35 geriausios „WordPress“ universalios temos (2020 m.)

Ar ieškote geriausios „WordPress“ svetainės daugiafunkcinių temų? Universalios temos yra lankstūs „WordPress“ šablonai, kuriuos galima naudoti kuriant beveik bet kokias įsivaizduojamas svetaines. Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome geriausias jūsų svetainės „WordPress“ daugiafunkcines temas.


Geriausios „WordPress“ daugiafunkcinės temos

Kurkite „WordPress“ svetainę su daugiafunkcine tema

Pirmiausia turite įsitikinti, kad naudojatės tinkama tinklaraščių platforma. Savarankiškai teikiama „WordPress.org“ svetainė suteikia lankstumo galimybėms naudotis visomis „WordPress“ funkcijomis. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“.

Jei norite sukurti savarankišką „WordPress.org“ svetainę, jums reikės domeno vardo ir svetainės prieglobos.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja.

Įsigiję prieglobą, galite perskaityti mūsų vadovą, kaip sukurti svetainę, kur pateikiamos žingsnis po žingsnio sąrankos instrukcijos.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias „WordPress“ daugiafunkcines temas, kurias galite naudoti kurdami savo svetainę.

1. Astra tema

Astra tema

„Astra“ yra viena populiariausių ir greičiausiai įkraunamų „WordPress“ daugiafunkcinių temų, kurias galima naudoti kuriant visų rūšių svetaines. Nesvarbu, ar tai tinklaraštis, verslo svetainė, el. Prekybos parduotuvė ir pan., Viską galima gerai suprojektuoti ir sukurti naudojant „Astra“!

Nemokama „Astra“ tema yra su visomis būtinomis funkcijomis, kurių reikia norint sukurti svetainę. Juos galima dar patobulinti naudojant „Astra Pro“ priedą, kuris prideda daug daugiau galimybių, pavyzdžiui, spalvų ir tipografijos, maketų, stilingų antraščių ir tt, suteikdamas daug daugiau laisvės greitai pritaikyti viską.

Galite naudoti jų iš anksto sukurtas demonstracines svetaines ir jas importuoti, kad galėtumėte pradėti kurti savo svetainę.

„WPBeginner“ vartotojai gali naudoti mūsų „Astra“ kuponą ir gauti 10% nuolaidą „Astra Pro“.

2. „Divi by ElegantThemes“

„Divi Builder“ „drag and drop“ „WordPress Page Builder“ papildinys

Divi yra vilkimas & numeskite „WordPress“ puslapio kūrimo priemonę ir daugiafunkcinę temą. Jis gali būti naudojamas kuriant bet kokio tipo svetaines.

Galite pradėti nuo vieno iš jų paruoštų maketų ir pritaikyti jį vilkdami & lašas statybininkas. Taip pat galite pradėti nuo nulio ir kurti visiškai pasirinktinę temą.

„Divi“ išdėstymai reaguoja į mobiliuosius įrenginius ir turi visas funkcijas, tokias kaip galerija, parduotuvė, nukreipimo puslapiai, socialiniai mygtukai ir dar daugiau.

3. Ypatingai

Nepaprastai

„Ultra“ yra ypač lanksti tikrai daugiafunkcinė „WordPress“ tema, tinkanti visų rūšių svetainėms. Kartu pateikiamos kelios paruoštos svetainės, kurias galima įdiegti vienu paspaudimu. Jame taip pat yra galingas „drag and drop“ puslapio kūrėjas, kuris taisys tuos dizainus.

Viduje rasite neribotą išdėstymo pasirinkimą, kelias šonines juostas, pasirinktinius valdiklius, socialinės žiniasklaidos integraciją, neribotas spalvas ir dar daugiau. Nepaisant jo lankstumo, jį vis dar gana lengva naudoti ir jį galima lengvai nustatyti pritaikytų temų parinkčių puslapyje.

4. Spenceris

Spenceris

„Spencer“ yra moderni ir stilinga „WordPress“ daugiafunkcinė tema, tinkanti visų rūšių verslo tinklalapiams, taip pat tinklaraščiams. Jame yra visiškai valdikliui pritaikytas pagrindinio puslapio išdėstymas, kurį naudodami galite tiesiog vilkti ir mesti valdiklius, kad jį nustatytumėte.

