29 найкращих тем WordPress для художників (2020)

Шукаєте найкращі теми WordPress для художників?


Іноді важко знайти ідеальну тему, яка може проявити вашу творчість та талант. Ви хочете, щоб тема, яка допоможе вам професійно відобразити своє художнє портфоліо, фотогалерею та візуальну графіку.

У цій статті ми підібрали вручну деякі найкращі теми WordPress для художників, якими ви можете скористатися.

Найкращі теми WordPress для художників

Створення сайту WordPress для художників

WordPress – найпопулярніший розробник веб-сайтів серед художників, ілюстраторів, дизайнерів та інших творчих професіоналів. Головним чином, тому що вона проста у використанні та дуже гнучка.

Для початку спочатку потрібно переконатися, що ви використовуєте правильну платформу. Власний веб-сайт WordPress надає вам можливість використовувати всі функції WordPress.

Далі вам потрібно зареєструватися в обліковому записі хостингу WordPress та зареєструвати доменне ім’я.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost для хостингу, оскільки вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі та офіційним хостинговим партнером, рекомендованим WordPress..

Користувачі WPBeginner також можуть отримати безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та велику знижку на веб-хостинг.

Після реєстрації на хостинг настає час встановити WordPress. Перейдіть до нашого покрокового посібника про те, як запустити блог WordPress, і ви швидко зможете працювати і працювати.

Тепер ви можете вибрати тему для свого сайту WordPress. Виберіть тему зі нашого списку нижче. Якщо вам потрібна допомога з встановленням теми, перегляньте наш посібник щодо встановлення теми WordPress.

Зважаючи на це, давайте подивимося на деякі найкращі теми WordPress для художників.

1. Астра

Астра

Astra – це потужна багатоцільова тема WordPress, яка підходить для візуальних художників та творчих типів. Він постачається з десятками готових до використання шаблонів веб-сайтів, які дозволяють миттєво створювати будь-який тип веб-сайту.

Він має потужні спеціальні віджети, бічні панелі, шаблони сторінок та гнучкі параметри налаштування. Це також тема WordPress, підготовлена ​​Гутенбергом, із спеціальними блоками та шаблонами.

2. Прорив Про

Прорив Pro

Breakthrough Pro побудований на основі тематичної рамки Genesis, яка відома своєю ефективністю та міцною основою. Ця елегантно оформлена тема WordPress має мінімалістичний дизайн із потрібною кількістю кольорів.

Він оснащений вбудованою підтримкою електронної комерції, яка дозволить вам продавати твори мистецтва в Інтернеті. Це вимагає мінімальних налаштувань, і більшість налаштувань тем просто працюватимуть з поля.

Зараз StudioPress є частиною WP Engine, найпопулярнішої керованої хостингової компанії WordPress. Ви можете отримати цю тему та всі 35+ інших тем для StudioPress під час реєстрації на хостингу WP Engine для створення свого веб-сайту.

Бонус: Користувачі WPBeginner також отримують 20% додаткової знижки. Почніть з WP Engine вже сьогодні!

3. Неве

Неве

Neve – це універсальна тема WordPress, яка підходить для художників, художніх магазинів, фотографів та інших творчих професіоналів. Він має дуже гнучкий дизайн домашньої сторінки з розділами паралакса.

У комплекті є потужні варіанти налаштування для вибору власного стилю, кольорів, заголовків тощо. Це електронна комерція готова і дозволяє заробляти гроші в Інтернеті, продаючи свої візуальні твори.

4. Ультра

Ультра

Ultra – це сучасна тема WordPress з прекрасними готовими демонстраціями та конструктором макетів перетягування. У комплекті є вбудований розділ для вашого художнього портфоліо та творчої галереї.

Він укомплектований вибором макета, спеціальними віджетами, блоками Гутенберга та стилями заголовків. Ультра є простим у використанні та ідеально підходить для людей, які не мають технологій, які шукають професійний веб-дизайн.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP – популярна тема WordPress для мистецьких блогів, професіоналів, дизайнерів та любителів. Ця неймовірно потужна тема WordPress надає вам безліч варіантів налаштування, щоб зробити його своїм.

