26 найкращих відео-тем WordPress (2019)

Ви шукаєте тему відео WordPress для вашого веб-сайту? WordPress дозволяє дуже легко завантажувати або вставляти відео, що робить його чудовою платформою для створення вашого веб-сайту. У цій статті ми підібрали вручну деякі найкращі теми WordPress, які ви можете встановити.


Найкращі теми WordPress

Створення веб-сайту з WordPress

По-перше, вам потрібно переконатися, що ви вибрали найкращу платформу для створення веб-сайту. І звичайно, ми вважаємо, що влаштований WordPress.org є ідеальною платформою для цього.

Він пропонує вам гнучкість і надає доступ до тисяч дизайнів веб-сайтів, додатків та розширень.

Далі вам потрібно буде зареєструватися в обліковому записі хостингу WordPress. Усі веб-сайти потребують хостингу. Це буде домашній веб-сайт в Інтернеті.

Вам також знадобиться доменне ім’я. Це те, що користувачі наберуть у своєму браузері, щоб перейти на ваш веб-сайт. Це буде адреса вашого веб-сайту в Інтернеті (наприклад, wpbeginner.com або google.com).

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Вони є однією з найбільших веб-компаній, що розміщують веб-сайти. Вони також є офіційно рекомендованим хостинговим партнером WordPress.

Після реєстрації на хостингу вам потрібно буде встановити WordPress. Дотримуйтесь інструкцій у нашому покроковому посібнику про те, як запустити блог WordPress.

Тепер ви готові вибрати тему для свого веб-сайту. Виберіть тему відео WordPress з нашого експертного вибору нижче, а потім дотримуйтесь вказівок, як встановити посібник з теми WordPress.

Сказавши це, давайте подивимося на деякі найкращі теми відео WordPress, доступні на ринку.

1. Інспіро

Інспіро

Inspiro – прекрасна багатоцільова тема WordPress. Він оснащений гарними відео-фонами на повноекранному екрані, потужним розділом портфоліо та модулем галереї.

У ньому є унікальні спеціальні віджети для відображення портфоліо вітрин. Він постачається з чотирма унікальними шаблонами та конструктором перетягування сторінок. Він також має лайтбокс для відео, що дозволяє користувачам переглядати відео у спливаючому вікні для більш зануреного користувальницької роботи.

2. ВідеоЗ

VideoZ

VideoZ – це тематична тема WordPress для журналу в стилі журналу. Він оснащений багатючим на вміст двома колонками з ескізами відео. Він підтримує плагін Video Thumbnails, щоб автоматично генерувати ескізи для вбудовування відео. Він також підтримує плагін WP-PostRatings, який дозволяє користувачам оцінювати відео.

Він поставляється в декількох варіантах макета, widgetized домашня сторінка та спеціальні віджети для демонстрації випадкових відео, останніх відео, кнопок соціальних медіа тощо.

3. Videozoom

Videozoom

Videozoom – це стильна тема WordPress для відео, створена спеціально для створення відео веб-сайтів та порталів. Він підтримує всі популярні відео-вбудовування та послуги хостингу. Поставляється із вбудованим слайд-шоу відео для демонстрації найпотужнішого вмісту.

Videozoom також підтримує WooCommerce і має безліч варіантів налаштування, що дозволяє створювати дуже привабливі та унікальні веб-сайти.

4. Тузант

Тузант

Tusant – надзвичайно красива тема WordPress, створена спеціально для відео, відеороликів, подкастів та інших веб-сайтів, багатих на мультимедіа. Він має вражаючий сучасний макет домашньої сторінки, який ставить ваш медіа спереду та в центр.

Ви можете показувати аудіо / відео-програвач будь-де на своєму веб-сайті. Він підтримує списки відтворення, окремі епізоди та кілька форматів. Він розроблений з мобільним першим підходом, тому ваш вміст виглядає однаково чудово на менших екранах. Більшість налаштувань тем просто працюватимуть з поля, але також є безліч варіантів налаштування для зміни кольорів, упорядкування віджетів, налаштування домашньої сторінки тощо.

5. Суарес

Суарес

Suarez – це елегантно розроблена тема блогів WordPress. Він має гарний макет домашньої сторінки з кладочною сіткою, створеною за допомогою ескізів пошти. Він працює з сторонніми плагінами для створення мініатюр відео.

Він постачається із вбудованим повзунком, декількома макетами сторінок, інтеграцією соціальних медіа та корисними штрих-кодами та спеціальними віджетами.

6. Фокус

Фокус

Фокус – красива та безкоштовна тема відео WordPress. Він підтримує вбудовування відео, відео слайдер і автоматично відображає відео як заголовок для публікацій. Він також постачається з прекрасно стилізованим програвачем HTML5 для завантаження відео.