Tai taip pat apima kelių puslapių šablonus, viso pločio puslapio šabloną, pasirinktinius socialinės medijos valdiklius ir turinio aptikimo funkcijas. Jį galima lengvai nustatyti naudojant tiesioginį pritaikymą ir palaiko visus populiarius puslapių kūrimo priemonės papildinius.

5. Indigo

Indigo

„Indigo“ yra dar viena galinga daugiafunkcinė „WordPress“ tema su moduliniu požiūriu į dizainą. Komplektuojama su keletu iki galo parengtų svetainių dizainų, kuriuos galite įdiegti vienu spustelėjimu. Taip pat galite tiesiog vilkti ir mesti modulius, kad sukurtumėte savo išdėstymą.

Kitos svarbios funkcijos apima paprastą kontaktų formos puslapį, „Google“ šriftus, „Google“ žemėlapius, gražią tipografiją, įmontuotą socialinį bendrinimą ir dar daugiau. Tai labai lengva naudoti ir pritaikyti net absoliučiams pradedantiesiems.

6. Hellomouse

Hellomouse

„Hellomouse“ yra elegantiška „WordPress“ daugiafunkcinė tema, galinti gražiai parodyti nuotraukas, iliustracijas, aplanką ir tinklaraščio įrašus tinklelio išdėstyme. Naudojant minimalistinį dizainą, jūsų turinys tikrai išsiskiria.

Jos pagrindinio puslapio dizainas yra visiškai valdikliui pritaikytas ir lengvai nustatomas. Tai taip pat apima keletą valdikliams paruoštų sričių, pasirinktinius valdiklius, puslapių kūrimo priemonės palaikymą ir dar daugiau. Jį galima lengvai nustatyti naudojant temos pritaikymą ir tiesioginę savo svetainės apžvalgą.

7. Parallax

Paralaksas

„Parallax“ yra moderni ir stilinga „WordPress“ daugiafunkcinė tema, kurioje naudojami paralakso fonai, kad būtų sukurtas labai patrauklus pagrindinio puslapio išdėstymas. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip vieno puslapio „WordPress“ tema su vertikalia navigacija.

Ši unikaliai suprojektuota tema pateikiama su galingu puslapių kūrimo įrankiu, aplanko skyriumi, keliais išdėstymo deriniais, socialinės žiniasklaidos integracija, kontaktine forma ir dar daugiau. Naudodami neribotą spalvų skaičių, begalinį maketą, puslapių šablonus ir pasirinktinius valdiklius, per kelias minutes galite sukurti tikrai unikalias svetaines..

8. Naujausi

Naujausi

Naujausia yra daugialypė „WordPress“ tema el. Prekybos svetainėms, tinklaraščiams, įmonėms ir žurnalų svetainėms. Ši tikrai universali „WordPress“ tema apima visas parinktis, kurias iš tikrųjų naudosite, ir nė vienos, kurios jums nereikėtų.

Jis sukonstruotas taip, kad būtų kuo mažesnis, todėl juo naudotis lengva. Jame taip pat yra pradžios vadovas, padėsiantis atlikti nustatymo procesą.

9. Buvimas

Buvimas

Kaip rodo pavadinimas, buvimas yra „WordPress“ tema visiems, norintiems kurti internetinius ryšius su stipriu prekės ženklo pripažinimu. Ši ypač lanksti „WordPress“ tema yra su daugybe svetainių dizainų ir spalvų apvalkalų, kurie leidžia jums sukurti bet kurią jums reikalingą svetainę.

Tai apima demonstracijas, susijusias su nekilnojamuoju turtu, muzika, bažnyčia, portfeliu, elektronine prekyba ir kitomis demonstracinėmis versijomis, kurios padeda susikurti savo svetainę per kelias minutes. Visos temos parinktys yra sutvarkytos naudojant temos prietaisų skydelio puslapį ir tiesioginį tinkinimo elementą.

10. Loftas

Palėpė

Jei ieškote spalvingos tipografijos ir stulbinančio el. Prekybos svetainės išdėstymo, tada patikrinkite „Loftas“. Ši graži daugiafunkcinė „WordPress“ tema pasižymi trapia tipografija, elegantišku dizainu ir puikia vartotojo patirtimi.

Svarbios funkcijos apima lipnų naršymo meniu, raginimo veikti mygtukus, pasirinktinius valdiklius, paslaugas, aplanką, komandos narius ir atsiliepimų skyrių..

