26 geriausi pardavimų puslapio „WordPress“ temos rinkodaros specialistams (2019)

Ar jūs ieškote geriausios „WordPress“ pardavimų puslapio temos savo rinkodaros kampanijai? Pardavimo puslapis arba nukreipimo puslapis „WordPress“ temos padeda rinkodaros specialistams konvertuoti lankytojus į mokamus klientus. Šiame straipsnyje mes rankomis išsirinkome keletą geriausių rinkodaros puslapių „WordPress“ temų pardavimo puslapių.


Geriausių pardavimų puslapio „WordPress“ temos

Sukurti pardavimo puslapio svetainę naudojant „WordPress“

„MarketingSherpa“ atlikti tyrimai rodo, kad 48% rinkodaros specialistų sukuria naujus kiekvienos kampanijos nukreipimo puslapius, o 68% internetinių įmonių naudoja kelis nukreipimo puslapius potencialiems klientams generuoti.

Jei esate verslas, bandantis parduoti produktus ir paslaugas internetu, jums reikia nukreipimo puslapio, skirto pardavimams ir potencialiems klientams generuoti.

Gerame nukreipimo puslapyje yra gerai matomas raginimas veikti, po kurio pateikiamos jūsų produkto ar paslaugos savybės ir unikalūs pardavimo taškai..

Norėdami sukurti pardavimo puslapio svetainę naudodami „WordPress“, jums reikės domeno ir „WordPress“ prieglobos paskyros.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“, nes jos yra viena didžiausių prieglobos kompanijų pasaulyje ir oficiali „WordPress“ prieglobos partnerė. Jie siūlo mūsų vartotojams 60% nuolaidą ir nemokamą domeną.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite išsamų mūsų „žingsnis po žingsnio“ vadovą, kaip sukurti „WordPress“ svetainę. Jūs būsite pasiruošę ir paleisite laiką..

Kai būsite pasiruošę savo svetainei, būsite pasiruošę įdiegti savo temą. Pažvelkime į keletą geriausių rinkodaros puslapių „WordPress“ temų. Šis sąrašas yra apmokamų ir nemokamų temų derinys, ir visos jos yra mobiliai reaguojančios.

1. Highendis

Highend

„Highend“ yra „WordPress“ daugiafunkcinė tema. Suprojektuotas lengvai kurti pardavimo puslapius, „Highend“ tiekiama su tokiomis funkcijomis, kaip keli paruošti naudoti demonstraciniai šablonai, įskaitant gražią vieno puslapio demonstracinę versiją. Tai taip pat apima nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę, slankiklius, piktogramų šriftus ir kt.

Viduje taip pat rasite keletą puslapio šablonų, pasirinktinių valdiklių, kelių šoninių juostų ir naršymo meniu pasirinkimų. Jis yra paruoštas „WooCommerce“, todėl jūs netgi galite įtraukti internetinę parduotuvę į savo svetainę.

2. Montblancas

Montblancas

„Montblanc“ yra gražus „WordPress“ pardavimo puslapio puslapis, kurį taip pat galima lengvai naudoti kelių puslapių svetainėse. Jis skirtas verslo, programų, produktų ar fotografijos svetainėms. Pagrindiniame puslapyje yra didelis viso ekrano slankiklis su skaidriu naršymo meniu ir logotipu viršuje.

Komplekte yra 5 pagrindinio puslapio maketai, 4 kūrybinių antraščių stiliai, keli portfelio maketai ir visiškas „WooCommerce“ palaikymas.

3. Variklis

Stumia

Variklis yra gražiai suprojektuotas pardavimo puslapis „WordPress“ tema. Jis turi vieno paspaudimo demonstracinio turinio diegimą, kuris leidžia greitai sukurti pardavimo puslapį. Sukurta daugiausia kaip vieno puslapio tema, tačiau joje taip pat yra atskiri tinklaraščių ir bet kokių papildomų puslapių, kuriuos galbūt norėsite pridėti, išdėstymai.

Jis turi gražų filtruojamą rinkinį, kuriame naudojama „Ajax“, ir gražias animacijas. Bendra temos išvaizda ir pobūdis yra labai modernus, turintis paralakso foną, viso ekrano antraštę ir aiškią tipografiją.

4. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra galinga ir labai lanksti „WordPress“ tema su sandariai integruota vizualia „drag and drop“ puslapio kūrimo priemone ir lengvai pridedama turinio modulių. Tai taip pat apima keletą paruoštų naudoti šablonų įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip agentūros, kurortai, programos, verslas ir kt.

Paprastu naudojimu ir galingu puslapių kūrimo įrankiu „Ultra“ gali būti panaudotas per kelias minutes sukuriant gražius pardavimo puslapius. Jį taip pat teikia portfeliai, „WooCommerce“ palaikymas, slankmačiai, galerijos, tinkinti valdikliai ir dar daugiau.

