49 geriausios „WooCommerce WordPress“ temos

Ar jūs ieškote geriausios „WooCommerce“ temos savo internetinei parduotuvei? Ne visos „WordPress“ temos siūlo visišką „WooCommerce“ palaikymą ir iš anksto paruoštus šablonus. Šiame straipsnyje parodysime geriausias „WooCommerce WordPress“ temas, kurias galite naudoti kurdami savo el. Prekybos svetainę.


Geriausios „WooCommerce WordPress“ temos

Kaip sukurti „WooCommerce WordPress“ svetainę

„WooCommerce“ yra populiariausia e-komercijos platforma pasaulyje, teikianti energiją mažoms ir didelėms el. Prekybos svetainėms visame pasaulyje (žr. „Shopify vs WooCommerce“)..

Ji veikia „WordPress“, kuri yra viena galingiausių svetainių kūrėjų pasaulyje, viršuje. Yra du „WordPress“ svetainių tipai: „WordPress.com“ ir „WordPress.org“ (žr. Mūsų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“)..

Mes rekomenduojame naudoti „WordPress.org“, nes tai suteikia jums prieigą prie visų „WooCommerce“ funkcijų nenaudojant ir padės jums nuvykti į parduotuvę bet kuria norima linkme..

Norėdami pradėti, jums reikės domeno vardo, SSL sertifikato ir „WooCommerce“ prieglobos paskyros.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra vienas didžiausių ir oficialiai rekomenduojamų „WooCommerce“ ir „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų.

Jie sutiko pasiūlyti „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeną, nemokamą SSL ir nuolaidą prieglobai. Iš esmės galite pradėti mokėti už 6,95 USD / mėn.

→ Spustelėkite čia, kad gautumėte šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą ←

Kai užsiregistruosite „WooCommerce“ prieglobai, galėsite sekti mūsų instrukcijas, pateiktas mūsų vadove, kaip sukurti internetinę parduotuvę..

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausias „WooCommerce WordPress“ temas, kurias galite įdiegti savo svetainėje.

1. Astra

Astra

„Astra“ yra švari ir nemokama „WordPress“ tema, turinti visišką „WooCommerce“ palaikymą ir lanksčias pritaikymo parinktis. Tai apima modernų pagrindinio puslapio išdėstymą su keliomis valdikliams parengtomis sritimis, kad būtų galima tiesiog vilkti ir mesti turinio valdiklius.

Jis palaiko visus populiarius puslapių kūrimo priemonės papildinius, kad sukurtų pasirinktinius „WordPress“ puslapių išdėstymus. Temos nustatymas yra gana paprastas ir draugiškas pradedantiesiems.

Geriausia „Astra“ dalis yra ta, kad joje yra dešimtys paruoštų šablonų, nuo kurių galite pradėti.

2. Papildoma „ElegantThemes“

Papildoma „WooCommerce“ tema

„Extra“ yra nauja „Elegantiškų temų“ tema, suteikianti lankstumo kurti įvairias kategorijas, tinklalapius ir pasakojimais paremtą turinį. Naudojamas populiariojo „Divi Builder“, galite naudoti „Extra“, kad sukurtumėte gražius parduotuvių išdėstymus.

Jis sklandžiai veikia su „WooCommerce“. „Divi“ yra vienas populiariausių „WordPress“ puslapių kūrėjų rinkoje. Tai leidžia jums sukurti pasirinktinius išdėstymus vizualiai tempiant & „drop drop“ sąsaja, todėl galite kurti tinkintus svetainių dizainus, nerašydami kodo.

3. Shoppe

Shoppe

„Shoppe“ yra labai lengvai pritaikoma „WooCommerce WordPress“ tema internetinėms parduotuvėms, elektroninei prekybai, mados ir gyvenimo būdo tinklalapiams. Jame yra galinga greita produktų paieška, „ajax“ pirkinių krepšelis, pageidavimų sąrašas, greito žvilgsnio „lightbox“, produkto vaizdo mastelio keitimas ir dar daugiau.

Tai apima daugybę išdėstymo ir stiliaus variantų, kuriuos visi gana lengva naudoti. Tai taip pat pridedamas nuvilkimo puslapio kūrimo priemonė, leidžianti susikurti savo maketus.

