32 geriausios jūsų svetainės „WordPress“ aplanko temos (2020 m.)

Ar ieškote geriausių „WordPress“ aplanko temų? „WordPress“ yra puikus įrankis kurti gražias portfelio svetaines, kad būtų galima parodyti savo darbus ir sulaukti naujų klientų. Šiame straipsnyje mes pasidalysime savo ekspertų pasirinktais geriausiomis „WordPress“ aplanko temomis, kad galėtumėte pradėti iškart..


Geriausios „WordPress“ temos aplankams

Portfelio svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

Norint sėkmingai pasiekti, turite pasirinkti tinkamą savo portfelio svetainės platformą. Savarankiška „WordPres.org“ svetainė suteikia lankstumo ir laisvės kurti svetainę, kuri ne tik demonstruoja jūsų talentus, bet ir padeda gauti daugiau darbo.

Norėdami pradėti, pirmiausia turėsite užsiregistruoti „WordPress“ prieglobos paskyroje. Čia jūsų svetainė gyvens internete.

Jums taip pat reikės domeno vardo. Tai bus jūsų svetainės adresas (pavyzdys: wpbeginner.com arba google.com).

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“ arba „SiteGround“. Tai yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialus „WordPress“ prieglobos partneris.

Kai užsiregistruosite prieglobos paskyroje, turėsite įdiegti „WordPress“. Vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų žingsnis po žingsnio vadove, kaip sukurti „WordPress“ tinklaraštį, ir jūs būsite pasiruošę ir paleisite laiką.

Įdiegę „WordPress“ galėsite pasirinkti savo svetainės temą. Galite pasirinkti bet kurią temą iš žemiau pateikto mūsų ekspertų pasirinkimo ir tada pereiti prie mūsų vadovo, kaip įdiegti „WordPress“ temą, kad ją nustatytumėte..

Tai pasakę, dabar pažvelkime į geriausias šiuo metu rinkoje esančias „WordPress“ aplanko temas. Šiame sąraše yra tiek nemokamų, tiek ir „WordPress“ temų pasirinkimas, ir visos jos visiškai reaguoja į mobilųjį telefoną.

1. „Modern Portfolio Pro“

Modernus portfelis

„Modern Portfolio Pro“ yra elegantiška „WordPress“ aplanko tema iš „StudioPress“. Jis pastatytas ant tvirtos „Genesis“ temos pagrindų.

Šiuolaikiniame portfelyje yra minimalistinis išdėstymas, daugiausia dėmesio skiriant gražiam jūsų nuotraukų ir nuotraukų rodymui.
Jame yra keli tinklaraščių, pagrindinio puslapio, nukreipimo puslapių ir tt puslapių išdėstymai. Jį lengva nustatyti naudojant tiesioginį temos pritaikymą. Pagrindinis puslapis yra pagamintas iš valdikliui paruoštų sričių, leidžiančių vilkti ir mesti elementus pagrindiniame puslapyje.

2. „Ambiance Pro“

„Ambiance Pro“

„Ambiance Pro“ yra „WordPress“ aplanko tema, pagrįsta „Genesis“ sistema. Sukurtas specialiai gražiai parodyti savo nuotraukas ir vaizdus, ​​„Ambiance Pro“ siūlo gražų išdėstymą ir elegantišką spausdinimą.

Kartu pateikiami keli jūsų tinklaraščio, archyvų ir nukreipimo puslapių puslapių šablonai. Jį greitai ir nesudėtinga nustatyti naudojant tiesioginį temos pritaikymą. Jame yra du naršymo meniu, vienas viršuje, o kitas apačioje. Pagrindinis puslapis yra visiškai valdiklyje, todėl jūs galite lengvai jį nustatyti per kelias minutes.

3. Išskleiskite „Pro“

Išskleisti „Pro“

„Expose Pro“ yra dar viena elegantiška ir stilinga „StudioPress“ „WordPress“ aplanko tema. Komplektuojamas pagrindinis puslapis su keturiomis valdiklių sritimis ir jame yra keli jūsų tinklaraščio, pagrindinio puslapio, archyvo ir nukreipimo puslapių šablonai..

