25 geriausi „WordPress“ vieno puslapio temos (2019 m.)

Ar jūs ieškote geriausios „WordPress“ vieno puslapio temos savo svetainei? Daugelis verslo svetainių naudoja vieno puslapio temas, kad sukurtų interaktyvų vartotojo įspūdį. Šiame straipsnyje parodysime keletą geriausių „WordPress“ vieno puslapio temų, kurias galite naudoti savo svetainėje.


Geriausios vieno puslapio „WordPress“ temos

Vieno puslapio svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

„WordPress.org“ svetainė, kurioje esate savarankiškai, yra puiki platforma kurti vieno puslapio svetainę. Peržiūrėkite mūsų vadovą apie skirtumą tarp WordPress.org ir WordPress.com.

Norėdami paleisti savo „WordPress“ svetainę, pirmiausia jums reikės „WordPress“ prieglobos paskyros. Visoms svetainėms reikalinga interneto priegloba. Čia saugomi visi jūsų failai.

Jums taip pat reikės domeno vardo. Tai bus jūsų svetainės adresas internete (pavyzdys: wpbeginner.com).

Jei tik pradedate, tada rekomenduojame naudoti „Bluehost“ arba „SiteGround“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficiali „WordPress“ prieglobos partnerė.

Kai būsite užsiregistravę prieglobai, kitas žingsnis yra įdiegti „WordPress“. Vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų žingsnis po žingsnio vadove, kaip sukurti „WordPress“ tinklaraštį, ir jūs būsite pasiruošę ir paleisite laiką..

Dabar esate pasiruošę įdiegti „WordPress“ temą savo svetainėje. Pasirinkite temą iš mūsų ekspertų pasirinkimo žemiau.

Jei jums reikia pagalbos diegiant temą, vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų „WordPress“ temos vadovo diegimo vadove.

Tai pasakę, pažvelkime į geriausias „WordPress“ vieno puslapio temas.

1. Kūryba

Kreatyvas

„Creativo“ yra „WordPress“ vieno puslapio tema, tinkanti verslo, aplanko ir fotografijos svetainėms. Ši nuostabi daugiafunkcinė tema pateikiama su keliomis paspaudimų demonstracijomis, įskaitant vieno puslapio svetainę. Turėsite tiesiog pakeisti turinį savais ir jums bus gera eiti.

Jis tiekiamas su įmontuotu aplanko turinio tipu, pilnu „WooCommerce“ palaikymu, 7 apvalkalu, 3 dizaino išdėstymais, keliais antraštės išdėstymais ir neribotu spalvų pasirinkimu. Kartu pateikiamos nemokamos programos, pvz., Puslapių kūrimo priemonė, slankiojanti priemonė ir tiesioginio pokalbio papildinys.

2. Montblancas

Montblancas

„Montblanc“ yra graži vieno puslapio „WordPress“ tema, kurią taip pat galima lengvai naudoti kelių puslapių svetainėse. Skirta verslo, fotografijos ir portfelio svetainėms. Pagrindiniame puslapyje yra didelis viso ekrano slankiklis su skaidriu naršymo meniu ir logotipu viršuje.

Komplekte yra 5 pagrindinio puslapio maketai, 4 kūrybinių antraščių stiliai, keli portfelio maketai ir visiškas „WooCommerce“ palaikymas. Jis pristatomas kartu su nuvilkimo puslapio kūrimo priemone ir slankiojančiu moduliu. Temos nustatymas yra paprastas, nes paprasta importuoti demonstracinį turinį.

3. Variklis

Stumia

Variklis yra gražiai suprojektuota vieno puslapio „WordPress“ tema. Jis pateikiamas su vienu paspaudimu demonstracinio turinio diegimu ir yra vieno puslapio išdėstymas su atskirais tinklaraščių išdėstymais ir bet kokiais papildomais puslapiais, kuriuos galbūt norėsite pridėti..

Komplekte yra gražus filtruojamas portfelis, kuriame naudojama „Ajax“, ir gražios animacijos. Tai apima paralakso slinkties efektą pagrindinio puslapio skyriams. Bendras temos vaizdas yra labai patrauklus ir modernus.