4. Løge

Loge

„Løge“ yra elegantiška „WooCommerce WordPress“ tema, turinti modernų dizainą ir galingas elektroninės prekybos funkcijas. Jis siūlo skirtingus parduotuvių fasadų išdėstymus, reguliuojamas produktų kolonėles ir produktų filtrus.

Dėl gražios spausdinimo ir spalvų schemos jūsų produktai pasirodo iššokantys. Taip pat galite sukurti savo spalvų schemas, pakeisdami temos spalvas. Visas parinktis gana lengva valdyti naudojant tiesioginį temos pritaikymą.

5. Ypatingai

Itin e-komercija

„Ultra“ yra universali „WordPress“ tema, turinti ypač lanksčias parinktis ir spalvingus dizainus. Tai apima keletą skaitytų svetainių, kurias galima įdiegti vienu paspaudimu, įskaitant el. Prekybos svetainę.

Jums tiesiog reikia pakeisti turinį savo. Jame taip pat yra „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonė, kad prireikus lengvai sukurtumėte savo maketus. Tai apima tokias funkcijas kaip kainų lentelės, keli antraštės stiliai, kontaktinė forma, nuotraukų galerijos ir dar daugiau.

6. Neto

Neto

„Neto“ yra moderni „WordPress“ tema „WooCommerce“ parduotuvėms. Jame yra elegantiškas pagrindinio puslapio išdėstymas ir vitrinos su siūlomu produkto slankikliu viršuje. Tai apima keletą trumpųjų kodų ir pasirinktinių valdiklių ir siūlo kelis būdus, kaip sukurti skirtingus parduotuvės išdėstymus.

Čia palaikomas tinkintas logotipo įkėlimas, neribotos spalvos, pritaikyti valdikliai socialinei medijai ir dar daugiau. Visos temos parinktys yra tvarkingai sutvarkytos pagal tiesioginį tinkinimo parametrą.

7. „Digital Pro“

„Digital Pro“

„Digital Pro“ yra dar viena puiki „WordPress“ tema „WooCommerce“ parduotuvėms. Sukurtas ant „Genesis“ temos pagrindų, jis yra labai optimizuotas „WordPress“ greičiui ir našumui.

Jį sudaro iš anksto sukurti „WooCommerce“ parduotuvių šablonai, 3 valdiklių sritys, tinkinamos antraštės ir puslapių šablonai. Temai nustatyti ji turi pasirinktinį temos parinkčių puslapį ir tiesioginį tinkinimo priemonės palaikymą.

8. Shoptimizer

Shoptimizer

„Shoptimizer“ yra aukščiausios kokybės „WooCommerce“ tema, labai optimizuota greičiui ir našumui. Komplekte yra daugybė funkcijų, leidžiančių optimizuoti jūsų konversijas, įskaitant lipnią informaciją apie produktą, greitesnį išsiregistravimą, užklausą atšaukti, FOMO laikmačius gaminio puslapiuose ir dar daugiau.

Kartu pateikiami gražūs puslapių šablonai, didelis meniu ir greitesnė produktų paieškos funkcija. Tai lengva naudoti, o visi temos nustatymai yra lengvai pasiekiami per temos pritaikymą.

9. Hugo

Hugo

„Hugo“ yra gražiai suprojektuota „WordPress WooCommerce“ tema bet kokio tipo internetinėms parduotuvėms. Ši lengvai pritaikoma tema pasižymi gražiu pagrindinio puslapio išdėstymu, kurio viršuje yra slankiklis, po kurio yra jūsų produktų skyriai.

Tai apima pasirinktinius socialinės medijos valdiklius, kontaktinę informaciją ir turinio aptikimo funkcijas. Jis galimas keliomis spalvų schemomis, o visas temos parinktis galima lengvai pritaikyti, naudojant gyvos temos tinkinimo priemonę.

10. Viešbutis

Viešbutis

Viešbutis yra dar viena graži „WooCommerce WordPress“ tema viešbučiams, lova & pusryčiai ir svetingumo paslaugų teikėjai. Jo modernus pagrindinio puslapio dizainas pasižymi dideliu antraštės vaizdu su pasveikinimo pranešimu ir raginimo veikti mygtuku.

Jums reikės „WooBookings Bundle“, leidžiančio pridėti užsakytinus produktus, tokius kaip kambariai, paslaugos ir kita. Kitos svarbios funkcijos yra pasirinktinės šoninės juostos, kelios valdikliui paruoštos sritys, tinkinta antraštė, fonas ir dar daugiau. Tai lengva nustatyti ir lengvai pritaikyti.