„Expose Pro“ yra skirtas gražiai parodyti jūsų fotografiją. Jis naudoja didelį vaizdą ir turi pasirinktinį galerijos įrašo formatą su jūsų nuotraukų rodiniu „lightbox“. Jį greitai ir nesudėtinga nustatyti, o greitis ir našumas yra labai optimizuoti.

4. Krūva

Krūva

„Pile“ yra moderni ir elegantiškai sukurta „WordPress“ aplanko tema, skirta menininkams, kūrėjams ir agentūroms. Jo pagrindiniame puslapyje yra viso ekrano slankiklis su raginimo veikti mygtuku.

Čia pateikiamos gražios spalvų parinktys, keli pasirinkimo išdėstymai ir puošnios galerijos, kad būtų galima parodyti jūsų darbus. Polius lengva naudoti, o visus temos parametrus galima lengvai pritaikyti.

5. Kamera

Kamera

Kaip rodo pavadinimas, „Camera“ yra nuostabi „WordPress“ aplanko tema fotografams, iliustratoriams ir vizualiųjų menų kūrėjams. Jame dėmesys sutelkiamas į stulbinamai gražų didelių vaizdų ekraną su elegantiška tipografija, leidžiančia prie vaizdų pridėti turtingą pasakojimo elementą..

Jame yra blaškymo principo neturintis elementas, sulankstomas meniu ir šoninė juosta. Jį lengva nustatyti ir vartotojui nereikia painioti sudėtingų variantų. Kartu pateikiamas įmontuotas darbo pradžios skydelis, kuris padės nustatyti temą per kelias minutes.

6. Dizaineris

Dizaineris

Dizaineris yra graži „WordPress“ aplanko tema, skirta dizaineriams, menininkams, fotografams ir pasakotojams. Pagrindiniame puslapyje naudojamas gražus tinkleliu paremtas dviejų stulpelių išdėstymas ir pateikiamas gražus portfelio ekranas.

Pagrindinis dėmesys skirtas įsitikinti, kad vaizdai pasirodo, o jokie kiti dizaino elementai atitraukia vartotojus. Jame yra sulankstomas meniu ir šoninė juosta, taip pat kartu su darbo pradžios skydeliu, kuris padės pradėti.

7. Kišenė

Kišenė

Kišenė yra minimalistinės fotografijos ir aplanko „WordPress“ tema. Jame yra nuostabi tipografija ir didelis funkcijų vaizdų bei antraščių ekranas. Šoninių juostų nėra, išskyrus vieną valdikliui paruoštą sritį apačioje.

Jo komplektacija yra vienas naršymo meniu viršuje, o socialinės medijos nuorodų meniu – apačioje. Dėl labai minimalistinio požiūrio į dizainą „Pocket“ labai lengva nustatyti ir yra labai optimizuotas greičiui ir našumui.

8. Šiaurė

Šiaurė

Šiaurė yra dar viena nuostabi „WordPress“ aplanko tema su tinkleliu paremtu išdėstymu. Kartu pateikiami gražūs aplanko šablonai, skirti gražiai atvaizdams, nuotraukoms, vaizdo įrašams ir garso failams rodyti.

Jis tiekiamas su daugybe spalvų pasirinkimo, palaiko įrašų formatus ir gali būti naudojamas su trečiųjų šalių galerijos papildiniais kuriant gražias nuotraukų galerijas.

9. Veiksmažodis

Veiksmažodis

Veiksmažodis yra „WordPress“ aplanko tema, skirta dizaineriams, menininkams, fotografams ir tt. Jame yra spalvingas dizainas su tinklelio išdėstymu pagrindiniame puslapyje ir viso pločio puslapiais aplanko elementams ir puslapiams..

Veiksmažodis leidžia tinkinti spalvas ir įkelti pasirinktinį logotipą iš gyvos temos tinkinimo priemonės.

