6 geriausi FTP klientai, skirti „Mac“ ir „Windows WordPress“ vartotojams

Neseniai svarstę, kaip naudoti FTP, norint įkelti failus į „WordPress“, vienas iš mūsų vartotojų paprašė mūsų rekomenduoti FTP klientus „Windows“ ir „Mac“. Yra daugybė nemokamų ir mokamų FTP klientų. Šiame straipsnyje mes patys išsirinkome geriausius FTP klientus, skirtus pradedantiesiems „WordPress“. Tikslas yra surasti patikimiausią, saugiausią ir lengviausiai naudojamą FTP įrankį visiems „WordPress“ failų redagavimo ir įkėlimo atvejams..


Geriausi FTP klientai „Mac“ ir „Windows WordPress“ vartotojams

Kas yra FTP klientas? Kodėl jums to reikia?

FTP (File Transfer Protocol) leidžia įkelti failus iš kompiuterio į „WordPress“ svetainę. Norint naudoti FTP, jums reikės FTP kliento, kuris yra darbalaukio programa, jungianti kompiuterį su „WordPress“ prieglobos paskyra..

Tai suteikia lengvai naudojamą grafinę vartotojo sąsają, kad galėtumėte atlikti visas FTP funkcijas, tokias kaip kopijuoti, įkelti, ištrinti, pervardyti ir redaguoti failus / aplankus savo „WordPress“ svetainėje..

Norint naudotis „WordPress“ nebūtina įdiegti FTP kliento. Tačiau FTP klientas gali padėti greitai ištaisyti įprastas „WordPress“ klaidas, kai negalite pasiekti „WordPress“ administratoriaus srities.

Kaip naudotis FTP klientu?

Norėdami prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės, jums reikės FTP vartotojo vardo ir slaptažodžio.

Šią informaciją galite rasti el. Laiške, kurį gavote, kai pirmą kartą įkūrėte savo tinklaraštį ir užsiregistravote žiniatinklio prieglobos paskyrai.

Šią informaciją taip pat galite gauti iš savo žiniatinklio prieglobos „cPanel“ prietaisų skydelio arba paprašyti palaikymo, ir jie jums atsiųs el. Laišką.

Kai turėsite šią informaciją, galėsite prisijungti prie savo svetainės.

Pirmiausia turėsite paleisti savo FTP klientą ir įvesti savo FTP vartotojo vardą, slaptažodį, pagrindinį kompiuterį (paprastai jūsų svetainės adresą, pvz., Wpbeginner.com), tada paspausti prisijungimo mygtuką..

FTP kliento prijungimas

Pagrindinis kompiuteris paprastai yra jūsų svetainės URL (pvz., Wpbeginner.com).

Jei nieko neįvesite į uosto lauką, tada jūsų FTP klientas prisijungs naudodamas paprastą FTP protokolą 21 uoste.

Galite naudoti 22 prievadą, kad prisijungtumėte prie savo serverio naudodami SFTP, kuris užšifruoja informaciją prieš siųsdamas ją į savo interneto serverį. Tai sumažina įsilaužėlių tikimybę pavogti jūsų FTP slaptažodį arba šnipinėti informaciją.

Atsižvelgdami į tai, pažvelkime į geriausius FTP klientus, kuriuos galima rasti „WordPress“ vartotojams skirtingose ​​platformose.

Geriausi „WordPress“ vartotojų FTP klientai

Yra keletas mokamų ir nemokamų FTP klientų, prieinamų skirtingoms platformoms ir operacinėms sistemoms. Kiekvienas iš jų yra su paprasta naudoti sąsaja ir papildomomis funkcijomis, kurios palengvins „WordPress“ failų redagavimą.

1. „WinSCP“

„WinSCP“

„WinSCP“ yra vienas galingiausių ir lengviausiai naudojamų „FTP“ klientų, skirtų „Windows“ vartotojams. Panašu, kad vartotojo sąsajoje yra per daug dalykų, bet iš tikrųjų tai gana lengva išmokti.

Kairėje turite failus kompiuteryje, o dešinėje – failus savo serveryje. Tiesiog spustelėkite failą, norėdami jį atsisiųsti, įkelti ar redaguoti.

Patyrusiems vartotojams „WinSCP“ turi visas funkcijas, kurių jums prireiks iš galingo FTP kliento. Tai palaiko SFTP, SSH ir, žinoma, paprastą seną FTP. Su „WinSCP“ gana lengva tvarkyti failus ir priskirti numatytuosius redaktorius.

