27 найкращих тем журналу WordPress 2020 року [БЕЗКОШТОВНО + Оплачено]

Шукаєте найкращі теми журналу WordPress для свого веб-сайту?


Веб-сайтам, багатим вмістом, потрібні різні макети, які допоможуть їм просувати весь новий і важливий вміст одночасно. Теми журналу WordPress створені саме для цього.

У цій статті ми поділимося найкращими темами журналу WordPress, які допоможуть вашому вмісту сяяти.

Кращі теми журналу WordPress

Початок роботи з веб-сайтом журналу WordPress

WordPress – найкращий розробник веб-сайтів для створення сайту журналів. Наразі це повноваження понад 34% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

Якщо ви хочете створити веб-сайт журналу за допомогою WordPress, перше, що вам знадобиться – це доменне ім’я та веб-хостинг.

Веб-сайти журналів часто мають багато вмісту, включаючи зображення та відео. Ось чому вам потрібно вибрати хостинг-компанію WordPress, яка пропонує вам достатньо місця для завантаження всіх файлів, а також ефективно керує вашим трафіком..

Якщо ви тільки починаєте, то рекомендуємо Bluehost. Вони є найпопулярнішою хостинговою компанією та офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress.org.

Повні покрокові інструкції див. У нашому посібнику щодо створення блогу WordPress.

Якщо у вас великий трафік, ми рекомендуємо перейти з WP Engine. Це керований сервіс хостингу WordPress, що означає, що вони будуть обробляти все за вас.

Деякі з вас, можливо, вже мають сайт WordPress, і ви можете просто перейти на тему журналу. Важливо, щоб ви зрозуміли, що відбувається, коли ви переключите свою тему WordPress і дотримуєтесь нашого контрольного списку того, що вам потрібно зробити, перш ніж змінювати теми WordPress.

З огляду на це, давайте подивимося на деякі найкращі теми журналу WordPress, які ви можете використовувати на своєму сайті.

1. Діві

Діві

Divi – популярна тема WordPress, створена для створення будь-якого веб-сайту. Він постачається із вбудованим конструктором сторінок та десятками готових макетів, включаючи кілька шаблонів для інтернет-журналів.

У ньому представлені спеціальні елементи дизайну, кольорові схеми, параметри фону тощо. Вона також включає оптимізацію SEO, щоб допомогти класифікувати ваш веб-сайт у пошукових системах.

2. Астра

Блог подорожей Astra

Astra – одна з найкращих багатоцільових тем WordPress на ринку. У комплекті є кілька готових до запуску веб-сайтів, які ви можете встановити, використовуючи їх безкоштовний плагін Astra Starter Sites.

Він чудово працює з будь-яким плагіном для створення сторінок WordPress і постачається з великою кількістю гнучких варіантів. Ви можете налаштувати свою тему за допомогою інструмента живого налаштування або просто відредагувавши сторінку в редакторі WordPress за замовчуванням.

3. Журнал Pro

Журнал Pro

Magazine Pro – це сучасна тема журналу WordPress від StudioPress. Побудований поверх потужної системи Genesis, він має настроювані заголовки та готовий до WooCommerce.

Вона також включає просту настройку домашньої сторінки, декілька макетів сторінок, а також налаштування теми живої теми.

Зараз StudioPress є частиною WP Engine, найпопулярнішої керованої хостингової компанії WordPress. Ви можете отримати цю тему та всі 35+ інших тем для StudioPress під час реєстрації на хостингу WP Engine для створення свого веб-сайту.

Бонус: Користувачі WPBeginner також отримують 20% додаткової знижки. Почніть з WP Engine вже сьогодні!

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress. Він постачається з десятками заздалегідь створених сайтів та імпортером вмісту в один клік, щоб швидко розпочати роботу.

Завдяки інтеграції в електронну комерцію він дозволяє продавати товари та заробляти гроші в Інтернеті. Тема готова до перекладу і підтримує мови RTL з вікна.

5. Ультра

Ультра

Ultra – це приголомшлива тема WordPress з багатоцільовим підходом до того, щоб легко зробити журнал або веб-сайт новин. Він пропонує повністю настроювані демо-сайти та вбудований конструктор сторінок для налаштування.

Інші помітні функції включають преміум-аддони, кольорові схеми, параметри компонування, прокручування паралакса та інше. У ньому є фільтри зображень, які вражають ваших користувачів при першому погляді на ваш веб-сайт журналу.

6. Тема Гутена

Тема Гутен

Тема Guten – це стильна тема журналу WordPress, призначена для редактора блоків WordPress. Він постачається з декількома вбудованими макетами для заголовка, колонтитула та блогу.

Він підтримує додаткові блоки Гутенберга, які дозволяють легко створювати вражаючі макети вмісту для своїх публікацій та сторінок. Він має власні кольори та настройки шрифту з гнучкими шаблонами.

