44 найкращих чуйних тем WordPress (2020)

Шукаєте найкращу тему WordPress для вашого веб-сайту? Більшість сучасних тем WordPress повністю реагують нестандартно. Однак їх так багато, що вибрати важко.


У цій статті ми підібрали вручну деякі найкращі теми WordPress, на які ви можете вибрати.

Кращі чуйні теми WordPress

Що таке чуйна тема WordPress? Навіщо це потрібно??

Тема, що реагує на WordPress, покликана автоматично підлаштовуватися під розмір екрану користувача. Це означає, що ваша тема WordPress буде однаково чудово виглядати на мобільних телефонах, планшетах та настільних пристроях.

В останньому кварталі 2018 року мобільні пристрої становили 52% всього глобального інтернет-трафіку. Ви повинні очікувати, що майже половина ваших користувачів отримає доступ до вашого веб-сайту за допомогою мобільного пристрою.

Якщо ваш веб-сайт не відповідає екрану або виглядає некрасивим на своєму пристрої, вони негайно вийдуть і більше ніколи не знайдуть ваш веб-сайт.

Ось чому ви завжди повинні використовувати чуйну тему WordPress для всіх своїх веб-сайтів.

Це не тільки покращує користувацький досвід, але й має значну перевагу SEO. Такі пошукові системи, як Google, займають мобільні веб-сайти вище, ніж мобільний пошук, що приносить більше трафіку на ваш сайт.

Початок роботи з чуйним веб-сайтом WordPress

Якщо ви тільки починаєте, то вам потрібно переконатися, що ви використовуєте правильну платформу для свого веб-сайту. Перегляньте наш посібник, щоб зрозуміти різницю між власноруч розміщеними WordPress.org проти WordPress.com.

Для самостійного розміщення веб-сайту WordPress.org вам знадобиться гарне доменне ім’я та найкращий хостинг для WordPress. Ваш домен – це адреса вашого веб-сайту, а хостинг – це місце, де ваш веб-сайт живе в Інтернеті.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost, оскільки вони надають нашим користувачам знижку понад 60% та безкоштовне доменне ім’я. Не кажучи вже про те, що вони є однією з найбільших веб-хостингових компаній у світі, і їх офіційно рекомендує WordPress.org.

Далі вам потрібно буде встановити WordPress. Не хвилюйтеся, ми вас також охопили. У нас є покрокове керівництво про те, як запустити блог WordPress ПРАВИЛЬНО!

Після запуску ви можете вибрати тему зі списку нижче та встановити її. Якщо вам потрібна допомога, перегляньте наш посібник щодо встановлення теми WordPress.

Сказавши це, давайте розглянемо деякі найкращі чуйні теми WordPress.

1. Діві

Діві

Divi – це тематика та розробник сторінок WordPress, яка постачається з понад 20 різних макетів та шаблонів для веб-сайтів різних типів.

Ви можете створювати та зберігати власні макети Divi. Ви також можете експортувати макет з однієї установки Divi в іншу. Divi також постачається з безліччю елементів, які можна перетягувати в будь-яку точку вашого макета.

2. Гестія

Гестія

Hestia – це безкоштовна тема, що реагує на WordPress з потужними функціями. Він включає просте налаштування тем за допомогою супровідного плагіна, який додає відгуки, послуги та розділи домашньої сторінки на ваш веб-сайт.

Він готовий до використання з популярними плагінами для безкоштовного створення веб-сторінок і підтримує WooCommerce поза коробкою.

3. Астра

Тема Астра

Astra – популярна багатоцільова тема, яку можна використовувати для створення веб-сайтів та блогів, які чудово виглядають на всіх пристроях. Побудована з найкращими стандартами кодування, Astra пропонує надійну платформу для веб-сайтів WordPress, незалежно від джерела, з якого вони надходять, та пристрою, яким вони користуються..

Окрім того, як чуйна тема, Astra пропонує розширені варіанти, такі як модуль заголовка мобільних пристроїв, який дозволяє налаштовувати точки прориву заголовка, встановлювати різні логотипи, стилі меню, кольори тощо для мобільних пристроїв. Все це легко та зручно налаштувати, оскільки Astra додає всі параметри в програмі налаштування та дозволяє вам обійтися без жодного рядка коду.

