24 найкращі теми WordPress для подій (2019)

Шукаєте найкращу тему WordPress для подій? Не всі теми WordPress оснащені функціями та дизайном, які допоможуть вам просувати свою подію чи конференцію. У цій статті ми покажемо вам найкращі теми WordPress для заходів та конференцій.


Кращі теми WordPress для подій

Створення веб-сайту події за допомогою WordPress

WordPress – ідеальний інструмент для керівників подій та організаторів для створення своїх веб-сайтів. Він інтегрується з сторонніми платформами для продажу квитків, додавання календарів подій, підтримки чату в реальному часі тощо.

Однак вам потрібно переконатися, що ви вибираєте правильну платформу для свого веб-сайту. Власний веб-сайт WordPress.org надає вам доступ до всіх потужних функцій WordPress (див. WordPress.com проти WordPress.org).

Для початку вам знадобиться доменне ім’я та обліковий запис хостингу WordPress.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших хостинг-компаній WordPress, яка працює на 2+ мільйонах веб-сайтів у всьому світі. Вони також надають нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 60% знижку.

Після придбання хостингу наступним кроком буде встановлення WordPress. Дотримуйтесь нашого посібника щодо створення веб-сайту покрокові інструкції.

Далі настав час вибрати тему для веб-сайту подій. Виберіть тему WordPress для подій з нашого експертного вибору нижче.

У цьому списку включені як безкоштовні, так і оплачені теми, і всі вони зручні для мобільних пристроїв.

1. Конференція

Конференція

Конференція – це сучасна та стильна тема WordPress для подій, конференцій, виставок тощо. Він приймає вбудовану інтеграцію PayPal для прийому платежів в Інтернеті. Він також чудово інтегрується із сторонніми інструментами, такими як Eventbrite.

Він має сучасний макет для домашньої сторінки з розділами для додавання доповідачів, спонсорів, квитків, публікацій в блогах, відгуків тощо. Він має необмежену колірну гамму, соціальний обмін, спеціальні віджети та кілька макетів. Також доступна панель параметрів спеціальних тем, яка допоможе вам легко налаштувати веб-сайт.

2. Зустріч

Зустріч

Зустріч – надзвичайно чуйна тема WordPress для подій та конференцій. Він має складний сучасний макет домашньої сторінки з великим повзунком повноекранного екрана, таймером зворотного відліку подій та кнопками заклику до дії. У розділах можна легко керувати, додаючи доповідачів, місце проведення, спонсорів та таблицю цін на квитки.

Він може використовуватися як односторінковий шаблон, а також багатосторінкова тема. Всередині ви знайдете безліч варіантів спільного використання соціальних медіа, користувацьких віджетів, кольорів тощо. Він також постачається з преміумним плагіном для перетягування сторінок.

3. Ведучий

Ведучий

Leader – це потужна і гнучка універсальна тема WordPress, яка підходить для подій, конференцій та ділових веб-сайтів. Він постачається з 28+ макетами домашніх сторінок, 13 стилями заголовків, 36 шаблонів портфоліо, 12 макетів блогу та багато іншого.

У комплекті є проста панель параметрів тем із імпортером демонстрації одним клацанням, що дозволяє швидко налаштувати веб-сайт. Він постачається разом із конструктором сторінок і плагіном слайдера.

4. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent – потужна тема WordPress, розроблена спеціально для таких подій, як конференції, семінари, зустрічі тощо. Він призначений для продажу більшої кількості квитків, зробивши свій веб-сайт події видатним. Його сучасний макет домашньої сторінки дуже простий у налаштуванні, і він навіть постачається з редактором, що дозволяє редагувати веб-сайт безпосередньо з першої сторінки.

Він поставляється з імпортером подій в один клік від Facebook події та Eventbrite. Ви можете показати, хто має RSVP у Facebook, та залучити вашу аудиторію у Facebook. Ви можете легко додавати спікерів, спонсорів, відгуки та фотографії та відеогалереї. Він також інтегрується з декількома сторонніми інструментами для продажу квитків, включаючи WooCommerce.

5. Чакра

Чакра

Чакра – багатоцільова тема WordPress з гнучкими опціями. Він підходить для всіх бізнес-сайтів, включаючи події та конференції. Він включає 12 стилів домашньої сторінки, 6 стилів сторінки блогу, 17 зразків сторінок та 23 елементи дизайну для багаторазового використання.

Він постачається з плагіном слайдера, преміум-конструктором сторінок, повною підтримкою багатомовних веб-сайтів. Він готовий до WooCommerce, щоб ви могли продавати квитки зі свого веб-сайту.

6. Конференція Pro

Conference Pro

Conference Pro – це гнучка і сучасна WordPress тема для подій та конференцій. Він постачається з гнучким композитором перетягування подій, що дозволяє вам налаштувати прекрасний веб-сайт подій та спеціальні цільові сторінки, якщо вам це потрібно.