11. Highendis

Highend

„Highend“ yra dar vienas puikus pasirinkimas universalios „WordPress“ temos. Komplekte yra keli paruošti demonstraciniai šablonai su vienu spustelėjimu diegimo programa ir galingu puslapio nuėmikliu.

Jame taip pat yra keli puslapių šablonai su skirtingais stiliais, tinkinti valdikliai, kelios šoninės juostos ir naršymo meniu sritys. Galite lengvai pridėti savo aplanką, komandos narius, nuotraukų galerijas ir netgi panaudoti jį kurdami el. Prekybos svetainę.

12. Feltmag

Feltmag

„Feltmag“ yra žurnalo stiliaus „WordPress“ daugialypė tema, skirta turtingo turinio svetainėms. Jo pagrindiniame puslapyje yra viso ekrano antraštė, po kurios jūsų svarbiausias turinys pateikiamas tinklelio išdėstyme.

Jame yra du naršymo meniu viršuje, dideli vaizdai, keli išdėstymo deriniai, stilingos antraštės, socialinės piktogramos ir dar daugiau. Jis sukurtas taip, kad neveiktų, ir rasite daugybę pritaikymo variantų, kad jis taptų išskirtinai jūsų.

13. Veni

Veni

„Veni“ yra nuostabi žurnalo stiliaus „WordPress“ daugiafunkcinė tema, tinkanti tinklaraščiams, žurnalams ir verslo tinklalapiams. Kartu pateikiamas visiškas „WooCommerce“ palaikymas, kuris leidžia lengvai įtraukti internetinę parduotuvę į savo svetainę.

Kitos svarbios funkcijos apima vaizduojamus portreto ir kraštovaizdžio vaizdus, ​​matomus puslapius, lanksčius išdėstymus, „Google“ šriftus, neribotas spalvas, kontaktinės formos palaikymą ir dar daugiau. Tai labai lengva tinkinti ir nustatyti ir apima pradedančiųjų draugiškų temų prietaisų skydelį.

14. Kūryba

Kreatyvas

„Creativo“ yra dar viena galinga „WordPress“ daugiafunkcinė tema, turinti 11 paruoštų svetainių, kuriose įdiegiama 1 paspaudimu. Kiekvienas iš šių dizainų gali būti pritaikytas naudojant aukščiausios tematikos kūrimo ir papildymo papildymą.

Jis taip pat turi lengvai naudojamą pasirinktinių temų parinkčių informacijos suvestinę, kuri padeda lengvai nustatyti savo svetainę. Kitos funkcijos apima kelis išdėstymo stilius, skirtingus antraščių stilius, neribotas spalvas, šonines juostas, pasirinktinius valdiklius ir dar daugiau.

15. Bento

Bento

Jei ieškote nemokamos „WordPress“ daugiafunkcinės temos, pažvelkite į Bento. Ši stilinga „WordPress“ tema skirta sukurti bet kokio tipo svetainėms. Jį galima naudoti su bet kuriuo puslapių kūrėju ir suaktyvinus net rekomenduoja.

Jame yra daugybė tvarkingų funkcijų ir lanksčios pritaikymo parinktys, visa tai lengva organizuoti pagal gyvos temos tinkinimo priemonę.

16. Lenscap

Lenscap

„Lenscap“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema su žurnalo stiliaus išdėstymu ir visapusiška „WooCommerce“ pagalba. Jos pagrindiniame puslapyje yra didelis turinio slankiklis ir kategorijos naršyklė, esanti žemiau jo.

Kartu pateikiamas dinaminis spalvų schemų generatorius, kuris automatiškai koreguoja spalvas pagal jūsų pasirinkimą. Jame taip pat yra daugybė paruoštų naudoti spalvų schemų, atvaizduojamų vaizdų ir vaizdo įrašų švieslentė, gaminio puslapio šablonai, graži tipografija ir dar daugiau. Tai lengva naudoti ir greitesniam nustatymui naudojamas tiesioginis temos pritaikymas.

17. „Atmosfera Pro“

Atmosfera

„Atmosphere Pro“ yra profesionali „WordPress“ daugiafunkcinė tema su minimalistiniu dizainu. Jis pastatytas ant „Genesis“ temos pagrindų, žinomų dėl greičio ir našumo.