Отже, якщо ви шукаєте багатофункціональну, стабільну та високоефективну тему, яка робить ваш веб-сайт чудовим на всіх пристроях, Astra запевняє все це разом із значно більшою гнучкістю та легкістю, що вам знадобиться.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це потужна відповідна WordPress тема з вражаючим набором функцій. Він призначений для використання на будь-якому веб-сайті, тому він працює для ділових веб-сайтів, магазинів електронної комерції та навіть для простих блогів.

У комплекті є чистий макет, який ви можете легко налаштувати за допомогою віджетів, шаблонів сторінок та інших налаштувань тем. Ви можете вибрати з декількох варіантів компонування, і він також має повну підтримку WooCommerce.

5. Тузант

Тузант

Tusant – це тематична тема WordPress для мобільних пристроїв, створена спеціально для веб-сайтів для подкастів, музики та відео. Він оснащений вбудованою підтримкою для прекрасного відображення ваших епізодів подкастів, записів vlog, списків відтворення аудіо та іншого.

Він включає кілька макетів для відображення ваших епізодів подкастів у сітці та переглядах списку. Існують розширені налаштування для налаштування, які дозволяють змінювати кольори теми. Він також підтримує плагіни для створення сторінок, що дозволяє створювати цільові сторінки за допомогою простих інструментів перетягування.

6. Ультра

Ультра

Ultra – це потужна багатоцільова тема WordPress із вбудованим конструктором перетягування сторінок. Він постачається з десятками вбудованих дизайнів, макетів та шаблонів, які ви можете використовувати як вихідну точку для створення власного веб-сайту.

Ультра має багато таких функцій, як прокрутка паралакса, анімації, лічильники, карти Google, повзунок та багато іншого.

7. Authority Pro

Authority Pro

Authority Pro – це тема WordPress, створена спеціально для тих, хто впливає, щоб продемонструвати свій досвід та вивчити нові можливості. На його домашній сторінці представлений сучасний макет із видатним закликом до дії, який допоможе вам збільшити кількість конверсій.

Це електронна комерція готова, що дозволяє продавати онлайн-курси або створювати членство. Найголовніше, що він побудований на основі структури Genesis, яка відома рок-солідним кодом та чудовою продуктивністю.

Інші помітні функції включають вертикальне соціальне меню, гнучку розкладку заголовків, спеціальні віджети та шаблони на декількох сторінках. Налаштувати його легко за допомогою панелі параметрів теми, яка дозволяє швидко розпочати роботу.

8. Тема Гутена

Тема Гутен

Тема Guten – це сучасна тема WordPress, розроблена для нового редактора блоку WordPress Gutenberg. Він постачається з декількома вбудованими макетами для заголовка, колонтитула та блогу. Завдяки підтримці блоків він дозволяє легко створювати чудові макети вмісту для своїх публікацій та сторінок.

У ньому є налаштування кольорів та шрифтів. Тема Guten постачається з потужною документацією, підтримкою WooCommerce і може бути повністю настроєна за допомогою живого налаштування WordPress.

9. Прем’єр-новини

Прем'єр-новини

Як випливає з назви, Prime News – чуйна тема WordPress для веб-сайтів новин та журналів. Він має чіткий мінімалістичний макет, що дозволяє вашим новинам і статтям знімати всю увагу.

Він оснащений липким навігаційним меню вгорі та одним розбірним бічним меню. Він має область віджетів заголовка, пробиває галочку новин, область із вмістом та ін. Налаштувати його легко, додаючи віджети та вибираючи кольори, більшість варіантів тем просто працюватиме з поля.

10. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro – тема WordPress, готова до електронної комерції, створена спеціально для здоров’я & оздоровчий та спосіб життя. Він має прекрасний сучасний макет домашньої сторінки з великим заголовком вгорі і помітним закликом до дії.

Він постачається з декількома шаблонами сторінок, включаючи шаблон цільової сторінки. Він також оптимізований для редактора блоків Гутенберга, що дозволяє створювати власні макети вмісту, які відповідають іншій темі.

11. Всевишній

Алегіант

Allegiant – це елегантна чуйна WordPress тема для ділових веб-сайтів. Він має сучасний макет із великою типографією, видатним закликом до дій та гнучкими параметрами налаштування.