7. Трибуна

Трибуна

Tribune – це потужна тема новин і журналів WordPress з елегантним макетом, на якому представлений ваш найважливіший вміст. У верхній частині розміщено обладнані повідомлення, а внизу сторінки – повзунок каруселі.

Серед інших функцій, він пропонує слайдер, відео-віджет, налаштування живого WordPress живого налаштування, вкладки віджетів, нескінченну прокрутку, інтеграцію соціальних медіа та швидке налаштування.

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro – відмінна багатоцільова тема WordPress для веб-сайтів новин та журналів. Він оснащений повністю настроюється домашньою сторінкою із представленим повзунком вмісту, динамічним конструктором домашньої сторінки, пропонованими категоріями та інсталятором демо-контенту в 1 клік..

Він має кілька шаблонів сторінок, спеціальні кольори, шрифти, логотип та параметри фону. Тема також містить декілька спеціальних віджетів та декілька областей, готових до віджетів.

9. Чудотворна стіна

Wonderwall

Wonderwall – це красиво оформлена тема журналу WordPress. Він включає 9 заздалегідь створених макетів домашньої сторінки, які дозволяють вибирати з безлічі сіток, пропонованих публікацій, одиночних списків тощо.

Всередині ви також знайдете власні віджети для профілів соціальних медіа, Instagram та вмісту для пошуку вмісту. Він також пропонує спеціальні позиції для відображення банерних оголошень на вашому веб-сайті.

10. Повсть

Повсть

Felt – це елегантна тема журналу WordPress, яка має надзвичайні функції. Він призначений для красивого відображення вмісту в макеті журналу.

Він приділяє особливу увагу читабельності на різних пристроях і однаково чудово виглядає на мобільних та настільних комп’ютерах. Він має повний екран з повзунком вмісту, щоб красиво демонструвати ваші категорії вмісту.

11. HitMag

HitMag

HitMag – безкоштовна тема новин та журналів WordPress. Він оснащений повзунком із вмістом у верхній частині з правою бічною панеллю та подвійним навігаційним меню.

У ньому є розділ із категоріями, область розміщення реклами, віджет для трендів тощо. Налаштування теми досить легко за допомогою імпортера демо-контенту в один клік, який ви можете замінити власним вмістом.

12. Сутність

Суть MeridianThemes

Essence – це елегантна тема журналу WordPress, яка підходить для способу життя, моди, розваг тощо. Він включає 4 різні варіанти компонування для сторінок вашої статті та вбудовану функцію спільного доступу до соціальних мереж із плаваючою бічною панеллю, щоб легко ділитися статтями з вашого веб-сайту.

Всередині ви також знайдете власні віджети для Instagram та соціальних профілів. Він оснащений безболісним способом налаштування, що дозволяє вам легко розпочати роботу з користувальницьким налаштовачем.

13. News Pro

News Pro

News Pro призначений для веб-сайтів новин та журналів WordPress. Створений на основі рамки Genesis, News Pro має міцну основу для створення веб-сайтів, багатих на вміст.

Він оснащений двома бічними панелями, областю віджетів нижнього колонтитула, налаштованим заголовком, простими меню навігації та гарною типографією.

14. Хуман

Хуман

Hueman – класична тема журналу WordPress, призначена для вишуканості вашого вмісту з елегантністю. Він оснащений повзунком із вмістом, подвійною навігацією, лівою та правою бічними панелями, областю для ознайомлення з категоріями та кількома рекламними місцями.

Інші помітні функції включають в себе спеціальний логотип, піктограми соціальних медіа, макетів сторінок та кілька областей, готових до віджетів. Ви можете скористатися програмою WordPress live customizer, щоб легко вносити зміни на свій веб-сайт.

15. Громадська думка

Громадська думка

Громадська думка – це гладка і сучасна тема журналу WordPress. Він оснащений світлою кольоровою гамою та гнучким макетом домашньої сторінки, який ви можете легко налаштувати за допомогою віджетів.

У ньому є слайди контенту, пропоновані категорії, рекламний простір, макети декількох категорій тощо. Він оптимізований для швидкості та продуктивності та однаково чудово виглядає на мобільних пристроях.

16. Карти новин

Картки новин

NewsCard – стильна тема журналу WordPress, яка підходить для технологій, ігор, моди, подорожей, здоров’я та інших ніш. Він постачається з сміливими кольорами, які роблять ваш вміст більш читабельним.

У цій темі розміщено найголовніший текст, який показує трендові історії на вершині. Це також дозволяє категорично впорядкувати вміст і створити більш привабливий макет.

17. OriginMag

OriginMag

OriginMag – тема журналу WordPress з підтримкою електронної комерції. Він повністю сумісний з WooCommerce та ідеально підходить для сайтів новин та журналів, які продають товари.

