25 geriausios „WordPress“ verslo temos

Ar jūs ieškote geriausių nemokamų „WordPress“ verslo temų?


„WordPress“ saugykloje yra tūkstančiai nemokamų temų, skirtų visoms įmonėms. Vis dėlto, pasirinkus tiek daug pasirinkimų, gali būti labai sudėtinga surasti tobulą temą.

Daugelyje verslo svetainių norite, kad tema atrodytų gerai, lengvai pritaikoma ir padėtų plėsti jūsų verslą.

Šiame straipsnyje mes atrinkome keletą geriausių nemokamų „WordPress“ verslo temų, kurias galite pasirinkti. Visos šios temos yra optimizuotos našumui ir yra patogios mobiliesiems.

Geriausios nemokamos „WordPress“ verslo temos

Verslo svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

„WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjas, kuriantis verslo svetaines.

Yra dviejų tipų „WordPress“ svetainės. „WordPress.com“, kuri yra ribotos prieglobos platforma, ir „WordPress.org“, kuri yra populiari „WordPress“ platforma, apie kurią jūs girdėjote.

Susijęs: Skirtumas tarp WordPress.com ir WordPress.org (visas palyginimas)

Savo svetainei rekomenduojame naudoti savarankišką „WordPress.org“. Tai suteikia jums prieigą prie visų „WordPress“ funkcijų, esančių laukelyje.

Norėdami sukurti svetainę, turėsite gauti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą.

Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas, kurį jūsų vartotojai įves naršyklėse norėdami patekti į jūsų svetainę (pvz., Wpbeginner.com). Kita vertus, žiniatinklio priegloba yra vieta, kur kaupsite visus savo svetainės failus.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“, nes jos yra viena didžiausių prieglobos įmonių pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja.

Norėdami gauti daugiau rekomendacijų, skaitykite mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą.

Įsigiję žiniatinklio prieglobą, galite vadovautis mūsų vadovu, kaip sukurti verslo svetainę, kuriai žingsnis po žingsnio nustatyti instrukcijas.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias „WordPress“ verslo temas, kurias galite naudoti.

1. Astra

Astra

„Astra“ yra populiari daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Pateikiama dešimtys pradedančiųjų svetainių, įskaitant keletą verslo svetainių demonstracinių versijų.

Tai visiškai pritaikoma ir todėl labai lengva pakeisti spalvas, foną, šriftus ir kitas parinktis. „Astra“ puikiai veikia su bet kuriuo iš viršutinių puslapių kūrėjų, todėl prireikus lengviau susikurti savo pasirinktinius išdėstymus.

2. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra nemokama „WordPress“ verslo tema, skirta bet kokio tipo tinklalapiams kurti. Kartu pateikiamos kelios iš anksto parengtos demonstracinės versijos, kuriomis galite greitai paleisti savo verslo svetainę.

Tema yra e-komercija, paruošta keliais paspaudimais įkurti internetinę parduotuvę. Jame yra greičiausias puslapio įkėlimo laikas ir įmontuotos SEO funkcijos, siekiant padidinti jūsų svetainės lankomumą.

3. Neve

Neve

„Neve“ yra lengva „WordPress“ daugiafunkcinė tema, tinkanti smulkaus verslo svetainėms ir el. Prekybos parduotuvėms.

Jis pasižymi minimalistiniu išdėstymu, gražiomis spalvomis ir modernia tipografija. Jis lengvai integruojamas su populiariais puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Beaver Builder“.

4. Guteno tema

Guteno tema

„Guten Theme“ yra „Gutenberg“ paruošta „WordPress“ tema, kurią galite naudoti kurdami savo verslo svetainę. Komplekte yra palaikymas papildomų „Gutenberg“ blokų, kuriuos galite naudoti kurdami gražius savo svetainės išdėstymus.

Tai taip pat gerai veikia nukeliant puslapio kūrėjus, kad suteiktumėte dar daugiau tinkinimo parinkčių. Tai labai optimizuota greičiui ir našumui.

5. Sidnėjus

Sidnėjus

Sidnėjus yra galinga „WordPress“ verslo tema. Komplekte yra viso pločio vaizdo slankiklis, tinkintas logotipas, neribotos spalvų parinktys ir prieiga prie visų „Google“ šriftų. Kitos svarbios funkcijos yra lipnus naršymo meniu, antraštės vaizdas ir slinktis paralaksu.

6. Mesmerize

Mesmerize

„Mesmerize“ yra ypač lanksti „WordPress“ universalioji tema, sukurta verslo svetainėms. Tai patogi pradedantiesiems ir joje yra daugybė parinkčių, leidžiančių sukurti svetainę neparašius jokio kodo ar CSS. Pagrindiniame puslapyje yra verslo svetainės dizainas, kurį sudaro 5 antraščių stiliai ir daugiau kaip 30 paruošto naudoti turinio skyrių. Tai taip pat palaiko vaizdo įrašų fonus, skaidrių demonstraciją, antraštės turinio tipus, nuolydžių perdangas ir dar daugiau.