10. Peak

Didžiausia

„Peak“ yra moderni „WordPress“ aplanko tema, vaizduojanti plyteles grindžiamą vaizdą reaguojančiame tinklelio išdėstyme.

Kartu pateikiami keli puslapių išdėstymai, taip pat įrašai. Jame yra „mega“ meniu viršuje, socialinės medijos meniu ir įstatomi šoninės juostos valdikliai.

11. Estetinis

Estetinis

Estetinė yra stilinga „WordPress“ aplanko tema, tinkanti fotografams, stilistams, dizaineriams ir tt. Pateikiama su įmontuotu aplanko skyriumi, keliais išdėstymo pasirinkimais ir neribotomis spalvomis..

Komplekte taip pat yra kelios šoninės juostos ir nuvilkimo puslapio kūrėjas. Tai taip pat visiškai palaiko „WooCommerce“ ir gali būti naudojama norint valdyti savo internetinę parduotuvę.

12. Tęsti

Tęsti

Atnaujinti yra paryškinta „WordPress“ aplanko tema. Komplektuojama su integruota portfelio valdymo sritimi, pasirinktiniais valdikliais ir pagrindinio puslapio nuvilkimo elementu.

Jis taip pat gali būti naudojamas kaip vieno puslapio tema, kai pagrindiniame puslapyje rodomos visos jūsų svetainės skiltys.

13. Poveikis

Poveikis

Išlaikymas yra stilinga daugiafunkcinė „WordPress“ tema su įmontuota portfelio valdymo sistema. Tai idealiai tinka fotografijos, mados, gyvenimo būdo, dailės ir amatų tinklalapiams.

Komplekte yra „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonė, leidžianti kurti savo puslapius taip, kaip norite. Jame yra daug įmontuotų tinkinimo parinkčių ir jis yra visiškai mobilus.

14. Kampas

Kampas

„Corner“ yra minimalistinio stiliaus „WordPress“ aplanko tema, skirta menininkams, dizaineriams ir fotografams. Komplekte yra įmontuota portfelio valdymo sritis ir tinkinti valdikliai „Twitter“ ir „Flickr“.

Jame yra keli puslapių išdėstymai ir jūs galite pasirinkti savo spalvas. Jis palaiko „WooCommerce“ ir yra išbandytas su populiariais „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildiniais.

15. Elegantiškas

Elegantiškas

Elegantiška yra galinga „WordPress“ tema, skirta aplankams. Jis aprūpintas įmontuota portfelio valdymo sritimi ir daugybe tinklelių ir stulpelių maketų. Kartu su vaizdo filtrais galite juos pritaikyti nuotraukoms įkeldami.

Tema pateikiama su savuoju „drag and drop“ puslapių kūrėju su keliais įmontuotais šablonais, kad būtų galima greitai sukurti įvairių rūšių nukreipimo puslapius. Jame yra nuostabi spausdinimo tipologija ir keletas pasirinktinių valdiklių.

16. Kampas

Kampas

Kampas yra lanksti „WordPress“ universalioji tema su aplanko skyriumi. Komplektuojama nuvilkimo puslapio kūrimo priemonė, kelios išdėstymo parinktys ir keli pasirinktiniai valdikliai.

Jis sukurtas taip, kad būtų tinkamas aplankui, tinklaraščių rašymui, fotografavimui ir net kaip verslo svetainė. Tai lengva nustatyti ir optimizuoti greitį ir SEO.

17. Pakrantė

Pakrantės

„Coastline“ yra nepaprastai graži „WordPress“ aplanko tema. Kartu pateikiamas aplanko turinio tipas, galingi pasirinktiniai valdikliai ir keli pasirinkimo išdėstymai.

Jame yra fiksuota kairioji šoninė juosta su pritaikytu foniniu palaikymu ir kartu su skirtingais tinklaraščių, aplanko, archyvų ir galerijų puslapių šablonais..

18. Tikroji šiaurė

Tikra šiaurė

„True North“ yra lanksti „WordPress“ aplanko tema, turinti gražų dizainą. Kartu pateikiami keli išdėstymo pasirinkimai ir įmontuotas aplanko skyrius. Jame yra tinkleliu paremtas pagrindinio puslapio išdėstymas su gražiais vaizdų vaizdais.

