27 geriausių viešbučių „WordPress“ temos su gražiais dizainais (2020 m.)

Ar ieškote geriausios „WordPress“ viešbučio temos?


Sukurti savo viešbučio svetainę nebūtinai turi būti sunku. „WordPress“ viešbučio temos palengvina jūsų viešbučio tinklalapio kūrimą, todėl daugiau keliautojų gali rezervuoti savo viešbutį.

Šiame straipsnyje mes pasidalinsime geriausiomis „WordPress“ viešbučio temomis, kurios padės jums pasirinkti geriausią jūsų viešbučio tinklalapio vaizdą.

Geriausios „WordPress“ viešbučio temos

Viešbučio svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

Pirmiausia turite įsitikinti, kad pasirenkate tinkamą svetainės platformą, kad sukurtumėte savo viešbučio svetainę. Savarankiškoje „WordPress.org“ svetainėje suteikiama daug laisvės ir daugybė tinkinimo parinkčių.

Kitas, jums reikės užsiregistruoti žiniatinklio prieglobai. Visoms svetainėms reikia prieglobos, nes tai yra jūsų svetainės failai, kurie yra saugomi.

Jums taip pat reikės domeno vardo. Tai bus jūsų svetainės adresas ir štai ką vartotojai įves naršyklėje norėdami pasiekti jūsų svetainę (pvz., Wpbeginner.com arba google.com).

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“ arba „SiteGround“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficiali „WordPress“ prieglobos partnerė.

Norėdami gauti daugiau rekomendacijų, skaitykite mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą.

Kai tik jūs užsiregistruosite prieglobai, kitas žingsnis yra įdiegti „WordPress“. Vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų „WordPress“ tinklaraščio vadovo kūrimo vadove, ir jūs greitai sukursite ir paleisite.

Įdiegę „WordPress“, galite pasirinkti temą iš mūsų ekspertų pasirinktų geriausių „WordPress“ viešbučio temų.

Reikia pagalbos diegiant temą? Vykdykite mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip įdiegti „WordPress“ temos vadovą pradedantiesiems.

Tai pasakius, pažvelkime į geriausias „WordPress“ viešbučio temas. Šiame sąraše yra tiek nemokamų, tiek mokamų „WordPress“ temų ir visos jos yra visiškai mobilios.

1. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra daugialypė visų rūšių „WordPress“ svetainių tema. Jis pristatomas su keliais paruoštais maketais, įskaitant viešbučio ir kurortų šabloną. Mokama plėtinių, kad jūsų svetainėje būtų daugiau funkcijų. Šios temos išdėstymas valdikliu leidžia lengvai įterpti skyrių ir elementų pagrindiniame puslapyje.

Jis palaiko „WooCommerce“, vilkite ir numeskite puslapio kūrėjus ir RTL kalbas. „OceanWP“ yra nesudėtinga galimybė valdyti jūsų viešbučio svetainę programinėje įrangoje.

2. Astra

Astra

„Astra“ yra stilinga „WordPress“ tema. Ateina daugybė demonstracinių svetainių, skirtų įvairioms verslo nišoms, tokioms kaip viešbučiai ir BnB. Naudodamiesi „Astra“ galite sukurti savo viešbučio svetainę ir pridėti visas reikalingas funkcijas, įskaitant užsakymą internetu, vaizdų galerijas, patogumus ir dar daugiau.

Tai lengvas ir greitesnis našumas. Temos spalvas, šriftus ir foną galite tinkinti naudodami „WordPress“ tinkinimo įrankį su tiesiogine peržiūra.

3. Šešiasdešimt vienas

Šešiasdešimt vienas

„SixtyOne“ yra graži „WordPress“ tema, skirta viešbučiams. Jis pateiktas su integruota užsakymo formos forma ir lengvai pritaikomu pagrindinio puslapio išdėstymu. Pagrindiniame puslapyje yra didelis slankiklis, po kurio pateikiamas raginimas veikti.

