26 найкращих тем WordPress для музикантів (2019)

Хочете створити веб-сайт для своєї групи? Не знаєте, яка найкраща тема WordPress для музикантів та веб-сайтів групи? Більшість музикантів та колективів покладаються на свої соціальні медіа, переглядаючи Twitter, Facebook та Instagram. Однак, коли ви росте, важливо мати веб-сайт. У цій статті ми покажемо найкращі теми WordPress для музикантів та гуртів для просування їх музики.


Найкращі теми WordPress для музикантів та гуртів

Початок роботи з веб-сайтом WordPress для музикантів

WordPress – найкраща платформа для музикантів та гуртів для створення свого веб-сайту. Це дозволяє вбудовувати музику, продавати квитки та інтегрувати свої соціальні медіа без зайвих технічних знань.

Щоб створити веб-сайт для своєї групи, вам потрібно буде дві речі – доменне ім’я та веб-хостинг. Ваш домен – це адреса вашого веб-сайту (наприклад, google.com). Веб-хостинг – це місце, де ваш веб-сайт живе в Інтернеті (саме тут зберігаються ваші файли).

У нас є докладний посібник про те, як вибрати найкращий хостинг WordPress та як вибрати найкраще доменне ім’я. Але якщо ви не хочете це читати, ви можете пропустити право до нашої рекомендації.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost, оскільки вони є офіційним хостинг-провайдером WordPress.org. Крім того, вони надають нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я та знижку 60% на їх хостинг-плани, якщо ви використовуєте наш код купона Bluehost.

Після цього ви можете слідувати нашому покроковому посібнику, як встановити WordPress.

Після запуску вашого веб-сайту ви зможете вибрати тему WordPress для свого веб-сайту. Виберіть одну з перелічених нижче тем і перегляньте посібник для початківців щодо встановлення теми WordPress.

Давайте розглянемо кілька найкращих тем WordPress для музикантів та гуртів.

1. Мандрівник

Дорожник

Wayfarer – тема WordPress, створена спеціально для музикантів, гуртів та звукозаписних компаній. Він має сучасний вигляд із безліччю функцій для веб-сайту, пов’язаного з музикою.

Він має вбудовані аудіо- та відеобібліотеки, які дозволяють демонструвати свою роботу в будь-якому місці вашого веб-сайту. У ньому створені музичні та відеоплеєри на замовлення з підтримкою одно- чи багатодоріжних плейлистів.

Крім того, в комплекті є сфера управління концертами, щоб ваші послідовники могли знайти місце, де ви будете виступати далі, і придбати квитки. Незважаючи на так багато вдосконалених функцій, налаштування все ще дуже легко і безболісно.

2. Підсилити

Підсилити

Amplify – прекрасна тема WordPress для музикантів. Він налаштовується за допомогою спеціальних заголовків, фонів, вибору кольорів, шаблонів, декількох макетів та живого налаштування.

Він постачається з управлінням концертів, аудіоплеєром, керуванням списками відтворення та спеціальними віджетами, щоб додати свої концерти та музику в будь-якому місці вашого сайту. Він також повністю готовий до використання з конструкторами перетягування сторінок, як Beaver Builder.

3. Обсидіан

Обсидіан

Obsidian – сучасна та стильна тема WordPress для гуртів та музикантів. Він оснащений прекрасними розділами аудіо- та відеобібліотеки, областю управління концертами, дискографією та плеєром на сайті.

Він має прекрасні фони на весь екран, які можна легко налаштувати, щоб надати веб-сайту неповторний вигляд.

4. Тузант

Тузант

Tusant – це прекрасно створена тема WordPress, створена спеціально для музикантів, гуртів, подкастів та багатих на мультимедіа веб-сайтів. Він оснащений вражаючим макетом домашньої сторінки, щоб привернути увагу аудиторії за допомогою помітного відображення аудіо- та відеовмісту.

Ви можете показувати медіаплеєр будь-де на своєму веб-сайті Він підтримує списки відтворення, окремі епізоди та кілька форматів. Це дуже просто у використанні з безліччю варіантів налаштування, щоб допомогти вам зробити його унікальним.

5. Молоток

Молоток

Hammer – це музична тема WordPress з мінімалістичним підходом до дизайну. На головній сторінці представлений великий повзунок із віджетами соціальних мереж та музичним плеєром на сайті.

Він також оснащений розділом блогу у стилі кладки з прекрасним відображенням зображених зображень та чіткою типографією. Він також постачається з управлінням концертами, дискографією, відеотекою та спеціальною підтримкою шрифту.

