26 geriausi minimalistai „WordPress“ temos rašytojams

Ar ieškote geriausių rašytojų minimalistinių „WordPress“ temų? Daugelis šiuolaikinių „WordPress“ šablonų yra sukurti verslo svetainėms, daugiau dėmesio skiriant pardavimui, o ne skaitomumui. Šiame straipsnyje parodysime keletą geriausių minimalistinių „WordPress“ temų rašytojams ir tinklaraštininkams.


Geriausios minimalistinės „WordPress“ temos rašytojams

Minimalistinės interneto svetainės rašytojams kūrimas naudojant „WordPress“

Daugelis pradedančiųjų nežino, kad iš tikrųjų yra dviejų tipų „WordPress“. Pirmasis yra savarankiškas „WordPress“, dar vadinamas „WordPress.org“ svetainėmis, o kitas – „WordPress.com“.

Savarankiškoje „WordPress.org“ svetainėje suteikiama prieiga prie visų „WordPress“ funkcijų. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite mūsų „WordPress.org“ palyginimą su „WordPress.com“

Jei norite atidaryti savo paties priglobtą „WordPress.org“ svetainę, jums reikės domeno vardo ir „WordPress“ prieglobos paskyros.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra oficialiai rekomenduojami „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai ir siūlo „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą ir nuolaidą prieglobai.

Įsigiję prieglobą, skaitykite apie tai, kaip pradėti tinklaraščio vadovą, kuriame pateikiamos žingsnis po žingsnio diegimo instrukcijos.

Tai pasakius, pažvelkime į geriausias rašytojų „minimalistines WordPress“ temas. Šiame sąraše yra ir nemokamų, ir mokamų „WordPress“ temų, ir visos jos yra mobiliai reaguojančios.

1. Vilsonas

Vilsonas

„Wilson“ yra elegantiška minimalistinė „WordPress“ tema tinklaraštininkams. Tai apima 5 antraščių stilius ir kelis tinklaraščių išdėstymus, įskaitant mūro tinklelį, sąrašą, standartinį ir klasikinį stilių.

Jo pagrindinio puslapio išdėstymas apima turinio slankiklį su 4 skirtingais maketais. Kai kurios kitos svarbios funkcijos yra „Google“ šriftai, tinkinti valdikliai, lipni šoninė juosta ir kontaktinės formos šablonas.

2. Elegantiškas

Elegantiškas

Elegantiška yra graži „WordPress“ minimalizmo tema. Jis turi didelius vaizdus ir aiškią tipografiją, kuri pagerina skaitomumą ir vartotojo patirtį.

Tai internetinių dienoraščių tema, tačiau ja gali naudotis ir agentūros, žurnalų svetainės bei internetinės parduotuvės. Jį sudaro keli antraštės stiliai, aplanko ir komandos skyriai, kelios spalvų schemos ir vilkimo puslapio kūrėjas.

3. Kamera

Kamera

Kamera yra minimalistinė „WordPress“ tema, skirta fotografams, tinklaraštininkams ir rašytojams. Tai puikiai tinka nuotraukų tinklaraščiams ir leidžia jums parodyti savo nuotraukas visoje svetainėje. Jame naudojamas dėmesys be dėmesio, sulankstoma šoninė juosta ir naršymo meniu.

Jame yra gražūs pagrindinio puslapio šablonai, vienas skelbimo puslapis ir nuotraukų galerijos. Tai neveikia, o visas temos parinktis galima lengvai nustatyti naudojant tiesioginį tinkinimo įrankį.

4. Tinos

Tinos

„Tinos“ yra nuostabi minimalistinė „WordPress“ tema rašytojams ir tinklaraštininkams. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas geresniam skaitomumui, naudojant elegantišką spausdinimą ir dėmesį atitraukiantį išdėstymą.

Tai prideda sekančius ir ankstesnius mygtukus prie jūsų tinklaraščio įrašų pagrindiniame puslapyje, leidžiant vartotojams pereiti prie kito arba ankstesnio pranešimo ekrane. Tai labai lengva nustatyti naudojant minimalias temos parinktis ir pasirinktinių temų nustatymų puslapį.

5. vienspalvis

Vienspalvis

Ar reikia dar daugiau minimalizmo kuriant savo svetainę? Patikrinkite vienspalvius. Ši ypač minimalistinė „WordPress“ tema pasižymi daugybe laisvos erdvės, švaria spausdinimu ir elegantišku dizainu.

