4 geriausi papildiniai, norint „WordPress“ svetainę paversti mobiliąja programa

Ar ieškote sprendimo, kaip „WordPress“ svetainę paversti mobiliąja programa? Vis daugiau žmonių nori naršyti internete ir apsipirkti internete naudodamiesi savo mobiliaisiais įrenginiais. Programos yra patogus būdas pateikti savo turinį ir pasiūlyti geresnių mobiliųjų funkcijų. Šiame straipsnyje parodysime geriausius įskiepius, kurie padės „WordPress“ paversti mobiliąja programa.


Kaip konvertuoti „WordPress“ į programą mobiliesiems

Kodėl verta sukurti „WordPress“ svetainės programą mobiliesiems?

Jei patikrinsite savo svetainės lankomumą naudodami „Google Analytics“, pamatysite, kad daugybė vartotojų pasiekia jūsų svetainę iš savo mobiliųjų telefonų. Paprasčiausias būdas įsitikinti, kad mobiliųjų įrenginių vartotojai jūsų svetainėje naudojasi malonia patirtimi, – padaryti ją reaguojančią į mobilųjį telefoną.

„WordPress“ mobiliesiems reaguojanti svetainė naudoja dizainą, kuris automatiškai prisitaiko prie vartotojo ekrano dydžio. Beveik visos geros „WordPress“ temos yra mobilios. Jūs netgi galite rasti puikiai atrodančių mobiliųjų telefonų temų „WooCommerce“.

Tačiau kai kurios įmonės gali norėti pasiūlyti dar malonesnę vartotojo patirtį kurdamos savo programas mobiliesiems. Užuot apsilankę jūsų svetainėje naršyklėje, vartotojai galės paleisti programą iš savo pagrindinio ekrano, kad pasiektų savo mėgstamą tinklaraštį, internetinę parduotuvę, narystės svetainę ar internetinę bendruomenę..

Norint sukurti programą mobiliesiems, paprastai reikia programavimo įgūdžių, be to, yra daugybė plėtros agentūrų, kurios sukurs jūsų svetainei skirtą programą mobiliesiems. Tačiau tai kainuotų daug pinigų (15 000 USD ir daugiau).

Jei norite sukurti biudžetinę programą mobiliesiems, tada yra keletas „WordPress“ papildinių, kurie gali padėti konvertuoti „WordPress“ svetainę į programą mobiliesiems. Visi jie yra mokami sprendimai, tačiau jie kainuoja kur kas mažiau nei samdyti ką nors naujo, kad sukurtų jums naują programą.

Atminkite, kad norint naudoti šiuos įskiepius vis dar reikia aukštesnių „WordPress“ įgūdžių. Jei esate absoliutus pradedantysis, tada mes rekomenduosime naudoti reaguojančią į mobilųjį telefoną temą ir patobulinti „WordPress“ greitį, kad įgytumėte daugiau mobiliųjų telefonų vartotojų.

Nepaisant to, čia yra geriausi įskiepiai, norint konvertuoti „WordPress“ svetainę į programą mobiliesiems.

1. „AppPresser“

„AppPresser“

„AppPresser“ yra lengvai naudojama platforma, kuri padeda konvertuoti bet kurią „WordPress“ svetainę į programą mobiliesiems. Jie turi specialią „WordPress“ mobiliųjų telefonų temą, kurią galima naudoti kuriant programą jūsų tinklaraščiui, „WooCommerce“ parduotuvėje ar „BuddyPress“ svetainėje..

Jame yra vizualus programos tinkinimo įtaisas, leidžiantis lengvai pakeisti programos išvaizdą taip, kaip tai darytumėte su „WordPress“ tema. Galite tinkinti spalvas, pridėti pasirinktinių puslapių, traukti „WordPress“ turinį ir dar daugiau. „AppPresser“ siūlo integruotus tiesioginius pranešimus, kuriuos gana lengva nustatyti ir valdyti.

2. „MobiLoud“

„MobiLoud“

„MobiLoud“ leidžia svetainių savininkams konvertuoti savo „WordPress“ svetaines į programas mobiliesiems. Jie turi du produktus: vieną – naujienų ar tinklaraščių svetainėms, kitą – tinklalapiams, naudojantiems „WooCommerce“ ar kitus sudėtingesnius papildinius..

Kartu pateikiami tiesioginiai pranešimai, reklama mobiliesiems, analizė ir individualizuotas prekės ženklas. Programa sukonfigūruota, parengta ir ją taip pat galite pateikti jums.

3. Androapp

AndroApp

„AndroApp“ yra dar vienas naudingas papildinys, kuris paverčia „WordPress“ svetainę į programą mobiliesiems. Jį teikia palaikymas neprisijungus, kelios temos, internacionalizacijos palaikymas, neribotas tiesioginių pranešimų pranešimas, begalinis slinktis ir vietinis socialinis bendrinimas. Tai nepalaiko „WooCommerce“ ar „BuddyPress“.

Papildinių kūrėjas padės sukonfigūruoti ir atsisiųsti programą, kurią galėsite patys pateikti „Google Play“ parduotuvėje, arba pasamdyti papildinio autorių, kad jis tai padarytų už jus.

Didelis šio papildinio trūkumas yra tas, kad nemokama versija leidžia kūrėjui parodyti savo skelbimus.

4. WPApp.Ninja

WPApp.Ninja

„WPApp.Ninja“ leidžia sukurti „WordPress“ svetainės programą mobiliesiems arba progresyvųjį žiniatinklį. Norėdami sukurti savo programą, galite įsigyti vienkartinę licenciją. Visą programos sąranką ir konfigūraciją galima atlikti „WordPress“ administratoriaus srityje.

Tai suteikia paprastus įrankius, įkeliančius programos piktogramas, mygtukus, spalvas, vertimus ir dar daugiau. Tai palaiko „Google Analytics“, įmontuotą talpyklą, turinį neprisijungus ir suderinamumą su visais populiariais „WordPress“ papildiniais.

Jei rimtai ketinate konvertuoti savo „WordPress“ svetainę į programą, tada rekomenduojame naudoti „AppPresser“ arba „Mobiloud“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius papildinius, kurie „WordPress“ svetainę pavertė mobiliąja programa. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip stebėti vartotojų įsitraukimą į „WordPress“ naudojantis „Google Analytics“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map