Joje yra valdikliui skirtas tinklalapio išdėstymas su 4 valdikliams paruoštomis sritimis. Norėdami nustatyti, jis turi temos parinkčių skydelį ir tiesioginį tinkinimo priemonės palaikymą. Jis taip pat yra paruoštas elektroninei prekybai ir gali būti lengvai naudojamas su „WooCommerce“.

18. „OceanWP“

„OceanWP“

„OceanWP“ yra nemokama „WordPress“ daugiafunkcinė tema, turinti daugybę galingų funkcijų. Jis pateikiamas su savo papildomu įskiepiu ir, aktyvinus, rekomenduojama įdiegti nemokamą puslapių kūrimo priemonės papildinį.

Tai labai lengva naudoti, o visas temos parinktis rasite lengvai suprantamas. Tai apima kelis pasirinkimo variantus, viso pločio puslapius, du naršymo meniu viršuje, pasirinktinio logotipo palaikymą ir visišką „WooCommerce“ palaikymą.

19. Nektaras

Nektaras

„Nectar“ yra erdvi „WordPress“ daugiafunkcinė tema su gražia spalvų schema ir stilingu išdėstymu. Jos pagrindiniame puslapyje naudojamas paralakso slankiklis viršuje, po kurio pateikiamas raginimas veikti ir svarbiausias jūsų turinys.

Tai apima kelis išdėstymo derinius, aplanko ir atsiliepimų įrašų tipus, pasirinktinius valdiklius, kelias šonines juostas ir dar daugiau. Kartu pateikiamas temos parinkčių skydelis, leidžiantis greitai nustatyti savo svetainę, nereikia kovoti su nustatymais.

20. Slyva

Slyva

Slyva yra dar viena nemokama „WordPress“ daugiafunkcinė tema, tinkanti visų rūšių verslo tinklalapiams ir tinklaraščiams. Jo pagrindiniame puslapyje yra gražus slankiklis viršuje, CSS animacijos, turinio sritis ir pasirinktiniai valdikliai.

Ši pradedančiųjų draugiška nemokama „WordPress“ tema taip pat palaiko „WooCommerce“. Visas temos parinktis galima lengvai nustatyti naudojant tiesioginį tinkinimo įrankį.

21. Institucija Pro

Institucija Pro

„Authority Pro“ yra daugialypė „WordPress“ tema, skirta tinklaraštininkams, verslininkams, laisvai samdomiems darbuotojams ir visiems, norintiems sukurti savo asmeninį prekės ženklą. Jis pastatytas ant tvirtos „Genesis“ temos struktūros ir išbandytas dirbti su visais svarbiausiais „WordPress“ papildiniais.

Jis turi valdikliui pritaikytą pagrindinio puslapio išdėstymą su keliomis valdikliams parengtomis sritimis, tinkinamomis antraštėmis, temos parinkčių puslapiu, tiesioginiu tinkinimo palaikymu ir dar daugiau. Jis taip pat yra paruoštas „WooCommerce“, todėl galite naudoti jį norėdami parduoti bet kokio tipo produktus.

22. Naršyklė

Naršyklė

Jums reikalinga lanksti tinklaraščio / žurnalo stiliaus „WordPress“ tema? Patikrinkite „Explorer“. Jos pagrindiniame puslapyje viršuje yra lipnus naršymo meniu, po kurio pateikiami naujausi straipsniai ir lanksčios skiltys.

Tai veikia su visais populiariausių puslapių kūrėjais, kurie leidžia jums sukurti savo puslapio išdėstymą, jei to reikia. Jis paruoštas vertimui, jį taip pat galima naudoti kuriant daugiakalbes „WordPress“ svetaines.

23. Hestia

Hestia

„Hestia“ yra nemokama „WordPress“ daugiafunkcinė tema, skirta verslo, žurnalų ir tinklaraščių tinklalapiams. Kartu pateikiamas nemokamas papildomas įskiepis, į kurį jūsų svetainė pridedami klientų atsiliepimai, paslaugos ir pagrindinio puslapio skiltis.

Tai apima daugiakalbę palaikymą, parengtą vertimą, parengtą „WooCommerce“ ir suderinamą su visais aukščiausio puslapio kūrėjais. Temą nustatyti gana lengva, o visos temos parinktys pasiekiamos naudojant tiesioginį tinkinimo įrankį.

