27 geriausios bebrų kūrėjų temos ir šablonai (2020 m.)

Ar ieškote geriausių „Beaver Builder“ temų ir šablonų?


Yra daug „WordPress“ temų ir šablonų, sukurtų specialiai „Beaver Builder“, kad būtų galima greitai sukurti profesionalias svetaines. Naudojant tokią temą ar šabloną procesas tampa daug greitesnis, nepakenkiant dizainui.

Šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis geriausiomis „Beaver Builder“ temomis ir šablonais, kuriuos galite naudoti.

Bebrų kūrėjų temos ir šablonai

Kas yra bebras statybininkas?

„Beaver Builder“ yra geriausias rinkoje esantis „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinys. Tai leidžia jums lengvai sukurti gražias svetaines ir nukreipimo puslapius, nerašydami kodo.

Bebras statybininkas

Naudodami taško ir spustelėjimo įrankius, galite sukurti patrauklius dizainus su tiesiogine peržiūra. Galite tinkinti kiekvieną savo išdėstymo aspektą, įskaitant tinkintas antraštes, poraštes, šonines juostas ir valdiklius (nerašydami kodo).

Pagal numatytuosius nustatymus „Beaver Builder“ yra dešimtys paruoštų šablonų, kuriuos galite naudoti kaip pradžios tašką. Jis veikia su bet kuriomis „WordPress“ temomis, tačiau naudojant „Beaver Builder“ paruoštas temas, suteikiama dar daugiau lankstumo.

Susijęs: Kaip sukurti visiškai tinkintą „WordPress“ temą naudojant „Beaver Themer“ (nereikia kodo)

Skirtumas tarp „WordPress“ temos ir šablono?

„WordPress“ tema yra visas paketas, kuriame yra dizainas, išdėstymas, funkcijos ir tinklalapiai. Temą galite naudoti kurdami savo svetainę be jokių kitų šaltinių pagalbos. Tema pateikiama su visais kodavimo failais ir CSS, kurių reikia norint formuoti savo svetainę.

Kita vertus, puslapio šablonas yra vieno puslapio išdėstymas, kurį galite naudoti kurdami nukreipimo puslapius ar kitus pasirinktinius puslapius, tokius kaip netrukus pasirodysiantis puslapis, apie mus puslapis ir kt..

Taip pat galite sukurti vieno puslapio svetaines naudodami „WordPress“ šablonus. Tačiau vis tiek turėsite naudoti trečiųjų šalių „WordPress“ papildinius, kad pridėtumėte savo svetainės funkcijas ir funkcijas.

Dabar, kai žinote skirtumą tarp „WordPress“ temos ir šablono, pažvelkime į geriausias svetainės „Beaver Builder“ temas ir šablonus..

Geriausios bebrų kūrėjų temos

Yra šimtai „WordPress“ temų, suderinamų su „Beaver Builder“. Tačiau toliau pateiktos temos buvo papildomai peržiūrėtos, siekiant įsitikinti, kad jos geriausiai suderinamos su „Beaver Builder“.

1. Astra tema

Astra tema

„Astra“ tema yra populiari „WordPress“ daugiafunkcinė tema, sukurta visų tipų svetainėms. Tai visiškai suderinama su „drag and drop“ puslapių kūrėjais, tokiais kaip „Beaver Builder“. Kartu pateikiamos dešimtys pradinių svetainių ir demonstracinių versijų, kuriuos galite importuoti vienu spustelėjimu ir redaguoti naudodami „Beaver Builder“..

Tai daug funkcijų turinti tema su mokamais plėtiniais ir priedais, kad jūsų „WordPress“ svetainėje būtų daugiau parinkčių. Kiekvienas temos dizaino aspektas gali būti visiškai pritaikytas ir jūs netgi galite sukurti savo pasirinktinius maketus.

2. „Hestia Pro“

„Hestia Pro“

„Hestia Pro“ yra galinga „WordPress“ tema, kuri puikiai veikia kartu su „Beaver Builder“. Komplekte yra 1 paspaudimo demonstracinio turinio diegimo programa, kuri padės nedelsiant pradėti. Galite tiesiog pakeisti tinklalapių turinį ir vaizdus naudodami „Beaver Builder“.

Ši tema veikia su visais populiariais „WordPress“ papildiniais, kad išplėstų funkcionalumą ir pridėtų daugiau funkcijų. „Hestia Pro“ visiškai palaiko WPML, kad sukurtų daugiakalbę svetainę.

3. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra puiki „WordPress“ tema, visiškai integruojanti „Beaver Builder“, kad būtų galima tinkinti jūsų svetainę. Joje yra daugybė maketų ir šablonų. Galite įdiegti žiniatinklio šabloną, kad nustatytumėte savo svetainės struktūrą ir pakeistumėte išdėstymą naudodami „Beaver Builder“.