11. „Lenscap“

Lenscap

„Lenscap“ yra žurnalo stiliaus „WordPress“ tema, turinti visišką „WooCommerce“ palaikymą. Tinka turtingo turinio svetainėms, norinčioms įtraukti internetinę parduotuvę į savo svetainę.

Jame yra gražus pagrindinio puslapio išdėstymas ir pritaikoma antraštė, rodanti svarbiausią turinį ir kategorijas. Jame yra produktų puslapių su gražiais vaizdų galerijomis šablonai. Tai neveikia ir apima tik tas parinktis, kurias faktiškai naudosite.

12. Buvimas

Buvimas

Buvimas yra galinga universalioji „WordPress“ verslo tema. Tai apima kelias paruoštas svetaines, įskaitant el. Prekybos parduotuvę, kurią galite įdiegti ir pritaikyti pagal savo poreikius.

Jis pateikiamas 6 spalvų schemomis, keliais tinklaraščių puslapių išdėstymais, 2 slankiojančių stilių, viso pločio ir dėžutėje išdėstytais elementais ir dar daugiau. Naudojant tiesioginį temos tinkinimo įrankį ir pasirinktinių temų nustatymų puslapį, jį lengviau tinkinti.

13. Highendis

Highend

„Highend“ yra ypač lanksti „WordPress“ tema „WooCommerce“ parduotuvėms. Jame yra modernus dizainas su keliais išdėstymo variantais ir stiliais, iš kurių galite pasirinkti, arba galite sukurti savo, naudodami puslapio kūrimo priemonės papildinį, pateiktą kartu su tema.

Jį sudaro neribotos spalvos, „Google“ šriftai, kelios šoninės juostos, tinkinti valdikliai, socialinės medijos piktogramos ir dar daugiau. Temos nustatymui jis turi 1 paspaudimo demonstracinį importuotoją, kuris padės jums. Tai parengta vertimui ir taip pat gali būti naudojama kuriant daugiakalbes svetaines.

14. „ToyShop“

Žaislų parduotuvė

„Toyshop“ yra „WooCommerce WordPress“ tema, sukurta specialiai vaikų parduotuvėms, žaislų parduotuvėms, gėlių parduotuvėms ir kitoms svetainėms, kurioms reikia linksmos ir ryškios svetainės. Tai spalvinga, linksma ir netgi yra galimybė pakeisti poraštės grafiką, kad ji atitiktų sezoną.

Jis paveldi visas pagrindinės temos ypatybes ir prideda keletą savo. Jame yra pasirinktinis fonas, antraštės vaizdas, spalvų valdikliai ir parduotuvių puslapių kelių stulpelių išdėstymai. Tai labai lengva nustatyti ir gali būti lengvai išplėsta naudojant papildomus plėtinius.

15. Indigo

Indigo

„Indigo“ yra moderni ir stilinga „WordPress WooCommerce“ tema, sukurta naudojant modulinį požiūrį. Tai leidžia lengvai nuvilkti modulius ir sukurti bet kokius reikiamus puslapio išdėstymus.

Komplekte yra raktų paketai, kuriuos galite įdiegti vienu spustelėjimu. Kiekvienas dizainas yra visiškai pritaikomas ir apima gražius parduotuvių šablonus. Svarbios funkcijos apima kontaktų formos puslapį, pasirinktinius valdiklius, kainų lenteles, socialinės žiniasklaidos integraciją ir dar daugiau.

16. Arkada

Arkada

„Arcade“ yra internetinių žaidimų parduotuvių, elektronikos ir žaidimų priedų parduotuvių tema „WooCommerce“. Įkvėpta populiariausių internetinių žaidimų svetainių, „Arcade“ yra skirta plačiame prekių asortimente demonstruoti pagrindiniame puslapyje, kad būtų lengva naršyti..

Tai lengva išplėsti naudojant „Storefront Extensions Bundle“, kuris leis prie savo temos pridėti platų funkcijų rinkinį, įskaitant mega meniu, kelių stulpelių išdėstymą, lipnų krepšį, apžvalgas ir dar daugiau.