„True North“ palaiko pasirinktinį foną, pasirinktinę antraštę ir kartu su keliais pasirinktiniais valdikliais, skirtais socialinei medijai.

19. Atsiminimai

Atsiminimai

„Prisiminimai“ yra graži „WordPress“ fotografijos tema su elegantišku savo portfelio elementų rodymu. Jis neturi portfelio turinio tipo, vietoj jo yra galerijos ekranas, kuriame gražiai demonstruojamos jūsų nuotraukos, projektai ir kiti vaizduojamojo meno kūriniai..

Tema pateikiama su keliomis spalvų schemomis ir gali pasirinkti kelis išdėstymo variantus. Jį teikia pritaikytas fonas ir antraščių palaikymas, taip pat tinkinti valdikliai jūsų socialinės žiniasklaidos profiliams.

20. Nico

Nico

„Nico“ yra dar viena elegantiškai sukurta „WordPress“ aplanko tema fotografams, menininkams, dizaineriams ir tt. Pateikiama su gražia filtruojamo aplanko dalimi ir lanksčiomis skirtingų jūsų svetainės puslapių išdėstymo galimybėmis..

„Nico“ yra įvairių spalvų schemų ir palaiko pasirinktinį foną, antraštes, valdiklius ir kt.

21. Vinjetė

Vinjetė

Vinjetė yra galinga „WordPress“ daugiafunkcinė tema, sukurta specialiai fotografams. Pagrindiniame puslapyje yra viso ekrano antraštė, kurioje galite naudoti vaizdą ar vaizdo įrašą ragindami veikti.

Vinjetė nėra su portfelio filtro tipu. Užuot pateikę vaizdų galerijas, parodysite savo darbus. Jame yra lanksčios tinkinimo parinktys, palaikančios pasirinktines antraštes, foną, kelių puslapių išdėstymą ir spalvų schemas.

22. Mozzy

Mozzy

„Mozzy“ yra ryški „WordPress“ aplanko tema iliustratoriams, grafikos dizaineriams, fotografams ir tt. Jame yra pritaikomas pagrindinis puslapis su slankikliais ir turinio sritimis..

Komplektuojama su portfelio, paslaugų ir klientų skyriais. Kartu pateikiami palaikomi tinkinti įrašų formatai, fonai, antraštės ir socialiniai valdikliai.

23. ūsai

Ūsai

Ūsai yra vieno puslapio „WordPress“ aplanko tema, skirta dizaineriams, menininkams, fotografams ir kt. Tai lanksti, kad būtų galima naudoti kaip vieno puslapio ar kelių puslapių temą. Jis tiekiamas su įmontuotu rinkiniu, klientais, paslaugomis ir komandos nariais.

Ūsai pasižymi puošniu ir tikrai unikaliu dizainu su pritaikytu logotipu. Jį teikia „Google Maps“ ir kontaktinės formos palaikymas.

24. Juodraštis

Juodraštis

Juodraštis yra minimalistinio stiliaus nemokama „WordPress“ aplanko tema. Jis naudoja rodomus vaizdus, ​​kad pagrindiniame puslapyje būtų rodomas tinkleliu paremtas išdėstymas. Idealiai tinka fotografams parodyti savo darbus. Tai palaiko temos tinkinimą naudojant tiesioginį tinkinimo įtaisą ir viršuje pateikiamas vienas naršymo meniu.

25. Forma

Forma

„Shapely“ yra lengvai pritaikoma nemokama „WordPress“ aplanko tema. Ji sukurta taip, kad būtų pakankamai lanksti tiek vieno, tiek kelių puslapių svetainėms. Jame yra gražus rodomų vaizdų ekranas ir yra didelis pritaikytų antraščių palaikymas.

Jis turi pilną pagrindinį puslapį, kuriame galite tiesiog vilkti ir mesti valdiklius, kad galėtumėte pridėti rinkinį, atsiliepimus ir paralakso skyrius..