6. Музика

Музика

Музика – це потужна тема WordPress для музикантів та гуртів. Він поставляється з приголомшливим музичним плеєром, запеченим прямо в тему.

На головній сторінці “Музика” на повноекранному екрані зображення або фон зображень із закликом до дії. Він також поставляється з необмеженим варіантом планування та кольорів. Він також постачається зі сторінками виконавців, що дозволяє демонструвати кількох виконавців з їх датами гастролей, музикою та відео.

7. Подія

Подія

Подія є потужною темою WordPress для барів, музикантів, розважальних майданчиків, гуртів тощо. Він пропонує сучасний футуристичний вигляд з великими фоновими зображеннями.

Він призначений для демонстрації подій та обладнаний областю управління подіями. Подія також має галереї, відеотеку, інтеграцію соціальних медіа та безліч варіантів налаштування.

8. Бий небо

Бий небо

Beat Heaven – тема WordPress для музичних майданчиків, музикантів та гуртів. У комплекті з розділом управління подіями легко додавати та керувати подіями з вашого веб-сайту.

У ньому є гарний повзунок з декількома стилями та варіантами компонування. Він також поставляється з гарним аудіоплеєром. Ви можете додати програвач на весь сайт або відобразити окремі аудіозаписи в бібліотеці.

9. Звукова сцена

Звукова сцена

Якщо ви хочете запустити інтернет-магазин, щоб продавати свою музику, то Soundstage робить це дуже просто. Ця прекрасна музична тема WordPress оснащена такими потужними функціями, як вбудований mp3-плеєр, галереї, відеоплеєр та розділ блогу.

У ньому є налаштований повзунок для домашньої сторінки, сторінки учасників групи, дискографія та область, що знаходиться на головній сторінці.

10. Осцилятор

Осцилятор

Осцилятор – багатофункціональна стильна музика WordPress. У комплекті вбудований слайдер, художники, дискографія, події, галереї та відео.

У ньому є прекрасний музичний плеєр, який можна відображати на всьому сайті. Він також має управління подіями, дискографію, перетягування домашньої сторінки та власні віджети для виявлення вмісту, соціальних мереж, Twitter, Flickr та багато іншого.

11. Оксид

Оксид

Oxium – прекрасна тема WordPress для музикантів. Він оснащений бібліотекою аудіо та відео, дискографією, галереями та конструктором домашньої сторінки, що перетягує.

Він також має вбудовані сторінки виконавців, управління подіями, слайдер та власні віджети для пошуку соціальних медіа та вмісту.

12. Сесії

Сесії

Sessions – це тема WordPress для музикантів, ді-джеїв, організаторів заходів, нічних клубів та всіх бажаючих в індустрії розваг. У ньому є гарний повзунок домашньої сторінки, вбудований медіаплеєр та конструктор перетягування домашніх сторінок.

Він постачається з підтримкою WooCommerce, щоб ви могли продавати речі зі свого веб-сайту. У ньому також є дискографія, сторінки виконавців, події, галереї та спеціальні віджети для інтеграції соціальних медіа.

13. Берлінер

Берлінер

Berliner – це стильна тема WordPress для музикантів, артистів, гуртів та музичних майданчиків. У ньому є гарний повзунок домашньої сторінки, повзунок подій та розділ новин.

Він також постачається зі сторінками виконавців, дискографія, управління подіями, галереї та відео.

14. Контроль

Контроль

Kontrol – це сучасна та настроювана тема музики WordPress. Він має гарний слайдер на домашній сторінці, музичний плеєр, відеогалерею, фотографії та блог.

Kontol оснащений системою управління подіями та спеціальним віджетом для відображення подій на домашній сторінці. На ньому також є сторінки виконавців, карусель, альбоми, кілька кольорових схем і макетів.

15. Ернан

Ернан

Ернан – це гладка тема WordPress для музикантів, гуртів, діджеїв тощо. У ньому є вбудовані відео, дискографія, медіаплеєр, управління подіями, галереї та сторінки виконавців.

Тема має декілька варіантів макета, кольорів та користувацьких віджетів для виявлення вмісту та інтеграції соціальних медіа.

16. Променад

Променад

Promenade – тема WordPress, призначена для музикантів, які хочуть виділитися стилем та класом. Він оснащений спеціально налаштованою домашньою сторінкою із популярним вмістом, популярною музикою, прекрасним медіа-плеєром та спеціальними віджетами.