Jame yra skyrių, kuriuose galima lengvai pridėti galerijas, ir visą viešbučio kambarių valdymo sistemą. Lankytojai gali lengvai pasirinkti datas ir patikrinti, ar kambaryje nėra laisvų vietų tiesiai iš pagrindinio puslapio. Kartu pateikiami tinkinti socialinės medijos paskyrų raštai ir kambario, kambario kategorijos, galerijos sąrašo šablonai, pasirinktinių kontaktų, vietos ir rezervavimo puslapių raštai..

4. Bordo

Bordo

Bordo yra labai lengvai pritaikoma „WordPress“ viešbučio tema. Jis lengvai nustatomas pagrindinio puslapio išdėstyme ir aprūpintas tiesioginės temos tinkinimo priemonės palaikymu, kuris leidžia lengvai tinkinti temos parametrus naudojant tiesioginę peržiūrą..

Komplektuojama su nuostabiu pagrindinio puslapio slankikliu su raginimo veikti mygtuku, kontaktine forma ir kelių puslapių šablonais.

5. Essence Pro

Essence Pro

„Essence Pro“ yra „StudioPress“ „WordPress“ tema, sukurta specialiai viešbučiams, apgyvendinimo ir kelionių tinklalapiams. Jo antraštėje yra viso pločio fono vaizdas su pasirinktiniu logotipu, paieškos juosta, naršymo meniu ir prenumeratos laukeliu. Tai leidžia pagrindinį turinį rodyti pagrindiniame tinklelyje.

Jis pastatytas ant „Genesis Framework“ viršaus, todėl tema yra galinga. „Essence Pro“ yra visiškai pritaikoma ir palaiko „WooCommerce“, kad sukurtų jūsų internetinę parduotuvę viešbučių paslaugoms.

„StudioPress“ dabar yra „WP Engine“, populiariausios valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės, dalis. Galite gauti šią temą ir visas daugiau nei 35 ar daugiau „StudioPress“ temų, jei prisiregistruojate į „WP Engine“ prieglobą norėdami sukurti savo svetainę.

Premija: „WPBeginner“ vartotojai taip pat gauna papildomą 20% nuolaidą. Pradėkite nuo „WP Engine“.

6. Saulės kurortas

Saulės kurortas

„Sun Resort“ yra elegantiška ir lengvai naudojama „WordPress“ viešbučio tema. Jis pateikiamas su gražiu pagrindinio puslapio išdėstymu, kuriame yra didelis slankiklis su raginimo veikti mygtukais. Jame yra įmontuota užsakymo forma, leidžianti lankytojams lengvai paprašyti rezervacijos tiesiai iš jūsų svetainės.

Kartu su keliais turinio tipais galite lengvai pridėti kambarių, galerijų, lankytinų vietų, vaizdo įrašų, atsiliepimų ir paslaugų. Jis turi „drag and drop“ namų statytoją, kuris leidžia lengvai parodyti šias dalis pagrindiniame puslapyje.

7. „Hotelia“

„Hotelia“

Jei ieškote įvairialypės viešbučio temos, tuomet patikrinkite „Hotelia“. Jis skirtas viešbučiams, kurortams, nakvynei su pusryčiais ir atostogų nuomai. Jis turi vaizdų slankiklį ir vaizdų galeriją, kad gražiai parodytų jūsų viešbučio kambarius. Tai leidžia profesionaliai parodyti tokius viešbučio patogumus kaip sporto salė, SPA, restoranas ir kt.

Tai gali integruoti jūsų „Flickr“ nuotraukas į bet kurią valdiklio sritį. „Hotelia“ turi skyrių, skirtą viso vaizdo reklaminiams vaizdo įrašams ir kambarių kategorijoms.

8. Kea

Kea

„Kea“ yra puiki „WordPress“ tema, sukurta specialiai viešbučių ir kurortų tinklalapiams. Jis aprūpintas įmontuotomis funkcijomis, kad būtų rodomi viešbučio kambariai, kambarių tipai ir kainų lentelė. Tai leidžia jums pridėti savo užsakymo internetu formą ir integruoti bet kokį kitą naudingą sprendimą jūsų viešbučio svetainėje.

Tai palaiko vaizdo foną ir vaizdo slankiklį, kad pritrauktų lankytojus. „Kea“ turi pasirinktinius „Elementor“ valdiklius ir vilkite ir upuść puslapių kūrimo priemonė kurti savo puslapius.