26. Nikkonas

Nikkonas

„Nikkon“ yra nemokama „WordPress“ fotografijos ir aplanko tema. Jis skirtas gražiai parodyti vaizdus pagrindiniame puslapyje tinkleliu. Čia siūlomi keli antraštių išdėstymai, poraštės ir keli puslapių šablonai. Tai palaiko „WooCommerce“ iš dėžutės ir pateikia lengvas pritaikymo parinktis.

27. Piksografija

Pixgrafija

„Pixgraphy“ yra elegantiška ir nemokama „WordPress“ aplanko tema. Pagrindiniame puslapyje yra didelis antraštės vaizdas arba pasirinktinis slankiklis su tinkleliu paremtu išdėstymu, naudojant pateiktus vaizdus. Tai palaiko daugelį populiarių nemokamų papildinių, esančių ne dėžutėje, ir visiškai suderinamas su „Polylang“ papildiniu daugiakalbėms svetainėms kurti.

28. Gridsbis

Gridsby

„Gridsby“ yra nemokama „Pinterest“ stiliaus „WordPress“ aplanko tema, sukurta specialiai fotografams, kuratoriams, menininkams ir kt. Pagrindinis puslapis yra sukurtas naudojant matomus tinklaraščių įrašų vaizdus gražiame tinkleliu paremtame išdėstyme. Jis taip pat naudoja pagrindinio puslapio galeriją kaip funkciją norėdamas parodyti savo nuotraukas pagrindiniame puslapyje.

29. Beilis

Beilė

„Bailey“ yra lanksti „WordPress“ aplanko tema, skirta interjero dizaineriams, fotografams ir kitiems kūrybiniams tipams. Komplekte yra įmontuota projektų skiltis, leidžianti lengvai pridėti portfelio elementus su visa informacija ir vaizdais.

Tema palaiko kelis puslapių išdėstymus su keliomis šoninės juostos parinktimis. Komplekte taip pat yra keli paruošti naudoti socialinės medijos valdikliai, paprastas slankiklis ir turinio slankiklis.

30. Videografas

Videografas

Kaip rodo pavadinimas, „Videographer“ yra „WordPress“ aplanko tema vaizdo įrašų gamintojams, filmų kūrėjams ir fotografams. Pagrindiniame puslapyje yra didelė viso ekrano antraštės vaizdo įrašo dalis. Komplekte yra nuvilkimo puslapio redaktorius, daugybė trumpųjų kodų ir keli paruošti naudoti tinkinti valdikliai.

Videografas taip pat siūlo puslapio šablonus su keliomis šoninės juostos galimybėmis. Jis tiekiamas su skirtingomis spalvų schemomis ir jį labai lengva nustatyti.

31. Remi

Remi

„Remi“ yra dar viena graži „WordPress“ aplanko ir fotografijos tema. Kartu su įmontuotu turinio tipu galite pridėti ir valdyti savo projektus ir aplanko elementus. Kartu pateikiamos kelios išdėstymo parinktys ir keli pasirinktiniai valdikliai. Jį teikia „Google Maps“ ir „Google“ šriftų palaikymas, jį galima lengvai pritaikyti naudojant tiesioginį tinkinimo įrankį.

32. Inspiro

Inspiro

„Inspiro“ yra graži daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kuri idealiai tinka vaizdo įrašų svetainėms. Jo komplektacija yra gražūs viso ekrano vaizdo fonai, galinga portfelio dalis, iššokantis langas ir galerijos modulis.

Jis turi unikalius pasirinktinius valdiklius vitrinų vitrinoms rodyti. Jį sudaro keturi unikalūs šablonai ir vilkimo bei puslapio kūrimo priemonė. Vaizdo įrašų „šviesdėžės“ funkcija leidžia vartotojams žiūrėti vaizdo įrašus iššokančiajame šone, kad naudotojai būtų labiau patrauklūs.

Tai viskas dabar.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią „WordPress“ temą portfelio svetainėms. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų išsamų „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me