Jis pateikiamas su daugybe spalvų schemų, šriftų, slinkties paralaksu, fono paveikslėlį ir pasirinktinius valdiklius. Tai labai optimizuota SEO, kad padėtų jums gauti daugiau srauto iš paieškos sistemų.

4. „Sydney Pro“

„Sydney Pro“

„Sydney Pro“ yra stilinga „WordPress Beaver Builder“ tema, skirta kurti gražioms svetainėms. Jis pridedamas su pagrindinio puslapio turinio blokais, kad organizuotu būdu būtų galima pridėti paveikslėlius, elementus, valdiklius ir turinį. Tai taip pat leidžia parodyti turinio slankiklį svetainės antraštės skyriuje.

Temoje yra vietos pritaikytam logotipui, naršymo meniu, raginimo veikti mygtukui ir socialinės medijos piktogramoms. Nesunku nustatyti naudojant „Beaver Builder“ ir „WordPress“ tinkinimo įrankį.

5. „GBeaver“

GB

„GBeaver“ yra moderni „WordPress“ tema, sukurta specialiai „Beaver Builder“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemonei. Jame yra daug iš anksto sukurtų maketų ir paruoštų svetainių. Tema yra lengvai pritaikoma ir apima visas funkcijas, skirtas bet kokiai „WordPress“ svetainei sukurti.

Kitos svarbios funkcijos yra pasirinktinės spalvos, šoninės juostos valdikliai, naršymo meniu mygtukai ir poraštės stulpeliai. Jame yra temos parinkčių skydelis, skirtas pagrindiniams nustatymams.

6. Potenza

Potenza

„Potenza“ yra vieno puslapio „WordPress“ tema, sukurta gražiai visoms svetainėms. Tai galima visiškai pritaikyti naudojant „Beaver Builder“ puslapio kūrimo priemonę. Ši tema turi lankstų išdėstymą su atitinkamais skyriais, kad pagrindiniame puslapyje būtų galima pridėti naršymo meniu, vaizdo slankiklį, turinio elementus, valdiklius ir poraštę..

Temą galima tinkinti atsižvelgiant į spalvų pasirinkimą, šrifto stilių, fono paveikslėlį ir dar daugiau. Tai palaiko „WooCommerce“ ir gali būti naudojama norint įkurti internetinę parduotuvę.

7. „GeneratePress“

„GeneratePress“

„GeneratePress“ yra „Beaver Builder“ tema „WordPress“ svetainėms. Jis turi modernų ir stilingą išdėstymą su visomis reikalingomis funkcijomis. Kartu su mokamais moduliais ir plėtiniais galite pridėti daugiau galimybių į savo svetainę.

Rasite daugybę galimybių valdyti spalvas, šriftus, foną ir kitus išdėstymo parametrus. „GeneratePress“ yra optimizuotas našumui ir greičiui, o tai pagerina vartotojo patirtį ir paieškos reitingą.

8. Tinkinkite

Tinkinkite

„Customize“ yra paprasta „WordPress“ tema, skirta puslapių kūrimo priemonės papildiniams, įskaitant „Beaver Builder“. Visus dizaino elementus lengva pritaikyti, naudojant nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę. Tai suteikia jums redagavimo realiuoju laiku parinktį, kuri sutaupo valandas tikrinant svetainės peržiūrą atskirame naršyklės skirtuke.

Kartu pateikiamos kelios iš anksto sukurtų svetainių demonstracinės versijos, kurias galite naudoti greitai paleisdami tinklaraštį ar svetainę. „Customize“ taip pat leidžia kurti pasirinktinius išdėstymus naudojant „Beaver Builder“.

9. „Page Builder Framework“

„Page Builder Framework“

„Page Builder Framework“ yra „WordPress“ tema, sukurta specialiai puslapių kūrėjams, tokiems kaip „Beaver Builder“. Jį sudaro lankstūs išdėstymo nustatymai ir įspūdingas funkcijų rinkinys. Jis taip pat siūlo aukščiausios kokybės plėtinius skaidriai antraštėms, lipnią naršymą ir „Adobe Fonts“.

Jis gali būti naudojamas kuriant bet kurios verslo nišos svetainę. „Page Builder Framework“ yra optimizuotas SEO ir palaiko „WooCommerce“.

10. Objektyvas

Objektyvas

„Lense“ yra „WordPress“ fotografijos tema, skirta kurti gražias fotografų svetaines ir tinklaraščius, aplankus ir skaitmenines agentūras. Tai suderinama su „Beaver Builder“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemone ir apima kelis vaizdų galerijos išdėstymus, viso ekrano šablonus, šoninės juostos naršymo meniu ir pasirinktinį logotipą..