Фокус оснащений вбудованим конструктором сторінок, що дозволяє створювати власні макети сторінок. Він постачається з декількома шаблонами сторінок і підтримує налаштування теми живої теми для швидшого налаштування.

7. Фотонота 2.0

Фотонота 2.0

Photonote 2.0 має дуже унікальний дизайн із слайд-шоу з підтримкою дотику на домашній сторінці. Це тема фотографії, але її можна легко використовувати для демонстрації відео. Він відображає відео у верхній частині публікації із повноекранним переглядом.

Він поставляється зі світлою та темною кольоровою гамою. Налаштування теми спрощено, і ви можете використовувати налаштування теми, щоб змінити кольори та параметри теми.

8. Віпрес

Vipress

Vipress – це дуже настроювана тема відео журналу WordPress. Він оснащений модульним макетом домашньої сторінки, що дозволяє додавати блоки вмісту для створення домашньої сторінки. Він оснащений декількома макетами слайдера, автоматичним створенням мініатюр відео та двома кольоровими схемами.

Він постачається зі спеціальними віджетами для соціальних медіа, виявлення вмісту, реклами, погоди тощо. Він підтримує шрифти Google, Карти Google та прості параметри налаштування з необмеженим вибором кольорів.

9. Історія котушки

Історія котушки

Reel Story – це прекрасна тема портфоліо WordPress. Поставляється з декількома варіантами макета та конструктором перетягування сторінок для створення власних макетів. Він підтримує необмежену кількість тем кольорів та налаштування теми живої теми.

У ньому також є вбудований розділ портфоліо, що дозволяє красиво демонструвати свої відео. Він має підтримку мега-меню, спеціальні віджети, кілька бічних панелей та областей, готових до віджетів.

10. Дорса

Дорса

Дорса – багатоцільова тема WordPress у журнальному стилі. Він оснащений гарною схемою сітки за допомогою ескізів, щоб привернути увагу користувачів до вашого найважливішого вмісту. Він підтримує плагіни відео-мініатюр та постачається з повною підтримкою WooCommerce.

Він також має вбудований лічильник “подобається допису” та лічильник переглядів публікацій, має кілька стилів публікації, власні стилі заголовка та вбудований повзунок.

11. Відеобокс

Відеобокс

Videobox – сучасна тема відео WordPress. Він підтримує багато служб вкладання відео, таких як YouTube, Vimeo, Facebook Video, Instagram Video, DailyMotion, Brightcove, Amazon S3 тощо. Він може автоматично визначати відео та використовувати їх як ескіз для публікації. Він також постачається з популярним віджетом відео, що дозволяє отримувати більше переглядів для найкращого відеовмісту.

Videobox також підтримує WooCommerce, тому ви можете додавати інтернет-магазин на свій веб-сайт або продавати підписки.

12. VideoPlace

Відеозал

VideoPlace – ще одна тема відеоблогу WordPress із темним дизайном та прекрасним відображенням ваших відео YouTube. Він автоматично використовує відео YouTube як мініатюру на домашній сторінці та відображає ваші останні відео у форматі вгорі.

13. Суперзірка

Суперзірка

Superstar – це сучасна тема WordPress для веб-сайтів про музику, відео та події. Він оснащений вбудованим шаблоном відео, фотогалереями, списком відтворення Soundcloud та повною підтримкою WooCommerce. Поставляється з дискографією, відгуками та розділами альбомів.

Він має потужні повзунки та постачається із конструктором сторінок, який дозволяє створювати власні макети сторінок за допомогою перетягування.

14. Розваги

Розваги

Розваги – це стильна тема WordPress, яка підходить для веб-сайтів для розваг, відео та виконавських мистецтв. Це дозволяє легко створювати домашню сторінку за допомогою модульного макета. Він підтримує формат відео-публікацій, відео в HTML5, вставки, фотогалереї тощо.

Підходить для багатомовних веб-сайтів, що використовують WPML, та постачається із шорт-кодами та спеціальними віджетами.

15. Переживіть

Переживіть

Relive – це прекрасно створена тема WordPress, яка підходить для фотографій, відео-блогів та веб-сайтів для розповідей розповідей. Relive розроблений так, щоб розповідати історії довгих форм із багатими мультимедійними елементами та занурюючим досвідом користувачів.

Це дозволяє красиво вставляти у свої статті відео, аудіо, фотогалереї, карти. Він зосереджений на користувацькому досвіді та пропонує безліч параметрів налаштування, що дозволяє зробити його своїм.

16. Magazinum

Magazinum

Magazinum – це красива тема журналу WordPress для відео-сайтів. Він підтримує ескізи відео та постачається із вбудованим слайдером вмісту. У ньому є спеціальний відео-віджет, що дозволяє демонструвати останні відео на бічній панелі.