Кожна сторінка на вашому веб-сайті може мати інший макет з простими параметрами перемикання макета. Він також підтримує WooCommerce і постачається з прекрасними шаблонами товарів, товарів та магазинів.

12. Нозама

Нозама

Nozama – прекрасна чуйна тема для магазинів WooCommerce. Він постачається з повною інтеграцією WooCommerce із спеціально налаштованою вітриною.

Він також включає декілька користувацьких віджетів WooCommerce, прекрасні шаблони сторінок із категоріями продуктів та продуктів, інтеграцію соціальних медіа та інше. Ви також можете використовувати його з будь-яким популярним плагіном для створення сторінок для створення цільових сторінок для вашого веб-сайту.

13. Прорив Pro

Прорив Pro

Breakthrough Pro – це повністю чуйна тема WordPress для рекламних та маркетингових агентств. Він відрізняється мінімальним дизайном з красивою типографією та сміливими акцентними кольорами.

Ця бізнес-тема, готова до WooCommerce, побудована на основі Genesis, який відомий якісним кодом та оптимальною роботою. Він також оптимізований для редактора блоків WordPress, що дозволяє створювати приголомшливі макети вмісту для ваших статей та сторінок.

Інші функції включають в себе панель параметрів спеціальних тем, підтримку налаштування, гнучкий заголовок, 9 готових областей віджетів та розділ портфоліо.

14. Поплавок

Поплавок

Float – це дуже настроювана тема, що реагує на WordPress, з прокруткою паралакса та вбудованим конструктором сторінок. Він оснащений десятками макетів і декількома готовими до використання шаблонами для створення приголомшливих сторінок.

Він також укомплектований усіма звичними функціями, яких ви очікували від преміум теми WordPress. Це включає інтеграцію соціальних медіа, спеціальні фони, необмежену кількість кольорів, спеціальні віджети та багато іншого.

15. Спенсер

Спенсер

Спенсер – це елегантна бізнес-тема WordPress з повністю чуйним дизайном. Він оснащений повністю вибудженим макетом домашньої сторінки, що дозволяє просто перетягувати віджети, щоб налаштувати його.

Він також включає в себе кілька шаблонів сторінок, шаблон сторінки на повну ширину, спеціальні віджети для соціальних медіа та функції виявлення вмісту. Його можна легко налаштувати за допомогою живого налаштування та підтримує всі популярні плагіни для побудови сторінок.

16. Елара

Елара

Якщо ви хочете запустити блог про їжу та шукаєте відповідну тему, то погляньте на Елару. Ця елегантно розроблена повністю реагуюча тема WordPress створена для продовольчих блогерів та веб-сайтів з рецептами.

Він має сучасний просторий дизайн з красивою типографією та елегантним відображенням зображень та носіїв інформації. У ньому є вбудовані рекламні плями, розділи рецептів, слайдери, банери, інтеграція соціальних медіа та легкі перетягування. Це досить просто у використанні навіть для абсолютних новачків.

17. Бенсон

Бенсон

Benson – це повністю чуйна тема WordPress для фотографів та портфоліо. Він оснащений вбудованою можливістю додавання слайд-шоу для відео та зображень та підтримує декілька макетів зображень.

У ньому є окремі розділи для додавання позицій вашого портфоліо, показу відгуків клієнтів, сторінки блогу тощо. Інші помітні функції включають підтримку електронної комерції, контактну форму, меню соціальних медіа та підтримку всіх плагінів для розробників верхньої сторінки.

18. Фельдмаг

Фельдмаг

Feltmag – чуйна тема новин і журналів WordPress з великою кількістю чудових функцій. Її макет домашньої сторінки має необов’язковий заголовок на весь екран, за яким слідують ваші останні статті, коли користувачі прокручують вниз.

Він оснащений двома навігаційними меню вгорі, захоплюючими обраними зображеннями, декількома макетами, стилями заголовків, піктограмами соціальних медіа та ін. Налаштувати це дуже просто, а більшість варіантів працює лише під час активації теми.

19. Респонц

Респонц

Responz – багатоцільова тема, що реагує на WordPress. Він відрізняється прекрасним компонуванням у три колони з елегантним дизайном та чудовою типографікою.

Він має кілька варіантів компонування, як-от 2 бічні панелі, 1 бічна панель або домашня сторінка повної ширини. Ви також можете вибрати з переліку списків або макетів публікацій перегляду сітки. Крім цього, він має всі звичні функції преміум-теми, такі як власний фон, гнучкі заголовки, власні віджети та параметри кольорів.