7. Želė

Zelė

„Zelle“ yra vieno puslapio „WordPress“ tema, sukurta naudojant profesionalų verslo svetainių išdėstymą. Jis turi slinkties paralaksą, pasirinktinį foną, mega meniu ir 1 paspaudimo demonstracinio turinio importuotoją, kad galėtų pradėti iškart. „Zelle“ tema taip pat yra suderinama su visais populiariais puslapių kūrėjais, kad padėtų jums lengvai sukurti pasirinktinius puslapių šablonus.

8. Bento

Bento

„Bento“ yra patogi naudoti „WordPress“ tema, sukurta naudojant keletą profesionalių maketų, įskaitant jūsų verslo svetainės šabloną.

Joje gausu funkcijų, tokių kaip keli puslapių šablonai, tinkinti valdikliai, vektorinės piktogramos, neribotas spalvų derinys ir „Google“ šriftai. Galite naudoti „WordPress“ tinkinimo įrankį, norėdami tinkinti savo svetainę su tiesiogine peržiūra.

9. Hestia

Hestia

„Hestia“ yra nemokama „WordPress“ tema, puikiai tinkanti verslo svetainėms. Kartu pateikiamas papildinys, kuris pagrindiniame puslapyje prideda klientų atsiliepimų ir paslaugų skyrių.

Tai suderinama su populiariais puslapių kūrimo priemonės papildiniais ir siūlo „WooCommerce“ palaikymą. „Hestia“ lengva nustatyti naudojant tiesioginį temos pritaikymą.

10. Pasiturintys

Pasiturintys

„Affluent“ yra nemokama „WordPress“ tema, puikiai tinkanti įmonių ir verslo tinklalapiams. Naudodamas minimalų ir profesionalų išdėstymą, jame yra pasirinktiniai pagrindinio puslapio slankiklio, turinio blokų ir atsiliepimų rotatoriaus tipai. Integruota su populiariais „WordPress“ papildiniais, tokiais kaip „Yoast SEO“, „WooCommerce“ ir „WPML“, siekiant išplėsti funkcionalumą.

11. „Foodica“

„Foodica“

Jei ieškote nemokamos „WordPress“ temos su maistu susijusiam verslui, „Foodica“ būtų puikus pasirinkimas. Tai siūlo erdvų balto fono išdėstymą, kuris leidžia iššokti jūsų turinį ir vaizdus.

Ši tema turi kelis naršymo meniu, vaizdų slankiklį, bendro naudojimo piktogramas ir pagrindinio puslapio turinio skiltį. Tai lengva pritaikyti naudojant „WordPress“ tiesioginį tinkinimo įrankį.

12. Avantiškumas

Avanta

„Avant“ yra nemokama ir moderni „WordPress“ verslo tema, leidžianti greitai sukurti profesionaliai atrodančias svetaines. Tai suteikia jums visišką valdymą, kaip pasirinkti savo puslapių ir tinklaraščio maketus.

Taip pat galite tinkinti išdėstymo parametrus, kad galėtumėte koreguoti tarpus antraštės, poraštės ir valdiklio srityse. Ji parengta daugiakalbe kalba ir palaiko „WooCommere“.

13. Iš viso

Iš viso

„Total“ yra graži ir nemokama „WordPress“ tema verslo svetainėms. Kartu pateikiamas lankstus pagrindinio puslapio išdėstymas su skirtingomis sritimis, kad būtų galima pridėti skaidrę, kontaktinę formą, progreso juostą, aplanką, komandos skyrių, atsiliepimus ir tinklaraščio skyrių..

Tai apima keletą valdikliams paruoštų sričių ir visišką tinkinimo priemonės palaikymą, kad būtų galima pakeisti temos parametrus. Jis taip pat yra paruoštas „WooCommerce“ ir gali būti naudojamas kuriant daugiakalbę svetainę.

14. Huemanas

Huemanas

„Hueman“ yra nemokama ir daugialypė „WordPress“ verslo tema. Jis yra lengvai pritaikomas ir pridedamas su lengvai naudojamu parinkčių skydeliu. Jis gali pasirinkti kelis išdėstymo variantus, įskaitant vieno, dviejų ar trijų stulpelių išdėstymą. Hueman siūlo dvi naršymo meniu vietas ir socialinės temos meniu, integruotą tiesiai į temą.

15. Poseidonas

Poseidonas

„Poseidon“ yra minimali „WordPress“ tema, turinti gražų erdvų išdėstymą. Jis gali būti naudojamas kaip paprasta tinklaraščio tema, verslo svetainė ir netgi kaip internetinis žurnalas. Tai leidžia jums sukurti pagrindinio puslapio išdėstymą naudojant pasirinktinius valdiklius. Norėdami pakeisti spalvas, šriftus ir foną, galite naudoti „WordPress“ temos pritaikymą.