Набережна оснащена системою управління подіями та прекрасною відеотекою. Це дуже просто в налаштуванні і дуже настроюється.

17. Двухтонний

Двухтонний

Завдяки чудовому повноекранному заголовку та прекрасному прозорому музичному плеєру, Twotone справді виділяється – ідеальна тема WordPress для музикантів. Під заголовком розміщена колонка з двома стовпцями, де відображаються музика, події, дискографія та публікації в блогах.

Twotone поставляється з керуванням подіями, керуванням треками та піснями, спеціальними шрифтами, відеотекою та галереєю.

18. Марке

Марке

У Marquee є розкладка з двома стовпцями з зображенням заголовка та елементами домашньої сторінки. Marquee оснащений прекрасним медіаплеєром, аудіо-відео медіа-управлінням, сторінками виконавців, дискографією та системою управління подіями.

Він також оптимізований для швидкості та продуктивності з тоннами параметрів налаштування.

19. Рок-зірка

Рок-зірка

Рок-зірка – це гладка і безкоштовна тема музики WordPress. Він постачається з декількома макетами, інформаційними кодами, популярним вмістом, повзунком, екскурсіями, паніровкою, відео, соціальними значками та інстаграм-зображеннями.

Він оснащений вбудованою інтеграцією у соціальні медіа, що дозволяє відвідувачам легко ділитися вашими треками та датами туру. Він також постачається зі спеціальним віджетом для Instagram, щоб легко ділитися своїми фотографіями на своєму веб-сайті.

20. DJ

Діджей

DJ – прекрасна тема WordPress для музикантів, діджеїв, музики та розважальних веб-сайтів. Він оснащений вбудованим аудіоплеєром та відеогалереєю.

У ньому також є кілька шаблонів сторінок, користувацькі віджети, гарний слайдер, вміщений вміст та живий налаштування.

21. Бруклін

Бруклін

Бруклін – це барвиста музична тема WordPress. Він поставляється з 5 кольоровими схемами та декількома варіантами компонування. Це прекрасно працює з відео YouTube та Vimeo та дозволяє додавати свої списки відтворення від SoundCloud.

Бруклін простий у налаштуванні, а також може використовуватися як тема блогів для розваг та музичних блогів.

22. Списковий список

Набір списків

Setlist – це сучасна музична тема WordPress для музикантів, груп, розважальних веб-сайтів. Він оснащений вбудованим модулем управління подіями, який дозволяє легко додавати майбутні дати туру.

Він також прекрасно працює з відеохостинговими веб-сайтами, такими як YouTube та Vimeo. У комплекті є кілька готових до використання кольорових схем, інтеграція соціальних медіа, гарний повзунок та швидке налаштування.

23. Нічний клуб

Нічний клуб

NightClubbing – це тема WordPress із прекрасною графікою, створеною для музикантів, нічних клубів та музичних сайтів загалом. Він оснащений 7 гарними кольоровими схемами, вбудованим календарем подій, шаблоном домашньої сторінки та інтеграцією соціальних медіа.

Це також дозволяє додавати музику з SoundCloud, YouTube або Vimeo за допомогою слайдера, щоб демонструвати музику чи відео на вашому веб-сайті.

24. Гармонічна

Гармонійний

Harmonic – прекрасна безкоштовна тема WordPress, призначена для художників, музикантів, фотографів. Він оснащений типом публікації на замовлення портфоліо, красивим макетом домашньої сторінки, прекрасним медіа-дисплеєм, спеціальними заголовками та фонами.

25. Відеозон

Videozoom

Videozoom – тема WordPress для веб-сайтів, що ідеально підходить для веб-сайтів, що обмінюються музичними відео. Він оснащений потужним відео слайдером, що дозволяє показувати відеогалереї в красивій каруселі.

Ви можете вставляти відео в WordPress з YouTube та Vimeo.

26. Танцювальний майданчик

Танцпол

Танцювальний майданчик – нічний клуб WordPress та тема музики. Він оснащений прекрасним віджетом аудіодоріжки, простим у користуванні повзунком та потужною інтеграцією у соціальні мережі.

У ньому є вбудований календар подій для просування подій та дат туру. Він поставляється в 5 кольорових стилях і простих налаштуваннях та налаштуваннях.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему WordPress для веб-сайту групи чи музиканта. Ви також можете побачити наш список із 40 корисних інструментів для управління та вирощування вашого сайту WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map