Платні розширення надають вам ще більше шаблонів та параметрів налаштування. Він готовий до електронної комерції та може бути використаний для створення багатомовних веб-сайтів.

6. Індіго

Індиго

Indigo – це чудова багатоцільова тема WordPress, ретельно розроблена з мистецьким підходом до деталей. У комплекті є прості у використанні модулі, які ви можете просто перетягнути та створити макет домашньої сторінки.

Він включає 14 готових шаблонів для створення веб-сайту. Ви можете встановити, а потім просто замінити вміст своїм. Ці веб-сайти містять блог, журнал, портфоліо та тематику історій, які б ідеально підходили для мистецького веб-сайту.

7. Портфоліо

Портфоліо

Портфоліо – це відмінна тема WordPress, створена спеціально для художників, креативних дизайнерів та фотографів. Він оснащений макетом блогу та шаблоном веб-сайту для демонстрації ваших візуальних робіт.

Він має вдосконалені фільтри портфоліо, гнучкі стовпці, власні розміри зображень та красиві шрифти. Крім того, тема включає інтеграцію соціальних медіа для просування вашої художньої галереї в Інтернеті.

8. Гестія

Hestia Pro

Якщо ви шукаєте універсальну тему з гнучкими можливостями, то замовіть Hestia. Це проста, але потужна тема WordPress, яку можна використовувати для створення портфоліо виконавців.

Він оснащений гарним шаблоном домашньої сторінки з великим зображенням зверху із кнопками заклику до дії. Це електронна комерція готова і працює з усіма найкращими плагінами WordPress.

9. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro – тема WordPress для художників, блогерів та фотографів. Він побудований на міцній скелі фундаменту рамок Genesis. Розроблений спеціально для красивої демонстрації ваших фотографій та зображень, Ambiance Pro оснащений чудовим вибором макета та елегантною типографією.

У ньому є кілька шаблонів сторінок для вашого блогу, архівів та цільових сторінок. Це швидко та легко налаштувати за допомогою налаштовувача тем живої теми. Домашня сторінка повністю розміщена на підмосковних каналах, тому ви можете легко налаштувати її за лічені хвилини.

10. Берегова лінія

Берегова лінія

Берегова лінія – це прекрасна тема портфоліо WordPress з унікальним дизайном. Вона включає в себе потужні спеціальні віджети, кілька варіантів компонування та добре продуманий розділ портфоліо.

Ліва бічна панель має фіксовану підтримку для користувача та надає різні шаблони сторінок для блогу, портфоліо, архівів та галерей.

11. Переживіть

Переживіть

Хочете розповісти свої історії із захоплюючим макетом? Перевірте Relive. Це тема WordPress для оповідачів, фотографів, художників тощо. Він розроблений, щоб запропонувати користувачеві вражати звук, відео, зображення та текст.

Він ідеально підходить для довгоформатного контенту, портфоліо, фото- та відеогалереї. У ньому є красиві шаблони для одиночних дописів та сторінок, фотогалереї та унікальний макет домашньої сторінки. Всередині ви також знайдете безліч варіантів налаштування з кольоровими схемами, бічними панелями, спеціальними віджетами, шорт-кодами та ін..

12. Авік

Авік

Avik – безкоштовна тема WordPress для художників, фотографів, креативних дизайнерів, цифрових агентств та сайтів онлайн-портфоліо. На головній сторінці він має зображення на повноекранному екрані, щоб відображати найпопулярніші твори мистецтва.

На домашній сторінці ви можете додати кілька рухомих розділів на основі Ajax, щоб відобразити свої фотографії, портфоліо, біографію тощо. Avik має білий фон, який робить ваш текст і зображення досить видимими для користувачів.

13. Studio Pro

Studio Pro

Якщо ви шукаєте сучасну тему WordPress для художників, то погляньте на Studio Pro. Ця красиво оформлена тема WordPress поставляється із підтримкою повноекранного відео-фону на домашній сторінці.