20. Мандрівник

Мандрівник

Мандрівник – чуйна тема WordPress для веб-сайтів для подорожей та туризму. Він оснащений гарною схемою на основі сітки для домашньої сторінки. Він також включає в себе прекрасний канал Instagram, який дозволяє відображати останні фотографії з Instagram безпосередньо на вашому сайті.

Тема також включає 5 варіантів компонування архівних сторінок. Це дуже просто налаштувати навіть для абсолютних початківців.

21. Посадка

Посадка

Посадка – це тема цільової сторінки WordPress, яка дозволяє створювати цільові сторінки за допомогою перетягування Themify Builder. Він постачається з 25+ готовими до використання шаблонами для будівельників, які ви можете використовувати як вихідну точку.

У ньому є кілька варіантів дизайну заголовків, управління портфелем, події та повна підтримка WooCommerce для створення власного інтернет-магазину.

22. Компас

Компас

Компас – це багатоцільова та повністю чуйна тема WordPress для веб-сайтів, що ведуть блоги, новини та журнали. Він оснащений спеціально налаштованою домашньою сторінкою із представленим повзунком вмісту, динамічним конструктором домашньої сторінки, пропонованими категоріями та інсталятором демо-контенту в один клік.

У ньому є вбудований інформаційний код, кілька шаблонів сторінок, користувацькі кольори, шрифти, спеціальний логотип та фон. Тема також включає декілька користувацьких віджетів, декілька бічних панелей та областей, готових до віджетів.

23. Вуса

Вуса

Вуса – це прекрасно створена тема WordPress для ділових веб-сайтів. У ньому є вбудовані розділи для додавання ваших клієнтів, відгуків, послуг та членів команди. Він виглядає однаково красиво на всіх пристроях і повністю оптимізований для швидкості та продуктивності.

Ви також можете використовувати його як тему однієї сторінки та легко налаштувати домашню сторінку за допомогою вбудованих віджетів перетягування.

24. Пролог

Пролог

Prologue – це прекрасна тема журналу WordPress, призначена для вишуканості вашого вмісту з елегантністю. Він оснащений слайдером із вмістом, відео слайдером, областю для категорій та рекламними місцями.

Інші функції включають завантаження користувальницького логотипу, інтеграцію соціальних медіа, кілька макетів сторінок та кілька областей, готових до віджетів.

25. Резюме

Резюме

Резюме – надзвичайно красива тема портфоліо WordPress. Він може використовуватися як тема однієї сторінки, де всі ваші розділи знаходяться на одній сторінці. Він також може бути використаний як блог та веб-сайт на багатьох сторінках.

Резюме постачається із вбудованою областю управління портфелем, спеціальними віджетами та простою панеллю параметрів тем.

26. Всього

Всього

Total – це безкоштовна тема WordPress для веб-сайтів для бізнесу. Він має чіткий і простий макет, щоб легко продемонструвати ваші товари та послуги.

Його домашня сторінка містить різні області для додавання слайдера, розділ про нас, панель прогресу, портфоліо, відгуки та повідомлення в блогах. Вона також включає в себе кілька областей, готових до віджетів, і повну підтримку налаштування, щоб легко змінювати налаштування теми.

27. Склад

Склад

Якщо ви шукаєте стильну тему фотографії для свого сайту WordPress, то ознайомтеся зі складом. Ця елегантно розроблена тема повністю реагує на мобільні пристрої та витончено налаштовує фотографії на менших екранах.

Вона включає в себе схеми кладки, власні області віджетів, необмежену кількість галерей та слайд-шоу. Він також включає простий, але дуже гнучкий макет домашньої сторінки, який легко налаштовується з налаштувань теми.

28. Альфа

Альфа

Альфа є потужною багатоцільовою темою WordPress, яка підходить для інтернет-журналу чи веб-сайту, багатого на вміст. Він оснащений двома скінами, і кожна шкіра кардинально змінить макет вашого сайту, і ви можете вибрати ту, що відповідає вашим потребам.

Серед інших функцій, він поставляється з актуальним тикером новин та користувацьким повзунком. Він також постачається з відео-віджетом для демонстрації вашого відеовмісту на домашній сторінці.