17. Kūryba

Kreatyvas

Jei ieškote universalios ir įvairios „WooCommerce“ temos, tuomet turėtumėte pasidomėti „Creativo“. Tai ypač lanksčios „WordPress“ temos, pateikiamos keliose „iki raktų“ svetainėse su 1 spustelėjimo importuotoju.

Jame yra gražūs parduotuvių šablonai, keli stiliai ir išdėstymai, taip pat pristatomi su priemokų puslapių kūrimo priemone ir slankiojančiais papildiniais, kad prireikus galėtumėte sukurti savo išdėstymus. Jame yra galinga pasirinktinių temų nustatymų sritis, skirta visam vadovo nustatymui.

18. el. Parduotuvė

el. parduotuvė

„eStore“ yra dar viena nemokama „WooCommerce“ tema, skirta „WordPress“. Jame yra keletas „premium“ tipo funkcijų ir pasirinktinių valdiklių, kad būtų sukurta labai profesionali ir moderni internetinė parduotuvė.

Išbandytas suderinamumas su populiariausiais „WooCommerce“ plėtiniais. Visos temos parinktys yra tvarkingai išdėstytos ir leidžia jums lengvai sukurti internetinę parduotuvę su minimaliomis pastangomis.

19. Amaryllis

Amaryllis

„Amaryllis“ yra unikaliai sukurta „WordPress“ tema „WooCommerce“ parduotuvėms. Šiuolaikiniame pagrindinio puslapio išdėstyme yra viso ekrano fono vaizdas, po kurio pateikiamos jūsų produktų kategorijos, populiarūs produktai ir kiti jūsų svetainės skyriai.

Jos pagrindinis puslapis yra visiškai valdomas, o tai leidžia vilkti ir mesti turinio valdiklius, kad jį nustatytumėte. Jis turi 1 paspaudimo demonstracinį importuotoją, tiesioginį tinkinimo priemonės palaikymą ir daugybę galimybių, kad jis taptų išskirtinai jūsų.

20. Idiliška

Idiliška

Idyllic yra gražiai sukurta nemokama „WooCommerce“ tema, skirta „WordPress“. Tai apima keletą valdikliams paruoštų sričių ir lengvai nustatomą pagrindinio puslapio išdėstymą. Tai apima viso pločio puslapio šabloną, įmonės, susisiekite su mumis ir kitus puslapių šablonus, kad galėtumėte sukurti savo nukreipimo puslapius.

Tai lengva pritaikyti, jei visi temos komponentai yra tvarkingai sudėti į tinkinimo priemonės elementą. Tai parengta vertimui ir taip pat gali būti naudojama kuriant daugiakalbes svetaines naudojant „Polylang“.

21. Multishop

Multishop

„Multishop“ yra galinga „WordPress“ tema „WooCommerce“ parduotuvėms ir internetinėms parduotuvėms. Jis pasižymi moderniu dizainu ir daugybe lanksčių pritaikymo galimybių.

Jį sudaro „ajax“ varomas produktų filtras, automatinio automatinio užbaigimo paieškos funkcija, neribotos spalvos, kelios šoninės juostos, puslapių šablonai ir dar daugiau. Jis pristatomas kartu su „premium“ puslapių kūrimo priemone ir slankiojančiais papildiniais.

22. Taurė

Taurė

„Cupcake“ yra „WooCommerce WordPress“ tema kepykloms ir kavinėms. Jo pagrindiniame puslapyje yra slankiklis, po kurio seka jūsų produktai ir kitos turinio sritys. Antraštės srityje yra jūsų svetainės logotipas, telefono numeris ir paieškos mygtukai, pageidavimų sąrašas ir pirkinių krepšelis.

Tai apima „WooCommerce“ elementus, kad būtų galima lengvai parodyti pristatomus, naujausius ir populiarius produktus. Produktų vaizdams taip pat pridedamas iššokantis langas. Visos temos parinktys lengvai pritaikomos pritaikytų temų parinkčių puslapyje.

23. Hestia

Hestia

„Hestia“ yra populiari nemokama „WordPress“ tema, tinkanti „WooCommerce“ parduotuvėms ir internetinėms parduotuvėms. Jame yra daugybė funkcijų, kurias rasite „WordPress“ temose, įskaitant daugybę tinkinimo parinkčių.

