41 geriausia nemokama „WordPress“ fotografijos tema (ekspertų pasirinkimas)

Ar jūs ieškote geriausios „WordPress“ fotografijos temos savo svetainei? „WordPress“ naudoja tūkstančiai fotografų, dizainerių ir menininkų iš viso pasaulio, kad gražiai parodytų savo aplanką ir nuotraukas. Šiame straipsnyje mes parodysime jums 40 ir daugiau geriausių nemokamų „WordPress“ fotografijos temų, kurias galite naudoti savo svetainėje.


Geriausių nemokamų „WordPress“ fotografijos temų radimas

Prieš pradėdami, pažvelkite į mūsų vadovą, kaip pasirinkti geriausią „WordPress“ temą. Tai padės suprasti dalykus, kurių turėtumėte ieškoti „WordPress“ tema.

Tai pasakę, pažvelkime į keletą geriausių nemokamų „WordPress“ fotografijos temų.

1. Portfelio galerija

Portfelio galerija

Portfelio galerija yra visiškai atsakinga ir nemokama „WordPress“ fotografijos tema. Kartu pateikiami keli puslapių šablonai ir lengvas langas, leidžiantis gražiai parodyti jūsų nuotraukas.

2. Diafragma

Diafragma

Ši taikliai pavadinta tema yra visiškai atsakinga „WordPress“ fotografijos tema. Komplekte yra įmontuotas viso ekrano slankiklis, kuris jūsų nuotraukas gali rodyti pagrindiniame puslapyje.

3. „Tography Lite“

Topografija Lite

Topografija yra graži nemokama „WordPress“ tema, skirta fotografijos tinklaraščiams. Jis pasižymi minimalistiniu dizainu, daugiausia dėmesio skiriant vaizdams ir tipografijai.

4. Fotosesija

Fotosesija

Kaip rodo pavadinimas, „Photo Session“ yra visiškai reaguojanti nemokama „WordPress“ fotografijos tema. Jis tiekiamas su viso ekrano slankikliu ir kompaktiškais naršymo meniu.

5. Divina

Divina

„Divina“ yra moderni „WordPress“ nemokamos fotografijos tema. Jis tiekiamas su šonine antrašte, kuri taip pat veikia kaip jūsų naršymo meniu ir šoninė juosta. Jis grakščiai išnyksta mobiliuosiuose ir planšetiniuose įrenginiuose. „Divina“ puikiai tinka fotografams, mados tinklaraščiams, modelių agentūroms ir kt.

6. Nuotraukų pasaulis

Nuotraukų pasaulis

„Photo World“ yra visiškai reaguojanti ir „WooCommerce“ parengta fotografijos tema, skirta „WordPress“. Pagrindiniame puslapyje yra viso ekrano slankiklis su miniatiūrų rodmenimis.

7. Objektyvas

Objektyvas

Objektyvas yra reaguojanti „WordPress“ tema, ideali fotografams, dizaineriams ir reklamuotojams. Kartu pateikiami gražūs galerijos išdėstymai, apie puslapio šabloną ir socialinis meniu.

8. Veršiena

Veršiena

Veršiena yra paprasta „WordPress“ tema, skirta vaizdams ir galerijoms demonstruoti. Tai yra daugialypė tema ir gali būti naudojama su bet kuria „WordPress“ svetaine.

9. Kiemas

Kiemas

Taikydamas minimalistinį dizaino požiūrį, „Patio“ yra reaguojanti „WordPress“ tema fotografams ir dizaineriams. Jis naudoja įmontuotus vaizdus, ​​kad sukurtų jūsų pagrindinį puslapį gražiu, reaguojančiu išdėstymu.

10. Invaguoti

Įjungti

„Inovate“ yra labai paprasta tinklaraščio tema, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas patogumui. Kartu pateikiamas vitrinos šablonas, leidžiantis gražiai parodyti savo fotografijas, vaizdus ir kitus darbus.

11. Užduotys

Ieškojimas

„Quest“ yra galinga ir moderni daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Jo lankstumas leidžia naudoti jį aplanko ar fotografijos tinklalapyje, taip pat verslo svetainėje. Tai spalvinga ir lengvai pritaikoma.

12. Harmonika

Harmonika

„Harmonic“ yra graži „WordPress“ tema su viso ekrano vaizdais. Idealiai tinka rodyti savo nuotraukas, aplanką ar naudoti kelionėse ar mados tinklaraštyje.

13. Keistuolis

Freak

„Freak“ yra elegantiška „WordPress“ tema su gražia paralakso antrašte. Jis tiekiamas su įmontuotu reaktyviu slankikliu, dideliais vaizdais ir keliais puslapių išdėstymais.

14. Ziferio vaikas

Ziferio vaikas

„Zifer“ yra „Zerif Lite“ vaiko tema. Jis sukurtas labiau orientuotis į fotografiją ir svetainių portfelius. Tai atrodo stulbinamai gražiai visuose įrenginiuose.

