26 найкращих тем продажів WordPress Теми для маркетологів (2019)

Шукаєте найкращу тему сторінки продажів WordPress для вашої маркетингової кампанії? Сторінка продажів або цільова сторінка WordPress теми допомагають маркетологам перетворювати відвідувачів у платників. У цій статті ми зібрали вручну деякі з найкращих тем на сторінці продажів WordPress для маркетологів.


Тема сторінки найкращих продажів WordPress

Створення веб-сайту сторінки продажів за допомогою WordPress

Дослідження, проведені MarketingSherpa, показують, що 48% маркетологів створюють нові цільові сторінки для кожної кампанії, а 68% онлайн-компаній використовують декілька цільових сторінок для отримання потенційних клієнтів.

Якщо ви – бізнес, який намагається продавати продукти та послуги в Інтернеті, то вам потрібна цільова сторінка, призначена для отримання продажів та потенційних клієнтів.

На хорошій цільовій сторінці помітно відображається заклик до дії з подальшим розбиттям функцій та унікальними точками продажу вашого товару чи послуги..

Щоб створити веб-сайт сторінки продажів за допомогою WordPress, вам знадобиться домен та хостинг-акаунт WordPress.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost, оскільки вони є однією з найбільших хостинг-компаній у світі та офіційним хостинговим партнером WordPress. Вони пропонують нашим користувачам знижку 60% + безкоштовний домен.

Докладніше див. Повний покроковий посібник про те, як створити веб-сайт WordPress, і ви швидко і швидко запустите роботу..

Після того, як ваш веб-сайт буде готовий, ви готові встановити свою тему. Давайте розглянемо деякі найкращі теми WordPress на сторінках продажів для маркетологів. Цей список являє собою поєднання як платних, так і безкоштовних тем, і всі вони реагують на мобільний телефон.

1. Хігенд

Хігенд

Highend – це преміальна багатоцільова тема WordPress. Створений для легкого створення сторінок продажів, Highend оснащений такими функціями, як кілька готових до використання демо-шаблонів, включаючи прекрасну демонстрацію на одній сторінці. Вона також включає в себе конструктор перетягувань сторінки, повзунки, шрифти значків тощо.

Всередині ви також знайдете кілька шаблонів сторінок, спеціальні віджети, кілька варіантів бічної панелі та меню навігаційного меню. Він готовий до WooCommerce, щоб ви могли навіть додати інтернет-магазин на свій веб-сайт.

2. Монблан

Мон-Блан

Montblanc – це прекрасна тема WordPress сторінки продажів, яку також можна легко використовувати на багатосторінкових сайтах. Він призначений для веб-сайтів для бізнесу, додатків, продуктів або фотографій. На головній сторінці представлений великий повний екран повзунка з прозорим навігаційним меню та логотипом вгорі.

Він оснащений 5 макетами домашніх сторінок, 4 креативними стилями заголовків, декількома макетами портфоліо та повною підтримкою WooCommerce.

3. Привід

Привід

Propel – це красиво оформлена сторінка продажів WordPress. У ньому встановлена ​​демо-контент в один клік, що дозволяє швидко створити сторінку продажів. В основному розроблена як тема на одній сторінці, але вона також включає окремі макети для блогу та будь-які додаткові сторінки, які ви можете додати.

Він має прекрасний фільтрувальний портфоліо, використовуючи Ajax та прекрасну анімацію. Загальний вигляд теми дуже сучасний з фонами паралакса, повноекранним заголовком та чіткою типографією.

4. Ультра

Ультра

Ультра – це потужна і дуже гнучка тема WordPress із щільно інтегрованим візуальним конструктором перетягування сторінок та легким додаванням модулів вмісту. Він також включає кілька готових до використання шаблонів для різних галузей, таких як агентства, курорти, додатки, бізнес тощо.