Komplekte yra neribotos spalvos, kelios išdėstymo parinktys, lengvai pritaikomos antraštės, socialinės medijos piktogramos, keli naršymo meniu ir dar daugiau. Tai labai paprasta naudoti ir gali būti lengvai pritaikoma, kad jūsų parduotuvė būtų išskirtinė.

24. Aukštis Pro

Aukščio Pro

„Altitude Pro“ yra labai profesionaliai atrodanti „WordPress“ tema „WooCommerce“ parduotuvėms. Jis pastatytas ant tvirto „Genesis“ temos pagrindų ir pasižymi traškia tipografija bei erdviu išdėstymu.

Tai apima 7 pagrindinio puslapio valdiklių sritis, skirtas nuvilkti skyrius į pagrindinį puslapį, tinkinamą antraštę, naršymo meniu ir kelias šonines juostas. Temos nustatymui ji turi pasirinktinį temos parinkčių puslapį ir palaikymą gyvai pritaikomoje temoje.

25. Mesmerize

Mesmerize

Mesmerize yra dar viena labai lanksti, tačiau nemokama „WordPress“ tema „WooCommerce“ tinklalapiams. Jame yra modernus pagrindinio puslapio išdėstymas, kurį lengva pritaikyti paprastu vilkimu.

Svarbios funkcijos apima iš anksto sukurtą pagrindinį puslapį, 5 antraščių dizainus ir daugiau nei 30 paruoštų naudoti turinio skyrių, kuriuos galite lengvai pritaikyti. Dėl savo lankstumo „Mesmerize“ gali būti naudojamas kuriant bet kokio tipo svetaines.

26. „SolidBox“

„SolidBox“

„Solidbox“ yra dar vienas puikus pasirinkimas „WooCommerce WordPress“ tema. Jis suprojektuotas taip, kad būtų lankstus ir lengvai pritaikomas kuriant bet kokio tipo verslo svetainę.

Tai apima daugybę dizaino pasirinkimų, maketų, antraščių stilių, trumpųjų kodų ir dar daugiau. Jis pristatomas su aukščiausios klasės puslapių kūrimo priemonės papildiniu ir palaiko daugiakalbius papildinius. Nustatyti lengviau naudojant greitą 1 paspaudimo demonstracinio importuotojo ir pasirinktinių temų parinkčių skydelį.

27. Spenceris

Spenceris

„Spencer“ yra elegantiškai sukurta „WordPress“ tema „WooCommerce“ ir verslo tinklalapiams. Tai apima lankstų pagrindinio puslapio išdėstymą su valdikliams parengtomis sritimis, kuriose galite nuvilkti valdiklius.

Tai apima naujienlaiškių registracijos formą, neribotas spalvas, kelis išdėstymus, palaikymą puslapių kūrimo priemonėje ir pasirinktinius valdiklius, skirtus integruoti socialinę mediją. Jis turi pasirinktinį temos parinkčių skydelį ir daugybę tinkinimo parinkčių tinkinimo priemonėje.

28. „OceanWP“

„OceanWP“

Jei ieškote galingos, bet nemokamos „WordPress WooCommerce“ temos, jums patiks „OceanWP“. Ši gražiai suprojektuota „WordPress“ tema yra su „premium“ tipo funkcijomis nemokamame kompaniono papildinyje.

Joje yra daugybė tinkinimo parinkčių tiesioginiame tinkintuve, kur galite pasirinkti antraštės stilių, foną, spalvas, naršymo meniu ir dar daugiau. Jis veikia su visais populiariais nemokamų puslapių kūrimo priemonės papildiniais ir apima šablonus, jei reikia, kuriant savo nukreipimo puslapius.

29. Pipirai+

Pipirai +

Pepper + yra gražiai suprojektuota daugiafunkcinė „WordPress“ tema, puikiai tinkanti „WooCommerce“ parduotuvėms ir internetinėms parduotuvėms. Kartu pateikiamos kelios paruoštos naudoti svetainės, kurias galite įdiegti vienu paspaudimu. Visi šie dizainai yra visiškai redaguojami, naudojant paprastus taškų ir paspaudimų įrankius.

Projektavimas atliekamas moduliniu būdu ir apima įprastų svetainės komponentų modulius. Galite tiesiog vilkti ir mesti, kad pridėtumėte kainų lentelių, naujausių produktų, skaidrių, kontaktinių formų, „Google“ žemėlapių ir dar daugiau.