Platforma: „Windows“
Kaina: Laisvas

2. Kibernetinė dėžutė

Kibernetinis ragelis

„CyberDuck“ yra ypač lengvai naudojamas FTP klientas, tinkantis pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams.

Tai galima naudoti „Mac“ ir „Windows“ kompiuteriuose. Skirtingai nuo kitų kryžminių platformų programų, ji iš tikrųjų gražiai integruojasi į savo gimtąją „Mac“ aplinką. Tai taip pat palaiko „Mac“ funkcijas, tokias kaip prisijungimo duomenų saugojimas raktų pakabuku ir failų radimas ieškiklyje.

Vienu mygtuko paspaudimu galite pasirinkti norimą kodų rengyklę ir atidaryti failus redaguoti.

Platforma: „Windows“, „Mac“
Kaina: Laisvas

3. Perduoti

Perduoti

Perdavimas yra populiariausias „Mac“ kompiuterių FTP klientas, ypač tarp interneto svetainių kūrėjų. Kartu pateikiamas ypač galingas funkcijų rinkinys, toks kaip aplanko sinchronizavimas, disko funkcija ir didesnis greitis.

Siųskite gražiai ir integruokite į savo „Mac“ aplinką, todėl „Mac“ vartotojams labai lengva greitai mokytis. Siuntimo sparčiuosius klavišus galite pridėti prie „Finder“ kaip parankinius ir greitai juos pasiekti.

Tai palaiko SSH, SFTP, FTP, FTP ryšius. Kartu pateikiamas tvarkingas kodų redaktorius, leidžiantis greitai redaguoti failus.

Platforma: „Mac“
Kaina: Nemokama, mokama versija už 34 USD

4. Nemokamas FTP

Nemokamas FTP

„Free House“ nemokamas „FTP“ yra populiarus FTP klientas tarp „Windows“ vartotojų. Tai labai draugiška pradedantiesiems ir gana lengva naudoti.

Tai palaiko FTP, SFTP, FTPS ir gražiai integruojasi į jūsų operacinę sistemą. Jis turi istorijos funkciją, leidžiančią atsiminti, kur saugojote failą.

Taip pat yra mokama versija, vadinama tiesiogine FTP. Jis turi papildomų funkcijų, tokių kaip kodų rengyklė, automatinis užbaigimas, vaizdų žiūriklis ir kt.

Platforma: „Windows“
Kaina: Nemokama, mokama versija už 39 USD

5. „FileZilla“

„FileZilla“

„FileZilla“ yra populiarus nemokamas FTP klientas, skirtas „Windows“, „Mac“ ir „Linux“.

Ko gero, lengviausiai naudojamas FTP klientas. Tačiau priežastis, kodėl mes ją įtraukėme į penktą poziciją, yra ta, kad „Windows“ vartotojai, kaip pranešama, rado skelbimų ir šnipinėjimo programų, supakuotų į „FileZilla“ atsisiuntimus..

Diegimo metu galite panaikinti žymėjimą, kad galėtumėte atsisakyti reklaminių programų, tačiau kadangi daugelis mūsų vartotojų yra pradedantieji, bijome, kad jie gali jos praleisti ir galiausiai patekti į savo kompiuterio reklaminę įrangą..

Mūsų patyrę vartotojai gali įdiegti „FileZilla“ iš oficialios svetainės. „Linux“ vartotojus „Filezilla“ rasite oficialiose distro saugyklose.

Platforma: „Windows“, „Mac“, „Linux“
Kaina: Laisvas

6. „WS_FTP Professional“

WS_FTP Professional

WS_FTP Professional yra populiarus komercinis FTP klientas, skirtas „Windows“. Siūlo įmonės lygio saugumą naudojant SSH ir 256 bitų AES, patvirtintą „FIPS 140-2“ kriptografiją ir „OpenPGP“ failų šifravimą perkėlimams..

Kartu pateikiama galinga failų paieška, perkėlimas, nurašymas, greitesnis greitis, suplanuoti perkėlimai ir daug daugiau pažangių funkcijų.

Platforma: „Windows“
Kaina: Nuo 49,95 USD

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią FTP klientą, įkeliantį failus į „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite peržvelgti mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip įklijuoti kodo fragmentus „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map