Kitos svarbios funkcijos apima spalvų pasirinkimą, atskirą tinklaraščio puslapį, šoninės juostos valdiklius, vaizdų archyvus, puslapio šablonus ir turinio skiltis..

11. Neve

Neve

„Neve“ yra lengva ir turtinga „WordPress“ tema. Jis visiškai integruoja „Beaver Builder“, kad greitai pritaikytų kiekvieną jūsų svetainės skyrių. Ši tema turi gražią tipografiją, naršymo meniu, pasirinktinį logotipą, antraštės fono paveikslėlį ir slinkties paralaksą.

Pristatant demonstracinį turinį ir jį pakeitus turiniu, norint atidaryti svetainę, reikia 1 minutės įdiegiklio. „Neve“ turi e-komercijos nustatymų ir krepšelio parinkčių, kad galėtų lengvai valdyti internetinę parduotuvę.

Geriausi bebrų kūrėjų šablonai

„Beaver Builder“ siūlo gražius paruoštus šablonus, kuriuos galima naudoti kaip nukreipimo puslapius į bet kurią svetainės nišą. Šiuos šablonus galima redaguoti naudojant „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonę.

Pažvelkime į keletą geriausių „Beaver Builder“ šablonų.

1. Fotografija

Fotografija

Fotografija yra fotografijų, menininkų ir tinklaraštininkų fotografijų šablonas „Beaver Builder“. Jame yra patrauklus išdėstymas, kad būtų galima sukurti jūsų fotografijos nukreipimo puslapį. Dėl tamsios spalvos fone šriftas yra skaitomas. Jei norite gauti daugiau potencialių klientų internete, galite naudoti šį šabloną.

2. Kūrybinė agentūra

Kūrybinė agentūra

„Creative Agency“ yra spalvingas „Beaver Builder“ šablonas rinkodaros ir internetinėms agentūroms, mažoms įmonėms ir internetinėms parduotuvėms. Tai palaiko „WooCommerce“, kad galėtų gražiai parodyti jūsų gaminius. Jo paprastas išdėstymas ir minimalistinis dizainas sukuria malonią vartotojo patirtį.

3. Smulkusis verslas

Smulkus verslas

Kaip rodo pavadinimas, smulkusis verslas yra puikus „Beaver Builder“ verslo šablonas. Jo dizainas yra minimalus ir aptakus, kad būtų galima reklamuoti verslo nukreipimo puslapius. Šablonas pateikiamas naudojant viso ekrano fono vaizdą ir raginimo veikti mygtuką. Tam naudojama graži tipografija su paryškintais šriftais, todėl jūsų tekstas tampa labiau pastebimas.

4. Statyba

Statyba

Statyba yra stilingas „Beaver Builder“ šablonas nekilnojamojo turto, rangovų ir statybų verslui. Jame yra modernus išdėstymas, kuris sukuria puikų pirmąjį įspūdį. Naudodami „Beaver Builder“ statybų šabloną galite sukurti gražius nukreipimo puslapius, kad reklamuotumėte savo verslą ir paslaugas.

5. Visas ekranas

Per visą ekraną

Visas ekranas yra minimalistinis „Beaver Builder“ šablonas, tinkantis bet kuriai svetainei. Jis gali būti naudojamas kuriant viso ekrano nukreipimo puslapius su tekstu ir raginimo veikti mygtuku. Norėdami pritaikyti spalvas, foną ir šriftus, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklo spalvas, galite naudoti „Beaver Builder“ nuvilkimo įrankį..

6. Redakcija

Redakcija

Redakcija yra puikus „Beaver Builder“ mados šablonas tinklaraštininkams, redaktoriams, internetiniams žurnalams ir autoriams. Jis siūlo viso ekrano fono paveikslėlį jūsų nukreipimo puslapiui. Taip pat galite pridėti turinį skyriuose, esančiuose po antraštės sritimi. Ji sukurta tam, kad jūsų turinys išsiskirtų ir padidėtų puslapio peržiūra.

7. Restoranas

Restoranas

Restoranas yra gražus „Beaver Builder“ šablonas, skirtas maisto ir receptų tinklaraščiams, restoranams ir kavinėms. Tam naudojama traški tipografija ir tamsus fonas, kuris nukreipimo puslapiui suteikia labai modernų vaizdą. Šablone taip pat naudojamos pasirinktinės piktogramos, elegantiška tipografija ir CSS animacijos, kad būtų sukurta interaktyvi vartotojo patirtis.