16. Customizr

Customizr

„Customizr“ yra viena iš populiariausių ir labai lengvai pritaikomų „WordPress“ verslo temų. Tai visiškai atsakingas ir mobilus. Jis tiekiamas su siūlomu slankikliu, kelių puslapių šablonais, pasirinkimo išdėstymu ir spalvomis. Ši tema turi patrauklų viso pločio pasirinktinį fono paveikslėlį, kad paliktų stulbinantį pirmą įspūdį.

17. Padaryti

Padaryti

„Make“ yra puslapių kūrimo priemonėms pritaikyta „WordPress“ tema su nuvilkimo funkcija, leidžiančia greitai sukurti savo verslo svetainę. Jis ateina iš daugybės pasirinkimų išdėstymo ir visiškai reaguoja į dizainą. Tai taip pat apima viso pločio reklamjuostes ir vaizdų galerijas, kad būtų galima parodyti jūsų verslo portfelį.

18. Vantage

Vantage

„Vantage“ yra nemokama ir lanksti „WordPress“ verslo tema, kurią galima naudoti beveik bet kokio tipo tinklalapiuose. Tai labai galima pritaikyti naudojant puslapių kūrimo priemonės papildinius. Norėdami greitai pritaikyti išdėstymą, galite naudoti nuvilkimo funkciją.

Jis yra optimizuotas našumui ir taip pat gali būti naudojamas el. Prekybos svetainėms.

19. „Colorway“

„Colorway“

„Colorway“ yra stilinga „WordPress“ verslo tema su lengvai naudojamomis funkcijomis ir parinktimis. Jį teikia pritaikytas fonas, keli pasirinkimo išdėstymai, „Google Analytics“ palaikymas ir dar daugiau. Taip pat galite importuoti demonstracinį turinį, kad nustatytumėte temą, o tada pakeiskite tekstą ir vaizdus, ​​kad iškart pradėtumėte.

20. Pinnacle

Pinnacle

„Pinnacle“ yra paryškinta „WordPress“ tema, siūlanti plokščią dizainą su visiškai reaguojančiu išdėstymu. Jame yra viso pločio antraštės fono vaizdas su pasirinktiniu logotipu ir naršymo meniu. „Pinnacle“ taip pat palaiko „WooCommerce“, kad išplėstų jūsų verslo svetainę į el. Prekybos parduotuvę.

21. Erdvus

Erdvus

Erdvi yra nemokama „WordPress“ verslo tema su minimalistiniu ir gaiviu išdėstymu. Kartu pateikiamas vaizdų slankiklis, pasirinktiniai valdikliai ir pagrindinio turinio turinio pagrindiniai puslapiai.

Tai taip pat apima pasirinkimą dėžutėse ir platų išdėstymą, tinklaraščio puslapio šabloną ir keletą kitų puslapių išdėstymo variantų. Galite pasirinkti šviesesnes ar tamsesnes svetainės spalvų schemas ir naudoti ją su bet kuriuo jūsų pasirinktu puslapių kūrimo priemonės papildiniu.

22. Mozė

Mozė

„Moesia“ yra reaguojanti „WordPress“ verslo tema, turinti visišką paralakso palaikymą. Kartu pateikiami iš anksto nustatyti blokai, kuriuos galite naudoti kurdami savo pagrindinį puslapį. Kiekvienas blokas gali turėti savo paralakso foną, kuris sukuria gražią patirtį jūsų vartotojams.

23. Graviruoti Lite

Graviruoti Lite

„Engrave Lite“ yra galinga „WordPress“ verslo tema. Tai rodo viso pločio vaizdo slankiklį ir pasirinktinius pagrindinio puslapio skyrius.

Jame yra keli naršymo meniu, valdikliams paruoštos sritys, el. Prekybos papildinių palaikymas ir lengvos pritaikymo parinktys. Greitai nustatoma, nereikia kovoti su per daug galimybių.

24. Visas kadras

Visas kadras

Kaip rodo pavadinimas, „Full Frame“ yra viso tinklalapio „WordPress“ tema. Jis pateikiamas su integruotu turinio slankikliu, raginimo veikti mygtuku, pasirinktiniais valdikliais ir keliais puslapių išdėstymais.

Ši tema palaiko „WooCommerce“, kad jūsų verslo svetainę būtų galima konvertuoti į internetinę parduotuvę.

25. Minamazė

Minamaze

„Minamaze“ yra minimali „WordPress“ verslo tema. Jame yra gražus fono, šriftų ir kraštų juodos ir baltos spalvų derinys. Tema turi viso pločio slankiklį, 2 naršymo meniu ir pasirinktinį logotipą. Tai labai optimizuota SEO, norint padidinti jūsų svetainės lankomumą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią nemokamą „WordPress“ verslo temą jūsų svetainei. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų ekspertų pasirinktas geriausias geriausias el. Pašto rinkodaros paslaugas ir geriausias verslo telefono paslaugas smulkiajam verslui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me