9. Santorini kurortas

Santorinis

„Santorini“ kurortas yra „WordPress“ tema, skirta viešbučiams, kurortams, nuomai, svečių namams ir kt. Pateikiama su įmontuota užsakymo forma ir kambarių tvarkymo sistema. Pagrindiniame puslapyje yra didelis slankiklis su raginimo veikti mygtuku.

Kartu su skyriais galima lengvai pridėti kambarių, galerijų, lankytinų vietų, vaizdo įrašų, atsiliepimų ir paslaugų. Pagrindinio puslapio išdėstymą lengva nustatyti ir jame yra daugybė tinkinimo parinkčių.

10. Arkadija

Arkadija

„Arcadia“ yra moderni „WordPress“ tema, skirta viešbučiams, moteliams ir kelionių svetainėms. Jame yra didelis viso ekrano slankiklis, pasirinktiniai fonai, pasirinktinės antraštės ir daugybė tinkinimo parinkčių. Galite lengvai nustatyti temą naudodami tiesioginį tinkinimo parametrą ir sukurti savo unikalias spalvų schemas.

Jis pateiktas su įmontuotu užsakymo formos šablonu ir taip pat galite lengvai integruoti trečiųjų šalių įrankius užsakymams tvarkyti. Jame yra tinkinti valdikliai, skirti integruoti socialinę mediją, ir keli puslapių šablonai skirtingoms jūsų svetainės skiltims.

11. „HotelEngine Classy“

„HotelEngine Classy“

„HotelEngine Classy“ yra galinga ir lengvai pritaikoma „WordPress“ tema viešbučiams, kurortams ir svetingumo svetainėms. Pirmajame puslapyje yra gražus viso ekrano slankiklis su užsakymo forma ekrano apačioje.

Kartu pateikiami kambarių, paslaugų, vietos ir galerijos šablonai. Jame taip pat yra atsiliepimai, tinkintas logotipas, kelios spalvų schemos ir lengva naudoti temų parinkčių skydelį.

12. Palermas

Palermas

„Palermas“ yra elegantiškai sukurta „WordPress“ viešbučio tema. Jame yra dviejų stulpelių išdėstymas su lipnia šonine juosta ir viso ekrano fonu. Kaip foną galite naudoti vieną vaizdą arba skaidrę.

Kartu pateikiami kambariai, galerijos, restoranas ir krypčių puslapių šablonai. Jis turi kambarių tvarkymo sistemą, kurioje galite lengvai pridėti kambarius su jų patogumais, kainomis, nuotraukomis ir aprašymais. Jame taip pat yra įmontuotas atsiliepimų skyrius, kontaktinė forma, lankytinos vietos ir tinklaraščio skyrius.

13. Imperinis

Imperial

„Imperial“ yra graži viešbučių „WordPress“ tema su dviejų stulpelių fiksuotu šoninės juostos išdėstymu. Komplekte yra paruošti naudoti puslapiai, tokie kaip atrakcionai, atsiliepimai, vaizdų galerijos, kambariai ir kainos, apgyvendinimas ir kt., Šablonai. Jis turi atskirą tinklaraščio skyriaus puslapį, pagrindinį puslapį ir patikimą temos parinkčių skydą..

14. „Olympus Inn“

„Olympus Inn“

„Olympus“ yra dar viena moderni „WordPress“ viešbučio tema kurortams, viešbučiams, atostogų nuomai ir tt. Jame yra gražus didelis pagrindinio puslapio slankiklis su užsakymo formos perdanga ir raginimo veikti mygtuku..

Kartu pateikiamos daugybė pritaikymo galimybių, taip pat yra skyrių, kuriuose galite lengvai pridėti kambarių, lankytinų vietų, galerijų, atsiliepimų ir kt. Pagrindinio puslapio išdėstymą lengva nustatyti naudojant „nuvilk“ išdėstymo elementą..