15. „ProtoPress“

„ProtoPress“

„ProtoPress“ yra sukurtas portfelio ir fotografijos tinklalapiams. Tai galinga tema, turinti daugybę galimybių. Jame yra keli išdėstymai, turinio sritys, vitrinos, visiškai konfigūruojamas šoninės juostos plotis, slankiklis su 3D efektais, „Google“ šriftai ir kt..

16. Juuta

Juuta

„Yuuta“ laikosi labai vizualios, tačiau labai supaprastintos „WordPress“ fotografijos temos. Jis pateikiamas su keliais stiliais, skirtingais skirtingiems įrašo formatams. Idealiai tinka nuotraukų tinklaraščiams ir vaizdiniams dienoraščiams, bet lengvai gali būti naudojamas ir kitose interneto svetainėse.

17. Adriondackas

Adriondack

„Adirondack“ yra gražaus tinklelio išdėstymo, todėl jis yra puikus pasirinkimas fotografijos svetainėms. Jame yra dideli vaizdai, graži tipografija, namų ir tinklaraščių maketai, taip pat standartinės „WordPress“ temos funkcijos, tokios kaip pasirinktiniai meniu ir fonas.

18. Nuoseklus

Nuoseklus

Nuoseklus yra stulbinantis „WordPress“ tema su viso ekrano antraštės atvaizdais ir gražia tipografija. Jame yra kompaktiškas naršymo meniu, socialinis meniu, stumdomas skydelis, be kitų standartinių funkcijų.

19. Biancaa

Biancaa

Nepaprastai lengva naudoti „WordPress“ temą. „Bianca“ yra minimalistinė „WordPress“ fotografijos ar aplanko tema. Jis paruoštas mobiliesiems įrenginiams ir puikiai atrodo bet kokio dydžio įrenginiuose.

20. SG langas

SG langas

„SG Window“ yra labai lengvai pritaikoma fotografijos ar kelionių svetainių tema. Jis visiškai reaguoja ir jame yra pagrindinis puslapis su tinklelio išdėstymu. Jame yra kelios šoninės juostos, puslapių šablonai ir tinkinti valdikliai.

21. „RokoPhoto Lite“

„RokoPhoto Lite“

„Rokophoto lite“ yra tema, skirta nuotraukų tinklaraštininkams. Daugiausia dėmesio skiriama jūsų vaizdų, taip pat ir jūsų turinio, išvaizdai. Jis turi minimalistinį požiūrį į dizainą, kuris atrodo labai elegantiškas ir raminantis.

22. Vitražas

Vitražas

Vitražas yra turtinga ir lengvai pritaikoma tema. Jis pateikiamas su keliomis šoninėmis juostomis ir galite pasirinkti maketą iš temos tinkinimo priemonės. Savo tinklaraščio ir archyvo puslapyje galite pasirinkti keturis stulpelių tinklelio išdėstymus.

23. Avnii

Avnii

„Avnii“ yra „bootstrap“ pagrindu visiškai reaguojanti „WordPress“ tema. Jame yra lengvai tinkinamas skydelis, kelios spalvų schemos, įmontuotas slankiklis ir keli puslapių šablonai. Tai yra daugiafunkcinė tema, tai reiškia, kad galite ją naudoti bet kokiai „WordPress“ svetainei.

24. Svajonių kelias

Svajonių būdas

„Svajonių kelias“ yra „SG Windows“ (minėta aukščiau) vaiko tema. Ji paveldi visas tėvystės temos savybes su savo stiliumi. „Svajonių būdas“ gali pasirinkti kelis išdėstymo variantus, tokius kaip dešinė šoninė juosta, kairė šoninė juosta arba trys stulpelių maketai. Tai taip pat palaiko „WooCommerce“ ir gali būti naudojama ir elektroninės prekybos svetainėse.

25. Panaroma

Panorama

„Panorama“ yra stulbinančiai graži „WordPress“ fotografijos tema. Jame yra dideli slankmačiai, kurie perima pagrindinį puslapį ir suteikia labai interaktyvų bei patrauklų vartotojo įspūdį. Dienoraščio ir archyvo puslapiuose yra įprastas tinklaraščio išdėstymas.

26. „Jax Lite“

„Jax Lite“

Sukurkite nuostabų aplanką ar fotografijos svetainę naudodami „Jax Lite“, minimalistinę ir stilingą „WordPress“ temą. „Jax Lite“ yra mūro tinklelio išdėstymas su dideliu paralakso fonu antraštėje. Jis turi kompaktišką naršymo meniu, kuris puikiai veikia tiek mobiliuosiuose, tiek staliniuose įrenginiuose.

27. Erinas

Erinas

Eryn yra nauja graži tema, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas asmeniniams tinklaraščiams. Jame yra dviejų stulpelių išdėstymas ir didelis antraštės stulpelio fonas. Jis visiškai reaguoja ir turi kompaktišką naršymo ir paieškos juostą.