Jis pastatytas ant „Genesis“ temos pagrindų. Jame yra tinkinamos antraštės, įtaisytas pagrindinio puslapio išdėstymas ir temos parinkčių skydas. Tai elektroninė komercija, paruošta be dėžutės, labai optimizuota greičiui ir našumui.

6. Kišenė

Kišenė

„Kišenė“ – tai „WordPress“ tema, leidžianti atitraukti dėmesį, autoriams, tinklaraštininkams ir rašytojams. Pagrindinės jo savybės yra graži tipografija ir išraiškingi rodomi vaizdai.

Tai neveikia ir apima tik jums reikalingas parinktis. Joje yra vieno stulpelio išdėstymas su naršymo meniu viršuje, o poraštės valdiklio sritis apačioje. Jis paruoštas vertimui ir veikia su visais populiariausiais „WordPress“ papildiniais.

7. Autorius Pro

Autorius Pro

„Author Pro“ yra profesionali „WordPress“ tema, skirta autoriams ir rašytojams. Jis pristatomas kartu su papildomu „Author Pro“ papildiniu, kuris leidžia sukurti knygų biblioteką su kiekvieno elemento informacijos puslapiu. Tai paruošta el. Prekybai ir taip pat gali būti naudojama parduodant elektronines knygas.

Sukurtas ant „Genesis“ sistemos, „Author pro“ yra švarus, elegantiškas. Jis turi pilną pagrindinio puslapio išdėstymą, pasirinktinę antraštę, tinkinimo priemonės palaikymą ir temos parinkčių puslapį.

8. Bretanė

Bretanė

Bretanė yra švarus ir erdvus „WordPress“ šablonas gyvenimo būdo tinklaraštininkams ir rašytojams. Komplekte yra daugybė tinkinimo parinkčių, leidžiančių pasirinkti skirtingus tinklaraščio išdėstymus, spalvas ir šriftus.

Pagrindinis puslapis yra visiškai valdomas, todėl galite tiesiog vilkti ir mesti turinio valdiklius. Tai taip pat apima pasirinktinius socialinės medijos valdiklius ir turinio aptikimo funkcijas. Jis yra paruoštas „WooCommerce“ ir veikia su visais populiariais puslapių kūrimo priemonės papildiniais.

9. Atmosfera Pro

„Atmosphere Pro“

„Atmosphere Pro“ yra graži minimalistinė „WordPress“ tema, tinkanti visų rūšių tinklalapiams. Jame yra raštvedinis pagrindinio puslapio išdėstymas su dideliu atvaizdu viršuje, sveikinimo pranešimas ir raginimo veikti mygtukas.

Kartu pateikiamas atskiras tinklaraščio puslapis, naršymo meniu, tinkinta antraštė ir temos nustatymų puslapis. Jis sukurtas remiantis „Genesis“ sistema ir yra aprūpintas visapusišku „WooCommerce“ palaikymu.

10. Ava

Ava

„Ava“ ​​yra „WordPress“ tinklaraščių tema, pasižyminti minimalistiniu požiūriu į dizainą. Tai apima 5 tinklaraščių maketus, daugiau nei 500 „Google“ šriftų, kelis antraščių stilius ir puslapių šablonus.

Kitos svarbios funkcijos apima pasirinktinius valdiklius, lipnią antraštę, šoninės juostos generatorių, paralakso fono efektus ir dar daugiau. Jame yra pasirinktinių temų parinkčių skydelis ir tiesioginio tinkinimo priemonės palaikymas, kurie padės greitai sukonfigūruoti svetainę.

11. Atviras

Atviras

Atviras yra moderni „WordPress“ tinklaraščių tema, pasižyminti minimalistiniu dizainu. Tai yra rankų darbo, kad jūsų turinys būtų įdėtas į priekį ir centrą su gražia tipografija ir elegantiškais vaizdais.

Tai apima gražius šablonus nuotraukų galerijoms ir vaizdo įrašams rodyti. Pavienių įrašų šablonai pateikiami gražiais maketavimo stiliais, kad būtų galima paskelbti patrauklų turinį. Tai labai lengva naudoti ir veikia ne dėžėje. Taip pat yra pradžios vadovas, padėsiantis greitai pradėti.

12. Modernizuok

Modernizuoti

„Modernizuoti“ yra nemokama „WordPress“ tema su tradiciniu tinklaraščio išdėstymu. Jis skirtas tinklaraštininkams ir rašytojams, kurie nenori kovoti su temos parinktimis.