15. „HotelEngine Comfy“

Patogus

„HotelEngine Comfy“ yra gražiai sukurta „WordPress“ tema, skirta viešbučiams. Jame yra įmontuota viešbučio kambarių užsakymo forma ir kambarių tvarkymo skyrius. Kartu pateikiamos gražios vaizdų galerijos ir skaidrės, leidžiančios pridėti savo kambarių, taip pat netoliese esančių lankytinų vietų, nuotraukas.

Jis turi keletą spalvų schemų, pasirinktinių valdiklių ir galingą temos parinkčių skydelį.

16. Prestižas

Prestižas

„Prestige“ yra gražiai suprojektuota „WordPress“ tema, skirta viešbučiams, moteliams, svetingumui ir su kelionėmis susijusioms svetainėms. Tai leidžia lengvai susikurti pagrindinio puslapio išdėstymą, naudojant pasirinktinius valdiklius tiesioginiame tinkintuve. Taip pat galite pakeisti šriftų spalvas, kad sukurtumėte savo unikalius stilius.

„Prestige“ yra integruota socialinėje medijoje, tinkinti valdikliai, slankmačiai ir pritaikyti fonai. Jame taip pat yra keli puslapių šablonai skirtingoms jūsų svetainės skiltims.

17. Zermatas

Zermatas

„Zermatt“ yra stulbinančiai graži „WordPress“ tema, skirta viešbučiams, bendrabučiams, nuomojamiems namams ir atostogų namams. Jame yra viso ekrano pagrindinio puslapio slankiklis su raginimo veikti mygtuku. Jis tiekiamas su integruota užsakymo forma ir kambarių skyriumi.

„Zermatt“ yra daugybė pritaikymo parinkčių, leidžiančių tikrai pritaikyti temą. Jame yra daug pasirinktinių valdiklių, skirtų socialinei medijai, užsakymo forma, galerijos ir kt. Taip pat pridedamas „drag and drop“ pagrindinio puslapio išdėstymo kūrėjas..

18. Viešbučių rezervavimas

Viešbučių rezervavimas

„HotelBooking“ tema „WordPress“ svetainėms pateikiama su įmontuota kambarių užsakymo sistema. Jame yra valdikliui pritaikytas pagrindinis puslapis, o tai reiškia, kad galite vilkti valdiklius, kad sukurtumėte savo pagrindinio puslapio išdėstymą.

Joje gausu funkcijų, kurių gali prireikti viešbučio tinklalapyje, pavyzdžiui, paslaugų skyrius, renginių kalendorius, daugiakalbė pagalba, reklaminės kainos ir kt..

19. Filoksenija

Filoksenija

„Philoxenia“ yra stilinga „WordPress“ viešbučio tema, pasižyminti puošniu, nuostabių spalvų dizainu. Kalbant apie funkcionalumą, jūs gaunate visiškai funkcionalią užsakymo formą, kambarių tvarkymo sistemą, gražias vaizdų galerijas, vaizdo įrašus ir kt.

Temos nustatymas yra gana lengvas, naudojant pagrindinio puslapio išdėstymo ir temos parinkčių skydelį. Jis pateikiamas su keliomis spalvų schemomis ir turi pasirinktinius puslapių šablonus ir pasirinktinius valdiklius.

20. Kelionės būdas

Kelionės būdas

„Kelionės būdas“ yra elegantiška „WordPress“ tema kelionėms, turizmui ir viešbučių tinklalapiams. Pagrindinis temos bruožas yra jos pagrindinis puslapis, kuriame naudojamas viso pločio fono vaizdas su naršymo meniu, logotipu, socialinėmis piktogramomis ir raginimo veikti mygtukais. Jis veikia su visomis populiariomis trečiųjų šalių užsakymo paslaugomis ir teikia tiesioginį temos tinkinimo priemonės palaikymą.

21. Hotelone

Hotelone

„Hotelone“ yra nemokama „WordPress“ tema, skirta viešbučiams, kurortams, nakvynei, pusryčiams ir tt. Jame yra vaizdo slankiklis su vertinimais ir mygtukais. Tai gerai veikia su trečiųjų šalių užsakymo papildiniais ir „WordPress“ formų kūrimo priemonės papildiniais. Jis taip pat veikia su visais populiariais galerijos papildiniais, skaidrėmis ir kelionių žemėlapių papildiniais. Leidimas jums sukurti savo viešbučio svetainę naudojant papildinius, nepasikliaujant tema.