28. Puiku

Puiku

Puiku yra daugialypė „WordPress“ tema su daugybe tinkinimo parinkčių. Jis turi gražų pagrindinio puslapio išdėstymą, todėl jis idealiai tinka fotografijos tinklalapiui. Jame yra pasirinktinė antraštė, pritaikytas fonas, keli puslapių išdėstymai, socialiniai meniu, kontaktinė informacija ir kelios valdikliui paruoštos sritys.

29. Nuotrauka tobula

Nuotrauka tobula

„Photo Perfect“ yra fotografijos tema, idealiai tinkanti mados fotografijoms, skelbimų agentūroms ir modelių agentūroms. Temoje yra dideli vaizdai, tinklelio išdėstymas, slankiklis ir kompaktiškas meniu.

30. Silvija

Silvija

„Silvia“ yra minimalistinio stiliaus „WordPress“ fotografijos tema. Jis kuriamas sutelkiant dėmesį į fotografiją, grafinį dizainą, madą, meną, architektūrą, interjero dizainą ir kitas kūrybines sritis. Jis visiškai reaguoja, yra paruoštas tinklainei ir tinka SEO.

31. Kelionių istorijos

Kelionių istorijos

Kaip rodo pavadinimas, „Kelionių istorijos“ yra „WordPress“ tema, skirta pasakojimams, kelionėms ir nuotraukoms. Jis pasižymi labai vizualiu stiliumi, daugiausia dėmesio skiriant nuotraukoms, kaip ekrano vaizdams.

32. SKT juoda

SKT juoda

„SKT Black“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema su daugybe tinkinimo pasirinkimų. Pagrindiniame puslapyje naudojamas viso ekrano slankiklis ir tinkleliu paremtas išdėstymas, todėl jis yra puikus pasirinkimas fotografijos svetainėms.

33. Makeris

Makeris

„Maker“ yra elegantiška ir minimalistinė „WordPress“ fotografijos tema. Turėdamas daug laisvos vietos ir tinklelio išdėstymą, jis sukuria labai įdomų ir supaprastintą pojūtį. Tai labai lengva nustatyti ir pritaikyti.

34. Autostopas

Autostopas

„Hitchcock“ yra vizualiai pritrenkianti „WordPress“ fotografijos tema, turinti viso ekrano paralakso foną. Dideli vaizdai ir kompaktiški meniu leidžia jūsų nuotraukoms pasirodyti.

35. Azerija

Azeria

„Azeria“ yra paprasta tinklaraščių tema su minimalistiniu dizaino požiūriu. Tai visiškai reaguoja ir palaiko visas standartines „WordPress“ funkcijas, tokias kaip pasirinktinis fonas, antraštės vaizdai, dideli vaizduojami vaizdai, reaguojantis išdėstymas ir kt..

36. Pinnacle

Pinnacle

„Pinnacle“ yra paryškinta daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Jame yra daugybė funkcijų ir lengvai pritaikomos parinktys.

37. Gridsbis

Gridsby

„Gridsby“ yra graži „WordPress“ fotografavimo tinkleliu pagrįsta tema. Jis naudoja mūro išdėstymo tinklelį su kompaktišku naršymo meniu ir socialiniu meniu. Tai suteikia jūsų nuotraukoms svarbumo. Tai labai lengva nustatyti ir yra su visais standartiniais funkcijų rinkiniais.

38. Lentų takas

Lentinis takas

„Boardwalk“ yra elegantiška ir „WordPress“ fotografijos tema su minimalistiniu dizaino požiūriu. Jis pasižymi horizontaliu slinkimu, kuris daro jį gana patrauklų ir gražų fotografuojant bei kitokiam vaizdiniam turiniui.

39. Vilnos

Vatos

„Wiles“ yra paprasta mėlyna „WordPress“ tema. Namų, archyvų ir tinklaraščių puslapiuose tinkleliu pagrįsto išdėstymo tikslais naudojami vaizdai ir ištraukos.

40. Obscura

Neaiškumas

Prabangi, švari ir paprasta „WordPress“ tema, „Obscura“ yra dideli rodomi vaizdai ir gražus dviejų stulpelių išdėstymas. Skirta fotografijos temoms, ji taip pat gali būti naudojama kaip daugiafunkcinė tema.

41. Kanarė

Kanarė

„Canard“ yra trys naršymo meniu ir gražus tinkleliu paremtas išdėstymas. Jis skirtas elegantiškai parodyti jūsų fotografijas, meną ir kitą vaizdinį turinį. Jis palaiko visas standartines „WordPress“ funkcijas, lengvai pritaikomas ir visiškai reaguoja į mobilųjį telefoną.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią nemokamą „WordPress“ fotografijos temą jūsų svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip lengvai sukurti gražias reaguojančias vaizdų galerijas naudojant „WordPress“ kartu su Envira.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me