5. Kūryba

Kreatyvas

„Creativo“ yra „WordPress“ vieno puslapio tema, tinkanti pardavimo, produktų, verslo ir portfelio tinklalapiams. Ši nuostabi daugiafunkcinė tema pateikiama su keliomis paspaudimų demonstracijomis, įskaitant į pardavimus orientuotą vieno puslapio svetainę. Turėsite tiesiog pakeisti turinį savais ir jums bus gera eiti.

Jis tiekiamas su įmontuotu portfelio turinio tipu, pilnu „WooCommerce“ palaikymu, 7 apvalkalu, 3 dizaino išdėstymais, keliais antraštės išdėstymais ir neribotu spalvų pasirinkimu. Čia taip pat yra nemokamų programų, pvz., Puslapių kūrimo priemonė, slankiojanti priemonė ir tiesioginio pokalbio papildinys.

6. Indigo

Indigo

„Indigo“ yra labai lengvai pritaikoma „WordPress“ tema, norint sukurti gražius pardavimo puslapių išdėstymus. Jis pateikiamas kartu su nuvilkimo moduliais, kurie leidžia sukurti unikalius išdėstymus, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kad būtų dar lengviau, „Indigo“ apima demonstracinį turinį ir paruoštas svetaines, kurias galite naudoti kaip atspirties tašką savo projektams. Jis taip pat siūlo keletą šablonų, galerijų, skaidrių, antraščių stilių ir neribotą šoninę juostą.

7. „OneEngine“

„OnePage“

„OneEngine“ yra vieno puslapio „WordPress“ tema, paryškinta ir kūrybinga. Jos viršuje yra ryški viso ekrano antraštė, po kurios eina naršymo meniu, o po to turinio dalys.

Tai apima paslaugas, komandos narius, aplanką ir skyrių apie. Temos nustatymą gana lengva pritaikyti bet kokio tipo produkto ar paslaugos pardavimo puslapyje.

8. Koehnas

Koehn

„Koehn“ yra gražiai suprojektuota daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Jis naudoja minimalistinį požiūrį į dizainą, kuris palieka daug vietos kuriant labai patrauklius pardavimo puslapių išdėstymus.

Tai siūlo lengvą puslapio sąranką, naudojant turinio valdiklius. Tai leidžia lengvai naudoti savo spalvas ir apima pasirinktinius valdiklius, skirtus socialinei medijai, turinio paieškai ir keliems išdėstymo pasirinkimams.

9. Dienos šviesa

Dienos šviesa

„Daylight“ yra puiki „WordPress“ nukreipimo puslapio tema su lanksčiomis parinktimis, kad būtų galima sukurti savo pardavimo puslapį naudojant vilkimą.

Tai apima paralakso slinktį, herojų atvaizdus, ​​slankiklius ir įmontuotą portfelio skyrių. Tai lengva nustatyti ir pritaikyti naudojant 2 pagrindinio puslapio išdėstymus ir 10 puslapių šablonų.

10. „Parallax Pro“

„Parallax Pro“

„Prallax Pro“ yra sukurtas ant „Genesis“ temos pagrindų ir yra sukurtas būti vieno puslapio tema. Kaip rodo pavadinimas, jis turi nuostabius slinkties paralakso efektus, kurių viršuje yra didelis viso ekrano antraštės vaizdas.

Pagrindinio puslapio išdėstymas yra visiškai valdomas, todėl galite tiesiog vilkti ir mesti turinio blokus, kad nustatytumėte pardavimo puslapį. Kitos funkcijos apima visišką „WooCommerce“ palaikymą, pasirinktinius valdiklius, puslapių šablonus ir aiškų spausdinimą.

11. Struct

Struct

„Struct“ sukurta kaip programinės įrangos, programų ir „SaaS“ produktų pardavimo puslapio tema. Jame yra švarus ir modernus išdėstymas, didelis antraštės fonas ir matomi raginimai veikti.

Jis turi pilną pagrindinio puslapio išdėstymą su keliais pasirinktiniais valdikliais, kad pridėtų turinį ir socialinės žiniasklaidos funkcijas. Tai taip pat apima paslaugas, projektus, komandą, klausimus, vadovus, klientus, atsiliepimus ir skaidrių demonstraciją.

12. Adventas

„Advent“ yra kūrybingas „WordPress“ pardavimo puslapio tema, skirtas programoms, programinei įrangai, produktui, įmonėms ir tt. Jame yra keletas vartotojų įtraukimo funkcijų, tokių kaip raginimas veikti blokuoti, prenumerata, kontaktinė forma ir kainų lentelės..