29. Роксіма

Роксіма

Roxima – це елегантна тема WordPress для ділових веб-сайтів. Він повністю чуйний і постачається з безліччю спеціальних віджетів та варіантів компонування.

Всередині ви також знайдете послуги, портфоліо, клієнтські та командні розділи, які можна легко додати на домашню сторінку за допомогою перетягування. У ньому є панель параметрів теми для початківців, яка допоможе вам швидко створити веб-сайт.

30. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro – це прекрасно створена WordPress тема на одній сторінці для веб-сайтів бізнесу. Він постачається з перетягувачем сторінок, що складається з різних блоків вмісту. Ви можете додати та упорядкувати блоки, щоб легко створити домашню сторінку. Він також має повзунок, шаблони сторінок, шрифти Google та всі функції, які ви очікували від преміум теми.

31. Паперовий мішок

Паперовий мішок

Paperbag – це повністю чуйна тема блогів WordPress. У ньому представлені красиві великі зображення та пропонуються різні варіанти компонування. Це дуже просто налаштувати за допомогою налаштовуючої теми живої теми.

Він також постачається з 20+ кольоровими схемами, ви також можете створити власні кольорові схеми. Він також оптимізований для SEO та швидкості.

32. Еліта

Елітний

Elite – прекрасна тема WordPress для веб-сайтів для бізнесу та електронної комерції. На його домашній сторінці розміщено фонове зображення на повноекранному екрані з помітним відображенням кнопки заклику до дії.

Він включає підтримку користувальницького логотипу, необмежену кількість кольорів, шрифти Google та декілька макетів сторінок для публікацій блогу та сторінок. Це простий у використанні на головній сторінці, підтримці налаштування та користувальницькій сторінці параметрів тем.

33. Перець+

Перець плюс

Pepper + – це універсальна тема WordPress з декількома проектами під ключ для бізнесу та блогів. Він вимагає модульного підходу до дизайну та постачається з модулями, які ви можете просто перетягувати та створювати різні макети.

Pepper + – це готова тема для сітківки з підтримкою WooCommerce та багатомовних веб-сайтів. Він пропонує зручну для початківців досвід із простими інсталяторами в один клік та швидшим налаштуванням тем.

34. Фудіка

Foodica

Як випливає з назви, Foodica – це тема WordPress для блогів про їжу, веб-сайти з рецептами та ресторани. Ця красиво розроблена тема оснащена 10 кольоровими схемами, покажчиком рецептів, прекрасним слайдером та повною інтеграцією WooCommerce.

У ньому є вбудовані рекламні зони для відображення реклами на вашому веб-сайті. Він оснащений легкою панеллю параметрів теми, яка дозволяє легко налаштувати веб-сайт.

35. Іглу

Іглу

Igloo – чуйна тема WordPress для ресторанів, кафе та веб-сайтів про їжу. Він оснащений вбудованим розділом управління меню, що дозволяє красиво відображати меню ресторану на вашому веб-сайті.

Він має прекрасні зображення великих розмірів та приголомшливий повзунок домашньої сторінки із сміливою кнопкою заклику до дії. У комплекті є різні розділи, щоб легко додавати відгуки клієнтів, красиві галереї, контактну форму та повзунки.

36. Бордо

Бордо

Бордо – це преміальна тема WordPress для готелів. Він постачається зі всіма стандартними функціями, яких ви очікували від преміум теми.

Бордо повністю чуйний і однаково чудово виглядає на всіх пристроях та розмірах екрану. Він високо оптимізований для швидкості, продуктивності та SEO. Усі налаштування теми можна легко налаштувати за допомогою інтуїтивно зрозумілої панелі параметрів теми.

Крім стандартних преміум-функцій, Бордо оснащений функціями, характерними для веб-сайтів готелів. Це дозволяє легко інтегрувати популярні системи бронювання готелів у свій сайт WordPress.

37. Кале Про

Кале Про

Kale Pro – прекрасна тема WordPress для продовольчих блогів, веб-сайтів з рецептами та ресторанів. Він оснащений гарним макетом домашньої сторінки з повзунком вгорі, за яким слідує ваш популярний вміст.