8. Muzikantas

Muzikantas

Kaip rodo pavadinimas, „Musician“ yra didžėjų, grupių, atlikėjų, dainininkų ir atlikėjų muzikos šablonas „Beaver Builder“. Jame yra dideli mygtukai, skirti raginimui veikti ir peradresavimui į jūsų nukreipimo puslapius. Jis naudoja drąsias ir ryškias spalvas, kad lankytojams sukurtų kasdienį ir linksmą įspūdį.

9. „Crossfit“

Crossfit

„Crossfit“ yra modernus „Beaver Builder“ šablonas, skirtas sporto salėms, „crossfit“, jogos ir kūno rengybos tinklalapiams. Jis pasižymi stulbinančiu išdėstymu su įspūdingu viso ekrano fono vaizdu. Jis taip pat gali būti naudojamas su bet kuriomis „WordPress“ temomis, skirtomis „crossfit“ ir sporto salėms, kad pritrauktų daugiau klientų.

10. Automobiliai

Automobiliai

Automobiliai yra „Beaver Builder“ šablonas automobilių verslui, automobilių salonams, su sportiniais automobiliais susijusioms svetainėms ir kitiems automobilių paslaugų teikėjams. Kartu pateikiamas gražus šriftų ir spalvų derinys, pritaikytas fono vaizdas ir patrauklus išdėstymas. Šį šabloną galima lengvai pritaikyti naudojant „Beaver Builder“ puslapio kūrimo priemonę, kad būtų galima pridėti savo turinį ir vaizdus.

11. Netrukus

Netrukus

„Coming Soon“ yra paprastas ir tvarkingas „Beaver Builder“ šablonas jūsų netrukus pasirodysiančiam puslapiui. Jame yra pasirinktinis logotipas su etikete ir el. Laiškų prenumeratos dėžutė. Šis šablonas gali pasirinkti kelis šriftų ir fono spalvų variantus. Tai galima tinkinti naudojant „WordPress“ tinkinimo įrankį su tiesiogine peržiūra.

12. Advokatų kontora

Advokatų kontora

Jei norite sukurti gražų nukreipimo puslapį savo teisinės firmos tinklalapiui, tuomet puikus pasirinkimas yra „Beaver Builder“ advokatų kontoros šablonas. Tai labai galima pritaikyti naudojant „Beaver Builder“ puslapio kūrimo priemonę ir galite lengvai pakeisti fono spalvą, tekstą, šrifto stilių ir dar daugiau.

13. el. Knyga

el. knyga

„eBook“ yra profesionalus „Beaver Builder“ šablonas, skirtas rašytojams, tinklaraštininkams, autoriams, internetinėms bibliotekoms ir literatūrinėms svetainėms. Šablono viršuje yra didelis vaizdas su jūsų raginimo veikti tekstu. Tai suderinama su „WooCommerce“, todėl galite parodyti ir susitvarkyti visas savo elektronines knygas. Taip pat galite naudoti ją kurdami vienos el. Knygos nukreipimo puslapį.

14. Bendras verslas

Bendrasis verslas

Bendrasis verslas yra „Beaver Builder“ verslo šablonas, skirtas internetinėms agentūroms, prekių ženklams ir mažoms įmonėms. Jo viršuje yra antraštės dalis, po kurios yra jūsų svarbiausias turinys. Šiame šablone yra skirta vieta jūsų individualizuotam logotipui, rodomas viso pločio fonas, etiketė ir raginimo veikti mygtukas. Jį galima redaguoti naudojant „Beaver Builder“ ir „WordPress“ tinkinimo įrankį.

15. Mobilioji programa

Programa mobiliesiems

„Mobile App“ yra švarus ir aptakus „Beaver Builder“ programos šablonas, skirtas parodyti jūsų programas mobiliesiems, įtaisus ir priedus. Jis siūlo paprastą išdėstymą baltu fonu ir lengvai nustatomą naudojant „Beaver Builder“ puslapio kūrimo priemonę. Programos „Mobile“ šablonas taip pat gali būti naudojamas reklamuoti jūsų programas ir padidinti atsisiuntimų skaičių.

16. Mokomasis

Švietimo

Edukacinis yra elegantiškas bebrų kūrėjo šablonas mokykloms, universitetams, bibliotekoms ir privačioms įstaigoms. Jis gali būti naudojamas kuriant nukreipimo puslapio dizainą reklamuojant internetinius kursus, skelbiant naujas klases ar pritraukiant naujų studentų. Jis yra visiškai pritaikomas, todėl galite pakeisti numatytąjį turinį savo tekstu ir vaizdais.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ nukreipimo puslapio šablonus. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų geriausių „Gutenberg“ draugiškų „WordPress“ temų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map