Він вимагає мінімалістичного підходу до дизайну і більше зосереджується на читанні вмісту. Домашня сторінка динамічно будується з популярним вмістом, популярними категоріями та вашими останніми статтями.

18. Журнал метро

Журнал метро

Журнал метро – безкоштовна тема WordPress, призначена для веб-сайтів новин та журналів. Він має декілька кольорових схем, кольорові мітки для категорій, користувацькі віджети, інтеграцію соціальних медіа та шаблон декількох сторінок.

Тема має два навігаційні меню, області віджетів, розміщення оголошень та підтримку налаштування в реальному часі. Він пропонує дуже сучасний інтерфейс користувача з акцентом на зображення та типографіку.

19. Патч

Патч

Patch – це блогова тема журналів WordPress та журналів, що містить мінімалістичний макет, завдяки якому ваш вміст вискакує. Він постачається з декількома варіантами макета, включаючи макет сітки для вашої домашньої сторінки.

Це простий у використанні і швидкий налаштування, з безліччю гнучких варіантів для налаштування кожного аспекту вашого веб-сайту.

20. ColorMag

ColorMag

ColorMag – це складна тема журналу WordPress. Він оснащений повзунком із вмістом, спеціальними віджетами та власною підтримкою заголовка.

Завдяки вибору кольорів та індивідуальних фонів ви можете повністю змінити зовнішній вигляд веб-сайту вашого журналу. Він також підтримує WooCommerce поза коробкою.

Пов’язані: BigCommerce vs WooCommerce – який краще?

21. Журнал Доміно

Журнал Доміно

Журнал Domino – це дуже настроювана тема журналу WordPress. Домашня сторінка має кілька областей, що знаходяться під вікном, та динамічний конструктор сторінок.

Він оснащений вбудованим інформаційним повідомленням, віджетом погоди та віджетом з вкладками. Тема також дозволяє легко додати користувальницький фон, заголовки, повзунки та ваш логотип.

22. Респонц

Респонц

Responz – тема новин і журналів у три колонки для WordPress. Він відрізняється елегантним дизайном із чудовою типографією та повністю чуйним дизайном.

Він постачається з декількома варіантами компонування, такими як 2 бічні панелі, 1 бічна панель або домашня сторінка повної ширини. Ви також можете вибрати з переліку списків або макетів публікацій перегляду сітки.

23. Metro Pro

Metro Pro

Metro Pro – це потужна тема журналу WordPress, побудована на основі рамки Genesis. У ньому є власне тло з великими зображеними зображеннями.

Поставляється з простою в налаштуванні домашньою сторінкою з розділами для ваших популярних історій. Він також включає вбудовану інтеграцію соціальних медіа, спеціальні меню, спеціальні віджети та панель параметрів тем.

24. Журнал МЗ

Журнал МЗ

Журнал MH – це модна тема WordPress, створена спеціально для новин, журналів, особистих блогів та редакційних веб-сайтів. Він пропонує окремі розділи для актуальних тем та популярних публікацій.

Серед інших функцій, це привабливий рекламний простір та користувацький повзунок публікації. Крім того, в ньому розміщено звичайне фонове зображення на повноекранному екрані, яке ви можете замінити, щоб додати власне зображення за допомогою налаштувань налаштування WordPress.

25. Портал новин

Портал новин

Портал новин – це прекрасно оформлений журнал WordPress та тема новин. У комплекті є кілька кольорових схем та варіантів вибору кольорів для сторінок вашої категорії.

Для більш простого налаштування він включає десятки варіантів тем, доступних за допомогою живого налаштування. Він тестується з усіма популярними плагінами WordPress та оптимізований для кращої швидкості, продуктивності та SEO.

26. Королівський журнал

Королівський журнал

Royal Magazine – це прекрасна безкоштовна тема журналу WordPress, яка підходить для газет, журналів та особистих блогів. Він оснащений макетом домашньої сторінки в стилі журналу, який легко налаштувати за допомогою налаштовувача тем живої теми.

Ця чуйна тема має кілька навігаційних меню, бічних панелей, кольорових параметрів та шаблонів сторінок. Він також чудово працює з популярними розробниками сторінок і топовими плагінами WordPress.

27. Журнал

Журнал

Журнал – це потужна тема WordPress із великою кількістю дивовижних функцій. Він оснащений 42 варіантами компонування, конструктором макетів, пропонованим слайдером вмісту, розсувними меню, мега-меню вгорі, спільним доступом до соціальних мереж, пов’язаними публікаціями та багатьма іншими функціями.

Він також містить шість кольорових схем, декілька бічних панелей, спеціальні віджети, шрифти значків і багато шорт-кодів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми журналу WordPress для вашого веб-сайту. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником з найкращих тем газети WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map