Tai apima padidinamojo stiklo funkciją, skirtą produktų vaizdams, piktogramų šriftus, socialinės žiniasklaidos integraciją ir kelis patogius trumpus kodus. Jis pristatomas su atskiru puslapių kūrimo priemonės papildiniu, kuris leidžia jums sukurti ir savo pardavimo puslapio išdėstymus.

13. „SinglePage“

„SinglePage“

„SinglePage“ yra nemokama „WordPress“ pardavimo puslapio tema. Tai palaiko viso ekrano „YouTube“ vaizdo įrašų fonus su paralakso efektu. Pagrindinis puslapis yra padalintas į skirtingas dalis su lipniu vertikaliu naršymo meniu. Tai gana lengva nustatyti ir gali būti naudojama norint greitai pradėti darbą su gražiu pardavimo puslapiu.

14. Nulis

Nulis

„Zero“ yra moderni „WordPress“ pardavimo puslapio tema, skirta agentūroms, programinei įrangai, programoms ir tt. Jame yra gražiai suprojektuotas pagrindinis puslapis su daugiasluoksniu išdėstymu..

Kartu su įmontuotomis sekcijomis galima pridėti portfolio, klientus, paslaugas, skyrius. Tai visiškai palaiko „WooCommerce“, todėl taip pat galite pridėti internetinę parduotuvę prie savo svetainės.

15. ūsai

Ūsai

Ūsai yra sukurti kaip „WordPress“ pardavimo puslapio tema dizaineriams, fotografams, agentūroms ir tt. Tai pakankamai lanksti, kad būtų galima naudoti ir kelių puslapių svetainėse..

Kartu su skyriais galima lengvai pridėti portfolio, klientus, paslaugas ir komandos narius. Ūsai pasižymi kūrybišku šiuolaikišku išdėstymu su pritaikytu logotipo palaikymu, lengvu sąranka, įmontuotu „Google Maps“ ir kontaktinės formos palaikymu.

16. Paleidimo priemonė

Paleidimo priemonė

Paleidimo priemonė yra nemokama nusileidimo tema, skirta būsimam gaminio paleidimui. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip įprastas jūsų produktų ar paslaugų nukreipimo puslapis.

Čia pateikiamos lengvos pritaikymo parinktys, raginimas veikti talpinimas, lipnus meniu, klientų skyrius ir kainų lentelė. Tai visiškai reaguoja, tinka SEO ir yra suderinama su „WooCommerce“.

17. Nusileidimas

nusileidimas

Nukreipimas yra galinga „WordPress“ pardavimo puslapio tema, pateikiama kartu su iš anksto suplanuotu 25 ir daugiau išdėstymu. Taip pat pridedamas nuvilkimo puslapio kūrimo priemonė, leidžianti redaguoti esamus išdėstymus ir kurti naujus išdėstymus nuo nulio.

Gaunate kelis antraščių tipus, todėl galite sukurti daugybę skirtingų stilių ir išdėstymo nukreipimo puslapių. Kitos funkcijos yra aplankas, atsiliepimai, renginiai, socialinės žiniasklaidos integracija ir el. Prekybos palaikymas.

18. Paraginti

Raginama

„Prompt“ yra nemokamas „WordPress“ iškrovimo ir pardavimo puslapis. Jis pasižymi minimalistiniu siauro pločio išdėstymu su matomu skyriumi su iškiliu raginimu veikti. Tai apima tris valdikliui paruoštas sritis, vieną naršymo meniu, socialinius profilius ir „Font Awesome“ palaikymą.

19. „Atmosfera Pro“

„Atmosphere Pro“

„Atmosphere Pro“ yra „WordPress“ verslo tema, sukurta „Genesis“ temos rėmams. Kartu pateikiamas gražus viso ekrano antraštės vaizdas su raginimu veikti.

Temos dizainas naudoja daug laisvos erdvės, kad sukurtų erdvų išdėstymą, kuris atrodytų gaivus. Tam naudojami dideli vaizdai ir aiški tipografija. „WooCommerce“ yra paruošta ir optimizuota greičiui ir našumui.

20. Ekranas

Ekranas

„Screenr“ yra nemokama vieno puslapio „WordPress“ verslo tema. Pagrindinio puslapio išdėstyme naudojamas viso ekrano antraštės vaizdas, po kurio pateikiama pagrindinio puslapio sritis. Tai apima pasirinktinius valdiklius, pasirinktinius puslapių šablonus, paralakso fono efektus ir lengvą temos nustatymą naudojant tiesioginį tinkinimo įrankį.

21. „Digital Pro“

„Digital Pro“

„Digital Pro“ yra moderni „WordPress“ tema, skirta programoms, skaitmeninei laikmenai ir produktų svetainėms. Temos pagrindiniame puslapyje yra keletas valdiklių sričių, didelis antraštės vaizdas su raginimu veikti ir tinkinti valdikliai, skirti sukurti jūsų pardavimo puslapį per kelias minutes..