Jis tiekiamas su kelių stulpelių išdėstymu, tiesioginiu tinkinimo priemonės palaikymu, socialinio meniu piktogramomis, pritaikytu fonu ir antraštės palaikymu. Jis turi ribotus nustatymus, todėl juo naudotis yra labai lengva.

13. Kampas

Kampas

Kampas yra „WordPress“ tema, skirta kūrybingiems specialistams, įskaitant rašytojus ir tinklaraštininkus. Šioje gražioje temoje yra minimalus išdėstymas, pagrindinio puslapio slankiklis ir aplanko skyrius.

Jis yra paruoštas „WooCommerce“ ir tiekiamas su pritaikytais valdikliais, skirtais bendrinti visuomenę ir rasti turinį. Jame yra temos parinkčių skydelis, kad būtų lengviau nustatyti.

14. „Parallax Pro“

„Parallax Pro“

„Parallax Pro“ yra universalioji „WordPress“ tema, tinkanti visų rūšių tinklalapiams, įskaitant tinklaraščius. Jis pastatytas ant tvirto „Genesis“ temos pagrindų.

Jis turi įtaisytą pagrindinio puslapio išdėstymą su nuostabiais paralakso efektais. Komplekte yra pritaikoma antraštė, tiesioginio tinkinimo priemonės palaikymas ir temos parinkčių skydas, kurie padės greitai pradėti.

15. Wisteria

Wisteria

„Wisteria“ yra nemokama „WordPress“ tinklaraščių tema su minimalistiniu dizainu ir klasikiniu tinklaraščio išdėstymu. Jame yra dviejų stulpelių išdėstymas su šonine juosta dešinėje. Jis paruoštas vertimui ir apima tokias funkcijas kaip tinkintas fonas, neribotos spalvos ir pritaikoma antraštė.

16. Garnys

Garnys

“Heron” yra dar viena paprasta ir elegantiška “WordPress” minimalizmo tema. Jis turi vieno stulpelio išdėstymą su dideliais pagrindinio puslapio vaizdais, kad vartotojams būtų suteikta prieiga prie jūsų turinio iš karto.

Tai apima tokias funkcijas kaip viso ekrano paieškos perdanga, socialinės medijos piktogramos, lipnus naršymo meniu ir autoriaus biolaukos palaikymas. Tai išeina iš jūsų kelio ir leidžia jums sutelkti dėmesį į savo rašymą lauke.

17. Estetinis

Estetinis

Estetinė yra stilinga „WordPress“ tinklaraščių tema, tinkanti rašytojams, gyvenimo būdo tinklaraštininkams, žurnalams ir asmeninėms svetainėms. Jame yra integruotas „drag and drop“ puslapių kūrėjas, kad galėtumėte sukurti savo pasirinktinius puslapių išdėstymus.

Tai apima neribotą spalvų pasirinkimą, kelis išdėstymus, neribotą šoninių juostų ir kontaktinės formos palaikymą. Jame yra paprastesnis temos parinkčių skydelis, padėsiantis atlikti sąrankos procesą ir temos ypatybes.

18. Libretas

Libretas

Ieškai nemokamos „WordPress“ temos, kurioje netrukdoma blaškyti dėmesio ir elegantiška tipografija? Pažvelkite į Libretą. Ši nuostabi „WordPress“ tema yra sukurta skaitomumui su gražia tipografija ir švariu išdėstymu.

Tam naudojamas vieno stulpelio išdėstymas, tinkamas ilgos formos turiniui, poezijai, trumpoms istorijoms ir dar daugiau.

19. Eleminas

Eleminas

„Elemin“ yra klasikinė „WordPress“ tinklaraščių tema, vaizduojanti dviejų stulpelių išdėstymą su dešine šonine juosta. Jis taip pat gali būti naudojamas keturių stulpelių išdėstyme arba tinklelio išdėstyme.

Jame yra vaizdo galerijų iššokantis langas, kalbos palaikymas iš dešinės į kairę, poraštės raštai ir 11 spalvų schemų. Tai leidžia jums lengvai importuoti demonstracinį turinį arba naudoti temos parinkčių skydą, kad nustatytumėte savo svetainę.

20. Užtemimas

Užtemimas

„Eclipse“ yra elegantiška „WordPress“ tema tinklaraštininkams, rašytojams ir autoriams. Jo pagrindiniame puslapyje yra gražus slankiklis, kuriame rodomas jūsų turinys, po kurio pateikiami nuorodų blokai į svarbius puslapius, o tada paskutiniai jūsų įrašai tinklelyje..