Він включає розділи, щоб легко додавати дату події, місце проведення, спонсори, спікери, відгуки тощо. Він інтегрується з усіма плагінами WordPress для управління подіями, сторонніми веб-сайтами, що продають квитки, та поставляється із вбудованою інтеграцією соціальних медіа для сприяння просуванню вашої події.

7. Аморе

Аморе

Шукаєте тему WordPress для сімейних заходів, таких як весілля, зустрічі та вечірки? Погляньте на Amore. Ця красиво оформлена тема WordPress ідеально підходить для таких подій.

Поставляється з гарним повзунком на повноекранному екрані на домашній сторінці з анімованим відліком подій. Ви можете створити та використовувати будь-яку кольорову гаму. Усі параметри теми можна налаштувати за допомогою налаштування теми. Він також постачається з простим конструктором сторінок, щоб створити свої власні макети.

8. Доповідач

Доповідач

Speakersumo розроблений спеціально для публічних спікерів. Це дозволяє продемонструвати події, на яких ви взяли участь як спікер, майбутні події, та додати форму бронювання на майбутні події.

Він оснащений календарем розкладу, розділом подій із сторінкою деталей, презентаціями, спеціальними кнопками заклику до дії для бронювання форм. Його легко налаштувати і поставляється з демо-програмою для встановлення в 1 клік разом із вмістом та налаштуваннями.

9. Тема конференції

Тема конференції

Тема конференції – це дуже красиво розроблена тема WordPress для таких подій, як конференції, виставки, семінари тощо. Він має дуже сучасний вигляд із приголомшливим повзунком на вершині, а також інформацією про події, наприклад доповідачі, сесії, графік, місце проведення, спонсори тощо.

Він оснащений чудовими шаблонами для сторінок спікера, розкладом, шаблоном сторінок на повну ширину та окремими сторінками блогу. Він працює з усіма сторонніми рішеннями про придбання квитків, і ви навіть можете використовувати його за допомогою плагінів електронної комерції WordPress для продажу власних квитків.

10. Подія

Подія

Ви шукаєте більш модну тему WordPress для розважальних заходів, таких як концерти, клуби, музичні фестивалі? Погляньте на тему події. Ця смілива та сучасна тема WordPress розроблена для проведення музичних заходів, запусків клубів та інших розважальних та способів життя.

Він поставляється з управлінням подіями, аудіо, відео, фотогалереями та вбудованим соціальним обміном. Він включає в себе інтегрований конструктор сторінок перетягування та перетягування, демонстраційний інсталятор в один клік та потужна панель налаштування теми.

11. Подія

Подія

Якщо ви шукаєте безкоштовну тему WordPress для подій, то подія – це тема для вас. Він має стильний макет домашньої сторінки, який легко налаштувати за допомогою програми налаштування теми живої теми. Вона включає власні віджети, декілька бічних панелей, область віджетів заголовка, майбутні події тощо.

Він включає в себе красиві шаблони для публікацій в блозі, сторінку в повну ширину, великі зображення заголовків та підтримку багатомовних веб-сайтів за допомогою плагіна Polylang. Він працює з сторонніми послугами квитків на події, а також WooCommerce.

12. Flexi

Flexi

Flexi – багатоцільова тема WordPress, яка підходить для всіх бізнес-сайтів, включаючи події. Він має елегантний дизайн домашньої сторінки з прекрасними ефектами паралакса та великим повзунком на повну ширину. У комплекті є кілька стилів домашньої сторінки, вибір макета та кольорові схеми на вибір.

Всередині ви також знайдете розділи для додавання членів команди, елементів портфоліо, фотогалереї, партнерів тощо. Він постачається разом із конструктором сторінок, демо-програмою для встановлення в 1 клік та простішими інструкціями з налаштування.

13. Основна записка

Основна

Keynote – це тема події WordPress, що постачається разом із The Core, що представляє собою безліч тем, упакованих всередині однієї мега теми. Він включає десятки стилів, необмежену кількість кольорів, потужний спільний доступ до соціальних мереж, необмежений макет сторінки та багато інших варіантів.

Він оснащений вбудованим розділом управління подіями, щоб легко додавати події та відображати календар розкладу подій. Його легко налаштувати і постачається з інсталятором в один клік та інтегрованим конструктором сторінок.

14. Тільки одружений

Просто одружений

Шукаєте елегантний дизайн весільної події? Погляньте на тему весілля Just Married для WordPress. Він оснащений унікальним дизайном, прекрасними повноекранними фоновими зображеннями, домашньою сторінкою з одним стовпцем та чудовими галереями зображень.

Він доступний у 4 кольорових схемах, а також ви можете вибрати свої кольори. Всередині ви також знайдете розділи для додавання наречених, подружок нареченої, проживання, бронювання, контактних форм тощо..

15. Мінімальний Pro

Мінімальний Pro

Мінімалізм часто приносить простоту і дозволяє створювати по-справжньому чудові конструкції. Mimimum Pro – мінімалістична тема WordPress з просторими макетами та витонченим дизайном. Він побудований на тематичній основі Genesis і високо оптимізований для швидкості та продуктивності. Він пропонує спрощену панель параметрів тем для швидшого налаштування.