22. Milosas

Milošas

„Milos“ yra nuostabi „WordPress“ viešbučio tema, kurią pagrindiniame puslapyje pateikia gražus slankiklis ar viso ekrano paralakso fonas. Jame yra kambarių šablonas, paslaugų skyrius ir išorinė internetinių užsakymų integravimo priemonė. Jei jūsų viešbutyje yra restoranas, tada ši tema siūlo specialią meniu valdymo sistemą.

Jis taip pat palaiko daugiakalbes svetaines, kuriose naudojamas WPML, ir yra kelių spalvų schemų.

23. Hestia

Hestia

„Hestia“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kurią galima naudoti kuriant viešbučio svetainę. Jį teikia lengvai valdomi skyriai, kuriuose teikiamos paslaugos, atsiliepimai, personalas ir viešbučių portfelis. Tai taip pat gražiai integruoja „Google Maps“, kad dideliame žemėlapyje parodytų jūsų viešbučio vietą. „Hestia“ siūlo vaizdų galerijas ir kelis pasirinkimo variantus.

Tai visiškai palaiko puslapių kūrėjus, kad jie galėtų sukurti savo išdėstymą. Ši tema puikiai tinka naudojant „WooCommerce“ ir kitus naudingus „WordPress“ papildinius.

24. Egėjo kurortas

Egėjo kurortas

Egėjo jūra yra stilinga „WordPress“ tema, skirta viešbučiams, kurortams ir kelionių tinklalapiams. Pridedama užsakymo forma ir didelis slankiklis pirmame puslapyje. Taip pat galite lengvai integruoti trečiųjų šalių užsakymo sistemą.

Jame yra gražus galerijų šablonas, keli pasirinkimo išdėstymai, kelios šoninės juostos ir valdikliui paruoštos sritys. Komplekte taip pat yra trumpųjų kodų, leidžiančių lengvai į savo nukreipimo puslapius įtraukti dizaino elementus, pavyzdžiui, spalvų dėžutes, akordeonus, veiksmų raginimo mygtukus, naudojant paprastus trumpus kodus..

25. Buvimas

Buvimas yra daugialypė „WordPress“ tema, kuri idealiai tinka viešbučiams, kelionių ir turizmo tinklalapiams. Ši lanksti „WordPress“ tema pateikiama su keliais puslapių išdėstymais. Jame yra 10 demonstracinių svetainių šablonų, įskaitant viešbučio tinklalapio demonstracinę versiją.

Tai suderinama su trečiųjų šalių kambarių užsakymo sistemomis. Jį taip pat teikia puslapių kūrėjas, gražios vaizdų galerijos ir atsiliepimų skyrius.

26. „HotelMotel“

„HotelMotel“

„HotelMotel“ yra moderni, stilinga, visiškai atsakinga „WordPress“ tema, skirta viešbučiams ir apgyvendinimo tinklalapiams. Kartu pateikiami keli spalvų pasirinkimai, įmontuota užsakymo forma, kurią, jei norite, galite pakeisti trečiosios šalies užsakymo sistema. Taip pat jame yra neribotos skaidrės, skaidrių demonstracija, palaikomas vaizdų palaikymas, trumpieji kodai ir daugybė kitų funkcijų.

27. Vietos

Vietos

„Locales“ yra galinga „WordPress“ katalogo tema kelionėms, turizmui ir viešbučių tinklalapiams. Jis tiekiamas su įmontuotu katalogo komponentu, leidžiantį sudaryti viešbučių, parduotuvių, restoranų, kavinių ir kitų netoliese esančių lankytinų vietų sąrašą.

Jis pateikiamas su puikiu aukcionų, pateiktų pagrindiniame puslapyje, rodymu tinklelyje su dideliais vaizdais. Jame yra daugybė tinkinimo parinkčių ir pateikiami demonstraciniai duomenys, kuriuos galite importuoti, kad galėtumėte greitai pradėti.

Tai viskas dabar.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pasirinkti geriausią „WordPress“ viešbučio temą jūsų svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų žingsnis po žingsnio „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me