Jis pateikiamas su temų parinkčių skydeliu ir tiesioginiu tinkinimo priemonės palaikymu. Jame yra keli pasirinkimo variantai, spalvų schemos ir visiškai tinkinama antraštės sritis su pritaikytu logotipu.

22. Plūdės

Plūdė

Plūdė yra graži „WordPress“ tema, optimizuota pardavimui ir konvertavimui. Pristatoma su įmontuotu puslapių kūrimo įrankiu, leidžiančiu jums sukurti ar modifikuoti puslapio išdėstymą, kad jis atitiktų jūsų pačių poreikius. Tai apima keletą paruoštų naudoti šablonų, kad būtų galima sukurti beveik bet kokį pardavimo puslapį.

Jis turi visas įprastas „premium“ temos ypatybes, įskaitant slinkties paralaksą, socialinės žiniasklaidos integraciją, pasirinktinius fonus, neribotas spalvas, pasirinktinius valdiklius ir daug daugiau.

23. Elbrusas

Elbrusas

„Elbrus“ yra nuostabi „WordPress“ tema, skirta rinkodaros, produktų ir verslo tinklalapiams. Jame yra labai lankstus pagrindinio puslapio išdėstymas, kurį galima lengvai naudoti kaip pardavimo puslapį.

Tai lengva nustatyti naudojant įmontuotus produktų, paslaugų, komandos, klientų ir atsiliepimų skyrius. Pagrindiniame puslapyje naudojama graži animacija ir paralakso slinkties efektai.

24. „Lenscap“

Lenscap

„Lenscap“ yra gražiai sukurta „WordPress“ tema įmonėms, prekybininkams ir pardavimo tinklalapiams. Jis turi labai lengvai pritaikomą turinio karuselę, kurią galima naudoti kaip svetainės antraštę. Jame yra puikūs nuotraukų ir vaizdo įrašų galerijos šablonai su lengvųjų langų iššokančiaisiais įspūdingais vaizdais.

Temos nustatymas yra paprastas, pašalinamas iš jūsų kelio ir leidžia susikoncentruoti į turinio pridėjimą. Visos temos parinktys galimos naudojant tiesioginį temos pritaikymą. Tai yra „WooCommerce“, paruoštas iš dėžutės, ir siūlo vartotojams labai švarią apsipirkimo patirtį.

25. Moduliai

Moduliai

Moduliai yra gerai sukurta „WordPress“ tema, puikiai tinkanti kurti bet kokio pobūdžio pardavimo puslapius. Projektuojant reikia modulinio požiūrio ir pridedami keli paruošti naudoti moduliai, kuriuos galite vilkti ir mesti, kad sukurtumėte savo maketus.

Jame taip pat yra keletas paruoštų įdiegti demonstracinių svetainių, kurias galite naudoti kaip pardavimo puslapio pradžią. Jis turi keletą pasirinktinių valdiklių, neribotą šoninių juostų, antraštės stilių, vaizdo įrašų fono palaikymą, „Google“ šriftus ir „WooCommerce“ palaikymą..

26. Lune

Lune

„Lune“ yra lanksti „WordPress“ universalioji tema su keliais pardavimo puslapių išdėstymais. Jame yra vieno paspaudimo demonstracinio turinio diegimo programa, kuri padeda greitai sukurti pardavimo puslapį. Jis taip pat pristatomas su puslapių kūrimo priemonės papildiniu su konkrečių temų plėtiniais.

Viduje supakuoti 350 skyrių, 10 antraščių stilių, 7 poraščių stiliai ir keli pasirinktiniai valdikliai. Kartu pateikiamos plačios pritaikymo parinktys, kurias galima naudoti kuriant tikrai unikalų pardavimo puslapį.

27. Atomas

atominis

„Atomic“ yra elegantiškai sukurta daugialypė tema rinkodaros specialistams ir įmonėms. Jame yra įmontuoti skyriai, skirti lengvai demonstruoti projektus, personalo profilius, klientų atsiliepimus, paslaugas ir kt. Taip pat apima „WooCommerce“ palaikymą iš dėžutės ir jūs galite naudoti jį lengvai įtraukdami internetinę parduotuvę į savo svetainę..

Temos nustatymas yra gana lengvas ir nepakenčia vartotojų per daug galimybių. Galite naudoti tiesioginį temos tinkinimo įrankį, norėdami nustatyti antraštę, meniu, akcento spalvas ir tt. Kartu pateikiamas spalvingas antraštės dizainas su išankstinėmis galimybėmis, tokiomis kaip antraštės vaizdo neskaidrumas, priekinio plano spalva ir pasveikinimo tekstas..

Tai viskas dabar.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias savo projektų pardavimo „WordPress“ temas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip „WordPress“ sukurti profesionalų potencialą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me