24. Inspiro

Inspiro

Jei norite pridėti vaizdo įrašų turinį į savo svetainę, jums patiks „Inspiro“. Ši graži daugiafunkcinė „WordPress“ tema aprūpinta viso ekrano vaizdo fonu, galinga portfelio sekcija ir nuostabiais vaizdais / vaizdo įrašų galerijomis.

Jis turi pasirinktinius valdiklius, skirtus aplanko elementams, kelis puslapių šablonus ir nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę. Ji taip pat turi vaizdo įrašų dėžutę, leidžiančią vartotojams žiūrėti vaizdo įrašus be trikdžių.

25. Peak

Didžiausia

Jei ketinate į savo svetainę įtraukti daug nuotraukų, tada pasižiūrėkite į Peak. Ši daugiafunkcinė „WordPress“ tema skirta fotografijoms, menininkams, dizaineriams, tinklaraštininkams ir visiems, norintiems parodyti savo nuotraukas stilingai.

Tai apima kelis galerijos stilius, skirtingus puslapių šablonus, animacinius valdiklius, puslapio pavadinimo juostą ir dar daugiau. Tai labai lanksti, tačiau paprasta ir lengvai naudojama. Visos temos parinktys yra temų prietaisų skydelyje su paprastomis nustatymo instrukcijomis.

26. Struct

Struct

„Struct“ sukurta kaip lanksti daugiafunkcinė „WordPress“ tema verslo svetainėms. Išskirtinis švarus ir profesionalus dizainas, didelis antraštės vaizdas ir strategiškai išdėstyti raginimo veikti mygtukai.

Jos pagrindinio puslapio išdėstymas yra visiškai valdomas naudojant pasirinktinius valdiklius, kad bet kur būtų galima lengvai pridėti turinio aptikimo funkcijų. Kitos funkcijos yra paslaugos, projektai, komandos nariai ir DUK skyrius. Tai labai paprasta naudoti ir tinka pradedantiesiems, kuriems reikalinga profesionali verslo svetainė.

27. Moduliai

Moduliai

Moduliai yra modulinė daugiafunkcinė „WordPress“ tema su keliais raktų projektais, kuriuos galima iškart nustatyti. Tai leidžia lengvai pakeisti puslapio išdėstymą paprastais nuvilkimo moduliais.

Yra moduliai visiems įprastiems svetainės elementams, tokiems kaip kainų lentelės, naujausi pranešimai, kontaktinė forma, akordeonai, skirtukai, skaidrės ir dar daugiau. Tai palaiko ir „TypeKit“, ir „Google“ šriftus, kad būtų patobulinta tipografija. Tai lengva naudoti, o dizainas ir savybės yra tikrai universalūs.

28. Mesmerize

Mesmerize

„Mesmerize“ yra dar viena puiki nemokama „WordPress“ tema su išties daugiafunkciniu dizainu. Jis supakuoja daugybę lanksčių variantų, kad būtų galima lengvai sukurti bet kokio tipo svetainę, nesistengiant su temos parinktimis ar rašant pasirinktinę CSS.

Jis turi modernų pagrindinio puslapio dizainą su 5 antraščių stiliais ir daugiau nei 30 paruošto naudoti turinio skyrių, kuriuos galite lengvai pridėti. Tai taip pat apima vaizdo įrašų fonus, skaidrių demonstracijas, antraštės turinio tipus, nuolydžių perdangas ir dar daugiau.

29. Elegantiškas

Elegantiškas

Jei ieškote švarios ir minimalistinės „WordPress“ temos, tada pasižiūrėkite į „Elegant“. Ši lanksti „WordPress“ tema pasižymi keliais pagrindiniais puslapiais ir yra 6 spalvų schemų. Jame taip pat yra 1 paspaudimo demonstracinis montuotojas, kad būtų galima greičiau nustatyti.

Viduje rasite integruotą puslapių kūrimo priemonę, kelių stulpelių išdėstymą, socialinės žiniasklaidos piktogramas, aplanką ir išsamų „WooCommerce“ palaikymą. Jis turi pasirinktinių temų parinkčių puslapį, kuris palengvina pritaikymą pradedantiesiems.