30. Parduotuvė

Parduotuvė

„Storefront“ yra nemokama „WordPress WooCommerce“ tema. Sukurtas ir išplėtotas pagrindinių „WooCommerce“ kūrėjų, jame yra glaudi integracija su „WooCommerce“ ir populiarūs „WooCommerce“ plėtiniai..

Tai apima kelis išdėstymo ir spalvų pasirinkimus, kad būtų galima pritaikyti jūsų parduotuvę. Jame yra demonstracinių duomenų importuotojas, tiesioginių temų tinkinimo priemonės palaikymas ir kelios valdikliams paruoštos sritys, kurios padės lengvai nustatyti „WooCommerce“ parduotuvę. Tai taip pat veikia kaip pagrindinė kelių vaikų temų, sukurtų specialiai „WooCommerce“ žmonių, tema.

31. Stilistas

Stilistė

„Styler“ yra stilinga „WooCommerce WordPress“ tema, skirta grožio salonams, mados ir aksesuarų parduotuvėms. Jame yra unikalus šiuolaikiškas pagrindinio puslapio išdėstymas, kuris yra visiškai valdomas ir kurį galima nustatyti naudojant paprastą vilkimą.

Tai taip pat apima pasirinktinius pašto tipus, kad lengvai būtų paslaugos, galerijos, atsiliepimai, kainoraščiai ir jūsų darbuotojų profiliai. Tai patogi pradedantiesiems ir apima temos nustatymų puslapį, kad būtų lengviau nustatyti.

32. „MaxStore“

„MaxStore“

„MaxStore“ yra dar viena puiki nemokama „WooCommerce WordPress“ tema. Jos pagrindiniame puslapyje yra labai patrauklus išdėstymas, pagal kurį jūsų produktai yra priekyje ir centre.

Tai apima pageidavimų sąrašo palaikymą, kairę / dešinę šoninę juostą, poraštės valdiklio sritį, pasirinktinius fonus, pasirinktinį logotipą, informacijos viršutinę juostą, paieškos juostą, socialines piktogramas ir dar daugiau.

33. Moduliai

Modulių parduotuvė

Moduliai yra graži „WordPress“ tema, turinti visišką „WooCommerce“ palaikymą. Sukurtas taikant modulinį požiūrį į dizainą, jame yra moduliai, skirti bendriems svetainės kūrimo komponentams, kuriuos galite lengvai pridėti bet kurioje savo svetainės vietoje.

Pristatoma su keletu raktų dizainų, kuriuos galite įdiegti vienu paspaudimu. Tai taip pat apima aplanką, vaizdo įrašų foną, „Google“ šriftus, piktogramų šriftus ir dar daugiau. Tai labai paprasta naudoti ir lengvai nustatoma naudojant temos nustatymų puslapį.

34. Seneca

Seneca

Jei ieškote paprastos, paprastos „WooCommerce“ temos, tuomet turėtumėte pasidomėti „Seneca“. Jis pasižymi paprastu, erdviu dizainu, kuriame yra daug laisvos vietos, todėl jūsų gaminiai tampa svarbiausiais.

Tai apima parduotuvės šabloną, atskirą tinklaraščio puslapį, produktų kategorijų valdiklį ir dar daugiau. Visas temos parinktis galite rasti temos nustatymų puslapyje ir ją nustatyti reikia šiek tiek pastangų.

35. Stilistas

Stilistas

Stilistas yra gražiai suprojektuota „WordPress“ tema „WooCommerce“ parduotuvėms ir internetinėms parduotuvėms. Jos pagrindiniame puslapyje yra išdėstymas dėžutėje su dideliu slankikliu viršuje, po kurio pateikiami jūsų produktai ir turinio skyriai.

Tai apima lengvai valdomus skyrius, kad būtų galima pridėti paslaugų, komandos narių, atsiliepimų, socialinės žiniasklaidos piktogramas, tinklaraščio skyrių ir dar daugiau. Jis siūlo daugybę pritaikymo galimybių tiesioginiame tinkintuve ir leidžia maišyti ir derinti įvairius stilius ir spalvas.

36. Uždraustasis

Uždraustas

„Outlaw“ yra kūrybinga „WordPress WooCommerce“ tema, tinkanti visoms parduotuvėms ir internetinėms parduotuvėms. Jis pasižymi švariu ir minkštu išdėstymu, kuriame yra daug vietos ir spalvinga spausdinimo forma.