Pristatomas su individualiu „Instagram“ nuotraukų ir vaizdo įrašų valdikliu. Jis taip pat turi gražius galerijos šablonus, aplanko skyrių ir yra visiškai suderinamas su „WooCommerce“.

21. Verbosa

Verbosa

„Verbosa“ yra stilinga nemokama „WordPress“ tema, skirta kūrybiniams tipams. Naudojant elegantišką tipografiją, efektyviai naudojant kontrastą, tarpus ir minimalistinį stilių, vartotojams sukuriama patraukli patirtis.

Kartu pateikiamas pagrindinio puslapio kelių stulpelių išdėstymas, socialinės medijos piktogramos, pasirinktinės antraštės, tinkintas fonas ir dar daugiau. Tai lengva naudoti, o visos temos yra tvarkingai supakuotos pagal temų pritaikymo funkciją.

22. Pokalbis

Pokalbis

Pokalbis yra „WordPress“ minimalistinė tema, skirta tinklaraštininkams. Kartu pateikiamas 22 svetainių šablonų rinkinys, kurį galima įdiegti vienu paspaudimu ir visu demonstraciniu turiniu.

Jo dizainas yra švarus, jame yra daug laisvos vietos ir turinio slankiklis viršuje. Tai apima 4 antraščių stilius, poraštės stilius, neribotas spalvas, puslapių kūrimo priemonės papildinį ir daugiakalbę svetainių palaikymą.

23. Vidutinis

Vidutinis

„Medium“ yra paprasta „WordPress“ tinklaraščių tema, turinti šiuolaikišką gražų dizainą. Pagrindiniam puslapiui naudojamas trijų stulpelių išdėstymas su dviem šoninėmis juostomis iš abiejų pusių.

Tai apima pasirinktinį archyvų puslapį, lipnias šonines juostas, kontaktinės formos puslapį, socialinės medijos meniu ir dar daugiau. Tai labai lengva naudoti ir veikia be dėžutės su labai minimaliais nustatymais.

24. Pipirai+

Pipirai +

„Pepper +“ yra universali „WordPress“ tema, tinkanti kurti bet kokio tipo svetainę. Komplekte yra 6 paruošti dizainai ir vilkite ir upuść modulius, kad galėtumėte lengvai sukurti bet kokį norimą išdėstymą.

Tai apima „Google“ šriftus, kelis antraščių stilius, piktogramų šriftus, el. Pašto prenumeratos formą ir dar daugiau. Jis yra ypač lankstus ir gali būti naudojamas greitai sukurti gražią svetainę.

25. Raštai

Raštai

Rašymai yra minimalistinė „WordPress“ tema, sukurta specialiai rašytojams ir tinklaraštininkams. Jame yra erdvus išdėstymas, kuriame yra daug baltų erdvių, ir graži tipografija.

Jis sukurtas taip, kad dirbtų be dėžutės ir reikia kuo mažiau pastangų nustatant temą. Ši švari ir paprasta „WordPress“ tema yra ideali rašytojams, ieškantiems savo tinklalapio dizaino, leidžiančio atitraukti dėmesį.

26. Šešiolika devyni

Šešiolika devyni

„Sixteen Nine“ yra stilinga „WordPress“ minimalistinė tema, sukurta naudojant „Genesis“ sistemą. Tinka tinklaraštininkams ir rašytojams, ši tema yra trijų stulpelių išdėstymo su dviem šoninėmis juostomis.

Tai apima socialinės žiniasklaidos meniu, nukreipimo puslapio šabloną, pasirinktinę antraštę, viso pločio puslapio šabloną ir dar daugiau. Jis veikia nedaug, o reikia mažai laiko nustatymui.

27. Vaisingas

Vaisingas

Vaisinga yra švari ir paprasta „WordPress“ tema, pasižyminti minimalistiniu dizainu. Kartu pateikiamos dvi išdėstymo parinktys: numatytasis reaguojantis išdėstymas ir statinis, pritvirtintas išdėstymo forma.

Temų pasirinktyse galite pasirinkti išdėstymo tipą, įkelti logotipą, foną, „favicon“, pasirinkti šriftus, pakeisti meniu spalvą, įkelti vaizdus į slankiklį ir dar daugiau. Tai palaiko „WooCommerce“ ir taip pat gali būti naudojama su daugiakalbėmis svetainėmis.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias rašytojų minimalistines „WordPress“ temas. Taip pat galite pamatyti mūsų visų svetainių, turinčių „WordPress“ papildinius, sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me