Він включає в себе кілька шаблонів сторінок, області бічної панелі та прозорі навігаційні меню вгорі. Це зручно для початківців, і всі варіанти тем акуратно організовані під налаштування.

14. Присутність

Присутність

Наявність – це тема WordPress для професіоналів та підприємств, щоб створити свою присутність в Інтернеті. Тема оснащена декількома готовими демонстраційними програмами, які ви можете встановити за один клік та запустити свій веб-сайт.

Він представлений в декількох кольорах і включає різні стилі, макети та шаблони на вибір. Завдяки детальним параметрам налаштування та підтримці розробника сторінок ви можете створити дуже привабливі веб-сайти протягом декількох хвилин.

15. Суарес

Суарес

Suarez – надзвичайно красива тема WordPress для блогерів, фотографів, художників та казкарів. Він розроблений, щоб запропонувати вражаючий досвід користувача із сліпучим відображенням фотографій та зображень.

На макеті домашньої сторінки вгорі розміщено велике зображення заголовка на повноекранному екрані, за яким слідує сітка кладки вашого найважливішого вмісту з розумним використанням зображень. Інші функції включають карусель категорій, фільтри бічної панелі, вікно підписки, віджети соціальних медіа тощо.

16. Евфонія

Евфонія

Euphony – безкоштовна тема WordPress, створена спеціально для артистів, музикантів, гуртів та виробників візуального контенту. У комплекті є кілька корисних функцій для артистів і музикантів, зокрема липкий список відтворення, слайдер контенту тощо.

Тема має яскраві кольори, щоб створити потужне перше враження у ваших користувачів. Готовий до перекладу створити веб-сайт вашою мовою.

17. Куточок

Куточок

Куточок – це елегантна тема WordPress з 2-колонковою версткою. На лівій бічній панелі є навігаційне меню, соціальні значки та короткий опис, а також вміст та розміщена робота в правій частині екрана.

Тема пропонує мінімальний макет, щоб надати користувачам помітний вигляд вашої обраної роботи. Він включає необмежену кількість кольорових варіантів та спеціальні віджети для зручного налаштування.

18. Вестон

Вестон

Weston – це фантастична тема WordPress, створена спеціально для художників ескізів, візуальних художників та інших веб-сайтів артистизму. Він оснащений плагіном для створення сторінок WPBakery, який дозволяє легко створювати власні шаблони та цільові сторінки.

Інші помітні функції включають фони відео, слайд революції, шрифти Google, області віджетів та мега меню. Тема Weston підтримує WPML для належного перекладу вашого сайту на інші мови.

19. Санремо

Санремо

Sanremo – безкоштовна тема WordPress для блогерів та художників. Він має мінімалістичний просторий макет із великими зображеннями.

Він також включає спеціальний віджет для посилань у соціальних мережах, липке навігаційне меню вгорі та область віджетів нижнього колонтитулу.

20. Повсть

Повсть

Felt – це складна тема WordPress для особистих веб-сайтів, блогів та виконавців. Він постачається з декількома макетами домашньої сторінки та блогу, шаблонами публікацій, галереями та шрифтами значків.

Він має необмежену кількість кольорів, унікальні віджети, інтеграцію соціальних медіа, рекламні місця тощо. Налаштування теми досить просте, що дозволяє швидко розпочати роботу, не намагаючись налаштуватися.

21. Проект

Чернетка

Чернетка – ще одна безкоштовна тема WordPress, яка підходить для художників, ілюстраторів та блогерів. Він використовує пропоновані зображення для відображення макета сітки на домашній сторінці.

Він постачається з вікном вітального повідомлення, спеціальними кольорами, заголовком та підтримкою фону. Усі параметри теми можна налаштувати за допомогою програми налаштування.

22. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro – класична універсальна тема WordPress, розроблена спеціально для блогерів, видавців, художників та творчих письменників. Має акуратний та чистий макет із привабливими коробками шрифтів, щоб вразити користувачів у перший погляд.