Він також постачається зі спеціальними віджетами для профілів соціальних медіа та галереєю Flickr. Magazinum випускається у двох кольорових схемах та на простому у використанні панелі параметрів тем.

17. .ТУБА

.TUBE

.TUBE – безкоштовна тема WordPress для відео, створена спеціально для відео-блогерів, виробників фільмів та кураторів вірусних відео. Він оснащений своїм власним супутником, який дозволяє легко вилікувати прекрасні веб-сайти. На домашній сторінці розміщений макет на основі сітки, на якому чітко відображені ескізи відео. Він досить простий в налаштуванні і дуже простий у використанні.

18. Фільми

Фільми

Фільми – це тема відео WordPress для створення власного веб-сайту відео. Він оснащений потужними параметрами налаштування та підтримкою вбудовування відео, відео HTML 5 та ескізів відео.

Він постачається з декількома форматами публікацій, включаючи відео та тонни параметрів налаштування.

19. Подія

Подія

Подія – це дуже сучасна тема відео WordPress із вбудованою зоною відеотеки. Він має футуристичний дизайн із чудовими повзунками, великими зображеннями заголовків та кількома варіантами компонування.

Він оснащений розділом подій, галереями зображень, інтеграцією соціальних медіа, публікацією статики та тоннами параметрів налаштування.

20. Відейхо

Відіхо

Прекрасна тема відео-блогу, Vidiho оснащений великим повзунком на домашній сторінці, щоб ви могли відображати свої відео у форматі HD. Ще одна чудова особливість полягає в тому, що при натисканні на мініатюру відео, відео в публікації відкривається у спливаючому вікні.

Крім цього, він постачається з безліччю преміальних функцій теми, таких як шорт-коди, макети сторінок, віджети та інтеграція соціальних медіа.

21. Медіа ОС

ОС Media

OS Media – це безкоштовна тема відео WordPress. Це дочірня тема теми двадцяти чотирнадцяти і покликана перетворити її макет стилю журналу у відеогалерею.

Тема має власний супровідний плагін, який додає короткий код відео, тип публікації відео та підтримку популярних відео. Він підтримує вбудовування YouTube та Vimeo, відео HTML5 у форматі mp4, відео з сервісів віддаленого зберігання.

22. Інтернет-фільми

Інтернет-фільми

Інтернет-фільми – це тема WordPress для створення власного веб-сайту онлайн-фільмів. Він оснащений вбудованим типом фільмів, що дозволяє легко підбирати фільми на своєму веб-сайті за жанрами та темами.

Він постачається з декількома варіантами макета, 80+ короткими кодами та спеціальними шаблонами для блогу, галереї та сторінок.

23. Відеоблог

Відеоблог

Videoblog – це тема вільного журналу WordPress у стилі журналу. Він відображає ваш обраний вміст у верхній частині та показує публікації з обраних вами 5 категорій у прекрасному макеті сітки. Він підтримує додатки сторонніх розробників для ескізів відео, оцінок публікацій тощо.

24. Кришталик

Кришталик

Lenscap – тема журналу WordPress, ідеально підходить для сайтів, багатих на вміст, відео-сайтів та блогів. Він має велику популярну карусель вмісту та меню категорії нижнього колонтитулу, щоб додати відкриття вмісту вгорі. У ньому також є спливаюче вікно для відображення ваших галерей та відео.

Він постачається з генератором динамічної кольорової схеми, який автоматично налаштовує кольори залежно від вашого вибору. Він також має декілька готових до використання кольорових схем. Це дуже настроюється і постачається з повною підтримкою WooCommerce.

25. Чорний прапор

Чорний прапор

Чорний прапор – це багатоцільова тема WordPress, яка підходить для ігор, відео та веб-сайтів журналів. Він оснащений декількома варіантами компонування, красивим повзунком вмісту та кількома кольоровими схемами.

Він оснащений телевізійною сторінкою, яка демонструє всі ваші відео на одній сторінці з декількома варіантами макета. Він постачається з повною підтримкою вбудовування відео, а також HTML5 відео.

26. Гіпнотизувати

Гіпнотизувати

Mesmerize – ще одна чудова безкоштовна тема WordPress із справді багатоцільовим дизайном, здатним граціозно обробляти відео. Він укомплектований функціями та зручними параметрами, щоб вам не довелося боротися з кодом чи CSS.

Дизайн домашньої сторінки включає 5 стилів заголовків та понад 30 готових до використання розділів вмісту, які ви можете легко додати. Вона також включає підтримку відео-фонів, слайд-шоу, типи вмісту заголовка, градієнтні накладки тощо.

Це все, що на даний момент.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти ідеальну тему відео WordPress для вашого веб-сайту. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me