4. „OneEngine“

„OnePage“

„OneEngine“ yra vieno puslapio verslo „WordPress“ tema. Tai ateina su palaikymu pridedant klientus, portfolio, komandą, paslaugas ir apie skyrių. Jame yra animuotų grafikų palaikymas, kainų lentelė ir tinklaraščio skyrius.

5. ūsai

Ūsai

Ūsai yra vieno puslapio „WordPress“ tema, skirta dizaineriams, menininkams, fotografams ir kt. Ji skirta naudoti vieno puslapio svetainėse, tačiau yra pakankamai lanksti, kad būtų naudojama ir kelių puslapių svetainėse. Jis tiekiamas su integruotais skyriais, skirtais portfeliui, klientams, paslaugoms ir komandos nariams.

Ūsai pasižymi unikaliu šiuolaikišku dizainu su pritaikytu logotipų palaikymu, lengvu sąranka, įmontuotais „Google Maps“ ir kontaktinės formos palaikymu.

6. Nulis

Nulis

„Zero“ yra stilinga „WordPress“ vieno puslapio tema, skirta skaitmeninėms agentūroms, pradedančioms įmonėms, programų kūrėjams ir kt. Pateikiama su daugiasluoksniu pagrindinio puslapio išdėstymu su gražia animacija ant slinkties..

Kartu su įmontuotomis sekcijomis galima pridėti portfolio, klientus, paslaugas, skyrius. Tai visiškai palaiko „WooCommerce“, todėl taip pat galite pridėti internetinę parduotuvę prie savo svetainės.

7. Highendis

Highend

„Highend“ yra „WordPress“ daugiafunkcinė tema. Komplektuojama su tokiomis funkcijomis kaip keli paruošti naudoti demonstraciniai šablonai, įskaitant gražią vieno puslapio verslo demonstracinę versiją. Tai taip pat apima nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę, slankiklius, piktogramų šriftus ir kt.

Kartu pateikiami keli puslapių šablonai, pasirinktiniai valdikliai, kelios šoninės juostos ir naršymo meniu. Jame yra skyriai, kuriuose galite pridėti savo aplanko elementus, komandos nariai, nuotraukų galerijos. Jis yra paruoštas „WooCommerce“, todėl jūs netgi galite įtraukti internetinę parduotuvę į savo svetainę.

8. „Sydney Pro“

„Sydney Pro“

„Sydney Pro“ yra elegantiška daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Jis tiekiamas su nuostabiu dideliu slankikliu, palaikančiu vaizdo antraštes. Jame yra papildomi raštai, kurie leidžia jums sukurti savo išdėstymą, vilkdami ir nuleisdami juos į keletą valdikliams paruoštų sričių.

Jis gali būti naudojamas kaip vieno puslapio tema, tačiau taip pat yra paruoštas naudoti kaip kelių puslapių tema. Tam pridedami papildomi puslapio šablonai. Tai taip pat palaiko „WooCommerce“.

9. Parallax

Paralaksas

„Parallax“ yra graži vieno puslapio „WordPress“ tema su skraidančiais elementais, paralakso fonais, aplanku ir komandos žinutėmis.

Jį lengva pridėti animacinėmis progreso juostomis, sąrašų ir tinklelių išdėstymais bei begaliniu slinkties klavišu. „Parallax“ taip pat prideda vaizdo filtrus, tokius kaip sepija, pilkos spalvos ir suliejimai, kuriuos galite pritaikyti savo vaizdams nenaudodami „Photoshop“..

10. „OnePage“

„OnePage“

„OnePage“ yra vieno puslapio „WordPress“ tema verslo svetainėms. Jame yra „Twitter“ tiekimas, klientų skiltis, animacinis skaitiklis, kainų lentelė ir tt. Tema yra optimizuota greičiui ir našumui ir ją lengvai pristato..

11. „Moesia Pro“

„Moesia Pro“

„Moesia Pro“ yra gražiai sukurta vieno puslapio „WordPress“ tema verslo svetainėms. Komplektuojama su „drag and drop“ puslapio kūrimo priemone su skirtingais turinio blokais. Galite lengvai pridėti ir išdėstyti blokus, kad galėtumėte lengvai sukurti savo pagrindinį puslapį.

