. Він побудований на основі завантажувальної програми та має розкладку двох стовпців з правою бічною панеллю. Область вмісту також поділена на сітку з двома стовпцями на робочому столі та одну розкладку стовпців на мобільному пристрої.

Вона включає підтримку завантаження користувальницького логотипу, меню соціальних медіа, фонового зображення на повноекранному екрані тощо. Це досить просто в налаштуванні і його можна легко використовувати для швидкого запуску блогу.

15. Смакуйте

Смакуйте

Смак – це свіжа та чиста тема WordPress з великою кількістю функцій для рецептів блогів. Він поставляється з декількома комбінаціями макетів у двох та трьох колонових сітках.

Вона також включає в себе спеціальну картку рецептів, яку можна додати до будь-яких публікацій або сторінок WordPress. Інші помітні функції включають в себе популярний повзунок вмісту, користувацькі віджети, інтеграцію соціальних медіа, необмежену кількість кольорів, підтримку контактної форми та багато іншого.

16. Арті

Арті

Artie – це тематичний блог WordPress, який можна легко налаштувати. Він поставляється в декількох кольорах з безліччю комбінацій макетів, областей, готових до віджетів, та різних стилів.

Вона включає підтримку фотогалереї, відеогалереї, шорт-коди рецептів, шрифти значків тощо. Всі параметри теми чітко організовані та досить прості в налаштуванні.

17. Перець+

Перець +

Pepper + – це універсальна тема WordPress з декількома проектами під ключ, включаючи одну для веб-сайту про продукти харчування / рецепти. Він вимагає модульного підходу до дизайну і постачається з різними модулями, які ви можете просто перетягувати та створювати різні макети.

Pepper + готовий до WooCommerce, а також може бути використаний для створення багатомовних веб-сайтів. Він пропонує дружній досвід для початківців з простими інсталяторами в один клік та швидшим налаштуванням тем.

18. Сіль & Перець

Сіль і перець

Сіль і перець – це елегантно розроблена тема WordPress для веб-сайтів про їжу та рецепти. У ньому є прекрасний розділ рецептів, який дозволяє легко додавати рецепти. Він включає в себе красиві шаблони для відображення цих рецептів із фільтрами на основі категорії.

Для редагування сторінок він постачається з візуальним конструктором сторінок і плагіном слайдера. Він готовий до перекладу і також може бути використаний на багатомовних веб-сайтах.

19. Смачно

Смачно

Смачно – це сучасна тема блогу WordPress для любителів їжі, відгуки про ресторани та веб-сайти з рецептами. У ньому розміщений великий користувацький заголовок з подальшим розміщенням у двох стовпцях із бічною панеллю праворуч.

До інших функцій можна віднести власну авторську біо-скриньку, спільний доступ до соціальних мереж, великі зображення та чітку типографіку. Це досить просто і працює з коробки з мінімальними налаштуваннями.

20. Базова лінія

Базова лінія

Baseline – тема журналу для WordPress, що веде журнал у стилі журналу. Нагорі є красивий повзунчик вмісту, за яким слідує ваш найважливіший вміст.

Він фокусується на чудовому відображенні ваших зображень та чіткій типографії, щоб запропонувати елегантне користувацьке враження. Він досить простий у використанні і не включає ніяких безладів. Всередині ви також знайдете посібник із налаштування теми, який допоможе вам розпочати роботу відразу.

21. Ямблог

Yumblog

YumBlog – це потужна тема рецептів WordPress, яка постачається з преміальним плагіном WordPress. Це дозволяє додавати, керувати та ділитися рецептами зі свого веб-сайту. Його також можна використовувати, щоб ваші користувачі могли додавати свої власні рецепти.

Він має приємний сучасний макет із фокусом на зображеннях, щоб фотографії вашої їжі виглядали дивовижно. Він постачається разом із програмою Beaver Builder для легкого створення макетів сторінок за допомогою інструментів перетягування.

22. Аромат

Аромат

Смак – це добре продумана WordPress тема для ресторанів, їжі та рецептів. Вона включає в себе красиві меню ресторанів, значки їжі, користувацькі кольори та підтримку користувальницьких шрифтів.

Це дуже просто налаштувати за допомогою встановника демо-контенту в один клік та повністю інтегрованого конструктора візуальних сторінок. Ви можете спробувати різні макети та стилі, щоб створити справді унікальний досвід для вашого веб-сайту.

23. Foody Pro

Foody Pro

Foody Pro – це красиво розроблена тема WordPress для блогерів про їжу та веб-сайти з рецептами. Ця елегантна тема відрізняється чудовою типографією та чистою просторою схемою. Тут використовується велика кількість білого простору, завдяки чому ваші зображення виділяються.

Він готовий до WooCommerce, постачається з віджетом Instagram і включає автоматично сформований індекс рецептів. Це працює нестандартно, і всі варіанти теми зручні для початківців.

24. Іглу

Іглу

Igloo – ще одна гнучка і красиво розроблена тема WordPress для блогу рецептів, ресторану чи кафе. Він відрізняється прекрасним сучасним дизайном, елегантними фотогалереями та вбудованою інтеграцією у соціальні медіа.

Для веб-сайтів ресторану є система управління меню та відгукові розділи. Він поставляється в декількох кольорових схемах, і ви можете змінювати кольори для окремих сторінок. Усі параметри теми легко налаштувати за допомогою налаштування теми з попереднім попереднім переглядом.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми WordPress для блогів з рецептами. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map