Тема Binder Pro дає змогу продемонструвати вашу обрану роботу у розділі заголовка. На головну сторінку можна також додати категорії, спеціальні віджети тощо.

23. Паралакс

Паралакс

Parallax – це сучасна тема WordPress для веб-сайтів про портфоліо, мистецтва та фотографії. Він має фон на весь екран паралакса і унікальний макет. Він постачається з 40 різних макетів, які можна встановити одним клацанням. Він також має інтегрований конструктор перетягування сторінок.

Серед інших функцій ви знайдете власні віджети для соціальних медіа, розділ портфоліо та фільтри зображень. Він може використовуватися як тема однієї сторінки, одна сторінка з нескінченним прокруткою або як звичайна тема на декількох сторінках.

24. Затемнення

Затемнення

Eclipse – стильна тема WordPress для фотографів, художників та блогерів. На домашній сторінці теми є красивий слайдер, на якому видно ваші останні роботи. Він також відображає ваші сторінки та останні публікації в блоках на домашній сторінці.

Він постачається зі спеціальним віджетом для показу фотографій та відео в Instagram. Він також має прекрасні шаблони галереї, розділ портфоліо і повністю сумісний з WooCommerce.

25. Нескінченність Pro

StudioPress Infinity Pro

Якщо ви шукаєте витончений дизайн, то погляньте на Infinity Pro. Ця елегантна тема WordPress оптимізована для більшої кількості конверсій та покращеного користувальницького досвіду, що робить її ідеальною для художніх галерей, художніх журналів та інших творчих публікацій.

Він побудований з рамкою Genesis і постачається з макетом домашньої сторінки перетягування. Усі параметри теми чітко організовані та потребують мінімального часу для налаштування.

26. ePortfolio

ePortfolio

Шукаєте тему для просування вашого особистого бренду? ePortfolio – це безкоштовна тема WordPress для просування вашого особистого бренду в Інтернеті. Він забезпечує інтеграцію соціальних медіа до всіх ваших профілів соціальних медіа.

На домашній сторінці відображається ваша особиста фотографія на лівій бічній панелі, за якою слідують ваші короткі біографічні посилання, соціальні профілі, публікації в блогах та елементи портфоліо. Налаштувати його легко і постачається з кількома шорт-кодами, шаблонами та спеціальними віджетами.

27. Це обгортка

Загорнути

Якщо відео відіграє важливу роль у вашому художньому творі, то Wrap може бути ідеальним способом його відображення. Ця тема має три макети домашньої сторінки, кілька функцій розкриття вмісту та прекрасне спливаюче вікно відтворення для ваших відео.

Він також включає 4 креативні стилі заголовків, представлену карусель вмісту, інтеграцію соціальних медіа та візуальний конструктор сторінок. Вона включає в себе кілька макетів сторінок, користувацькі віджети та прості параметри налаштування.

28. Моззі

Моззі

Вам потрібна яскрава і жива тема WordPress для ваших ілюстрацій? Ознайомтеся з Моззі. Це тема портфоліо WordPress для ілюстраторів, графічних дизайнерів та фотографів. Він включає в себе розкладку домашньої сторінки з повзунком та областями вмісту.

Він постачається із вбудованими розділами для портфоліо, послуг та клієнтів. Інші функції включають в себе спеціальні формати публікацій, фони, заголовки та соціальні віджети.

29. Відфільтрований

Відфільтровано

Відфільтрована – модна тема WordPress для художників, онлайн-портфоліо та персональних блогерів. Він має збалансований пробіл у верхній частині та чітку типографіку, щоб ваш вміст з’явився для користувачів.

Опції теми включають в себе нестандартний логотип, вибір кольорів тощо. Це дозволяє вам вставляти відео з улюблених джерел, таких як Vimeo, YouTube тощо.

Це все.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми WordPress для художників та дизайнерів. Ви також можете перевірити наш покроковий посібник з WordPress SEO для початківців, щоб підвищити ваш SEO рейтинг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me