Jis taip pat turi slankiklį, puslapių šablonus, „Google“ šriftus ir visas funkcijas, kurių tikėtumėtės iš aukščiausios kokybės temos.

12. Laisvai samdomas darbuotojas

Laisvai samdomas darbuotojas

Kaip rodo pavadinimas, „Freelancer“ yra reaguojanti vieno puslapio „WordPress“ tema laisvai samdomiems specialistams ir specialistams. Komplekte yra paruošti naudoti skyriai portfelio valdymui, klientams, atsiliepimams ir kt.

Tai siūlo kelis spalvų pasirinkimus kiekvienai sekcijai. Jis paruoštas naudoti daugiakalbėse svetainėse naudojant WPML. Sąranka labai paprasta, naudojant pasirinktinių temų parinkčių skydą.

13. Dienos šviesa

Dienos šviesa

„Daylight“ yra puiki „WordPress“ vieno puslapio tema, kurią taip pat galima lengvai naudoti kuriant kelių puslapių svetaines. Kartu pateikiamos galingos funkcijos, leidžiančios lengvai sukurti pagrindinį puslapį vilkdami.

Komplekte yra slinkties paralaksas, herojų atvaizdai, slankmačiai ir įmontuotas portfelio tipas. Jį lengva nustatyti ir pritaikyti, pridedant 2 pagrindinio puslapio išdėstymus ir 10 puslapių šablonų.

14. Įmonių

Įmonės

„Enterprise“ yra profesionali „WordPress“ verslo tema. Sukurtas tinkamas tiek vieno, tiek kelių puslapių „WordPress“ svetainėms. Komplekte yra įmontuoti skyriai, skirti pridėti portfolio ir paslaugas.

Kartu pridedama lengvai pridedama kainų lentelė, tinkinti valdikliai, keli išdėstymai ir pritaikytas logotipo palaikymas.

15. Ultra

Nepaprastai

„Ultra“ yra galinga ir labai lanksti „WordPress“ tema. Kartu pateikiami keli pagrindinio puslapio išdėstymai, kuriuos visus galima naudoti norint lengvai sukurti vieno puslapio „WordPress“ svetainę. Kartu pateikiamas vizualus „drag and drop“ puslapio kūrimo įrankis, prie kurio lengvai pridedami turinio moduliai.

„Ultra“ tinka visų tipų verslo tinklalapiams ir yra paruoštų naudoti šablonų įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip restoranai, agentūros, SPA ir salonai, teisininkai ir net el. Prekybos parduotuvės..

16. Firminis pliusas

Firminis pliusas

„Corporate Plus“ yra nemokama vieno puslapio „WordPress“ tema verslo svetainėms. Ji taip pat gali būti naudojama kaip kelių puslapių tema su atskira tinklaraščio dalimi.

Jis pateikiamas su tokiomis galingomis funkcijomis kaip slankiklis, apie skyrių, paslaugas, paralakso foninį palaikymą, tinklaraščio skyrių ir kontaktų puslapį. Jis yra visiškai valdomas, todėl jį gana lengva nustatyti.

17. Verslas

Verslas

„Business One“ yra nemokama vieno puslapio „WordPress“ tema. Skirta verslo tinklalapiams, ši tema pasižymi modernia korporatyvine išvaizda. Jame yra įmontuotas turinio palaikymas skyriams, paslaugoms, aplankui, komandai, klientui ir įgūdžiams.

18. Potenza

Potenza

„Potenza“ yra dar vienas puikus pasirinkimas „WordPress“ vieno puslapio tema. Jis pateikiamas su lengvai sąrankiniu visiškai valdikliui tinkančiu pagrindiniu puslapiu. Tiesiog sukurkite savo turinį ir pridėkite turinio valdiklius, kad sukurtumėte pagrindinio puslapio išdėstymą.

Jis ateina su daugybe spalvų pasirinkimo, pritaikytų fonų, paralakso slinkties ir gražių animacijų. Kartu su pasirinktiniais valdikliais galite kurti pašto kilpas, pridėti paslaugų, klientų, kainų lentelių ir projektų.