30. Tikroji šiaurė

Tikra šiaurė

Jei jums reikia daugiafunkcės „WordPress“ temos, kad galėtumėte parodyti nuotraukas ar aplanką, „True North“ bus puikus pasirinkimas. Jame yra įmontuota aplanko dalis, kuri leidžia lengviau dalintis jūsų nuotraukomis ar darbo pavyzdžiais.

Temos pagrindiniame puslapyje naudojamas minimalistinis dizainas su jūsų portfelio ar fotografijos elementų tinkleliu. Kitos svarbios funkcijos apima pasirinktinį foną, dideles antraštes, pasirinktinius valdiklius ir tiesioginį tinkinimą.

31. Tinkinkite

Tinkinkite

Tinkinti yra nemokama daugiafunkcinė „WordPress“ tema su daugybe tinkinimo parinkčių. Jis sukurtas kaip lanksti tema ir leidžia redaguoti beveik bet kurią sritį naudojant paprastą vartotojo sąsają tiesioginiame tinkinimo priemonėje.

Komplektuojama su unikalia antraštės ir poraštės kūrimo priemone bei visomis visų viršutinių puslapių kūrimo priemonės priedų palaikymu. Tai leidžia jums tiesiog naudoti vilkimą, kad padarytumėte gražius nukreipimo puslapius. Tai yra parengta „WooCommerce“ ir apima keletą šoninių juostų, puslapių šablonus ir vertimo palaikymą.

32. TC elektroninės prekybos parduotuvė

TC elektroninės prekybos parduotuvė

Jei ieškote nemokamos daugiafunkcinės temos su „WooCommerce“ palaikymu, apsižvalgykite TC el. Prekybos parduotuvėje. Ši moderni „WordPress“ tema yra aprūpinta visomis „WooCommerce“ palaikymo galimybėmis, nuostabiu dizainu ir lankstumu, kurią galima naudoti bet kokio tipo svetainėse..

Tai apima reklamjuostes, raginimo veikti mygtukus, šonines juostas, atsiliepimų skyrių, trumpus kodus ir dar daugiau. Temos nustatymas yra gana paprastas ir galite ją tinkinti naudodamiesi įmontuotu tinkinimo parametru.

33. Plūdės

Plūdė

Norėdami pamatyti šiuolaikišką ir stilingą vaizdą, patikrinkite „Float“. Tai yra universali „WordPress“ tema su puikiais paralakso fono efektais pagrindiniame puslapyje, sukuriančiais labai įtraukiančią vartotojo patirtį.

Jame yra daugybė skaitymo naudoti demonstracinių versijų su vienu spustelėjimu diegimo programa ir jūs galite pasirinkti iš daugelio savo puslapių ir įrašų išdėstymo variantų. Tinkinti temą pagal savo skonį lengviau naudojant integruotą puslapių kūrimo priemonę ir galingą temos parinkčių skydelį.

34. Sukurti

Sukurti

Sukurti yra galinga „WordPress“ daugiafunkcinė tema, išsiskirianti moderniu ir profesionaliu dizainu. Tai apima pagrindinio puslapio nuvilkimo variantą su palaikymu nemokamam puslapių kūrimo priemonės papildiniui. Kaip premija jis pristatomas su „WordPress“ slankiojančiu papildiniu.

Tai apima paralakso fonus, vaizdo įrašų fonus, mega meniu, kainų lenteles, kontaktinę formą ir dar daugiau. Tai visiškai palaiko „WooCommerce“ ir gali būti lengvai naudojama internetinės parduotuvės įkūrimui.

35. Shoppe

Shoppe

„Shoppe“ yra universali „WordPress WooCommerce“ tema, turinti universalų dizainą ir funkcijas. Komplektuojama su 4 svetainių apvalkalu, kuriuos galima įdiegti vienu paspaudimu, ir galingu puslapių kūrimo įrankiu, jei reikia, kuriant savo puslapio išdėstymą..

Tai taip pat apima gražius tinklaraščio puslapių šablonus, neribotus išdėstymo derinius, visišką socialinės žiniasklaidos integraciją, produktų dalį, „ajax“ pirkinių krepšelį ir dar daugiau. Temą rasite gana paprastą, naudodami pasirinktinių temų parinkčių puslapį.

Taip pat žiūrėkite: „Shopify vs WooCommerce“ – kuris yra geresnis?

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias jūsų svetainės daugiafunkcines „WordPress“ temas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map