Tai apima gražias CSS animacijas, patobulintą produktų filtrą, kelis stilius ir maketus, parengtą vertimui ir dar daugiau. Pristatoma su vienu spustelėjimu diegimo programa, „premium“ slankikliais ir puslapių kūrimo priemonės papildiniais.

37. Parduotuvių sala

Parduotuvė sala

„Shop Isle“ yra puiki nemokama „WordPress“ tema „WooCommerce“ parduotuvėms. Pagrindiniame puslapyje yra dideli produktų vaizdai, kurie leidžia atkreipti klientų dėmesį atvykus.

Kitos svarbios funkcijos apima viso ekrano vaizdą, paralakso efektus, tiesioginį tinkinimo priemonės palaikymą, tinklaraščio skyrių ir dar daugiau. Tai neveikia, o visos temos parinktys yra gana paprastos ir paprastos.

38. Flevras

Flevras

„Flevr“ yra moderni ir stilinga internetinių parduotuvių ir parduotuvių tema „WooCommerce“. Jame yra visiškai įtaisytas pagrindinio puslapio išdėstymas su viso ekrano slankikliu viršuje, po kurio yra jūsų siūlomi produktai.

Kartu su integruotomis sekcijomis galite pridėti atsiliepimų, paslaugų, galerijų, aplanko ir dar daugiau. Tai apima pasirinktinius valdiklius, skirtus socialinei medijai ir turiniui aptikti. Tai gana lengva naudoti, be to, kartu su juo galite naudoti savo mėgstamo puslapio kūrimo priemonės papildinį.

39. Flora

Flora

„Flora“ yra „WooCommerce WordPress“ tema, sukurta specialiai atsižvelgiant į gėlių parduotuves. Gražus dizainas ir spalvų schema semiasi įkvėpimo iš gėlių ir visame pasaulyje naudoja drąsių ir švelnių spalvų derinius.

Tai apima išmanųjį pirkinių krepšelį, mega meniu, išmaniąją naršymą, kelis antraščių stilius, lipnias antraštes ir dar daugiau. Jis paruoštas vertimui ir suderinamas su daugiakalbiais papildiniais.

40. Blykstė

Blykstė

Jums reikia profesionaliai atrodančios, bet nemokamos „WordPress“ temos jūsų „WooCommerce“ parduotuvėje? Patikrinkite „Flash“. Ši graži daugiafunkcinė „WordPress“ tema yra parengta „WooCommerce“ ir yra gražaus dizaino.

Kartu pateikiamas papildomas papildinys, leidžiantis lengvai importuoti demonstracinį turinį į savo svetainę. Tai taip pat apima kelis tinklaraščių išdėstymus, puslapių kūrimo šablonus, kelis antraščių stilius, kelis spalvų pasirinkimus ir dar daugiau.

41. Loftas

Palėpė

„Loft“ yra švari ir paprasta „WordPress“ „WooCommerce“ tema su galingu funkcijų rinkiniu ir plačiomis pritaikymo galimybėmis. Jos pagrindiniame puslapyje yra pasirenkamas slankiklis viršuje, po kurio yra jūsų produktai ar turinys.

Jame yra du naršymo meniu ir lipnus slankusis naršymo meniu viršuje. Tai labai lengva naudoti ir apima pasirinktinių temų nustatymų puslapį bei tiesioginį temos pritaikymo palaikymą.

42. Bento

Bento

„Bento“ yra dar viena puiki ir nemokama „WordPress WooCommerce“ tema, siūlanti funkcionalumą ir pasižyminti konkuruojančiomis premium temomis. Ši ypač lanksti „WordPress“ tema turi šiuolaikišką pagrindinį puslapį, kurį galima visiškai pritaikyti naudojant bet kurį puslapio kūrimo priemonės papildinį.

Tai apima kelis maketus, neribotas spalvas, atskirų įrašų ir puslapių maketus, pasirinktines antraštes, patobulintą pranešimų ir puslapių antraščių stilių ir dar daugiau. Tai lengva naudoti, o visos temos parinktys yra valdomos tinkinimo priemonėje su tiesiogine peržiūra.

43. Kampas

Kampas

„Corner“ yra unikali ir stilinga „WordPress“ tema, turinti visišką „WooCommerce“ palaikymą. Jame yra siaura kairioji šoninė juosta ir platesnė turinio sritis su minimalistiniu požiūriu į dizainą.