19. „SinglePage“

„SinglePage“

„SinglePage“ yra nemokama „WordPress“ tema. Jis pateiktas su unikaliu išdėstymu, kuris leidžia vartotojams lengvai slinkti aukštyn ir žemyn. Jame taip pat yra vaizdo įrašų foninis palaikymas, socialinės piktogramos, tinkintas logotipas ir viso ekrano „Google maps“ palaikymas.

20. „ScrollMe“

„ScrollMe“

„ScrollMe“ yra nemokama vieno puslapio „WordPress“ tema, tačiau užuot paprastai slinkdama, ji skirta horizontaliam slinkimui. Tai daro nuostabiai gražų pasirinkimą su portfeliu, fotografija, mada ar interjero dizainu susijusiam verslui.

21. Restoranas

Restoranas

Restoranas yra vieno puslapio „WordPress“ tema, skirta restoranams, kavinėms ir barams. Jį teikia paralakso palaikymas, viso ekrano vaizdo fonas, DUK skyrius, atsiliepimai, „Google“ šriftai ir keletas trumpųjų kodų. Jis optimizuotas greičiui ir yra paruoštas naudoti ir daugiakalbėse „WordPress“ svetainėse.

22. Forma

Forma

„Shapely“ yra nemokama „WordPress“ vieno puslapio tema su maloniu funkcijų rinkiniu. Kartu su pritaikytais valdikliais galite lengvai pridėti savo aplanką, atsiliepimus ir paralakso skyrius pagrindiniame puslapyje.

Tai lengva pritaikyti ir nustatyti naudojant tiesioginį temos pritaikymo įrankį. Ji taip pat palaiko „WooCommerce“ ir taip pat gali būti naudojama kelių puslapių svetainėse.

23. „Parallax Pro“

„Parallax Pro“

„Prallax Pro“ yra vieno puslapio „WordPress“ tema, pastatyta ant „Genesis“ temos pagrindų. Kaip rodo pavadinimas, jis ateina su gražiais paralakso slinkties efektais, kurių viršuje yra didelis viso ekrano antraštės vaizdas.

Kartu pateikiamas visiškai valdikliui pritaikytas pagrindinio puslapio išdėstymas, leidžiantis tiesiog nuvilkti turinio blokus, kad nustatytumėte pagrindinį puslapį.

Ji taip pat gali būti naudojama kaip kelių puslapių tema ir pateikiama su gražia tipografija, pilnu „WooCommerce“ palaikymu ir pasirinktiniais valdikliais. Jį lengva nustatyti ir jis yra optimaliai pritaikytas greičiui ir našumui.

24. Hestia

Hestia

„Hestia“ yra nemokama reaguojanti „WordPress“ tema, kuri taip pat gali būti naudojama kaip vieno puslapio tema. Tai apima lengvą temos nustatymą naudojant papildomą įskiepį, kuris į jūsų svetainę įtraukia atsiliepimus, paslaugas ir pagrindinio puslapio skyrius.

Pagrindinio puslapio nustatymas yra gana lengvas – jį paprasta nuvilkti naudojant tiesioginį temos pritaikymą. Jis paruoštas naudoti su populiariais nemokamais puslapių kūrimo priemonės papildiniais ir palaiko „WooCommerce“.

25. Atriumas

Atrium

„Atrium“ yra stilinga „WordPress“ vieno puslapio tema, skirta portfeliui, fotografijai ir verslo tinklalapiams. Jis tiekiamas su įmontuotu portfelio skyriumi ir gražiu filtruojamo portfelio išdėstymu.

Jis turi labai patrauklų paralakso fono efektą, lengvai sukuria pagrindinio puslapio išdėstymą ir lipnų naršymo meniu. Jį lengva nustatyti ir pridedant pasirinktinių temų parinkčių skydą, kad būtų galima greitai pritaikyti.

Tai viskas dabar.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo puslapio „WordPress“ temą. Taip pat galbūt norėsite pamatyti svarbiausių „WordPress“ papildinių, skirtų verslo svetainėms, sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me