Завдяки простоті використання та потужному конструктору сторінок, Ultra можна використовувати для створення красивих сторінок продажів за лічені хвилини. Він також постачається з портфелями, підтримкою WooCommerce, повзунками, галереями, спеціальними віджетами та багато іншого.

5. Креатіво

Креатіво

Creativo – це тема на одній сторінці WordPress, яка підходить для веб-сайтів про продаж, товар, бізнес та портфоліо. Ця дивовижна багатоцільова тема оснащена кількома демонстраціями в один клік, включаючи веб-сайт, орієнтований на продажі на одній сторінці. Вам доведеться просто замінити вміст на свій, і ви будете добре їхати.

Він оснащений вбудованим типом вмісту портфоліо, повною підтримкою WooCommerce, 7 скінами, 3 макетами дизайну, декількома макетами заголовків та необмеженим вибором кольорів. Він також включає в себе халяви, такі як конструктор сторінки, слайдер та плагін для чату в реальному часі.

6. Індіго

Індиго

Indigo – це дуже настроювана тема WordPress для створення красивих макетів сторінок продажів. Він оснащений модулями перетягування, які дозволяють створювати унікальні макети відповідно до ваших потреб.

Щоб зробити це ще простіше, Indigo включає демонстраційний контент і готові веб-сайти, які ви можете використовувати як вихідну точку для власних проектів. Він також пропонує безліч шаблонів, галерей, повзунків, стилів заголовків та необмежену кількість бічних панелей.

7. OneEngine

OnePage

OneEngine – це тема WordPress на одній сторінці із сміливим та креативним дизайном. У верхній частині є яскравий заголовок на повноекранному екрані, за яким слідує меню навігації, а потім розділи вмісту.

Він включає послуги, членів команди, портфоліо та розділ про проект. Налаштування теми досить легко налаштувати на сторінку продажів будь-якого товару чи послуги.

8. Кьон

Koehn

Koehn – це красиво розроблена багатоцільова тема WordPress. Він використовує мінімалістичний підхід до дизайну, який залишає багато місця для створення дуже привабливих макетів сторінок продажів.

Він пропонує просте налаштування сторінки за допомогою віджетів вмісту з перетягуванням та випаданням. Це дозволяє легко використовувати власні кольори та включає в себе спеціальні віджети для соціальних медіа, відкриття вмісту та декілька варіантів макета.

9. Денне світло

Денне світло

Daylight – це відмінна тема цільової сторінки WordPress з гнучкими параметрами для створення сторінки продажів за допомогою перетягування.

Вона включає прокрутку паралакса, зображення героїв, повзунки та вбудований портфоліо. Налаштувати та налаштувати за допомогою 2 макетів домашньої сторінки та 10 шаблонів сторінок легко.

10. Parallax Pro

Parallax Pro

Prallax Pro побудований на основі тематичної основи Genesis і розроблений як тема однієї сторінки. Як випливає з назви, він має прекрасні ефекти прокрутки паралакса, у яких вгорі є велике зображення заголовка на повноекранному екрані.

Макет домашньої сторінки повністю розміщений на базі сторінки, що дозволяє просто перетягувати блоки вмісту для налаштування вашої сторінки продажів. Інші функції включають повну підтримку WooCommerce, користувацькі віджети, шаблони сторінок та чітку типографіку.

11. Структура

Структуру

Struct розроблений як тема сторінки продажів для програмного забезпечення, додатків та продуктів SaaS. Він має чіткий та сучасний макет із великим фоном заголовка та видатним закликом до дій.

Він має повністю вивірений макет домашньої сторінки з кількома спеціальними віджетами для додавання вмісту та функцій соціальних мереж. Сюди також входять служби, проекти, команда, швидке обслуговування, путівники, клієнти, відгуки та слайд-шоу поза коробкою.

12. Адвент

Advent – це творча тема сторінки продажів WordPress для додатків, програмного забезпечення, продукту, бізнесу тощо. Вона включає в себе кілька функцій взаємодії з користувачами, такі як блок закликів до дії, підписка, форма контактів та таблиці цін.