Tai siūlo visišką spalvų valdymą, pasirinktinius „Twitter“, „Flickr“ valdiklius ir turinio aptikimo valdiklius. Tai neveikia ir jums bus gana lengva jį nustatyti be didelių pastangų.

44. Peak

Didžiausia

„Peak“ yra moderni „WooCommerce WordPress“ tema, kurios viršuje yra gražūs plytelių vaizdai. Plyteles automatiškai sugeneruoja tema. Be to, jei reikia, galite tinkinti plyteles. Žemiau ji rodo geriausius produktus ir turinį.

Tai apima aplanko įrašo tipą, pasirinktinius išdėstymus, mega meniu, įstatomus valdiklius ir dar daugiau. Kad būtų lengviau nustatyti, jame yra 1 paspaudimo demonstracinių duomenų importuotojas, pasirinktinių temų nustatymų skydelis ir vilkimo kūrimo priemonė.

45. „Shopstar“

„Shopstar“

„Shopstar“ yra elegantiška ir nemokama „WooCommerce“ tema, tinkanti gyvenimo būdo, drabužių ir mados parduotuvėms. Jis pasižymi minimalistiniu dizaino išdėstymu, dėl kurio jūsų produktai iškyla, o jūsų vaizdai – efektyvesni.

Kartu pateikiami du naršymo meniu, gražūs produktų puslapiai, atskiras tinklaraščio puslapis, dešinė šoninė tinklaraščio įrašų juosta ir dar daugiau. Tai veikia su visais populiariais puslapių kūrimo ir kontaktinės formos papildiniais. Visos temos parinktys yra lengvai prieinamos per tiesioginį temos pritaikymą.

46. ​​Balansas

Balansas

„Balance“ yra puiki „WooCommerce“ tema, skirta jūsų prekės ženklui paversti centre. Puikiai tinkantis bet kuriai elektroninės komercijos svetainei, „Balance“ pateikia modernų ir stilingą pagrindinio puslapio išdėstymą, kuris leidžia elegantiškai pateikti savo gaminius.

Jame yra šeši gražūs parduotuvių ir produktų puslapių šablonai. Kitos funkcijos apima kelis tinklaraščio stilius, 6 spalvų schemas su neribotais pritaikymais, „Instagram“ valdiklį, pasirinktinius šriftus ir logotipą.

47. Sodyba

Homestore

„Homestore“ yra „WooCommerce“ tema namų dekoravimui, namų apyvokos daiktams ir universalinių parduotuvių tinklalapiams. Jis pasižymi švariu, erdviu dizainu, kuris jūsų gaminius išskiria.

Jis yra ypač lankstus ir sukonstruotas taip, kad be vargo dirbtų kuo mažiau pastangų. Jį galima dar labiau išplėsti naudojant „Storefront Extensions“ paketą, kuris prideda nuostabių funkcijų, tokių kaip išmanusis krepšelis, produktų apžvalgos, kelių stulpelių išdėstymas, šriftai, tinkintas stilius ir dar daugiau.

48. Bellini

Bellini

„Bellini“ yra dar viena puiki nemokama „WordPress WooCommerce“ tema. Kartu pateikiamas gaminių slankiklis viršuje ir 4 pagrindinio puslapio skyriai, kuriuos galite konfigūruoti iš nustatymų.

Sukurtas su „Bootstrap“ karkasu, jis visiškai reaguoja ir yra optimizuotas veikimui. Jis turi 3 valdikliui paruoštas sritis, gražius parduotuvių ir produktų puslapių šablonus ir palaiko visus svarbiausius „WooCommerce“ papildinius.

49. „ProShop“

„ProShop“

„ProShop“ yra „WooCommerce Storefront“ tema vaikams. Jis pasižymi stilingu miesto dizainu, kuris puikiai tinka aksesuarų, drabužių ir sporto parduotuvėms.

Ji paveldi visas pagrindinės temos ypatybes ir kai kurias savo. Visos temos parinktys yra prieinamos per tiesioginį pritaikymą ir jas gana lengva nustatyti.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias internetinės parduotuvės „WooCommerce WordPress“ temas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą, kuriame turi būti „WordPress“ papildiniai, kad galėtumėte plėsti savo verslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map