Він також допомагає легко додавати рецепти, використовуючи програму для створення коротких кодів рецептів. У ньому є спеціальні області для відображення банерних оголошень та спеціальних віджетів для додавання вмісту на домашню сторінку та бічні панелі. Для швидшого налаштування ви можете використовувати його інсталятор демо-контенту в 1 клік, а потім замінити фіктивний вміст на власний.

38. Куточок

Куточок

Corner – це добре розроблена тема WordPress для творчих типів. Він оснащений вбудованою підтримкою для відображення вашого портфоліо, відображення фотографій або використання його як особистого веб-сайту. Тема підтримує необмежену кількість кольорових варіацій та пропонує безліч варіантів налаштування.

39. Хуман

Хуман

Hueman – безкоштовна багатоцільова тема WordPress. Це мобільний адаптивний і має багато функцій. У нього є своя панель налаштування теми, що робить його дуже простим у налаштуванні.

Він постачається з декількома макетами сторінок, спеціальними заголовками, фоном, логотипом та параметрами кольорів. Можна вибрати один з двох або трьох макетів стовпців і використовувати кілька шаблонів для сторінок.

40. Бенто

Бенто

Bento – це безкоштовна багатоцільова тема теми для блогу WordPress з гнучкими функціями та повністю чуйним дизайном. Він чудово працює з більшістю плагінів для побудови сторінок і навіть рекомендує встановлювати його після активації.

Для безкоштовної теми WordPress, Bento постачається з великими параметрами налаштування. До них можна отримати доступ, використовуючи програму налаштування теми.

41. Елегантний

Елегантний

Елегантний – чуйна тема WordPress для художників, фотографів та дизайнерів. У комплекті вбудовані модулі для додавання ваших фотогалереїв, повзунків, відео, аудіо.

Він також постачається з простим у використанні конструктором перетягування сторінок. це дозволяє створювати власні макети сторінок або редагувати наявні вбудовані макети. Елегантний має багато варіантів, які ви можете легко налаштувати під свої вимоги.

42. Кут

Кут

Angle – це чиста багатоцільова тема WordPress із конструктором перетягування. Він оснащений вбудованим розділом портфоліо, повзунками, візуальним настроювачем тем та кількома варіантами компонування.

Кут оптимізований для продуктивності, SEO та простоти використання. Її макет робить його ідеальним вибором для теми портфоліо чи блогів.

43. Паралакс

Паралакс

Parallax – це прекрасна тема WordPress на одній сторінці. Він оснащений прокруткою паралакса та фоном, літати в елементах, вбудованим портфоліо та типом команди команди.

До нього легко додавати анімовані смужки ходу, макети списку та сітки та нескінченне прокручування. Parallax можна також використовувати для додавання фільтрів зображень, таких як сепія, відтінки сірого та розмиття. Це дозволяє додавати фільтри зображень без використання Photoshop.

44. Діксі

Діксі

Dixie – це добре створена тема WordPress для веб-сайтів про подкасти, відео та музику. Це повністю мобільний адаптивний і пропонує вашим користувачам чудовий мультимедійний досвід навіть на менших пристроях.

Налаштування теми досить просте, і більшість функцій працює поза коробкою. У комплекті є варіанти зміни кольорів та макета, але ви також можете використовувати плагіни для створення сторінок, щоб створити власні цільові сторінки, якщо це необхідно.

Як перевірити чуйну тему WordPress?

Перш ніж встановити чуйну тему WordPress, ви хочете побачити, як це виглядає на мобільних пристроях. Найпростіше це зробити, переглянувши демонстрацію теми за допомогою свого мобільного телефону.

У деяких магазинах WordPress вже є демонстрації тем із панеллю інструментів, що дозволяє вам переходити до перегляду мобільних пристроїв безпосередньо зі свого браузера на робочому столі.

Переключення демонстрації теми на попередній перегляд для мобільних пристроїв

Ви також можете скористатися інструментом «Перевірити» у своєму браузері, щоб побачити, як виглядає демонстрація тем у різних роздільних здатностях екрана.

Попередній перегляд мобільних пристроїв за допомогою інструмента перевірки у вашому браузері

Існують також інструменти тестування в Інтернеті, які ви можете використовувати. Просто введіть демо-адресу теми в будь-який із цих інструментів, щоб запустити тест.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему WordPress для вашого веб-сайту. Ви також можете побачити наші практичні поради щодо того, як легко отримати більше трафіку на своєму веб-сайті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map