Він включає в себе збільшувальне скло для зображень виробів, шрифти значків, інтеграцію соціальних медіа та кілька зручних шорт-кодів. Він постачається з окремим плагіном для створення сторінок, який дозволяє створювати власні макети сторінок продажів.

13. SinglePage

SinglePage

SinglePage – безкоштовна тема сторінки продажів WordPress. Він підтримує повноекранний відео-фон YouTube з ефектом паралакса. Домашня сторінка розділена на різні розділи з липким вертикальним меню навігації. Це досить просто в налаштуванні, і з його допомогою можна швидко розпочати роботу з красивою сторінкою продажів.

14. Нуль

Нуль

Zero – це сучасна тема сторінки продажів WordPress для агентств, програмного забезпечення, додатків тощо. Вона має прекрасно оформлену домашню сторінку з багатошаровим макетом.

У комплекті вбудовані розділи для додавання портфоліо, клієнтів, послуг, розділів. Він повністю підтримує WooCommerce, тому ви також можете додати інтернет-магазин на свій сайт.

15. Вуса

Вуса

Вуса – це розроблена сторінка продажів WordPress тема для дизайнерів, фотографів, агентств тощо. Вона є досить гнучкою, щоб використовуватись і на багатосторінкових сайтах.

У комплекті є розділи для легкого додавання портфоліо, клієнтів, служб та членів команди. Вуса має креативний сучасний макет із власною підтримкою логотипу, легким налаштуванням, вбудованою картою Google та підтримкою контактної форми.

16. Пускова установка

Пускова установка

Пускова установка – це безкоштовна посадкова тема для запуску майбутнього продукту. Він також може використовуватися як звичайна цільова сторінка для ваших товарів або послуг.

Він пропонує прості параметри налаштування, розміщення закликів до дій, липке меню, розділ клієнтів та таблицю цін. Він повністю чуйний, оптимізує SEO та сумісний із WooCommerce.

17. Посадка

посадка

Посадка – це потужна тема сторінки продажів WordPress, яка має 25+ попередньо розроблений макет. Він також постачається з перетягувачем сторінок, що дозволяє редагувати наявні макети та створювати нові з нуля.

Ви отримуєте кілька типів заголовків, тому ви можете створити незліченну кількість цільових сторінок з різними стилями та компонуванням. До інших функцій належать портфоліо, відгуки, події, інтеграція соціальних медіа та підтримка електронної комерції.

18. Підказка

Підказка

Підказка – безкоштовна тема для посадки та продажу WordPress. Він має мінімалістичний макет з вузькою шириною, а також представлений розділ із видатним закликом до дії. Вона включає три області, готові до віджетів, одне меню навігації, соціальні профілі та підтримку Font Awesome.

19. Атмосфера Pro

Атмосфера Pro

Atmosphere Pro – це бізнес-тема WordPress, створена для тематичної бази Genesis. Він поставляється з прекрасним повноекранним зображенням заголовка із закликом до дії.

Дизайн теми використовує багато відкритого простору, щоб створити просторий макет, який виглядає освіжаючим. Він використовує великі зображення та чітку типографіку. Це WooCommerce готовий та оптимізований для швидкості та продуктивності.

20. Екран

Екран

Screenr – безкоштовна односторінкова бізнес-тема WordPress. У макеті домашньої сторінки використовується зображення заголовка на повноекранному екрані, за яким супроводжується область, що знаходиться під головним екраном. Вона включає в себе спеціальні віджети, користувацькі шаблони сторінок, фонові ефекти паралакса та просту настройку теми за допомогою живого налаштування.

21. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro – це сучасна тема WordPress для додатків, цифрових медіа та веб-сайтів продуктів. На домашній сторінці теми розміщено декілька підкреслених областей, велике зображення заголовка із закликом до дії та спеціальні віджети, щоб створити сторінку продажу за лічені хвилини.