Його домашня сторінка складається з різних областей, готових до віджетів, що дозволяють перетягувати віджети вмісту для створення домашньої сторінки. Сюди також входять користувацькі шаблони сторінок, настроюваний заголовок та фон.

16. Атомний

Атомний

Atomic – це чудова універсальна бізнес-тема WordPress. Найпомітніші його особливості – чітка типографія та прекрасне зображення зображень.

Він оснащений красивими шаблонами для предметів проекту, фотогалереями, спливаючою панеллю для відео та легким налаштуванням. Усі параметри теми розміщені під налаштуваннями, і до неї також входить посібник із початку роботи.

17. Інсайт

В поле зору

Insight – багатоцільова тема WordPress, яка підходить для веб-сайтів, багатих на вміст, з макетом стилю журналу. Він постачається з декількома користувацькими віджетами та повністю розробленим макетом домашньої сторінки.

Він доступний у 3 кольорових схемах. Усі параметри теми легко доступні за допомогою налаштування та панелі параметрів тем. Він працює з усіма плагінами, які продають квитки на сторонні події.

18. Осцилятор

Осцилятор

Осцилятор – це гнучка тема WordPress для музичних подій, гуртів та музикантів. У комплекті вбудований слайдер, художники, дискографія, управління подіями, галереї та відео.

Він включає в себе прекрасний музичний плеєр, який можна показувати на всьому сайті. Він також має домашню сторінку перетягування зі спеціальними віджетами для виявлення вмісту, соціальних мереж, Twitter, Flickr тощо.

19. Мондрі

Mondree

Mondree – це потужна тема WordPress, створена спеціально для менеджерів подій та подій. Він постачається з інтуїтивно зрозумілим конструктором подій перетягування, який діє як конструктор сторінок для створення цільових сторінок для ваших подій.

Вона включає типи публікацій для легкого додавання доповідачів, сесій, графіків роботи, спонсорів, відгуків тощо. Ви можете продати квитки на будь-якій сторонній платформі або безпосередньо за допомогою WooCommerce. Простіше налаштувати за допомогою налаштування теми, користувацьких віджетів та сторінки налаштувань тем.

20. Хігенд

високий

Highend – багатоцільова тема WordPress, призначена для гнучкості та простоти використання. Він постачається з 16+ демо-шаблонами з можливістю перетягування та швидкого створення будь-якого веб-сайту, який ви хочете. Він включає демонстраційний інсталятор у 1 клік та потужну панель параметрів тем для швидшого встановлення.

Це переклад готовий і постачається з повною підтримкою WooCommerce, що дозволяє продавати квитки в Інтернеті. Він також включає додаткові слайдер, конструктор сторінок та плагіни для компонування сітки для створення власних макетів сторінок.

21. Вертох

Вертох

Розроблений для професіоналів подій, Vertoh – це прекрасна тема WordPress для будь-якого веб-сайту подій. Він створений, щоб допомогти вам продати більше квитків та генерувати потенційні клієнти для своєї події.

Він поставляється в 16 кольорових схемах і 4 стилях заголовків, щоб надати веб-сайту неповторний вигляд. Вона включає в себе спеціальні типи публікацій, щоб додати доповідачів, спонсорів, відгуки, атракціони тощо. Він добре поєднується з веб-сайтами, що продають квитки, і ви також можете використовувати PayPal та WooCommerce для продажу квитків.

22. Гестія

Гестія

Якщо ви шукаєте безкоштовну та гнучку опцію для створення веб-сайту події, тоді перегляньте Hestia. Ця безкоштовна тема оснащена функціями, що нагадують преміум-клас, красивими шаблонами та працює із розробниками сторінок, як Beaver Builder.

Він оснащений розширеними налаштуваннями для красивих стилів заголовків, декількох варіантів макета, бічних панелей та гарного макета домашньої сторінки. Це WooCommerce, готовий і сумісний з bbPress та всіма необхідними плагінами WordPress.

23. Тайлер

Тайлер

Tyler – тема події WordPress, створена для професіоналів та організаторів подій. На його домашній сторінці розміщено велике зображення з чіткою кнопкою заклику до дії з датою та місцем події. Він представлений у 15 кольорових поєднаннях, профілі динаміків дозволяють розмежувати виконавців.

Він також включає вбудовані розділи для додавання спонсорів, відгуків, сесій тощо. Він поставляється з демо-програмою для встановлення в 1 клік та більш простим процесом налаштування теми. Він працює з сторонніми платформами продажу квитків, і ви також можете продати квитки за допомогою WooCommerce та PayPal.

24. Креатіво

Креатіво

Creativo – це тема WordPress для створення будь-якого веб-сайту за допомогою простих інструментів перетягування. Він постачається з 11 готовими конструкціями, які можна встановити одним клацанням.

Він працює з усіма популярними плагінами календаря подій, WooCommerce та сторонніми платформами, такими як служби продажу квитків та платформи електронного маркетингу електронною поштою. Він простий у налаштуванні та високо оптимізований для продуктивності.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми WordPress для подій. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map