Він постачається з панеллю параметрів тем та підтримкою налаштування в реальному часі. Він має кілька варіантів компонування, кольорових схем та повністю настроювану область заголовка із користувальницькою підтримкою логотипу.

22. Поплавок

Поплавок

Float – прекрасна тема WordPress, оптимізована для продажу та конверсії. Він постачається із вбудованим конструктором сторінок, що дозволяє створювати або змінювати макети сторінок відповідно до власних потреб. Він включає декілька готових до використання шаблонів для створення майже будь-якої сторінки продажів.

У ньому є всі звичайні функції преміум-теми, включаючи прокрутку паралакса, інтеграцію соціальних медіа, спеціальні фони, необмежену кількість кольорів, користувацькі віджети та багато іншого.

23. Ельбрус

Ельбрус

Elbrus – це чудова тема WordPress, розроблена для маркетингу, продуктів та ділових веб-сайтів. Він має дуже гнучкий макет домашньої сторінки, який можна легко використовувати як сторінку продажів.

Це легко налаштувати за допомогою вбудованих розділів для продуктів, послуг, команди, клієнтів та відгуків. На домашній сторінці використовуються прекрасні анімації та ефекти прокрутки паралакса.

24. Кришталик

Кришталик

Lenscap – це прекрасно створена тема WordPress для підприємств, маркетологів та сторінок продажів. Він має налаштовану карусель вмісту, яку можна використовувати в якості заголовка сайту. Він включає в себе чудові шаблони фотографій та відеогалереї із спливом лайтбоксу для захоплюючого перегляду.

Налаштування теми розроблено так, щоб вона була простою, вона виходила з твого шляху і дозволяє зосередитись на додаванні вмісту. Усі параметри теми доступні в режимі живого налаштування теми. Це WooCommerce готово з коробки і пропонує дуже чистий досвід покупок для ваших користувачів.

25. Модулі

Модулі

Модулі – це добре продумана WordPress тема, яка ідеально підходить для створення будь-якої сторінки продажів. Він вимагає модульного підходу до дизайну і постачається з декількома готовими до використання модулями, які ви можете перетягувати та створювати для своїх макетів.

Він також включає кілька готових до встановлення демонстраційних веб-сайтів, які можна використовувати як вихідну точку для вашої сторінки продажів. Він має декілька користувацьких віджетів, необмежену кількість бічних панелей, стилі заголовків, підтримку фонового відео, Google Fonts та підтримку WooCommerce..

26. Луна

Луна

Lune – це гнучка багатоцільова тема WordPress з декількома макетами сторінок продажів. Він включає програму встановлення демо-контенту одним клацанням миші, яка допоможе вам швидко створити сторінку продажів. Він також постачається з плагіном для створення сторінок із розширеннями, характерними для теми.

Усередині упаковано 350 розділів, 10 стилів заголовків, 7 стилів нижнього колонтитулу та кілька спеціальних віджетів. Він постачається з широким спектром параметрів налаштування, які можна використовувати для створення справді унікальної сторінки продажів.

27. Атомний

атомний

Atomic – це елегантно розроблена багатоцільова тема для маркетологів та підприємств. Він включає вбудовані розділи для легкої демонстрації проектів, профілів персоналу, відгуків клієнтів, послуг тощо. Це також включає підтримку WooCommerce поза коробкою, і ви можете використовувати її для легкого додавання інтернет-магазину на свій сайт.

Налаштування теми досить легко і не переповнює користувачів занадто великою кількістю варіантів. Ви можете використовувати конфігуратор теми живої теми для налаштування заголовка, меню, кольорів акценту тощо. Він оснащений чудовим дизайном заголовка з попередніми параметрами, такими як непрозорість зображення заголовка, колір переднього плану та вітальний текст.

Це все, що на даний момент.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми продажів на WordPress для ваших проектів. Ви також можете ознайомитися з нашим керівництвом про те, як зробити генерацію провідних клієнтів у WordPress як професіонала.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me